Jump to content

Eimis_Mag

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.158
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Viskas, kas paskelbta nario Eimis_Mag

 1. Miesteliams skubiai reikalingas naujasis Chirurgas! Po netikėtų buvusio direktoriaus atomazgų, teko atsisakyti Carlos_Drugs paslaugų. Direktoriaus kelios valdymo savaitės buvo iš ties sėkmingos, kadangi medikų netrūkdavo, direktorius sugebėdavo savo medikų armiją sutelkti pilnu pajėgumu. Tačiau, kad ir kaip liūdna, turime kuo greičiau surasti direktoriaus pamainą. Rinkimų procesas šį kart šiek tiek kitoks, siekiant surasti kuo tinkamesnį kandidatą užimti šias svarbias pareigas, kurių miesteliuose šiuo metu trūksta labai. Rinkimo procesą rasite apačioje. TAISYKLĖS Pildantieji turi turėti gerą reputaciją, t.y. nebūti pasižymėję kaip kenkėjai, čyteriai ar sukčiai. Draudžiama kopijuoti kitų asmenų anketas, t.y. idėjas ir jų mintis ar kitą informaciją. Draudžiama vienu metu kandidatuoti į kelias skirtingas pareigas. Kandidatavimo metu privalote būti aktyvūs tiek Serveryje, tiek Forume ar TeamSpeak3 programoje. Privaloma paspausti „Rodyti kas redagavo“ per 15 minučių nuo anketos paskelbimo. Asmenys, kurie užpildė anketą į Medikų direktoriaus kėdę - gali prašyti būti priimti į darbą. Privaloma laikytis bendrųjų forumo taisyklių. Rinkimai vyksta iki 11-14 (ketvirtadienio) 15:00 FORMATAS Šiuose rinkimuose jūsų anketa - motyvacinis laiškas. Jį galima rašyti savu stiliumi, savo formatu, tačiau privaloma jame atsakyti į visus punktus pateiktus apačioje, tačiau nėra draudžiama pridėti savų minčių. Klausimai, kurių atsakymai turi atsispindėti jūsų laiške: Jūsų žaidimo slapyvardis, bei trumpas prisistatymas. Kokios priežastys supa jūsų kandidatūrą? Kokius tikslus išsikėlėte sau gavus Medikų direktorių? Kokie jūsų pasiekimai projekte? Kaip įvertintumėte pastarojo direktoriaus valdymą bei kuom išsiskirtumėte nuo jo? Apibūdinkite save kaip asmenybę (charakterio bruožai, kurie, jūsų nuomone, svarbūs direktoriui) Ką galėtumėte pažadėti visam projektui, jei jūs būsite išrinktas naujuoju firmos veidu? Žinant, jog dabar yra didelė medikų paskirstymo problema, kaip jūs ją spręstumėt? Jūsų Medikų firmos tobula vizija. Į ką skirsite daugiau dėmesio, žaidėjų gydymą (iškvietimų atsakinėjimą) ar grobimus? Pastebėję, jog asmuo pažeidžia rinkimų taisykles ar nėra tinkamas dalyvauti šioje atrankoje, praneškite man per Forumo asmeninę žinutę. Rinkimai gali susidėti iš kelių etapų, kaip pavyzdžiui praktikos vedimas ar kita DP nario sugalvota užduotis. Linkiu visokeriopos sėkmės!
 2. Labas vakaras, mieloji publika. Po ne tokio ir ilgo Taksi firmos atšaldymo galime sėkmingai teigti, jog miesteliuose ir vėl gyvuos geltonom mašinom važinėjantys Taksi darbuotojai. Viso labo atrankoje sulaukėme gan didelio susidomėjimo - 19 anketų pareiškusių, jog nori užimti šią laisvą, ilgai nenaudotą kėdę. Išsirinkti, kaip ir suprantate iš tiek žaidėjų yra tikrai sunku, žinant, jog mano tikslas išrinkti ne būtent seną patyrusį vilką, o žmogų, kurio motyvacija, užsidegimas sugeba pranokti kitų. Nedelsiant laiko dar ilgiau peržvelkime atrankos etapus. I ⋆ KANDIDATŪROS PATEIKIMAS ⋆ II ⋆ POKALBIS DISCORD PLATFORMOJE ⋆ III ⋆ PRAKTIKA ŽAIDIME ⋆ Naujasis Taksi firmos direktorius - Lauris_Hud Direktoriui neišbuvus 14 dienų savo poste direktorius perleidžiamas antros vietos nugalėtojui.
 3. Papeikimas priimtas. Medikų direktorius nušalintas nuo pareigų.
 4. Su direktoriumi buvo rimtai pakalbėta, pranešta, kadangi situacija direktoriui pasitaiko tik pirmą kartą. Tikiuosi, kad Matas atkreips dėmesį į mano perspėjimus ir klaidų tokių nebekartos, kadangi kitam kartui pasitaikius direktorius bus baudžiamas grubiau. Papeikimas priimtas. Žodinis įspėjimas.
 5. [Oficiali] L'C MODIFIKACIJŲ PARDUOTUVĖ

  ANKETOS ŠABLONASKokios modifikacijos ieškote: Gražaus ginklų pack, ir taip kokio ENB ar colormodo, kuris tvarkingai veiktų man and Windows 10 (be fixo) Modifikacijos vaizdo medžiaga: Neturiu, savo nuožiūra išrink
 6. Patvirtinta. Transporteriai privalo susimokėti Policijos firmai 660k.
 7. Patvirtinta. Dėl pirmų pretenzijų patvirtinta, dėl antrų ne, kadangi dėl mano klaidos šio dalyko nebuvo tuo metu taisyklėse. Policijos valdžia privalo susimokėti Dylerių valdžiai 320k Patvirtinta. Transporterių valdžia privalo susimokėti SWAT firmai 300k Patvirtinta. Dėl mano esamos klaidos dar kartą Dylerių valdžia privalo susimokėti Policijai 400k Patvirtinta. Policijos valdžia privalo susimokėti Dyleriam 600k.
 8. Keletas pokyčių/naujovių Direktorių priežiūros fronte:

     Pretenzijos

  •   NAUJA. 23. Darbinių ar kitų automobilių užstatymas neleidžiant pravažiuoti į grobiamąją/įsiveržimo vietą (už kiekvieną tr. priemonę 50k)

     Bendrieji nuostatai

  • Transporterių bazėje - draudžiama rakinti, įtarti žaidėjus transporterių bazės viduje, garaže. NAUJA. Negalioja ant mažos platformos iki vartų.
  • Po įsiveržimo teisėsaugos firma organizavusi įsiveržimą įgauna 20 minučių neliečiamybę.
  • Policija nuo šiol turi galimybę organizuoti reidus (FTB ir SWAT reidų organizuoti negali), dėl visų taisyklių bei pokyčių prašome skaityti Bendrųjų darbų bei grobimų nuostatus
  1. Titas_Lausss

   Titas_Lausss

   Geros Naujoves:) Šaunu matyti tave tokį aktyvų

  2. gangsteriu_valdovas

   gangsteriu_valdovas

   kam mentam ta nelieciamybe kai jie i jaila neseda wtf lmfao

 9. (Apklausa) KSI vs Logan Paul 2

  Asmeniškai nekenčiu jų abiejų, dėl jų perdėto egoistiškumo, tačiau, manau tai yra įdomus renginys, kurį žiūrėsiu, kaip ir daugelis milenial’ų traukiant bandos potraukio, balsuočiau už KSI, nes patiko jo vikrumas paskutiniojoje kovoje, esu pasidaręs net ir durną statymą su keletą draugų - pralaimėjus KSI turėčiau pasidaryti tatiuruotę kurią man išrinks jie.
 10. Dėl pastarųjų veiksmų Policijos pavaduotojas - Erlandas_Smile baudžiamas 1 pavaduotojo įspėjimu su galimybe pasitaisyti.

  Nuo šiol:

  • Grobimai/įsiveržimai darbo dienų metu gali vykti iki 23 valandos, tačiau savaitgaliais laikas paliekamas, iki 24 valandos;
  • Naudoti /get komandą grobimo/įsiveržimo ar kitos veiklos metu (susišaudymai nesiskaito) galima max iki 3 kilometrų nuo veiklos vietos.
  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  20 daugiau
  2. David_Edyionii

   David_Edyionii

   @Danillo_Quentuella senus visus korisus sunku butu grazint :D nebe tie laikai ir tai nebebutu taip idomu kaip anksciau 

  3. Danillo_Quentuella

   Danillo_Quentuella

   man uztektu bent 15 kad surinktumet, ir daugiau nieko nebereiktu. Nu nebent laiko ir prisiminimu kaip gauja laikyt. :D 

  4. David_Edyionii

   David_Edyionii

   @Danillo_Quentuella uztenka tik duoti zinot seniem, kad atsidaro tai manau ateitu i veixma, o manau tie kurie buvo anksciau supras esme kaip viskas vyksta ir tereikes minimaliu pastangu laikyt ta gauja :D

 11. Sveiki, mielieji, sveikinuosi su jumis naujose pareigose, su šviežia analize naujiems veidams užimti direktoriaus kėdes mūsų projekte. Iš ties negaliu nei pasigirti nei nuliūsti rinkimais, kandidatų rimtų buvo labai mažai, kuriuos būtų verta analizuoti išsamiau, tačiau radome. Analizė nebus labai išskirtinė, kadangi noriu kuo greičiau užpildyti tuščius tarpus direktorių sostuose. Praktikoms pravesti laiko neužteko, kadangi kaip ir sakau, skubu kuo greičiau papildyti tuščias vietas, tačiau ir be praktikos atsirado žmogus, kurio pergalė matosi aiškiai. Apačioje rasite abiejų direktorių analizes paslėptas po „Spoiler‘iu“. Tikiuos skaitymas neprailgs. POLICIJOS direktoriaus rinkimų apžvalga RADIJOS DJ direktoriaus rinkimų apžvalga Noriu padėkoti visiems dalyviams, kurie stengėsi dalyvauti rinkimuose, nepatekusieji, norintys sužinoti nepatekimo priežastis, prašau susisiekti su manimi asmeniškai. Dar kartą linkiu sėkmės naujiesiems direktoriams!
 12. Patvirtinta. Fūristų valdžia privalo susimokėti Transporteriams $120.000 Atmesta. Nėra /timestamp Atmesta. Tokia veikla buvo neleistina, grobimas prieš nusikalstamą firmą privalo vykti jų bazėse. Pirmas grobimas - atmesta. Nėra dviejų išlaikymo skelbimų. Antras grobimas - patvirtinta. SWAT firma privalo susimokėti $500.000 Dylerių valdžiai.
 13. Unjail Mad_Book

  Patvirtinta. Būsite išlaisvintas likus 24 minutėm kalėjimo laiko.
 14. Papeikimas priimtas. Kaip ir minėjau ankstesniame papeikime, direktoriaus klaida pasikartoja ne kartą. Tačiau, su direktoriumi rimtai pakalbėta, su pažadu, jog klaidos bus pataisytos. Aironai, dar kartą prašau susiimti ir pradėti arba savo pareigas gerbti ir atlikti tvarkingai, nes kitą kartą sulaukęs tokio papeikimo būsi baudžiamas iškart 2 įspėjimais. Žodinis įspėjimas.
 15. Papeikimas priimtas. Direktorius baudžiamas riebiu žodiniu įspėjimu, kadangi tai yra ne pirmas kartas.
 16. Šiuo metu renkamas naujasis Taksistų firmos vedlys! Manai, jog esi vertas juo tapti?

  Užpildyk registracijos formą ir išbandyk savo jėgas. Sėkmės visiems!

   

 17. JUODASIS VALDŽIOS SĄRAŠAS JVS - Juodasis valdžios sąrašas, kuriame surašyti visi žaidėjai, nusižengę būdami serverio direktoriais ar pavaduotojais ir negalintys jais tapti tam tikrą laiką. Pažeidimai už kuriuos žaidėjai patenka į šį sąrašą: Anketų kopijavimas, plagijavimas direktoriaus, pavaduotojo rinkimuose - 1 mėnuo; Kenkimas kandidatams į direktoriaus, pavaduotojo postus - 1 mėnuo; Neišbuvimas pavaduotojo pareigose nustatyto termino - 1 mėnuo; Neišbuvimas direktoriaus pareigose nustatyto termino - 2 mėnesiai; Kenkimas direktorių prižiūrėtojui - nuo 3 mėnesių; Čytinimas, serverio klaidų naudojimas, kenkimas serveriui einant direktoriaus, pavaduotojo pareigas - 3 mėnesiai; Pareigų ar pakvietimų pardavinėjimas einant direktoriaus, pavaduotojo pareigas - 4 mėnesiai; Tyčinis direktorių, pavaduotojų vertimas. Papeikimų rašymas su suklastotais įrodymais, bereikšmių papeikimų rašymas - 5 mėnesiai; Išsipirkimo kaina už pažeidimus priklauso nuo DP. Praėjus paskirtam laikotarpiui žaidėjas vis tiek privalo susimokėti išsipirkimo kainą. Žaidėjai esantys šiame sąraše: Rytis_Sapkus - Neišbuvimas pavaduotojo pareigose nustatyto termino (iki 2019.07.23) Minde_Saker - Čytinimas einant pavaduotojo pareigas (iki 2019.07.27) Paulius_Bumer - Neišbuvimas pavaduotojo pareigose nustatyto termino (iki 2019.08.03) King_Exotic - Neišbuvimas pavaduotojo pareigose nustatyto termino (iki 2019.08.06) Hot_Knife - Nepagarbus elgesys su direktorių prižiūrėtoju (iki 2019.09.01) Kerstas_Starkovas - Neišbuvimas pavaduotojo pareigose nustatyto termino (iki 2019.09.01) Eimutis_Qubas - Neišbuvimas pavaduotojo pareigose nustatyto termino (iki 2019.09.01) Auris_Gasol - Neišbuvimas pavaduotojo pareigose nustatyto termino (iki 2019.09.14) Karo_Wanted - Neišbuvimas direktoriaus pareigose nustatyto termino (iki 2019.09.23) Brent_Russell - Neišbuvimas pavaduotojo pareigose nustatyto termino (iki 2019.09.24) Ignelis_Lol - Neišbuvimas pavaduotojo pareigose nustatyto termino (iki 2019.10.03) Coach_Carter - Neišbuvimas direktoriaus pareigose nustatyto termino (iki 2019.11.07) Dovis_Netas - Neišbuvimas pavaduotojo pareigose nustatyto termino (iki 2019.11.28) Piktas_Lukas - Neišbuvimas direktoriaus pareigose nustatyto termino (iki 2020.01.03) Carlos_Drugs - Čytinimas einant direktoriaus pareigas (iki 2020.01.11)
 18. Naujienos Direktorių Priežiūros fronte:

  • Nuo šiol Taksi firma yra atšaldoma, pradeda funkcionuoti kaip ir anksčiau. Atranka į Taksi direktoriaus kėdę bus paskelbta netrukus.
  • Ištrinamas bendrasis darbuotojų NDS, paliekamas valdžios atstovų juodasis sąrašas. 
   Nuo šiol firmų direktoriai susikurs savo firmos, atskirus sąrašus, kuriuose turės savo nuostatus dėl nepageidaujamų darbuotojų savo firmose.

  Šiam kartui tiek, labai greitu metu bus paskelbti pokyčiai Bendrųjų serverio darbų nuostatose, prašome sekti naujienas.

 19. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Ar norėtumėte išvysti apsaugos bei taksi darbo atšaldymą? Atsakant prašyčiau argumentuoti (taip, nes..., ne, nes...) 2. Apklausos terminas: 1 diena 3. Apklausos tikslai: Sužinoti, ar žaidėjai norėtų pamatyti šių firmų sugrįžimą į mūsų projektą.
 20. Labai reikalingas žmogus, kuris užsiima, nusimano, gebą sukurti kokybiškus grafikos darbus. Prašyčiau žmones, kurie suinteresuoti susisiekti su manimi asmenine forumo žinute. 

  Darbas bus atlygintas.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Antanas_Nolaiferis

   Antanas_Nolaiferis

   @Eimis_Mag Sveikinu su DP pareigom linkiu sėkmės pareigose ir tikiuosi suteiksi kada nors man pirmajį direktorių.

  3. After_Eral
  4. gangsteriu_valdovas

   gangsteriu_valdovas

   Nu jei atsiskaitinėji ne LMG lemais parasyk

 21. Kaip gi klausimų skiltis be tavęs, Splashai. Pasikėlęs ar nepasikėlęs vis tiek nesulauksi 2 milų savo.
 22. P A S I Ū L Y M A I , K L A U S I M A I D I R E K T O R I Ų P R I Ž I Ū R Ė T O J U I Šioje temoje kiekvienas projekto žaidėjas galės užduoti klausimą direktorių prižiūrėtojui. Tema sukurta tam, norint išvengti klausimų poke, a.ž. ir kituose vietose bei, kad norint išvengti pasikartojančių klausimų. a n k e t a 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Jūsų klausimas ar pasiūlymas:
 23. Sveikas, iškart galiu pasakyti, kad viskas priklauso nuo situacijos bei kandidatų. Aš į patirtį žiūriu paskutiniu atveju, jei iš anketos žmogaus neišeina įvertinti pilnai. Turiu didelį norą suteikti naujesniems veidams pasireikšti direktoriaus pozicijose, tokiu atveju ir bandau atgaivinti lengvesnes firmas, kuriose jie galėtų pasireikšti. Ačiū už klausimą.
 24. 1. Manau, jog darbų užšaldymas buvo vienas iš didžiausių motyvų žaidėjų sumažėjimui, kadangi šios firmos galėtų funkcionuoti tvarkingai, turint gerą vedlį, kuris iš tos firmos išspaustų viską, ką tik gali, buvę direktoriai šių firmų nesistengė nei kiek, jog jų firmos būtų aktyvios, jiem tai buvo eilinis direktoriaus laikymas dėl dienų. Būtent tai ir sužlugdė šias firmas, tad manau, jog man atėjus į valdžią, būtų puikus reikalas jas prikelti iš numirusių ir parodyti, jog jos tikrai reikalingos serverio rutinai. 2. Naujovių šiai firmai tikrai turiu sugalvojęs, kurios atsiskleis išrinkus naujuosius jų vedlius, tikrai neleisiu nei vienam sukti LV ratų, turės veiklos ir be jų. Transporteriai nematau, jog fokusuotųsi ties iškvietimais, tad Taksi darbui konkurencijos šiuo metu nėra tikrai. 3. Tikrai nemanau, jog tai yra realus variantas, kadangi šios firmos nereikalauja didelės patirties bei vadovavimo įgūdžių, jog žaidėjai įvertintų tave, kaip vertingą direktorių, pas kurį reikėtų dirbti. Šios firmos reikalauja tik pastovumo, suteikus naujesniam veidui paimkim pavyzdį - taksi firmą, tiek žmogui būtų didesnė motyvacija, kadangi naujos pareigos, nematytos dar, tiek naujokams, žinant, jog ten jie bus šiltai priimami. 4. Taksi darbas yra sakyčiau pranašesnis savo paklausa, kadangi apsauginiai nebėra tokia galinga firma, nes nuo jų nebepriklauso niekas, kaip pavyzdžiui anksčiau priklausydavo grobimai, taksi įmanoma užsidirbti daugiau pinigų, kas yra aktualu kiekvienam, manau. Apsauginiai pranašesni būtų savo darbo inventoriumi. Jie turi didelę bazę, daug transporto priemonių, turi jų įvairovę. Jie turi tazinamuosius ginklus, kas manau naujesniam žaidėjui yra smagu, pasijausti bent šiek tiek teisėsaugos dalyje. 5. Iš ties tikrai sutikčiau, kad toks sujungimas būtų neprošal, tačiau, sujungiant firmą dabar darosi didelis balaganas, paimkim pavyzdį - mechanikams atiduota tuninginių firma. Iš dalies dar labai trukdo faktas, jog transporteriai geriau atlieka savo darbą kaip nusikalstama grupuotė nei neutrali, todėl manau, jog yra gan gerai išlaikyti jas atskirai, kadangi šiuo metu nematau nei vienos nusikalstamos firmos, kuri galėtų pakeisti transporterių darbą, kad ir nėra jis labai paklausus, tačiau tuninginiai negyvuos taip, kaip transporteriai - reikia tik gero patyrusio vedlio.
×