Jump to content

Buroku_Demonas

Narys
 • Pranešimai

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Buroku_Demonas

 • Rangas
  Dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

850 profilio peržiūros
 1. Laimėk /vt 1 namą

  Anketos šablonas Koks jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Buroku_Demonas Koks jūsų pasirinktas skaičius?: 64 Kodėl norite namo?: Kad galėčiau gyventi atskirai nuo savo žmonos.
 2. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Buroku_Demonas 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Pinky_Master 3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidu naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 3. [APKLAUSA] Ką palaikote Medikų direktoriaus rinkimuose?

  Omg_Matas. Aš manau, jog šis žmogus yra vertas direktoriaus kedės, nes žmogus gavęs pareigas stengiasi, aš dabar dirbdamas su juo vienoje firmoje galiu tikrai pasakyti, jog jis įdeda labai daug darbo ir stengiasi nenuvilti valdžios. Žinoma jis nėra turėjęs nei direktoriaus nei pavaduotojo, bet manau, jog jis susitvarkytų su šiomis pareigomis. Beje visada galima išsirinkti patyrusį pavaduotoją kuris tikrai padės susitvarkyti su firma. Sėkmės.
 4. Peikiu Buroku_Demonas

  Prieš rašant papeikimą ir be reikalo eikvojant kitų brangų laiką tiesiog galėtum pasižiūrėti kuom žmogus dirba. Kupati_Astron dirba apsaugoje, kaip ir aš. Va įrodymai: Tad atsiprašau už tai, jog nepadariau nieko blogo.
 5. [PAGALBOS] Dėl mikorofono.

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Su, kuo susijusi problema?: Su mano mikrofonais arba kompiuteriu. 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Kai isidejau nauja vaizdo plokste neveike ausines tad teko deti kazkoki suda papildoma su jungtimis. Kai idejom nuo tada micas ir neveikia. Mikrafonas veikia bet labai tyliai reikia rekt ir susikist mica i burna nors nustatymai max viskas gal kas gali padėti?? 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina): Buciau dekingas kas pades.
 6. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:BUroku_Demonas 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Mane surakino kažkoks apsauginis ir paliko. Prašiau adminu pagalbos niekas nepadėjo. Ir tada mane išcrašino. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Net nežinau nelabai galėjau padaryti ss nes man jonebesimatė, bet tai gali būti užsilikęs Power_Block 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): http://www.part.lt/perziura/5b3883dbf8e58f031983cb90a97bf55d516.png
 7. Sukčiaus pridavimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Buroku_Demonas Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime:Smetonos_Gira bei Cleme_Team Jūsų kaltinimai šiam žmogui:Ruošiausi pirkti biznį iš Smetonos, bet pradžias jis jį pasiūlė pirkti už 170mln aš atsisakiau ir jo draugas Cleme pasiūlė man pirkti sliekų už 17mln aš nelabai pastebėjau, nes labai nervinausi ir nusipirkau. Ir taip apgavo. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: Ar šis asmuo buvo užblokuotas:NeLabai norėčiau atgauti savo 17mln kurios taip ilgai rinkau... Bet daug vilčių nededu, nes Toshai Myliu LMG.LT ant tokių scamerių ir ant mūsų nepastebėjimų...
 8. Sukč�ius Buroku_Demonas

  Jei nežinojai Moneta yra neleistinas žaidimas ir už tai į sukčiū saraša nerašo, beje atsilyginau už senus laikus:)
 9. [Idėja] TS raidės

  Idėjos pateikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė:Buroku_Demonas Jūsų Įdėja:Kad kai būna ten kokios šventės pvz: velykos ts programoje būtų pakeičiamos raidės. Tarkim yra paprasta (V) raidė, o per velykas ji būtų kiaušinio formos, per kalėdas eglutės formos, per helovyną moliūgo, o per LMG gimtadienį kokios nors dovanos. Kuom ši įdėja padėtu Serveriui/Teamspeak/Svetainei?:Jaustumėme šventinę nuotaiką ir ts3 programoje.
 10. [EVENT] Bokso turnyras Rokio Balboa garbei (registracija)

  REGISTRACIJA: 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Buroku_Demonas 2. Ar galėsite būti event'o metu, o galbūt vėluosite?:Turėčiau būti.
 11. Peikiant Klubo valdžią: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Buroku_Demonas 2. Kaltinamojo Klubo valdžios slapyvardis (Vardas_Pavardė) bei klubo pavadinimas: Luk_Bam (FastAndFurious pav.) 3. Peikimo priežastis:/d ne tam 4. Vaizdinė medžiaga: http://www.part.lt/perziura/e215c57896874869eb6100ac1dc8e6b3411.png
×