Jump to content

Zaidejas_Rokas

Narys
 • Pranešimai

  2.156
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Reputacijos aktyvumas

 1. Haha
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Deivis_Splash - [APKLAUSA] Koks žmogus šiuo metu galėtu užimti "DP" pareigas   
  Mano manymu, aktyvus, darbštus, pozityvus bei visada ištikimas LMG Serveriui - Kenny_Silver.
 2. Sad
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Klecka_Yolo - Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Klecka_Yolo
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Kent_Brokman
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Nes šis žmogus kietas bičas. Turi daug parako.
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip
 3. Haha
  Zaidejas_Rokas sureagavo į CCleme_Team - Fiasko Policijos direktoriaus rinkimuose   
  Sveikinu Freddy_Bloods su direktoriumi
  Aij rmtj gi nicką po bano pasikeite
  Kenny_Silver sveikinu*
  Pabandysiu būti draugiškas ir nebaninti už kenkimą daugiau taves
 4. Like
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Jimmy_Absolut - Šviesoforo spalvų analizė į Mechanikų ir Transporterių direktorius   

  Gerą dieną, mielieji! Manau pats laikas paskelbti šių įdomių ir konkurencingų rinkimų analizę, kas tingit skaityt - atsakymas, kaip ir įprasta, pabaigoje. Šiuose rinkimuose mums padės šviesoforo spalvos, tai neatsiejamas dalykas tiek Mechanikų, tiek Transporterių firmoms.
   
  Šviesoforo šviesų paaiškinimai
   
   


  Trumpa bei nepilna analizė į Mechanikų direktorių
   
  Arunass_Ltu – šviežias veidas, kuris savo jėgas šioje atrankoje bando be pasiekimų. Idėjų stygius, gramatinės klaidos, noras palikti mechanikus neutralius pakišo šiam vaikinukui koją. Raudona šviesa.
  Ainaras_Lietuvaaaaa – šių rinkimų vienas iš favoritų. Trykšta motyvacija ir ryžtu, siekia būti geriausiu visų laikų Mechanikų direktoriumi. Plačiai aprašė tiek apie neutralią, tiek apie dalinai nusikalstomą Mechanikų pusę. Žalia šviesa.
   
  Minde_Saker – po mažu kopiantis karjeros laipteliais, kaprizingas ir darbštus. Anketoje gausu gramatinių klaidų, neaiškių vietų, kur sunku suprasti tave bei tavo mintis. Nemačiau didelio užsidegimo, neįtikinai, kad esi vertas šio posto. Raudona šviesa.
  Tony_Saltukas – šių rinkimų juodasis arkliukas, kuris parodė, kad dideli pasiekimai neturi didelės įtakos rinkimams. Rašo aiškiai ir įdomiai, savo anketa patraukė dėmesį ir labai stipriai sužavėjo. Žalia šviesa.
  Owney_Madden – prastai atsakyta į klausimus, kai kur pakeistos spalvos, nors nebuvo prašyta. Daug klaidų, nerišlūs sakiniai. Siauras mąstymas, vizijos stygius. Raudona šviesa.
  Deivis_Splash – nesiryžo išnaudoti Mechanikų firmos kaip dalinai nusikalstamos, trūksta motyvacijos ir ryžto, visiškai neturi idėjų. Raudona šviesa.
  Lukas_Nolasco – originalumo ir idėjų trūkumas, tačiau aiški ir įdomi vizija. Anketa vidutinė. Geltona šviesa.
  Saimonas_Fire – nenori pasinaudoti  reformomis ir paversti firmą dalinai nusikalstoma. Motyvacijos stygius, nenoras pasidomėti kaip sekėsi praeitam direktoriui. Idėjų stygius, neaiški vizija. Raudona šviesa.
   
  Finalinio etapo kandidatų lentelė

  Išsami analizė į Mechanikų direktoriaus kėdę

  Trumpa bei nepilna analizė į Transporterių direktorių
   
  Kevin_Sanchez – anketa nebloga, matosi noras ir motyvacija, šios firmos vairo siekia jau ilgą laiką. Stengsis išnaudoti Transporterių kaip dalinai nusikalstomą firmą. Žalia šviesa.
  Zenia_Survival – gramatinių klaidų karalius, nežino ko nori, Transporterius bandys prijungti prie Teisėsaugos, neišnaudos firmos kaip dalinai nusikalstamos. Raudona šviesa.
  Tomas_Weeds – šio vaikinuko anketa spinduliavo optimizmu ir gera nuotaika, rašė apie bendrą firmos meilę, nors anketa ir nebuvo geriausia, tačiau sužavėjo aistra firmai ir paprastumu. Geltona šviesa.
  Greg_Slokittik – vienas stipriausių šių rinkimų dalyvių, anketoje pabrėžęs Transporterių firmos prabangą ir konkurenciją prieš TAXI firmą. Žalia šviesa.
  Rope_Ropyte – nevengia daryti gramatinių klaidų, tačiau įžvelgiau didelę motyvaciją ir drąsą, daug pripasakojo apie nusikalstomą veiklą. Geltona šviesa.
   
  Finalinio etapo kandidatų lentelė


   
  Išsami analizė į Transporterių direktoriaus kėdę
  gfx darbai - greg slokittik
 5. Sad
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Mantas_Trollin - Unban Mantas_Trollin (Admin: Eho_San)   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Mantas_Trollin
  2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Eho_San
  3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas
  4. Įrodymai: 

   
 6. Like
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Edga_Kesa - 1.8 Atnaujinimo Progresas   
  1.8 Atnaujinimo Progresas
  Kodėl atnaujinimas dar iki šiol neįkeltas
  Sklinda daug visokių gandų apie 1.8 (Galbūt GM'ą pametė, galbūt Edga_Kesa nemoka programuoti, galbūt jie visą šitą laiką ruošia 1.8 ir po jo bus kaip naujas serveris ir t.t). Trumpai sakant tiesa tokia, kad 1.8 turėjo būti paprastas atnaujinimas, bet ėmiausi didelio darbo tvarkyti visą darbo sistemą ir galiausiai patingėjau ją užbaigti.

  Aš jį pradėjau ruošt iškart po 1.7.99 atnaujinimo, iš pradžių jis buvo gan paprastas - įkėlėm naujų darbų, naujovių ir komandai ir visiem žaidėjam, bet to man neužteko ir nusprendžiau perdaryti visą darbų/direktorių sistemą (iš kodo pusės, ne funkcijų). Prieš perdarant sistemą buvau jau praleides prie atnaujinimo apie 2 sav., o perdaryti sistemą užtrukau dar apie mėnesį. Tada nutiko taip kad dėl asmeninių priežasčių negalėjau prisėsti prie atnaujinimo ilgą laiką. Po to laiko sugrįžus prie LMG užsiėmiau kitais darbais, o ne atnaujinimu. Galiausiai po kokių puse metų kai jau reikėjo grįžti prie 1.8 pabijojau/tingėjau, nes žinojau kad reikės vėl išstudijuoti visą kodą ir visus pakeitimus, kad galėčiau identifikuoti ką reikia pabaigti arba sutaisyti, o tai yra didelis galvos skausmas kai užmiršti kodą. Na taip bėgo mėnesiai, metai, užsiėmiau kitais dalykais ir visai užmiršau 1.8. Daug kartų grįžau prie 1.8 po biškį vis kažką sutvarkydavau, bet taip pilnai ir neprisėdau. Dabar kai Max_Tosha paliko serverį (Dėkokite jam už šį spyrį į šikną :D) ir man vėl reikia perimti visas pareigas neturiu kur dėtis - negaliu nei komandos nariam naujų funkcijų sukūrti, nei sau administracijos pultą tobulinti, nei VVP, nei Discord prijungti prie serverio - vienintelė išeitis padaryti 1.8, kad galėtumėme vėl toliau judėti į priekį. Todėl sukūriau šią temą kaip motyvaciją sau ir įžvalgą Jums. Procentais nerašysiu, kol net nežinau tiksliai kiek klaidų ir darbo yra atnaujinime. Baisiausia vis dar darbų/direktorių sistema, nes ten jeigu bus didelė klaida tai puse serverio sistemų neveiks, bet naujoj sistemoj turi būti lengva jas rasti ir sutvarkyti. Ždž. ramiai, viskas bus okey.

  Planas
  Mano planas šiuo metu - kuo greičiau išleisti 1.8, kuriame tikrai bus daug klaidų, bet klaidas bus galima greitai sutvarkyti. Svarbiausia, kad atnaujinimas būtų įkeltas ir galėtumėme po biškį keliauti į priekį. Visas rastas klaidas stengsiuosi sutvarkyti per pirmas 24 val.

  Progresas
  » Parašyti šią temą, kad visi žinotų kokia dabartinė situacija.
  » Peržiūrėti visus 1.8 kodo pakeitimus, prisiminti kas buvo padaryta ir ką dar reikia padaryti. (100%)
  » Pasijungti serverį su 1.8 ant savo PC ir ištestuoti viską.
  » Identifikuoti klaidas iš 1.8 atnaujinimo.
  » Identifikuoti visus atnaujinimus kurių neužbaigiau ir nuspręsti ar juos užbaigti ar pašalinti iš 1.8 versijos (Sutaupysim daug laiko, bus galima įdėti kituose atnaujinimuose).
  » Sutvarkyti identifikuotas klaidas.
  » Perkelti visus 1.7.99 serverio versijos pakeitimus į 1.8. (70/70)
  » Pilnai vėl viską ištestuoti ant savo PC ir test serverio (su tikros serverio duomenų bazės kopija).
  » Sutvarkyti identifikuotas klaidas.
  » Jeigu viskas gerai tada išsirinkti kurią naktį darysime atnaujinimą.
  » Padaryti atnaujinimą - Įdiegti naują versiją.
  » Pirmą visą parą stebėsiu serverį ir klaidų skiltį. Vakare bandysime sutvarkyti visas rastas klaidas ir iš kart įkelti pataisymus naktį. Jeigu bus kritinė klaida tada nieko nelaukiant atjungsiu serverį ir įkelsiu pataisymą.

  Numatoma atnaujinimo data - Naktį iš Ketvirtadienio į Penktadienį (2018/03/30)

  Nuotraukos

  Temą vis atnaujinsiu su papildoma informaciją - ką padariau, kiek liko ir t.t.
  Procentų surašyti nelabai įmanoma, nes tarkim yra 90% (Greičiausiai tiek ir yra) tada atsiranda klaida ir jau -5%, tada dar viena didelė klaida ir jau -15%. Todėl nėra ir datos kada bus atnaujinimas.

  Paskutinį kartą tema atnaujinta: 2018/03/27 04:41
 7. Confused
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Kuolas_Tube - Pirmasis pasiektas direktorius!   
  Skiltyje galiojantis anketos šablonas:
   
  1. Jūsų pasiekimas: PD/FBI Departamento Direktorius
  2. Kada įvyko šis pasiekimas?: Maždaug 2017m sausio 29 dieną ~
  3. Jūsų vaizdinė ar garsinė medžiaga (susijusi su pasiekimu): Kai surasiu patalpinsiu :]
  4. Komentaras (nebūtina): 
  Pamenu puikiai ta dieną, kai buvo paskelbta atranka po Emilijos_Klumbytes į Policijos Departamento direktoriaus posta, iš tikro nemaniau jog turėsiu kokiu nors šansu gauti šį posta, tačiau mane paragino draugas [Ignas_Weed] pamėginti siekti savo svajonės, tada pamaniau kodėl man nepamėginus, pildžiau anketa tikrai ilga laiką, kadangi užpildai persiskaitai ir sumąstai kažką naujesnio parašyti, tada paskelbė stopa, visi mane jog žinoma direktorių gaus senbuviai, turėjau tikrai stiprių konkurentu, kaip Paulius_Dzynkt. Tačiau džiugu jog mane palaikė mano kompanija, bei geriausias momentas buvo, kai Max_Tosha tada buvo [DP} atsimovino į kanalą ir pradėjo klausinėti išviso apie mano dabartini gyvenimą, ką veikiu, ką planuoju ir taip toliau, po pokalbio su juom pastebėjau jog įgijau serveri Direktoriaus Posta, žinomą pirma dieną viska žiauriai bijojau daryti tai skelbti skelbimus per /d raide, tačiau su laiku išmokau visko ko reikėjo būnant direktoriumi, susirinkau komanda, kuri man labiausiai patiko ir buvo su manimi iki mano atsistatydinimo, negavau nevieno papeikimo, kas mane labiausiai stebino, būdavo žinoma grasinimų jog papeiks ir t.t., per 4 mėnesius direktoriaus poste neturėjau ne vieno nusižengimo, buvau paskirtas aktyviausių direktoriumi iš eilės 2 savaitės, stengiausi jog mano darbuotojai netik žaistu darbo labui, tačiau ir praleistu laiką linksmai kolektyve, tačiau prisipažinsiu nebuvau tas "Geras Direktorius' laikui einant mano aktyvumas, sumažėjo ir galim sakyti visa dieną buvo ant "AFK REZIMO' tačiau turėjau gerus pavaduotojus, kai nebūdavau jie už mane viska atsakingai atlikdavo, tačiau tikrai gaila jog nebe sugražinsiu to kas jau palaidota, kartais tikrai užsimanau vėl tapti šios firmos atstovų tačiau, kaip pasakius gyvenimas eina į preki, bei reikia viena dieną mesti kažką, kad gyvenimas būtų laimingesnis, tai va tikrai norėčiau padėkoti buvusiems darbuotojams, bei savo pavaduotojams t.y. Diablo_Kipras,Gain_Weight,Liepsna_Fire,Aras_Killer,Swaika_Kent. .
 8. Haha
  Zaidejas_Rokas sureagavo į James_Splite - Originaliausios Trispalvės Konkursas   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: James_Splite
  2. Jūsų sukurta trispalvė: https://imgur.com/a/GT9nh
  3. Ką pasitelkėte (kokius daiktus) kuriant šią trispalvę?: peilį https://imgur.com/a/gh5t5, Batona https://imgur.com/a/Qf42H, Agurka https://imgur.com/a/PemoQ , Sūri https://imgur.com/a/ZjxEJ , Kečupa https://imgur.com/a/TZWu3
  4. Jūsų komentaras (nebūtina): Na toks jausmas ,kad valgyčiau Lietuva. Galėčiau mėgautis per pusryčius vakarienė ir net per pietus.
 9. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąDeivilis_God Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka:  
  3. Jūsų komentaras (nebūtina):Kalėdų seneliai su dviem snieguolėm ;)) 
 10. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąDeivilis_God Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka:  
  3. Jūsų komentaras (nebūtina):Kalėdų seneliai su dviem snieguolėm ;)) 
 11. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąDeivilis_God Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka:  
  3. Jūsų komentaras (nebūtina):Kalėdų seneliai su dviem snieguolėm ;)) 
 12. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąDeivilis_God Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka:  
  3. Jūsų komentaras (nebūtina):Kalėdų seneliai su dviem snieguolėm ;)) 
 13. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąDeivilis_God Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka:  
  3. Jūsų komentaras (nebūtina):Kalėdų seneliai su dviem snieguolėm ;)) 
 14. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąDeivilis_God Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka:  
  3. Jūsų komentaras (nebūtina):Kalėdų seneliai su dviem snieguolėm ;)) 
 15. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąDeivilis_God Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka:  
  3. Jūsų komentaras (nebūtina):Kalėdų seneliai su dviem snieguolėm ;)) 
 16. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąDeivilis_God Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka:  
  3. Jūsų komentaras (nebūtina):Kalėdų seneliai su dviem snieguolėm ;)) 
 17. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąDeivilis_God Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka:  
  3. Jūsų komentaras (nebūtina):Kalėdų seneliai su dviem snieguolėm ;)) 
 18. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąDeivilis_God Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  Konkurso anketa
  1. Jūsų slapyvardis: Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka:  
  3. Jūsų komentaras (nebūtina):Kalėdų seneliai su dviem snieguolėm ;)) 
 19. Like
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Victor_Kongston - Serverio nuotraukos konkursas - 2017 Kalėdos   
  1. Jūsų slapyvardis: 
  Victor_Kongston

  2. Jūsų užfiksuota nuotrauka: 


  3. Jūsų komentaras (nebūtina): 
  Šiais metais po vaikų eglutėmis dovanos atkeliavo kitaip! Tad jai užuosite benzino ar tepalo kvapa ant dovanos tai žinokite , kad dovanos tikrai iš kalėdų 
  senelio!
  SPECIAL WEAPONS AND TACTICS TEAM  
 20. Like
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Rokas_BIazys - Giriu Klecka_Yolo [SWAT Pavaduotojas]   
  Giriant Pavaduotoją:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Blazys
  2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Klecka_Yolo
  3. Pagyrimo aplinkybės: Žmogus vertas SWAT Pavaduotojaus, galvoja geras treniruotės, aktyvus, draugiškas. Be to nuo Apsaugos pavaduotojaus yra tikrai pasikeitęs daugiau emocijų, informacijos bei geriau vadovauja. GL/HF Siekt S.W.A.T Direktoriaus ;] 
  4. Vaizdinė medžiaga : 
  :
 21. Like
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Rokas_BIazys - Giriu Victor_Kongston [SWAT Pavaduotojas]   
  Giriant Pavaduotoją:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Blazys
  2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Victor_Kongston
  3. Pagyrimo aplinkybės: Nu šian pravedė veiklą įdomia kuria tik po 4kartų supratau ką reikėjo daryt. Šiaip žmogus yra aktyvus, sugalvojo gera treniruotė kuria patiko man, draugiškas, bet kanale švilpauja kaip sena močiutė. GL Žmogus vertas į LMG Komandą.
  4. Vaizdinė medžiaga : 
 22. Like
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Liepsna_Fire - Miesteliuose pasirodo naujasis Radijo DJ'ėjus!   

   
   
  Naujasis Radijo firmos direktorius jau čia!
   
  Sveiki visi, pagaliau atėjo laikas paskelbti kas gi užims šios nuostabios firmos direktoriaus pareigas. Rinkimai buvo iš ties nuotaikingi, patys kandidatai labai skirtingi, kiekvienas turintis savų pliusų ir minusų, bet kažkuris vis gi taps tuo vieninteliu! Taip pat norėčiau paminėti, kad pildant atranką forume, beveik visi kandidatai pažeidė vieną ar kitą taisyklę, dėl to sukėlė labai daug svarstymu ką daryti ir kaip kuo geriau nuspręsti būtent firmos labui, dėl to buvo nuspręsta vien dėl pažeistų taisyklių (tų kurios neturi itin didelės svarbos) neatmesti asmenų nuo anketos analizavimo, bet į jas vis tiek bus atsižvelgta vertinant kandidatą.
  Nenoriu toliau jūsų gaišinti, taigi pateikiu jūsų akims šią rinkimų apžvalgą!
   
   
  Asmenys kurie nepateko į analizuojamų sąrašą
   
  ✗ Owney_Madden - Patirties bei vadovavimo trūkumas, <Atsakymus rašykite spalvos kodu: "#00CCFF">
  ✗ Lunis_Hakis - Vadovavimo trūkumas būtent neutraliose firmose, neapsisprendimas kurios firmos siekti, silpna anketa, <Atsakymus rašykite spalvos kodu: "#00CCFF">, <"Rodyti, kad buvo redaguota" priežastyje įvesti "Aš Vardas_Pavardė kandidatuoju į Radijo direktoriaus postą">
  ✗ Player_Edvinas - <Jūsų serverio Vardas_Pavardė privalo sutapti su Forumo diskusijų slapyvardžiu>, <"Rodyti, kad buvo redaguota" priežastyje įvesti "Aš Vardas_Pavardė kandidatuoju į Radijo direktoriaus postą">
  ✗ Lukas_Bmw - Patirties bei vadovavimo trūkumas, silpna anketa, <Jūsų serverio Vardas_Pavardė privalo sutapti su Forumo diskusijų slapyvardžiu>, <Atsakymus rašykite spalvos kodu: "#00CCFF">, <"Rodyti, kad buvo redaguota" priežastyje įvesti "Aš Vardas_Pavardė kandidatuoju į Radijo direktoriaus postą">, <11 klausimo atsakymą pažymėkite "kursyvu">
  ✗ Griffin_Opps - Patirties bei vadovavimo trūkumas, <Atsakymus rašykite spalvos kodu: "#00CCFF">
   
   
  Kandidatų forumo anketos bei praktikos apžvalga
   

  Skaitydama tavo anketą forume, pastebėjau tavo norą bei užsidegimą tapti būtent šios firmos direktoriumi, mintis dėlioji aiškiai, save apibūdini kaip draugišką bei kūrybišką asmenybę, šios savybės manau tikrai yra labai geros ir tinkamos norint kandidatuoti į direktoriaus pareigas. Patirties bagažas nėra milžiniškas ar be galo įspūdingas, bet pasakojimas apie siekimą tapti Medikų direktoriumi, manau gali parodyti šiek tiek apie tavo tikslų siekimą, Radijo firmoje dar nesi turėjęs pareigų, ar pats manai, kad tokiu atveju, tau pačiam pavyks gerai valdyti šią firmą? Kaip visi žinome, ji nėra šiaip sau paprasta firma, reikalauja daug darbo ir pastangų, kurių nepatingėjus įdėti, galima sukurti tikrai gerą atmosferą darbuotojams. Daug rašai apie tai kaip nori padaryti geriau kitiems, tarsi turėtum visiškai nesavanaudišką tikslą padaryti firmą tokia, kad visiems būtu gerą joje būti, bet ar tai nebūtu tik tušti žodžiai gavus pareigas? Kalbos apie norą kuo daugiau savo būsimų darbuotojų išmokyti lietuvių kalbos rašybos yra tikrai gražios, bet kaip žinome tikrai ne visi norės jos mokytis, ar pakaks tavo to noro, kad pakeisti darbuotojų požiūri į tai, kad žaidime ne vieta mokytis rašybos? Tavo planas padaryti kuo daugiau užimtumo darbuotojams yra tikrai šaunus, tik svarbiausia reikia nepamiršti, kad darbuotojai mėgsta ir atsipalaiduoti, ne tik visą dieną arti, taigi reikia į viską įsprausti ir poilsio bei atsipalaidavimo veiklų ar kažkokio laisvo laiko nuo darbų. Taip pat šneki apie tai, kad atsižvelgsi į kitų nuomonę, ne tik vadovausiesi savo sprendimais, kas žinoma yra gerai, jeigu sugebi atskirti kada reikia vadovautis būtent savo nuomone, o kada sujungti ją su kitų, taip padarant pusiausvyrą visame kame. Apie idėjas prirašyta tikrai nemažai, turi gerų užmojų, daugumą idėjų skamba tikrai šauniai bei nematytai, kad ir įspėjimų nusiėmimas parašant motyvacinę žinutę, kas kaip suprantu prisidėtu prie tavo siekio sukurti gerai rašančių darbuotojų komandą, šaunu matyti, kad yra siekis prie visko prijungti ir kitus žaidėjus, ne tik tuos kurie dirbtu tavo firmoje. Tavo supratimas apie pačios firmos darbą yra neblogas, gal šiek tiek trūko pačio apibūdinimo, bet iš esmės matosi, jog supranti kaip viskas turi vykti ir ką reikia daryti, kad viskas vyktu kuo teisingiau. Galėčiau pasakyti tik tiek, kad tavo vizija ir pats požiūris į firmą yra tikrai šaunus, svarbiausia, kad taip būtu ne tik rašant anketą, bet ir tuo vadovautumeis visada!
  Turbūt viena labiausiai sukontroliuota praktika, stebėjausi tuo, kad darbuotojai palyginus tvarkingai tavęs klausėsi, taip pat ir pats nesutrikai kai čyteriai šiek tiek pamaišė veikloje, bet atrodo tai nesukėlė sunkumų, visą laiką kalbėjai labai ramiai, viską stengeisi paaiškinti kuo aiškiau, kad darbuotojams nekiltu bėdų vykdant užduotis, veiklos buvo suplanuotos gana įdomios ir netgi nematytos, kad ir ta kai tu pasislėpei už kolonos ir po to turėjo parašyti kas vyksta tuo metu, visiems buvo linksma, sugebėjai juos sudominti. Žinoma kaip ir pas kitus, buvo tokių momentu kai šiek tiek susimėtydavai, gal jaudulys ar trūkumas patirties pamaišė, bet tai nebuvo taip stipriai pastebima, kad galėtu sugadint pačia praktiką. Per duotas 40 minučių sugebėjai padaryti kelias veiklos dalis, kurios buvo daug maž išskirtinės, kitokios nei visų, taip pat matėsi, kad gavai darbuotojų susidomėjimą, o tai yra labai svarbu norint pravesti gerą veiklą, apie kurią kiti galėtu pasakyti, jog jiems buvo ganėtinai įdomu, nenuobodžiavo ar nereikėjo stovėti ir spoksoti į vieną tašką. Veikla galėčiau įvardinti kaip vieną geresnių, viskas buvo ganėtinai aiškiai pateikta, darbuotojai buvo susidomėję ir noriai vykdė duotas užduotis, kanalas nebuvo užtildytas, taigi visi galėjo smagiai pasišnekučiuoti ar tiesiog pasijuokti. Siūlau ir toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų bei nebijoti eksperimentuoti! Dėkojame už dalyvavimą.
   

  Apie save aprašei palyginus mažokai, vien iš teksto nepavyko susidaryti aiškaus tavo paveikslo, buvo galima tikrai labiau save apibūdinti, taip pat ir aktyvumu nepasižymi baisiai daug, ar manai, kad jo pakankamai užtektu, jog puikiai išlaikytum firmos vadžias? Tavo patirtis radijo firmoje tikrai įspūdinga, šios firmos pavaduotoju buvai jau tiek daug kartu, o dar ir direktoriumi, tikrai manau žinotum ką veikti su šia firma, tik ar tau jau nebus ji pabodusi? Juk tiek laiko išbuvus toje pačioje firmoje, gal ir galiausiai ji pradeda pabosti, viskas gali atrodyti taip pat ir dėl to pati motyvacija galėtu sušlubuoti, taigi ar tiki, kad tau taip nenutiktu? Taip pat esi buvęs ir visų kitų neutralių firmų pavaduotojo postuose, taigi patirtis neutraliose tikrai žavi. Labai daug kalbi apie muziką, beveik galėčiau įsivaizduoti kiek jos būtu tavo firmoje, tik gal per daug neturėtu būti, juk firma ne tik tai gali nuveikti, bet turi ir kitų paskirčių. Tavo nuomonę geras direktorius yra tas, kuris daug bendrauja su savo darbuotojais ir tai tikrai yra tiesa, kuo daugiau nuoširdaus bendravimo, tuo laimingesni darbuotojai ir net jeigu nusprendžia palikti firmą, jie ankščiau ar vėliau sugrįžta į ją, o ir aktyvumo užtikrinimui matau esi susigalvojęs įvairiausių dalykėliu, kas tikrai motyvuotu darbuotojus užsibūti firmoje. Apie tai ką pasiūlytum serverio žaidėjams, įvardinai tikrai daug gerų dalykų, bet paminėjai ir tai, kad forumo temų tvarkymas palauks, norėčiau tau paprieštarauti ir pasakyti, kad temos taip pat turi didelę svarbą žaidėjams, iš daug ko esu girdėjusi, kad jeigu firmos temos yra netvarkingos, jose nėra nieko įdomaus ar paprasčiausiai jos nėra aktyvios, tai ir žaidėjas nepatikimai žiūri į pačią firmą, o tai mažina tikimybę, kad tas asmuo pasirinks būtent tavo firmą. Tavo pasirinktos paminėti firmos idėjos yra pakankamai šaunios, tikrai manau susilauktu dėmesio iš serverio žaidėjų, bet man asmeniškai pritrūko kažko, kas būtu skirta būtent tavo darbuotojams, juk jeigu nebūtu darbuotojų, tai ir pati firma negyvuotu! Taigi tavo anketa tikrai verta dėmesio, nėra labai išsami, vietomis buvo galima labiau išsiplėsti, aiškiau paaiškinti apie ką kalbi, bet iš esmės tikrai sugebėjai pateikti savo firmos viziją, žinoma buvo tokių aspektų kuriuos apibūdinau aukščiau ir esant būtinybei jie būtu kitaip pateikti, bet šiuo metu nuomonę susidariau būtent tokia.
  Tavo praktika buvo daugiausiai atakuojama čyterių, jie sukėlė daugiausiai nesklandumų veiklos metu, tai mašinos dinginėjo, tai čyteriai su rapid'ais visus guldė, mačiau tavo pastangas nepasimesti ir vesti toliau veiklas, aiškiai matėsi, jog buvai pasiruošęs vesti veiklą su mašinomis, bet tai buvo tiesiog neįmanoma dėl čyterių neturėjimo kas veikti, tokiu atveju tau teko pasirinkti daryti kažką kam nereikia transporto priemonių, pradžioje sekėsi gan neprastai, bet kuo toliau tuo labiau mačiau, kad pradedi nuleisti rankas, tavo nervai pradėjo nebeatlaikyti puolimų. Kadangi veikla turėjo trūkti iki 40 minučių, tai už kiekvieną čyterių puolimą pridėjau vis laiko, taip bandant kompensuoti jų pakenkimus, suprantama tai vargina, bet juk puikiai žinome tuo, kad čia reikia mokėti apeiti tuos neturinčius kas veikti, pirmas dalykas tas, kad net nepaaiškinai darbuotojams darbo komandų, kas būtu puikiai tikęs prie veiklos, o ir yra galima sakyti būtinybė atsižvelgiant į tai kokia čia firma. Bandžiau įžvelgti kaip tu sugebi susitvarkyti tokioje situacijoje, taip pat susižinoti ką iš tikrųjų norėjai nuveikti praktikos metu, turėjai planą kurio ketinai laikytis, bet neapgalvojai apie galimus trukdžius kuriems atsiradus pradėjai pasimetinėti, žinoma buvo ir gerų momentų, kaip linksmi pokalbiai su darbuotojais ar paprasčiausias mušimasis bokso salėje, taip pat tavęs dalyviai gan gerai klausėsi, nebuvo labai rimtų išsidirbinėjimų, bet kas labiausiai mane nuvylė, tai kai dar nesibaigus laikui ir realiai esant galimybei tęsti toliau, tu pasidavei ir pasakei kažką tokio kaip "baigiam, vis tiek nieko gero nesigauna", pasiduoti nėra geriausias direktoriaus bruožas, tai sukėlė man nemažai mastymo, apgalvojau labai daug situacijų bei tavo elgesį, taigi kitą kartą labai tikiuosi, kad taip nepasimesi ir turėsi minčių bei motyvacijos tęsti tai ką pradėjai iki galo! Dėkoju už dalyvavimą.
   

  Pripažinsiu, tave išvysti šiuose rinkimuose tikrai nesitikėjau, neteko man asmeniškai pastebėti tavęs besireiškiančio šioje ar kitose neutraliose firmose, bet sugebėjai sudominti, tave pažįstu kaip asmenį kuris stengiasi iš visų jėgų savo pareigose, esi draugiškas bei kalbus "Alkoholikas", tavo juokeliai manau galėtu praskaidrinti firmos dienas, tik gaila apibūdindamas save nesudarei pilnos nuomonės, asmuo kuris tavęs nepažįsta, negalėtu pilnai susidaryti tavo portreto, taigi buvo galima šiek tiek plačiau aprašyti savo charakterį ar pomėgius. Tavo aktyvumas yra tikrai pagirtinas, šaunu matyti tokį aktyvumą visose platformose, tai tau suteikia galimybę daugiau visko pastebėti, matai naujienas vienas iš pirmųjų. Tavo pasiekimai gal ir nėra masiški, bet jie buvo tikrai gan geri, mačiau tavo darbą abiejose pavaduotojo pareigose, Baikeriuose tvarkeisi kaip begalėdamas, mačiau tavo darbą tada kai direktorius buvo neaktyvus, pastangas išlaikyti pačią firmą, o ir Apsaugoje sakyčiau pasirodei neprastai, tik va gaila, kad Radijo pavaduotojo taip ir nepasiekei, pamenu kai kanditavai, kiek nervų tau ištampė tas ping'as, bet visada galima visko siekti vėl, svarbiausia yra nepasiduoti. Klausime apie tai kodėl būtent tu turėtum tapti direktoriumi, paminėjai, kad nors ir nesi buvęs direktoriumi, sugebėtum gerai laikyti firmą, norėčiau pasakyti, kad nėra privaloma būti buvus direktoriumi, kad sugebėtum gerai vadovauti, juk kažkada pirmą kartą reikia tapti direktoriumi, tik va toliau į šį klausimą atsakei taip tarsi būtum užsidėjęs "rožinius akinius", ne viskas taip miela ir šaunu, būna ir sunkių momentų su kuriais būtina susitvarkyti. Tai koks turėtu būti geras direktorius, tikrai gerai apibūdinai, yra daug dalykų kas padaro tave geru direktoriumi, svarbu juos suprasti ir jais vadovautis, tu juos supranti, bet ar pats sugebėtum jais vadovautis? Nes kaip pats žinai, yra kas kalbą daug, bet mažai daro, yra ir tų kurie sugeba viską suderinti ar bent jau padaryti tą puikų viduriuką. Šeštame klausime pastebėjau daug pasisakymų, jog "norėtum", reikėtu būti labiau užtikrintam, siekti to ko norėtum, o ne tik norėti, reikia stengtis padaryti visus tuos dalykus apie kuriuos rašei ir pasiekti geriausią variantą. Pastebėjau, kad daug kur tiki, jog beveik viskas vyks savaime, taip nebūna, reikia įdėti labai daug pastangų ir laiko, juk ne veltui tampi direktoriumi. Realiai kai kuriuose klausimuose kartojaisi, tai nėra labai gerai, reikėtu labiau paaiškinti savo pasirinkimus ar mastymą, juk vien  per anketą pradžioje susidaromas įspūdis, kurį iš dalies gan sunku pateikti, apie pačias idėjas parašei tikrai gan silpnai, pasirinktos idėjos nėra kažkas tokio išskirtinio, bet va tema kur galėtu darbuotojai įvertinti darbo prižiūrėtojų atliekamą darbą, skamba tikrai įdomiai, taip būtu gan patogu ir lengva matyti ką tavo prižiūrėtojai veikia, net jeigu tuo metu nesi prisijungęs, bet apie pačias idėjas reikėjo aprašyti aiškiau, daugiau papasakoti kas ir kaip būtu vykdoma, nes dabar ne viską aiškiai papasakojai. Bendrai tavo anketa yra gan gera, bet jaučiasi tas trūkumas, daug kur buvo galima plačiau viską aprašyti, aiškiau pateikti savo sprendimus, taip pat tavo visa anketa buvo rašoma kaip jau ankščiau sakiau, su "rožiniais akiniais", daug kur teko apie tai pagalvoti, būdamas direktoriumi, dažnai gali gauti sunkumų, tekti priiminėti sudėtingus sprendimus, ieškoti būdu kaip aktyvinti firmą ar kitokie iššūkiai gali užklupti tave.
  Apie tavo praktika galėčiau pasakyti "balaganas", nesupratau kas nutiko tau šioje praktikoje, esu mačiusi kaip vedi veiklas ir tikrai manau sugebėtum geriau, bet šį kartą tau sekėsi palyginus prastai, nežinau ar bėda buvo tame, kad tiesiog nesiruošei praktikai ir ėjai su tuo "ant durniaus", bet buvau šiek tiek pasimetusi visos veiklos metu, vis mėteisi nuo vienos veiklos dalies iki kitos, realiai nebežinodavai ką daryti, o dar ir tai, kad nemokėjai komandų, aišku bandei pasiteisinti tuo, kad nori jog darbuotojai pasakytu, ale jie turėtu mokėti, bet tu kaip geras direktorius turėtum žinoti komandas bei jas geriausia būtu paaiškinti pradžioje veiklos, ypatingai tokioje firmoje kaip Radija, juk šioje firmoje daugiausiai su kuo dirba darbuotojai, tai ir yra būtent tos komandos, kurių tu akivaizdžiai nežinojai. Toliau tavo pasirinktos veiklos praktikos metu, manau buvo vietoje sugalvotos, pastoviai jautėsi pasimetimas, tas toks "ką toliau daryti" ir panašiai. Tavo pats vadovavimas nepasižymėjo susikaupimu, labai mėteisi ir nežinia ką darei, aišku veikla vyko juokingai, visi daug juokėsi ir pokštavo, bet tikrai trūko to organizuotumo, gerai suplanuotos veiklos pojūčio, aišku pati žinau, kad normaliai vykstant veikloms būna, kad daroma tiesiog random ką sumastom, bet čia dalyvaujant rinkimuose į direktorių, reikia susiplanuoti ką nori nuveikti, neužtenka tik kažką padaryti per tas 40 minučių, veikla turi būti naudinga darbuotojams, juos kažko išmokyti ar tiesiog smagiai praleisti laiką, bet net ir smagioji veiklos dalis turi būti organizuota bei tvarkinga, ko gaila, bet nesijautė tavo veikloje. Tikiu neprarasi motyvacijos ir darysi tai ką darai bei kovosi dėl savo siekių! Dėkojame už dalyvavimą.
   

  Anketoje apie save ganėtinai mažai parašei, negalėjau susidaryti nuomonės apie tavo charakterį, galėjai jį ir aiškiau aprašyti, juk išsamumas niekada nepakenks, taip pat rašydamas apie savo aktyvumą pabrėžei, kad neturėdamas pareigų, nelabai ir būni aktyvus, tai nėra labai gerai norint pasiekti direktorių, juk tik rodydamas savo aktyvumą, rodydamas savo siekimą sugebėsi pasiekti tikslo, žinoma aktyvumas neturi būti, kad visą dieną sėdėti, bet turi būti pakankamas, kad atlikti svarbiausius dalykus firmoje, o ir norint turėtu firmą, kuri būti dar ir aktyvi, pats turi būti labai bendraujantis su darbuotojais ir žinoma rodyti pastangas bei aktyvumą. Vadovavimo patirtis gal ir nėra įspūdinga, bet visada yra labai vertinga ir nesvarbu, tai pavaduotojas, direktorius ar darbo prižiūrėtojas, visose būsenose įgauni tam tikros labai reikalingos patirties, iš tikrųjų stebiuosi, kad tiek kartu siekęs Radijo direktoriaus posto, turi tik vieną pavaduotoją, įdomu ar tu jų nebandai siekti, kad įgyti dar daugiau taip mėgstamo darbo patirties ar tiesiog nesigauna? Kalbos apie tavo "epocha" skamba ambicingai, jeigu žinoma viską vykdysi taip kaip ir žadi anketoje, tačiau nereikia būti ir su "drambliuko svajonėmis", manau pats žinai kaip veikia valdymas, ką reikia veikti, tikiu žinai ir tai, kad sunkumai būna iškyla, o tada su jais reikia susidoroti, juos įveikti taip siekiant pačių geriausių rezultatų. Direktoriaus viziją esi susidaręs pakankamai gerą, negalėčiau labai prie to prikibti, bet visgi pritrūko man to išsamumo apie gerą direktorių, tarsi būtum pritrūkęs minčių ar žodžių jam apibūdinti, Radijo firmoje matau, kad esi tikrai nemažai nuveikęs, tik vėlgi stebiuosi tuo, kad tiek laiko siekdamas direktoriaus, nemėgini vėl parodyti ką sugebi tapdamas pavaduotoju, na žinoma galima siekti ir taip, bet kaip žinome, veiksmai yra labiau pastebimi nei žodžiai, tavo mintis apie taip, kad vertinsi kiekvieną darbuotoją atskirtai ir individualiai, patraukė mano susidomėjimą, būtu įdomu išvysti kaip pavyktu tai įgyvendinti. Mintis apie tai, kad motyvuosi pinigais mane šiek tiek nuvylė, taip jie yra svarbūs ir jų reikia darbuotojams, bet tai neturėtu būti pagrindinis motyvacijos šaltinis, motyvuoti darbuotojus ne tik pinigais, reikia išmonės bei pastangų, daug darbo su jais, aktyvaus bei draugiško bendravimo. Klausime apie firmos pavadinimą paminėjai, kad turi susigalvojęs du pavadinimus, bet taip jų ir nepasakei, čia taktika ar tik apgaulė? Kaip ir kai kurie kiti kandidatai, nesugebėjai aiškiai pateikti savo idėjų aprašymo, nepateikei jų vaizdo, taip nesugebėjai manęs "užkabinti", pačios idėjos gal ir yra naudingos bei geros, bet jas reikėjo aprašyti tikrai išsamiau, labiau perteikti jų vaizdą. Radijo direktoriaus postą apibūdinai kaip "achievment'ą", tikrai galėčiau pasakyti, kad direktorius neturėtu būti siekiamas dėl kažkokios naudos sau, turėtum siekti to dėl to, kad nori būti naudingas tu tai firmai, o ne ji tau. Apie pačia anketą galėčiau pasakyti, kad tiek laiko siekiantis direktoriaus jau turėtum žinoti apie tai, kad norint gerai perteikti savo viziją, reikia ir aiškiai bei išsamiai ją aprašyti, žinoma ką nori nuveikti su šia firma aš supratau, bet tiesiog pritrūko man išsamumo apie kai kuriuos dalykus.
  Buvai pirmasis kuris nelabai susitvarkei su darbuotojais būtent "TeamSpeak" kanale ir teko tau jį užtildyti, taigi veikla vyko patyliukais, tik tau aiškinant ką reikia daryti, pasirinktos veiklos dalys buvo sakyčiau naudingos būtent kaip Radijo darbui, bet buvo galima viską ir linksmiau pateikti, kad darbuotojams netektu nuobodžiauti, nes dabar kalbėjai tik tu vienas, o ir tų emocijų trūko tavo balse, labiau kalbėjai tarsi nuobodžiaudamas. Apie veiklas, tai viena iš dalių buvo tikrai naudinga, t.y. skelbinėjimas per /dj, kai tau pasakius ką parduodi, dalyviai turėjo pasirašyti gerą skelbimą, tik matomai nevisai viską aiškiai sugebėjai paaiškinti, kadangi vienas iš dalyvių nesuprato per kur reikia skelbti skelbimą, arba galimai tai buvo jo kaltė, kad nesiklausė. Dar veikloje paminėjai tą patį ką ir savo anketoje, t.y. kad Radijo direktoriaus postas yra kaip paskutinė kolekcijos dalis, neturėtum kolekcionuoti postų, juk ne tam jie yra, direktoriaus postas yra svarbiausias dalykas firmoje, jis padeda darbuotojams, viską tvarko ir prižiūri, yra tas į kurį visi žvelgia, taigi tam reikia ir tinkamų priežasčių, kad būti geru vadovu, tavo priežastys neskambėjo tikrai gerai, taip pat pastebėjau dar vieną dalyką, kad tu labai tiki savo pinigų galia, tik tu labai klysti, jie nėra pagrindas kuriuo turėtum pasiremti norėdamas sukurti puikia firmą. Šaunu buvo matyti, kad per tas duotas 40 minučių, sugebėjai padaryti kelias užduotis, kurios buvo ganėtinai naudingos arba iš savęs įdomios, bendrai įvertinus galėčiau teigti, kad tau pavyko gan gerai pravesti veiklą, buvo tų minusų, kuriuos paaiškinau aukščiau, bet iš esmės galėčiau pasidžiaugti, taigi ir toliau vykdyk savo siekius! Dėkoju už dalyvavimą.
   
  Po praktikos etapo, kandidatai Extazy_Kiss ir Deivis_Deividukas atkrito iš kandidatavimo.
  Labai dėkojame jiems už dalyvavimą bei tikimės juos ateityje ir vėl išvysti dalyvaujant! Linkiu nenuleisti rankų bei siekti savų tikslų!
   
   
  Kandidatų laiškai serverio žaidėjams
   

  Galiausiai buvo nuspręsta padaryti dar tokį mini etapą, kad serverio žaidėjai galėtu įvertinti kandidatus bei išreikšti savo nuomonę, šie du pagrindiniai kandidatai pasirodė tikrai šauniai, serverio žaidėjai juos įvertino ganėtinai panašiai, bet vienas visgi įgavo persvarą. Serverio žaidėjai šias jūsų anketas įvertino taip: Ignas_Mafijozas - 57.1% ir Nojus_Delete - 42.9%, iš viso balsavo 63 žaidėjai!
  Dėkojame jums, kad nepatingėjote ir išreiškėte savo nuomonę!
   
   
  Kurio DJ'ėjaus sugebėjimai pavergė publiką?
  Galiausiai po visų tų rinkimų etapų, viso to kandidatų kankinimo, sužibėjo vienas iš jų, visi kandidatai pasirodė savaip, jie visi yra tokie skirtingi, bet jų tikslas yra vienas ir tas pats, tai yra Radijo direktoriaus pareigos, su kuriomis jie įgyja daugybę privalumų, gali padaryti savo darbuotojams tikrai smagų žaidimą, svarbiausia viską daryti nesavanaudiškai, ieškoti geriausių būdų kaip padaryti smagų laiką sau ir savo darbuotojams, iš tikrųjų buvo sudėtinga apsispręsti, vienas iš kandidatų jau ganėtinai ilgai siekia šio posto, bet vis kažko pritrūksta, kitas galima būtu sakyti "šviežias", bet turintis begalinį norą ir motyvaciją, bet galiausiai įvertinus visus kandidatus, po truputi atmetant kažką, ieškant kurio atlikti veiksmai suteikia galimybę išvysti nuostabią firmą, atsižvelgiant į žaidėjų nuomonę, buvo nuspręsta kas bus naujasis Radijo firmos direktorius ir jis yra.... Žiūrėkite žemiau <Šypsena>.
   
   
  »»» Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų savo pareigose, jos bus perleistos antros vietos nugalėtojui.
  »»» Asmenys kurie buvo atmesti dėl tam tikrų priežasčių, gali susisiekti su manimi asmenine žinute ir aš paaiškinsiu dėl ko jūs nepatekote į tolimesnį kandidatavimą.
 23. Like
  Zaidejas_Rokas gavo reakcijąxddd Ką pavežėti? Turime naują Taksi firmos Direktorių!   
  Sveikinu Special_Donora su Direktoriaus postu, sėkmės darbuose !
 24. Like
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Victor_Kongston - [V'K] LMG.LT - tiesiog internetinis žaidimas?   

   
   
   
  DAINA , kurią pasileiskite skaitydami šį blogą.
   
  Hey guy's , mačiau kad prieš mano kurtas blog'as sulaukė gan nemažai puikių komentarų , tad sumaniau sukurti antrajį blog'ą , nes manau ne man vienam klausimas kyla ,, Ar LMG.LT serveris yra tiesiog internetinis žaidimas? '' Manau tiesiog iš temos pavadinimo supratot , kad ketinu LMG.lt serverį aprašyti kitu kampu. Kas man liko įsimintiniause šiame serveryje per 10 dienų? Ši tema bus lyg įrodymas , kad šis žaidimas nėra laiko švaistymas , nes jis man suteikė tikrai nemažai.
  Mano žaidimas šiame serveryje prasidėjo 2017-11-16 dieną , kai draugas pakvietė į šį serverį. Pradėjau gan paprastai žaisti šiame serveryje. Pirmas žmogus kuriam teko paspausti dešinę ranką serveryje yra ne kas kitas , o @Liepsna_Fire. Laikas pristatyti dar vieną žmogų kuriam teko paspausti dešinę ranka t.y visiems gerai žinomas @Gax_Gax, nuo kurio gavau ne mažą paskatinimą stengtis kurti kažką toliau. Šie žmonės man padėjo įsikabinti į šio serverio pamatus ir toliau likti bei žaisti čia , tad jums yra didelis ačiū , manau be šių žmonių nežaisčiau ir kažin ar tektų kurti šį blog'ą. Kuo man padėjo šie du žmonės? - Liepsna buvo mano pati pirmoji darbo direktorė į kurį atėjau tą pačią pirmo atėjimo į serverį dieną ir dar dabar dirbu šioje frakcijoje. Gax'as Gax'as Ga'xas... Su šiuo žmogeliuku susipažinau visai atsitiktinai nenoriu pameluoti , bet tai yra plug.dj skype grupė , kada mes persimetėme keliais žodžiais ir ne mažai tenka bendrauti su juo iki šiol , iš jo kaip ir minėjau sulaukiau ne mažai palaikymo , skatina , padeda. Tai apie mano pradžia šiame serveryje būtų tiek , kaip ir minėjau aprašysime ar LMG.LT serveris yra tik internetinis žaidimas? - Štai jums atsakymas , aš SA:MP platybėse gyvenu jau apie 7 metus ir dar nė karto ne teko pagalvoti ar pamąstyti ar tikrai buvo vertą žaisti SA:MP. Ką jums suteikia šis žaidimas? - šis žaidimas man asmeniškai suteikė geresnį bendravimą su žmonėmis , užsibrėžtai siekti tikslų kaip ir aišku labai puikiai išmokino rašysenos  , išmokino minimumą anglų kalbos kuri šiuo metu tikrai padeda susirasti geresnį darbą ir padedą jūsų karierai, būtų įdomu iš jūsų sužinoti , ką jums suteikė SA:MP žaidimas lmg.lt serveryje ar kituose serveriuose rašykite komentaruose.  O dabar ar LMG.LT serveris yra tik elitinis serveris su daug žaidėjų kurie buki? - Drįstu sakyti ne! Tai turbūt mano vienas iš serverių į kuri gan rimtai žiūriu ir ketinu siekti aukštumų. Manau šie žmonės serveryje gali jums sukelti daug nepykantos bei kitų įvairių emocijų , bet kaip galvojate kodėl jie toliau žaidžia šiame serveryje? nes šis serveris tuom ir įdomus , kad gali pajusti visapusiškas emocijas tiek ; nepykantos , galbūt ir net meilės  Manau kas skaitėte turėjo būti iš tiesų įdomu , gal ir ne viską aprašiau aiškiai , bet esmę turėjote suprasti. tačiau esmė ta, jog norėjau aprašyti, papasakoti, jog žaidimas nėra vien laiko švaistymas, jeigu sugebate į jį pažvelgti kitu kampu. Norėjau, kad šis pirmasis blog'as būtų paprastas įrodymas, jog žaidimas nėra tiesiog žaidimas, tai gali suteikti nuostabias pažintis, draugystę, o kas čia žino, gal net ir meilę? Todėl, jeigu kas sakys, kad esate noliferis, tiesiog prisiminkite šį mano blog'ą, sėskite į transporto priemonę ir važiuokite pas savo direktorių, bendradarbį ar šiaip žmogų, su kuriuo kartu bėgate nuo teisėsaugos ar veikiate dar ką nors. Tada tam žmogui galėsite papasakoti, kad LMG.LT yra ne tik bendravimas internetinėje erdvėje, bet ir draugystė bei gražūs santykiai realybėje.
   
  Mano prisistatymas :
   
   
   
 25. Like
  Zaidejas_Rokas sureagavo į Samp_Astis - Unban Samp_Astis admin (Armandax_Ltu)   
  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Samp_Astis
  2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Armandax_Ltu
  3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas
  4. Įrodymai: http://www.part.lt/perziura/b645f739821e1a1fdf3dc8b4bfa86abf951.png
×