Jump to content

Valdas_Men

Narys
 • Pranešimai

  229
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Valdas_Men

 • Rangas
  Anti-Men
 • Gimtadienis 1998.05.05

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.049 profilio peržiūros
 1. Na ką grįžtam su Ant-Men ;)

 2. Čyteris Elyga_Bmw

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Valdas_Men Čyterio Vardas_Pavardė žaidime: Elyga_Bmw Kaltinamojo veiksmai?[Ką darė, kaip čytini]: Cleo mod. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]http://www.lmg.lt/forumas/index.php/topic/386915-99-valdas-men-u%C5%BEblokavo-elyga-bmw/ Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Taip.
 3. Čyteris Justas_Luko

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Valdas_Men Čyterio Vardas_Pavardė žaidime: Justas_Luko Kaltinamojo veiksmai?[Ką darė, kaip čytini]: AFK BOTAS. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video] https://www.youtube.com/watch?v=NlseClZk92o&feature=youtu.be Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Taip.
 4. Čyteris Duk_Duk

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Valdas_Men Čyterio Vardas_Pavardė žaidime: Duk_Duk Kaltinamojo veiksmai?[Ką darė, kaip čytini]: Teleport. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video] https://youtu.be/CChuEQYYaxA Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Taip.
 5. Helau may frėnd

  1. Einaras_Bmw
  2. Jimmy_Absolut

   Jimmy_Absolut

   you're not may frėnd, you're may brother may frėnd

  3. JAck_BAba
 6. Tosha AŽ. patikrink.

 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Valdas_Men Čyterio Vardas_Pavardė žaidime: Karolis_Peliukas Kaltinamojo veiksmai?[Ką darė, kaip čytini]: Tune su čytais. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video] http://www.lmg.lt/forumas/index.php/topic/382922-47-valdas-men-u%C5%BEblokavo-karolis-peliukas/ Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Taip. Nubaustas.
 8. Čyteris Armis_Nolife

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Valdas_Men Čyterio Vardas_Pavardė žaidime: Armis_Nolife Kaltinamojo veiksmai?[Ką darė, kaip čytini]: SpeedHack. Tele. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video] http://www.lmg.lt/forumas/index.php/topic/382833-41-valdas-men-u%C5%BEblokavo-armis-nolife/#entry3456198 Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Taip. Nubaustas.
×