Jump to content

Robis_Frutto

Narys
 • Pranešimai

  243
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Robis_Frutto

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė
 • Gimtadienis 2001.10.06

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šilutė, Klaipėda, Lietuva.
 • Interesai
  Sveiki, pasakysiu vieną interesą - LMG <3

Paskutiniai lankytojai

3.028 profilio peržiūros
 1. tai duok jasonui nuspręsti, tau skirtas papeikimas o ne kažkokiam kitam administratoriui, jeigu galvoji kad su tokiais priiminėjimais padedi serveriui ir esi naudingas tai gali susitaikyti su tuo kad per tokius kaip tu tiktais žlunga, buvo kažkada 250, liko tik 100, priežastys yra tokios jog tokie kaip tu džiaugiates kai kažką prabaninat, priimat apeliacijas, kurios net nevertos diskusijų :). mldc senuk.

  čia kas nematėt šito personos prikoliukų tai va: http://www.lmg.lt/forumas/topic/661720-peikiu-administracijos-prižiūrėtoją-rokas_blazys/?tab=comments#comment-4680814

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. PauI_Kaiser

   PauI_Kaiser

   Nebūčiau vps banines aš jo, bet kadangi ss numetė man pats swatas, o ir Ryčka kažkuris spycka ar tas mostwantedas mėgsta labai forumu kariaut, man čia ppk rašė, tai prašom, gaunat po truputį atsaka, foruminiai.

  3. Robis_Frutto

   Robis_Frutto

   @Paul__Kaiser ne tame esmė, jeigu už tokį sh priimti banned, nu tai *Myliu LMG.lt*.. 

  4. Nojus_Box

   Nojus_Box

   O sitam sikna reikia ispardyt ar uzteko kai prasileido viena?

   @Rokas_BIazys

 2. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Robis_Frutto2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rokas_Blazys3. Peikimo priežastis: Neteisingai priimtas bannedas, -žmogus, kuriam "pakenkiau" jis parašė, jog jis neturi jokių priekaištų, jog mes tiesiog patikrinom įdomumo dėlei, mes buvom susitarę, kad po visko duosiu baudą.- jeigu Mun_Tis kuriam sudėjau starrus būčiau pakenkęs - jis pats būtų paėmęs ir mane prabaninęs, kadangi jis yra 3LVL administratorius, tai parašė užblokavimo apeliacijoje.- pateikiau įrodymus jog buvo duota bauda, žmogus nebuvo pasodintas į kalėjimą, vien dėl to aš neturėjau būti užbanintas, turėjau bent jau įspėjimą gauti, kad to nebepasikartotų, norint nepakenkti serveriui. Su tokiais bannedais tiktais yra gadinamas LMG, serveryje ir tai mažėja žmonių, jeigu pradėsim priiminėti tokius papeikimus su laiku čia beliks tiktais 50 prisijungusių žaidėjų.4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 3. Paul_Kaiser užblokavo Robis_Frutto

  Labas, mes kartu su Munčiu nusprendėm pažiūrėti kokia būtų bauda uždėjus 299 starrus, aš tai dariau ne specialiai, taippat daviau baudą kurią sumokėjo jis https://imgur.com/a/2OfTfyD. Jeigu tau reikia liūdytojų tai prašau: @Bass_Boster @Erikas_Neziniukas @Mun_Tiss
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Robis_Frutto 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karo_Wanted 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Event/Atrankos trugdymas. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/Jm9KU92 ;
 5. Hello skipper
  8 įspėjimai forume :D, laiko klausimas kada dar 2 atsiras.

 6. pažiūrėk teamspeake pokus, dq.

 7. Ištikrinkit patys tuos atsiblokavimus nuo sistemų ir pnš, nes ponas kuris atsakingas už tai nei neišsirenka padejėjo nei pats nepatikrina jau 3 dienas.

 8. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Robis_Frutto2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: įkalinimo, esc netyčia.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: nėra serveris kaltas.4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/HhazRN45. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): nėra serveris kaltas.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Robis_Frutto2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Pasodino į jailą kai turėjau 5 starrus, pasodino į jailą ir nuleidau ekraną, grįžau po kokių 8 minučių, ir laikas susibugino, pasidarė visos 5+ valandos.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Serveris kaltas, serverio bugas.4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/2iVEwj65. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Serveris kaltas, serverio bugas.
 10. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Robis_Frutto2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: įkalinimo, susibugino valandos, turėjau sedėt 8min, nuleidau ESC ir pasidare 6h.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: nėra.4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/LJNoKtE5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): nėra.
×