Jump to content

Ponas_Sprigtas

Narys
 • Pranešimai

  48
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

7 Sekėjai

Apie Ponas_Sprigtas

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 2003.10.05

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  LMG

Paskutiniai lankytojai

171 profilio peržiūros
 1. Z karta

  Šaunus blogas, kurk ir toliau tokius.
 2. Cactus_Germis ir jo apsauga

  Šaunus vidosas, taip ir toliau kaktusai varyk
 3. Pristatau Rahonda_Matas

  Šaunu susipažinti Matai, malonu, jog parašei pristatymą apie save, sėkmės gyvenime ir žaidimuose.
 4. Sveikinu naująjį direktorių, rodyk teisėsaugai savo magijas
 5. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinu naująjį direktorių ir sėkmės pareigose bei darbe.
 6. Pateikite savo idėjas naujai gaujų sistemai

  Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ponas_Sprigtas2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: padaryti tarpusavių gaujų karus dėl pinigų siuntos gabenimo, galėtų gaujos vienos prieš kitą kovoti dėl pinigų siuntos, kurią vežtų apsauginiai arba policijos darbuotojai, o gaujiniams visiems praneštų per jų raciją, jog yra vežama siunta.3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: manau turėtų daugiau gaujų atsirasti ir būt daugiau gaujų karų ir būtų visiems įdomiau.4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?:šiuo metu nėra visiškai veiklos gaujoms, nes nėra GP ir nieks nemoka kurti normalios gaujos, neskaitant istorinių ir kitų.
 7. Serverio Rekordas - 800

  Nuostabu, jog surinkome tokį puikų rekordą 800 žaidėjų, siekiame ir toliau
 8. Oficialus LMG.LT „Discord“ Serveris

  Šaunus atnaujinimas ir judam prie discord visi
 9. "Heal & Care" ~ Nuolatinė atranka

  Anketa Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Ponas_Sprigtas Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/ponas_sprigtas Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): on 240-300min afk 120min Kaip suprantate mediko darbą?: jie vyksta į iškvietimus, gydo žmones, vyksta į grobimus, susišaudymus, okupacijas, jog pagydytų nusikalstomų ir teisėsaugos frakcijų narius, dalyvauja veiklose - valdžios rengiamose. Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: kol išmes Ko sieksite medikų firmoje?: prižiūrėtojo, o paskui pavaduotojo posto. Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: nes jose yra viena iš neutralių firmų geriausia firma, aktyviausi, kuri turi veiksmo grobimose, susišaudymuose ir okupacijose, jog gydyti užgrobiančiuosius ir atgrobiančiuosius, dirba su darbine mašina, vyksta į iškvietimus ir padeda naujokams, žaidėjams, kurie neturi gyvybių. Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: šeip turėtų rupėti abu, bet jei vyksta grobimas, tai jau svarbiau veiksmas, o iškvietimai vėliau, o jeigu nėra grobimo, tai aišku iškvietimas. Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: šiuo metu labai sunku sugalvoti. Trumpai papasakokite apie save: esu labai draugiškas, maloniai bendrauju, niekada nesipykstu su žaidėjais, esu geras, mandagus, smalsus, griežtas, rimtas. Sąvokos Ambulance- darbinė tr.priemonė. Raindance- darbinė tr.priemonė. MONTGOMERY- /vt 2 Num 6- pagydyti žaidėją greitesniu mygtuku. Keybind- ši programa padeda atlikti veiksmą paspaudžiant pvz.: jus norite pusti žolę ir pasidarėte ant 1 ir spaudžaite 1. Mindaugas_Adidas- medikų direktorius.
 10. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Mafiukas 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Vova_Talisman 3. Užblokavimo priežastis: čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga: https://youtu.be/Sux6PofX068
 11. [IEŠKAU] gun sound kitu.

  Ieškant modifikacijos: Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:gun sound Vaizdinė medžiaga (nebūtina): Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): šiame video man patinka gun soundai, todėl norėčiau juos gauti.
 12. [IEŠKAU] gun sound

  Ieškant modifikacijos: Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:gun sound Vaizdinė medžiaga (nebūtina): Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): šiame video man patinka gun soundai, todėl norėčiau juos gauti iš jackio arba iš kito žmogaus, ačiū.
 13. [Idėja] Padaryti banke L.Maybach telika

  Tai jau geriau padaryti vt 3 miestelyje rodytu lnk, o banke tv6 ir tv3, kad rodytu ką rodo realiam gyvenime
×