Jump to content

Horri_Zone

Narys
 • Pranešimai

  936
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Horri_Zone paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 9 2016

Horri_Zone turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Horri_Zone

 • Rangas
  - icon -
 • Gimtadienis Kovas 13

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

20.915 profilio peržiūros
 1. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Horri_Zone 2. Užblokavimo priežastis:Speedhack 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:Privažiavau prie banko, sedėjau mašinoj, išėjau afk, grįžtų ir kai daro sampą girdžių NOS'o garsus ir pradėjau skrist. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://imgur.com/a/tgsXeTl
 2. Taxi | Nuolatinė atranka

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, VVP nuoroda:Horri_Zone, https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Horri_Zone Kiek laiko žadate išdirbti firmoje?:Daug, tiksliai nežinau Kodėl norite būtent į Taxi firmą?:Noriu ramesnio darbo, na ir taxi firma kaip tik labai patinka. Ne kartą esu dirbęs, visad budavau patenkintas. Kiek laiko privaloma išdirbti firmoje?:7 dienas Kiek laiko galima būti AFK bazėje ir už jos ribų?: Bazėj: 2val ; už ribų : 20min Ar galima dirbti ofise?:Ne Nuo kurio rango galima vairuoti "Cabbie" automobilį?:Patyres Kokiu atveju galima šaudyti į serverio žaidėją? Ka reikia turėti?:Kai į tave šaudo, bet reikia turėti įrodymus. Išvardinkite firmos valdžią kokia jūsų nuomonė apie juos?:Matis_Mind - nuomonės nelabai turiu, nesam bendravę normaliai, tik tiek kiek firmoj kalbėdavom seniau. Išvardinkite taxi darbo komandas bei greituosius mygtukus: N raidė (imti ar neimti pinigus), /bend ; /r ; 4 (atidaro vartus arba atsiteleportuoti į garažą) ; /isspirti. Situacijos: 1. Ramiai sau dirbate ir staiga vienas iš jūsų bendradarbių pradeda šaudyti į jus. Kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Padarau įrodymus ir informuoju firmos valdžią. 2. Vežate klientą ir jis jus pradeda įžeidinėti. Kokie jūsų veiksmai?: /bausti ir išspiriu iš mašinos.
 3. Dyleriai | ATRANKA

  Jūsų Vardas_Pavardė -Horri_Zone Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje (Apie ~)? - 2-6 val, priklauso nuo dienos, Turite ,,KeyBind" programą bei mokate ja naudotis? - Taip Ar turite TeamSpeak3 programą? - Taip Galbūt turite užsibrėžtų tikslų atėję į šią firmą? - Kol kas neturiu.Kas yra dyleriai (trumpai savais žodžiais)? - Nelegalių prekių platintojai, bei tiesiog serverio banditai.Dylerių darbo komandos - /dyl ; /dylg ; /dylz ; /dylnAr turite VIP/ADMIN privilegijas? - Abu. Trys priežastys, ko negalima daryti grobimo metu - Teleportuotis į grobiamą vietą ar į tą miestelį kuriame yra grobiama vieta. VIP/ADMIN komandų, bei cheatinti. Dar kartą pažvelkite į reikalavimus bei taisykles, ar tikrai tinkate šiam darbui? - Taip, tinku.
 4. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Horri_Zone2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Crown_Mafia3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Naujas apsaugos skin

 6. Koala.jpg

 7. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Horri_Zone2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Daug starų buvo, ant pickup'o nuvežė, atsisėdau į kalejimą, nuėjau afk trumpam ir žiūriu rašo, kad užfiksuota bandymas pabėgti ir pridėjo laiko.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:SERVERIS.4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/wAmfkrT5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):NĖRA.
 8. Swatai vidury dienos o.o

  žiaurinis
 9. KAI STONKUS, PRISIJUNGIA I SERVERI

  :DD
 10. Nesusimokėjo už Ferrari mašinos sutvarkymą

  hihihaha
 11. HALA MADRID

 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Horri_Zone 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Koala_Stonkus 3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/L3H0e
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Horri_Zone2. Per klaidą užblokuoto žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): The_Liudvis3. Užblokavimo priežastis:Kenkimas serveriui4. Užblokavimo aplinkybės: Per video matosi, kad norėjau užblokuoti kitą žaidėją už tai, kad pūtė žolę surakintas, bet užblokavau netyčia ne tą žmogų ir dar ne už tą.5. Įrodymai:
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Horri_Zone2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomox_Csgo3. Užblokavimo priežastis: Apgaudinėjimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/AJ77P
×