Jump to content

Horri_Zone

Narys
 • Pranešimai

  903
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Horri_Zone paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 9 2016

Horri_Zone turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Horri_Zone

 • Rangas
  - icon -
 • Gimtadienis Kovas 13

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

19.439 profilio peržiūros
 1. HALA MADRID

 2. (Pagalbos) Su SA-MP'u

  Sw, dabar bandau, gal pasitaisys.
 3. (Pagalbos) Su SA-MP'u

  Sveikas, dėkui už pasiūlymą, bet vistiek tas pats.
 4. (Pagalbos) Su SA-MP'u

  1. Kokia iškilo problema?:Žaidžiant sampą nueinu į dekstopą ir, kai bandau eiti atgal į sampą jis būna visada pastrigęs.2. Kuo plačiau apibūdinkite iškilusią problemą:Žaidžiant sampą nueinu į dekstopą ir, kai bandau eiti atgal į sampą jis būna visada pastrigęs. Garsą visą girdžiu bet nieko daryti negaliu, būna tiesiog juodas ekranas.3. Komentaras (kaip sprendėte problemą) (nebūtina): RR sampą.
 5. Xbox pagalba.

  Siulyčiau pataupyti ant PS4, pats turiu jau ilgą laiką ir tikrai nesigailiu, kad ją pirkau. Kalbant apie XBOX 360, irgi jį turėjau bet 2012 metais kada su juo dar buvo įdomu žaisti, dabar jį turi mano brolis ir net kartais šlyktšu žiūrėti kokios ten yra grafikos palyginti su PS4.
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Horri_Zone 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Koala_Stonkus 3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/L3H0e
 7. Sveikas, Domiux'as su Power'iu pirmai tikrino ir ieškojo serverio klaidų. Domiux'as pats paprašė, kad taip padaryčiau nes rodė šitą klaidą kurios aš pats net nežinojau. @Domiux_Mafux gali pats pasakyti, kad tikrinome šią klaidą. Ar seniau ši klaida buvo ar ne pats to nežinau, galvojau, kad tai tik po 1.8 atnaujinimo.
 8. Sveikinu Nojų pagaliau tapus Radijos direktoriumi!
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Horri_Zone2. Per klaidą užblokuoto žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): The_Liudvis3. Užblokavimo priežastis:Kenkimas serveriui4. Užblokavimo aplinkybės: Per video matosi, kad norėjau užblokuoti kitą žaidėją už tai, kad pūtė žolę surakintas, bet užblokavau netyčia ne tą žmogų ir dar ne už tą.5. Įrodymai:
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Horri_Zone2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arniss_Yamaha3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Horri_Zone2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Svarcas_Profas3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti naudojimas. Buvau surakinęs nusikaltėlį, kuris greitai nusitelino iki limuzinų(greitai po surakinimo), o jis jį iškickino.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/8y1F5
 12. Fūristų direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinimai naujajam fūristų direktoriui! Sėkmės!
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Horri_Zone2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Jerry_Black3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti naudojimas. Surakinom nusikaltėlį, o jis jį iškickino.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/V9MYm
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Horri_Zone2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Axis_Vector3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 15. [Parduodu] Elegy R: 124k

  Galite rakinti temą. Transporto priemonė jau parduota.
×