Jump to content

Jarek_Blackhead

Narys
 • Pranešimai

  161
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Jarek_Blackhead

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis 1998.10.30

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.476 profilio peržiūros
 1. [APKLAUSA] Policininko darbo kardinalūs pokyčiai

  Kaip ten bebūtų, vistiek reiktų pokyčių, galbūt ne ties RP'inimų (drįsčiau teigti, kad ne iki galo įsigilinote į mano teiginius) bet, kaip Kenny ir sakė ties pačia firmos struktūra. Liūdna iš tikrūjų, liūdną. Ir visiškai nereikia stebėtis kur dingsta žaidėjai.
 2. Norėtusi protingų atsakymų. :) 

 3. 1. Jūsų klausimas?: Ar Policininko darbo specifika žaidime tūrėtų būti koreguojama? (Atsižvelgiant į žaidėjų skaičių rodiklį serveryje)2. Apklausos terminas: 7 dienos. 3. Apklausos tikslai: AR REIKTŲ KARDINALIŲ POKYČIŲ POLICIJOS DARBE? Žinant dabartinę situaciją serveryje (t.y. sparčiai krentantis žaidėjų skaičius, visiškas chaoso bei "nusikaltimų" rodiklių kilimas ir t.t) Manau, kad yra keletas faktorių (konkrečiai policininko darbui), galinčių pakeisti esamą padėtį žaidime. Pradėkime nuo to, kad pagrindinis teisėsaugos aspektas bei tikslas serveryje yra "pastatų bei objektų atgrobimai). Dieną dienon, visos treniruotės, teorijos ir t.t. yra akcentuojamos tik grobimų prevencijai. Dėja to pasekoje jau kurį laiką buvo užmiršta tikra policijos darbo paskirtis. Dabar policininkai baudžia žaidėjus už tam tikrus nusikaltimus, lygiai taip pat, kaip ankščiau per GTA San Andreas single player'į bandydavom važinėti RP, tačiau praėjus kelioms minutėms apie tai užmiršdavome ir vėl imdavome "siautėti". Lygiai tokią pačia situacija su teisėsauga aš matau ir dabar, žaidėjai nesugeba pasinerti ir savo rolę, į savo žaidimą. Dėl to galima būtų kaltinti valdžią, tačiau geriau pasigilinus, didžiausią atsakomybę turėtų prisiimti serverio vidaus taisyklės. Ką siūlyčiau aš: *Skirti daugiau dėmesio šiuo metu aktualioms problemos serveryje: Nusikaltimų prevencija, RP žaidimo stiliaus toleracija, tinkamas pareigų atlikimas. *Grobimams žaidime sugrąžinti tikrąją paskirti - (palikti keletą galimai grobiamų objektų, kadangi nėra tikslo turėti galimybę grobti vos ne bet ką, ką užsigeidžia valdžia, kadangi nėra tiek žaidėjų serveryje, kad visi teisėsaugininkai būtų tinkamai apmokyti kaip elgtis ir kaip reaguoti pagal vietovę. Taip pat reikėtų trumpinti leidžiamą grobimų laiką ir mažinti galima grobimų skaičių per dieną. Grobimo laiko mažinimo paskirtis būtų ta, kad žaidėjas labiau pasinertų į situacijos rimtumą, taip pat tai reikalautų aktyvesnios valdžios kuri gebėtu apmokyti savo darbuotojus gebėti greitai reaguoti į situacija. O grobimų skaičiaus per dieną mažinimo paskirtis būtų tą, kad tai skatintu žaidėjus būti aktyvesniais, jie galėtu mėgautis pačiu grobimo procesu. *Vietoje grobimų, grobimų ir dar kartą grobimų rengti serveryje įvairiausius SU POLICIJA SUSIJŪSIUS veiksmus. *Keisti požiūrį į policininko kaip rolės paskirtį žaidime *Keisti valdžia, išrinkti sumanų ir gebanti pasinerti į žaidimą asmenį, galbūt netgi direktoriaus rinkimą vykdyti demokratiškai. * Valdžiai: gebėti tinkamai apmokyti darbuotojus, žinoma grobimų prevencija turi būti akcentuojama, tačiau TAI NETURI būti pagrindinis žaidimo aspektas. Valdžia privalo užsiimti, atsakyti bei mokyti savo darbuotojus, supažindinti juos su darbo specifika, vykdyti elemantarias prevencijas, reidų, susišaudymų mieste, NUSIKALTĖLIŲ GAUDYMO, veiksnius. Nesu tikras ar sugebėjau atskleisti savo sumanymą. Manyčiau, kad į šią temą labiau dėmesį turėtų atkreipti gerbiamas DP bei policijos valdžia. @Vilius_Venturas @Eimis_Mag
 4. Sw all senai nesimatėm kas gero kas seno?

 5. opa salam sw all ka gero

  1. Vycka_Rycka

   Vycka_Rycka

   nk, as drk jarekai

 6. Salam pacanam, susimatom srv?

  1. Jimmy_Absolut

   Jimmy_Absolut

   zdarovele, buk klube pries deshimt

  2. Koala_Stonkus

   Koala_Stonkus

   swx atlek i ts vien kart tu bent :D

  3. Jarek_Blackhead

   Jarek_Blackhead

   pamėginsim

 7. OH Fuck YEAH! Gal valanda bandžiau atkast savo forumo password tam, kad galeciau pasisveikinti :D taigi taigi ar aš matau atnaujinimus kurie įkeliami dažniau nei kas metus? :OO Ar Kesa bendrauja su žaidejais? Rly serveryje kažkas vyksta? Žiauriai fun butu pabendraut su senais vilkais, matau dar nemažai senuku čia pasilikę. Deja šiuo metu tarnauju ir neturiu laiko prisijungti į žaidima, bet neatmetu galimybės, jog susitiksime vasarą! Taigi sveiki visi!!

 8. Sveikučiai! :) Kaip gyvenat?

  1. Justelis_Tiz

   Justelis_Tiz

   sveikas sugrįžęs :D

  2. Jarek_Blackhead
 9. Serveris neveikia dėl to, kad šiaip neveikia kaip jam ir būdinga, ar dėl to, kad pakėlei savo subine ir kažką darai?

 10. Unban Jarek_Blackhead (admin jack_froxes)

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jarek_Blackhead 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): jack_froxes 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): free,čytinimas 4. Įrodymai:
×