Jump to content

Battling_Bitch

Narys
 • Pranešimai

  48
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

6 Sekėjai

Apie Battling_Bitch

 • Rangas
  Funky Monk

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Vilnius
 1. (IDĖJA) Daugiau nei 1 mašina.

  Atleisk,bet prieš... Kodėl? O todėl, kad na ir taip jau didelė betvarkė serveryje, ir taip jau vos ne ant kiekvieno kelio rasi paliktą kažkieno trans, priemonę.
 2. FOTO MEDŽIOKLĖ vyks iki 10-17

  Foto Medžioklės event'o pabaiga Skelbiu, kad medžioklės event'as yra baigtas. Deja, niekas nerado kur yra pasislėpęs objektas... Įdomumo dėlei pademonstruoju objekto vietą: Sekmės kitoje medžioklėje!
 3. FOTO MEDŽIOKLĖ vyks iki 10-17

  Š iame event'e Jūsų tikslas yra surasti ir nufotografuoti žaidime mano įkeltą objektą. Objektas: Event'o taisyklės: Jūsų nuotraukoje turi aiškiai matytis mano objektas. Pildymo anketą man atsiųsti asmenine žinute!​ Neklastoti nuotraukų. Neredaguoti, nekarpyti nuotraukų. Laimėtojas bus tas, kuris įkels nuotrauką, kuri bus padaryta teisingoje vietoje. Jei bus daug tokių pačių atsiųstų nuotraukų, laimėtojas bus išrinktas burtų keliu. ​Pildymo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Objekto nuotrauka: Sekmės medžiojant!
 4. [Konkursas] Atsitiktiniu būdu laimėk didelį prizą!

  1. Vardas_Pavardė vartotojo su kuriuo kandidatuojate: Battling_Bitch 2. Jūsų spėjamas skaičius: 38 3. Komentaras(-neprivalomas): Pamatysit laimėsiu
 5. (Ideja) Radijas

  Už. Nes paminėjai Classic Rock FM, na ir šiaip reiktų daugiau įvairovės.
 6. FOTO MEDŽIOKLĖ vyks iki 04-07

  Foto medžioklės event'o pabaiga Skelbiu, kad šis event'as yra baigtas.Todėl demonstruoju objekto vietą: Š į kartą objektą rado 3 žaidėjai; Ignaz_Lucchese Tomis_Triotis Valdas_Hmmn Kadangi buvo daugiau nei 1 žaidėjas, kuris rado objektą, tas laimingasis buvo išrinktas burtų keliu: Sveikinu laimėtoją, kuriam atitenka 100000 serverio valiutos prizas! Laimėtojo prašau man parašyti a.ž. dėl susitikimo ir pinigų pervedimo.
 7. FOTO MEDŽIOKLĖ vyks iki 04-07

  Foto medžioklės event'as Š iame event'e Jūsų tikslas yra surasti ir nufotografuoti žaidime mano įkeltą objektą. Objektas: Event'o taisyklės: Jūsų nuotraukoje turi aiškiai matytis mano objektas. Pildymo anketą man atsiųsti asmenine žinute!​ Neklastoti nuotraukų. Neredaguoti, nekarpyti nuotraukų. Laimėtojas bus tas, kuris įkels nuotrauką, kuri bus padaryta teisingoje vietoje. Jei bus daug tokių pačių atsiųstų nuotraukų, laimėtojas bus išrinktas burtų keliu. ​Pildymo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Objekto nuotrauka: Sekmės medžiojant!
 8. Idėja serveriui

  Prieš. Na atleisk. Bet man ir taip jau užtenka kai jie atvaro ir pradeda tratint į viską, kas juda, o jei dar ir pagrobimai būtų... Be to kas jei baikeris pagrobęs žmogų ir jo teisėsauga nesuras ir baikeris reikalaus išpirkos, tai kas ją sumokės? ( Čia aš rimtai klausiu, jei žinai, tai atsakyk, prašau, be pykčių ). Tai va...
 9. Automobilių vardiniai numeriai

  Jūsų Vardas_Pavardė: Battling_Bitch Jūsų idėja: Siūlau įvesti galimybę redaguoti savo automobilio numerio simbolius t.y. sugalvoti savo numerį pagal tokį reikalavimą, kad turi būti būtinai aštuoni simboliai ir tarp jų bent vienas skaičius, tačiau tai tik mano vizija, tai jau priklausys nuo valdžios kaip ji ten sugalvos. Kuo ši idėja padėtu Serveriui/Teamspeak/Svetainei?: Serveriui, Jūsų automobilis atrodytų unikalesnis, originalesnis, turintis savo ,,vardą".
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Battling_Bitch Organizuojamo Event'o pavadinimas: FOTO MEDŽIOKLĖ Tikslus laikas kada planuojate baigti Event'ą: Na tai priklauso nuo dalyvaujančių žaidėjų skaičiaus ir jų noro. Jei pastebėsiu, kad nelabai kas ir dalyvauja šiame event'e tada teks jį nutraukti. Event'to prizas: Prizas priklausys, žinoma, nuo sunkumo, bet pradžiai manau bus nuo 100000 iki 300000 serverio valiutos, taigi tai bus puikus šansas užsidirbti pinigų naujokams serveryje. Event'o taisyklės ir eiga: Bus sukurta mano event'o tema ir joje bus įdėta kokio nors objekto nuotrauka ( pvz.: reklamio stendo, namo ir t.t. ), tačiau nuotraukoje matysis TIK tas objektas t.y. nesimatys kur jis stovi, nesimatys fono. Tada prasideda medžioklė: žaidėjai ieško objekto vietos ( primenu, kad objektas gali būti bet kurioje San Andreas valstijos vietoje ) ir jį nufotkina jau su visu vaizdu. Savo nuotraukas jie siunčia man ASMENINE žinute, JEI objektas yra gan sunkiai randamoje vietoje, JEI objektas yra viename iš 4 miestelių t.y. lengvai randamas tuomet dalyvis turi atsakyti į mano temą su objekto nuotrauka. Kaip bus paskiriamas laimėtojas: Kai žaidėjai siųs man objekto nuotraukas asmenine žinute, laimėtojas bus tas, kuris ras teisingiausią vietą, jei tokių žaidėjų bus keli, tesiog vienas iš jų bus išrenkamas burtų keliu, apie tai kiek tokių žaidėjų, su tomis pačiomis nuotraukomis buvo, aš parašysiu pasibaigus event'ui. Kai žaidėjai atsakys į mano temą su objekto nuotrauka, laimėtojas bus tas, kuris pats pirmas įkels teisingo objekto nuotrauką, jei taip nebus aš jam atsakysiu, kad ši objekto nuotrauka yra neteisinga ir tada lauksime kito žaidėjo su teisinga nuotrauka.
 11. FOTO MEDŽIOKLĖ vyks iki 2015-10-27

  Foto medžioklės event'o pabaiga Skelbiu, kad šis event'as yra baigtas. Deividas_Firefoxx rado objekto vietą, tačiau neperskaitęs taisyklių, atsakė į mano temą. Nors vėliau Deividas_Firefoxx man atsiuntė a.ž. jis vistiek nėra laimėtojas. Sekmės kitą kartą!
 12. BtlngBtch

 13. FOTO MEDŽIOKLĖ vyks iki 2015-10-27

  Foto medžioklės event'as Š iame event'e Jūsų tikslas yra surasti ir nufotografuoti žaidime mano įkeltą objektą. Objektas: Event'o taisyklės: Jūsų nuotraukoje turi aiškiai matytis mano objektas. Pildymo anketą man atsiųsti asmenine žinute!​ Neklastoti nuotraukų. Neredaguoti, nekarpyti nuotraukų. Laimėtojas bus tas, kuris įkels nuotrauką, kuri bus padaryta teisingoje vietoje. Jei bus daug tokių pačių atsiustų nuotraukų, laimėtojas bus išrinktas burtų keliu. ​Pildymo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Objekto nuotrauka: Sekmės medžiojant!
 14. FOTO MEDŽIOKLĖ vyks iki 2015-10-23

  Foto medžioklės event'o pabaiga Skelbiu, kad foto medžioklės event'as baigtas. Kadangi niekas nerado objekto vietos, tai tam, kad žinotumėte kur jis yra, parodau jo vietą (SF mieste): Sekmės kitą kartą!
 15. FOTO MEDŽIOKLĖ vyks iki 2015-10-23

  Foto medžioklės event'as Š iame event'e Jūsų tikslas yra surasti ir nufotografuoti žaidime mano įkeltą objektą. Objektas: Event'o taisyklės: Jūsų nuotraukoje turi aiškiai matytis mano objektas. Pildymo anketą man atsiųsti asmenine žinute!​ Neklastoti nuotraukų. Neredaguoti, nekarpyti nuotraukų. Laimėtojas bus tas, kuris įkels nuotrauką, kuri bus padaryta teisingoje vietoje. Jei bus daug tokių pačių atsiustų nuotraukų, laimėtojas bus išrinktas burtų keliu. ​Pildymo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Objekto nuotrauka: Sekmės medžiojant!
×