Jump to content

Quit_Game

Narys
 • Pranešimai

  2.158
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  25

Quit_Game paskutinį kartą laimėjo Spalis 28 2018

Quit_Game turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Quit_Game

 • Rangas
  Neaktyvus

Paskutiniai lankytojai

42.625 profilio peržiūros
 1. Negalėjau neprisijungti ir viešai nepasveikinti seno puikaus bičiulio. Šaunuolis, Kuoliukai. Beje, prašom. Galėsi palikdamas paminėt... Puikios eros!
 2. @Kuolas_Tube, Tu tai mano istorija, seniuk. Kada nors gal aprašysiu apie tai viešai... I miss you...

  1. Kuolas_Tube

   Kuolas_Tube

   Laukiu nesulaukiu, tiktai aišku seniuk neprimink žaidėjams, koks buvau lovoje pas tavęs <3

  2. Quit_Game
 3. Miss ya, senukas (isimylejas)

 4. Kaip matau neprašoviau leisti pasirinkti ir asmeniškai apklausti į pirmąjį pavaduotoją, @Eimis_Mag. Tikiuosi, kad įgavai ir iš tų laikų patirties. Net keista, tikrai subrendai ir užaugai. Šaunuolis, kad tinkamai analizuoji. @Arnoldas_Supermenas, tikiuosi, kad nepamiršai įgūdžių. Mano mokiny. Sveikinu. Nepaleisk SWAT. Mėgaukis jais.
 5. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis: Tony_Greyn 2. Komentaras (nebūtina): aye
 6. Labas! (lmg)<38)

 7. #Tagink Vaflį

  @Koala_Stonkus, @Hugy_Pacanas, @Ignas_Front, @Impressible_Paulius, @Kuolas_Tube, @Tony_Spiter, @Karolis_Kaulas, @Gedas_Afigenas,@Karole_Rrr, @Leave_Boomeris, @Mantas_Polikonas, @Tomcikas_Zdarof, @Siluminis_Punktas, tupėkit, vafliai mano
 8. Serveryje turime Policijos pareigūnus, kuriems galite pranešti apie pažeidimą. Pavaduotojas taip neturėtų elgtis, nors direktorius ir paaiškino situaciją, tačiau būkit protingi, mylėkitės daugiau ir būkite sąžiningi. Nenorėčiau susilaukti iš valdžios atstovų tokios nepagarbos projekto žaidėjams.
 9. Šaunu, kad giriate šį SWAT Pavaduotoją! Tikėkimės, kad su laiku rezultatai vis tik gerės. Linkiu ir tikiuosi susilaukti didelio aktyvumo ir toliau.
 10. Šaunu, kad giriate šį Fūristų pavaduotoją! Ne, ne, ne. DP tai mano.. Nesikesinkite net. Tikėkimės ir toliau pamatyti puikių rezultatų, kurie su laiku, tikėkimės, kad tik gerės.
 11. Šaunu, kad giriate šį Medikų pavaduotoją! Tikėkimės, kad per būtent šio pavaduotojo laikotarpį pamatysime dar daug puikių rezultatų, kuriuos pastebės mūsų projekto žaidėjai ir pats, bus puikus pavyzdys visuomenei.
 12. Šaunu, kad giriate šį Medikų pavaduotoją! Tikėkimės, kad šis pavaduotojas ir toliau taip šauniai atliks savo pareigas ir bus pavyzdys mūsų projekto žaidėjams.
 13. Šaunuolis šis Dylerių pavaduotojas! Taip pat šaunu, kad giriate šį Dylerių pavaduotoją. Tikėkimės, kad su laiku pamatysime tik pačius geriausius rezultatus.
 14. SWAT pavaduotojas nebus baudžiamas. Neįžvelgiu kaltinamo pavaduotojo nusižengimo. Nors ta juokų forma galėtų tokiais dalykais nebūti išreiškiama būtent taip.
×