Jump to content

Quit_Game

Narys
 • Pranešimai

  2.157
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  25

Viskas, kas paskelbta nario Quit_Game

 1. @Kuolas_Tube, Tu tai mano istorija, seniuk. Kada nors gal aprašysiu apie tai viešai... I miss you...

  1. Kuolas_Tube

   Kuolas_Tube

   Laukiu nesulaukiu, tiktai aišku seniuk neprimink žaidėjams, koks buvau lovoje pas tavęs <3

  2. Quit_Game
 2. Kaip matau neprašoviau leisti pasirinkti ir asmeniškai apklausti į pirmąjį pavaduotoją, @Eimis_Mag. Tikiuosi, kad įgavai ir iš tų laikų patirties. Net keista, tikrai subrendai ir užaugai. Šaunuolis, kad tinkamai analizuoji. @Arnoldas_Supermenas, tikiuosi, kad nepamiršai įgūdžių. Mano mokiny. Sveikinu. Nepaleisk SWAT. Mėgaukis jais.
 3. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis: Tony_Greyn 2. Komentaras (nebūtina): aye
 4. #Tagink Vaflį

  @Koala_Stonkus, @Hugy_Pacanas, @Ignas_Front, @Impressible_Paulius, @Kuolas_Tube, @Tony_Spiter, @Karolis_Kaulas, @Gedas_Afigenas,@Karole_Rrr, @Leave_Boomeris, @Mantas_Polikonas, @Tomcikas_Zdarof, @Siluminis_Punktas, tupėkit, vafliai mano
 5. Serveryje turime Policijos pareigūnus, kuriems galite pranešti apie pažeidimą. Pavaduotojas taip neturėtų elgtis, nors direktorius ir paaiškino situaciją, tačiau būkit protingi, mylėkitės daugiau ir būkite sąžiningi. Nenorėčiau susilaukti iš valdžios atstovų tokios nepagarbos projekto žaidėjams.
 6. Šaunu, kad giriate šį SWAT Pavaduotoją! Tikėkimės, kad su laiku rezultatai vis tik gerės. Linkiu ir tikiuosi susilaukti didelio aktyvumo ir toliau.
 7. Šaunu, kad giriate šį Fūristų pavaduotoją! Ne, ne, ne. DP tai mano.. Nesikesinkite net. Tikėkimės ir toliau pamatyti puikių rezultatų, kurie su laiku, tikėkimės, kad tik gerės.
 8. Šaunu, kad giriate šį Medikų pavaduotoją! Tikėkimės, kad per būtent šio pavaduotojo laikotarpį pamatysime dar daug puikių rezultatų, kuriuos pastebės mūsų projekto žaidėjai ir pats, bus puikus pavyzdys visuomenei.
 9. Šaunu, kad giriate šį Medikų pavaduotoją! Tikėkimės, kad šis pavaduotojas ir toliau taip šauniai atliks savo pareigas ir bus pavyzdys mūsų projekto žaidėjams.
 10. Šaunuolis šis Dylerių pavaduotojas! Taip pat šaunu, kad giriate šį Dylerių pavaduotoją. Tikėkimės, kad su laiku pamatysime tik pačius geriausius rezultatus.
 11. SWAT pavaduotojas nebus baudžiamas. Neįžvelgiu kaltinamo pavaduotojo nusižengimo. Nors ta juokų forma galėtų tokiais dalykais nebūti išreiškiama būtent taip.
 12. SWAT Pavaduotojas nebus baudžiamas. Pats laikas tam „draugui“ susikūrti mūsų projekto tinklapio vartotojo paskyrą ir pačiam „ieškoti kaltų“. Trūksta daugiau įrodymų, įrodančių įvardintą kaltinamo pavaduotojaus nusižengimą. Juo labiau, pavaduotojas pateikė įrodymus.
 13. Šaunu, kad giriate šį Medikų pavaduotoją! Tikėkimės, kad šis pavaduotojas ir toliau taip stengsis, išliks aktyvus, draugiškas ir greitai reaguojantis. Linkiu pasiekti dar geresnių rezultatų.
 14. Šaunu matyti, kad giriate šį Fūristų pavaduotoją! Norėtųsi tikėti, kad šis pavaduotojas ir toliau atsiskleis savo motyvacija ir savo be galo dideliu užsispyrimu pasieks norimų rezultatų.
 15. Fūristų pavaduotojas nebus baudžiamas. Kitą kartą norėtųsi matyti informatyvesnį pranešimą dėl grobiamo objekto ir kur konkrečiai pasirodė tas kenkėjas.
 16. Sveiki čia aš

  Kur nėra direktoriaus rango, ten nėra kietai.
 17. :D

  ~ 3 dienos.
 18. Jack_Evans blogas

  Ištrinti.
 19. Jack_Evans blogas

  Ištrinti.
 20. Trūksta daugiau įrodymų, jog būtent pavaduotojas išmetė iš darbo.
 21. Malonu matyti giriamą šį Taksi pavaduotoją! Tuo labiau tokiomis išsamiomis pagyrimo aplinkybėmis, šaunu. Norėtųsi tikėtis ir toliau išvysti tokius šio pavaduotojaus rezultatus. Tikėkimės, kad pavaduotojas ir toliau išliks aktyviu, rodantis pastangas, stengsis, bendraus ir toliau su žaidėjais.
×