Tony_Greyn

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  2.005
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  23

Tony_Greyn paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 13

Tony_Greyn turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Tony_Greyn

 • Rangas
  #Rap King
 • Gimtadienis Rugsėjis 6

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

29.973 profilio peržiūros
 1. Kur nėra direktoriaus rango, ten nėra kietai.
 2. Šaunuolis. Darbai kaip visada gražūs. Kaip sakoma - paprastumas visada žavi. Kada nuosavą internetinę parduotuvę išvysim?
 3. :D

  ~ 3 dienos.
 4. Policijos / FBI direktorius nebus baudžiamas. Darbuotojas ne masiškai uždėjo įtarimą, dėl ko turėtų dabar kentėti direktorius. Darbuotojas galbūt iš tiesų suklydo dėl įrodymų. Tačiau kitą kartą tai jam bus puiki pamoka, manau.
 5. SWAT direktorius nebus baudžiamas. Direktorius paaiškino situaciją, suklydo. Tačiau kitą kartą norėčiau daugiau atsakingumo.
 6. Fūristų direktorius nubaustas. Iš karto pasakau, pasikartojus tokiai, ar kokiai nors panašiai situacijai, direktorius šalinamas ir blokuojamas iš karto.
 7. Labai džiaugiuosi ir dėkoju už pagyrimą šiam Mechanikų direktoriui, tai puiki paskata pačiam direktoriui žengti toliau ir pasiekti kur kas geresnių rezultatų! Linkiu ir toliau išlikti tokiu geru Mechanikų direktoriumi, tikėkimės, kad rezultatai su laiku tik gerės, vedamos veiklos sustiprės dar geresnėm. Šaunuolis Darek!
 8. Šiek tiek prisiminimų: Reikės būtinai pakartot
 9. Mano direktorius! Turbūt galėčiau galvą perplėšt, nors ir pykau ir pykstu, kad palikai taip Tiuninginius, bet vis tiek džiaugiuosi turėjęs tokį direktorių. Džiaugiuosi, kad ir aš čia pat buvau paminėtas, širdis 3x po 120 dabar. Kada vėl direktorių?
 10. Policijos / FBI direktorius nubaustas. Kadangi tai nėra masinis kenkimas projektui, o užblokavimo klaida, direktorius tokiomis aplinkybėmis neturėtų prarasti savo pareigų.
 11. Trūksta daugiau įrodymų, jog būtent pavaduotojas išmetė iš darbo.
 12. Malonu matyti giriamą šį Taksi pavaduotoją! Tuo labiau tokiomis išsamiomis pagyrimo aplinkybėmis, šaunu. Norėtųsi tikėtis ir toliau išvysti tokius šio pavaduotojaus rezultatus. Tikėkimės, kad pavaduotojas ir toliau išliks aktyviu, rodantis pastangas, stengsis, bendraus ir toliau su žaidėjais.
 13. Džiugu, kad giriate šį Mechanikų pavaduotoją! Tikėkimės, kad šis pavaduotojas ir toliau stengsis dėl savo pareigų, įdėdamas nemažai pastangų, rodydamas didelę inciatyvą ir turėdamas daug motyvacijos. Šaunu ir dėkoju, kad giriate pavaduotoją.
 14. Sveiki, Apskritai pagal taisykles, tiek darbo, tiek ne darbo metu papildomai dirbti ofise, negalima. Visiškai nėra svarbu, ar tai diena ar tai naktis. Direktorių prižiūrėtojas