Tony_Greyn

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.806
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  17

Tony_Greyn paskutinį kartą laimėjo Birželis 15

Tony_Greyn turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Tony_Greyn

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

21.783 profilio peržiūros
 1. @Ernis_Sultan Nemoka dominuot :DD
 2. Labas vakaras, Pabandykite prisijungti telefoniniu būdu. Jeigu neišeis, tuomet pamėginkite prisijungti „gyvai“ per google naršyklę: https://login.skype.com/login?client_id=578134&redirect_uri=https%3A%2F%2Fweb.skype.com%2F Na, o jeigu neišeis, tuomet galima kreiptis į personalą, bet tam reikalingos Anglų kalbos žinios https://community.skype.com/?category.id=English&profile.language=en
 3. Va tu ,tai draugelis ,pirmas po busena pasisveikinai :)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   Pasirodo ,kad tas šiltas jausmas dar tarp mūsų išliko :*

  3. Tony_Greyn

   Tony_Greyn

   @Monte_Gangga Jis ir nebuvo niekur dingęs, zuikute. Laukiu grįžtant, bičiuli :(

  4. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   Patikek kokia nostalgija cia vis užeit ,ziauriai norisi i ts koki palekt ,bet va neišeina :/

 4. Papeikimas atmestas Atsakymas jau buvo paskelbtas kitame papeikime.
 5. Papeikimas priimtas „ARAS“ Direktorius baudžiamas 3-ejais minusais. Pasipiktinusiems: Visgi, tai nėra „čytinimas“, kai kurie, kurie sakėte, kad tai panašios situacijos. Tiek aš, tiek žmogus esantis kur kas kitoje pozicijoje sutiko su mano nuomone ir šiuo sprendimu. Nemanau, kad dėl šios klaidos turėtumėme iš karto šalinti Direktorių. Žinoma, tai nereiškia, kad Direktoriaus tokias daromas klaidas toleruojame, tačiau atliekant vienus ar kitus nusižengimus yra baudžiamas tam tikromis bausmėmis, kurias ištaisyti, tikrai nėra lengva. Direktoriai svarstomi už tam tikras priežastis ir sprendžiamas jų likimas tolimesniam laikotarpiui šiuose pareigose. Nei vienas direktorius nėra baudžiamas smulkmeniškai, baudžiamas net ir už smulkmenas, už kurias anksčiau nebuvo baudžiami ir bausmės skiriamos, kaip ir minėjau, tikrai nelengvos, kurias galima ištaisyti per vieną dieną, ar net savaitę. Kam bus įdomu, tikrai atsakysiu į tam tikrus klausimus, tačiau tai padarysiu asmeniškai.
 6. Papeikimas priimtas Policijos / FBI direktorius už nepagarbą projekto žaidėjams yra baudžiamas 2-ėjais minusais. Labai tikiuosi, kad ateityje tai nepasikartos.
 7. Papeikimas atmestas Norint pateikti papeikimą „ARAS“ direktoriui privaloma turėti 100 pranešimų bei būti užsiregistravus prieš savaitę (7 dienas).
 8. Šaunu, jog giriate šį puikų Tiuninginių direktorių! Tikėkimės, kad veiklos dar ilgai gausim, kartu su šiuo direktoriumi.
 9. Šaunu, jog giriate šį puikų Tiuninginių direktorių! Tikėkimės, kad šis direktorius ir toliau išliks vadovaujantis, besistengiantis, padedantis savo darbuotojams Tiuninginių direktorius! Šaunuolis.
 10. Papeikimas atmestas Direktorius nepadarė jokio nusižengimo.
 11. Šis asmuo jau nebe Taksi / Transporterių direktorius.
 12. @Marius_Corallo Bus sprendimas parašytas papeikime.
 13. @Marius_Corallo Ne aš čia Administracijos prižiūrėtojas, kad galėčiau vertinti, vienodas ar ne vienodas. Administracijos prižiūrėtojas kartu su Pagr. Administratoriumi vertino, vadinasi ne mane čia ir „haitinkit“
 14. @Gytis_Putrius HOP, HOP. Dar reikėjo daugiau pridėt. Nes dabar neįdomiai žiūrisi kažkaip. Bet ačiū už tokią garbę, būti paminėtam čia.
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? : Tony_Greyn 2. Jūsų klausimas? : Kaip sekasi, draugeli? Ką planuoji veikti po Administracijos prižiūrėtojo ir LMG komandos? Kokie planai kitiems metams? 3. Kuriam Administracijos prižiūrėtojui užduodate šį klausimą? : Auriui_Xesto