Jump to content

Tomy__Cortez

Narys
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas


Reputacijos aktyvumas

 1. Like
  Tomy__Cortez sureagavo į Auris_Xesto - Baikerių direktorius jau č�ia !   
  Sveiki visi. Kaip jau pastebėjote mano buvęs kolega Kobe_Cyka paliko Direktorių Prižiūrėtoją. Todėl šiuo rinkimus perėmiau aš. Rimtų kandidatų į šią direktoriaus kėdę pildė labai mažai. Š ie rinkimai nebuvo labai sunkūs, nes greitai nusprendžiau kas buvo tinkamiausias iš šių rinkimų. Žiūrim ką turim !
   
  Asmenys kurie pažeidė taisykles ir nebuvo vertinami:
   
  Darius_Leknius - redagavimo laikas daugiau negu 5 minutės.
  Karoluxaz_Remixaz - redagavimo laikas daugiau negu 5 minutės.
  Tomas_Tankas - redagavimo laikas daugiau negu 5 minutės.
  Supuves_Kefyras - teksto spalva bloga, tai pat nepakeistas teksto dydis.
  Max_Fokus - redagavimo laikas daugiau negu 5 minutės.
  Hugy_Pacanas - redagavimo laikas daugiau negu 5 minutės.
   
   
  Tvarkingai užpildę asmenys ir analizuojamos anketos:
   
  Benja_Qatrooo - Pirmiausias pastebėjimas,kad nepakeistas šrifto dydis, bet iš pradžių į tai nekreipiau dėmesio, nes anketą berašydamas tikrai stengeisi. Kaip pastebėjau esi tikras nusikaltėlis ir būtum tinkamas tikrai šiam direktoriui tik gavau informacijos, kad per vasarą žaidei kitam projekte ir jį reklamavai, tai mane nuliūdino. Tai šį kartą norėjau palinkėti sėkmės kitam kartui ir patariu pirma pasiimt kokį pavaduotoją, kad įrodytum, kad esi vertas direktoriaus.
   
  Donatas_Psihas - Pats kaip žmogus žinau, kad linkęs į nusikalstamą pusę, bet šį kartą direktoriaus siekiai atmestinai. Nepakeitei teksto dydžio, anketą užpildei labai paprastai, norėjau iš tavo perspektyvos išvysti tikrai geresnę anketą, bet šį kartą, net neturiu ką aprašyti.
   
  Edvis_Tanks - Tavęs serveryje nelabai matau, tai pirmiausia norėčiau, kad jame šiek tiek apsireikštum pačiuptum kokį pavaduotoją, suaktyvėtum, tada į direktorių būtų ir durys atvertos. Anketą užpildei visai neblogai. Gaila, kad idėjas visas parašei kurios jau buvo matytos reikia kažko naujo, kad galėtum patraukti žaidėjus į firmą. Tik didžiausias tavo minusas buvo kodėl negavai direktoriaus, kad neturi patirties vadovavime.
   
  Kandidatai trejetukas:
   
  Ignas_Host - Esi tikras blogiukas, kur tik tave matau tik gaujose ir nusikalstamų firmų darbuose. Žinau, kad galėtum pasireikšti ir valdžioje. Tik šiandien tavęs nesulaukiau ir negalėjai pravesti praktikos. Idėjų nebuvo labai daug, bet jos ganėtinai unikalios. Prie anketos labai daug nepadirbėjai, parašai tik svarbiausius dalykus niekur neišsiplėtei. Labai smagu jog supranti, kad baikeriai gali būti ne tik blogiečiai. Š į kartą tau suteikiu trečiąją vietą ir linkiu sėkmės kitą kartą.
   
  Hugo_Boss - Nusikaltėlių darbuose turi labai mažai patirties, tai labai krito į akį. Ir labai liūdina tavo aktyvumas, tavęs serveryje galima sakyti nesu pastebėjęs, kad jame žaistum. Manau, kad šiuo serveriu tu nelabai domisi ir tau nelabai rūpi kas jame vyksta. Š iek tiek apie anketą, buvo idėjų trūkumas kaip ir pas visus. Į 8 klausimą atsakei labai keblokai. Tau kišo koja, kad negalėjau šiandien tavęs sutikti ir nepravedei praktikos. Š į karą tau dar trūko žiupsnelio laimės iki direktoriaus, bet laukiu tavęs pildančio kitą kartą ir šį kartą tave sveikinu su antrąją vieta.
   
  Dainiz_Soprano - Na tave jau buvau pastebėjęs ir anksčiau. Visados man kritai į akį, bet niekur taip ir nepasireiškei pastaruoju metu, bet va atėjo laikas kur tik pasitaikė proga ir tu ja pasinaudojai, turbūt ilgai laukei šio momento. Anketa tikrai parašei tikrai puikai man patiko skaityti, vienintelis tarp 3 kandidatų pravedei praktiką, kuri visiem patiko taipogi ir man. Patirties vadovavime turi nemažai susikaupęs, kas tau teikė didesnių šansų tapti direktoriumi. Idėjų prirašei, daugelis jau matytų, bet vistiek geriau negu nieko. Pagal tave aktyvumas 5-6 valandos tai čia labai puiku. Tad šį kartą skiriu tau pirmąją vietą šiuose rinkimuose ir sveikinu su direktoriumi, sėkmės darbuose.
   
  # Direktoriui neišbuvus 14 dienų, direktorius bus perleistas 2 vietos laimėtojui.
  # Jei bus klaidų iš anksto atsiprašau.
 2. Like
  Tomy__Cortez sureagavo į Duff_Berr - [Serverio klaida] Klaida prie Hotelio.   
  Klaidos nebus kai permappins Hotelį.
  Tema rakinama.
 3. Like
  Tomy__Cortez sureagavo į Wayne_Dwayne - Išrinktas naujas S.W.A.T. direktorius !   
  Nu ka sveiknu Arnoldi, iš tikro net negalvojau, kad pateksiu iš viso į kandidatus, tad ačiū už šansą ir ne nepykstu, nera dėl ko.
 4. Like
  Tomy__Cortez sureagavo į Auris_Xesto - Išrinktas naujas S.W.A.T. direktorius !   
  Sveiki, su naujais mokslo metais ir naujas direktorius. Š į kartą buvo tik 2 rimti kandidatai.Š į direktorių galim sakyti renku kaip sau, nes pats visą laiką tik S.W.A.T.'uose dirbu. Teko daug paskuti galvą dėl šių dvejų kandidatų,bet pagalvojus ir apsvarsčius galutinai nusprendžiau katras tikrai vertas.
   
  Asmenys kurie pažeidė taisykles ir nebuvo vertinami:
   
  Aukiz_Maklaudas - Nepaspausta ''rodyti kas redagavo''.
  Aurimas_Zageronas - Redagavimo laikas daugiau negu 5 minutės.
  Armis_Nolife - Nepaspausta ''rodyti kas redagavo''.
   
  Tvarkingai užpildę asmenys ir analizuojamos anketos:
   
  Danillo_Quentuella - Tave pamatęs,kad pildai į tokį direktorių kaip S.W.A.T. tikrai labai nustebau. Didžiausia tau kliūtis šiuose rinkimuose, tai mikrofono neturėjimas, kaip tu įsivaizduoji nekalbėdamas daryt kokia veiklą? Pvz vyksta grobimas, o tu rašinėsi per raciją ten ką daryt, tai manau , nei vienas, nei klausys nei žiūrės. O priėjus prie anketos parašyta labai skurdokai, manau galėjai tikrai labiau pasistengti, taigi tau tai būtų pirmasis direktorius, tai ir mėgink siekti jo visomis jėgomis.Tad tik palinkėsiu sėkmės kitą kartą, ir patarimas - nusipirk mikrofoną.
   
  Dovis_Evil - S.W.A.T. darbe turi daugiausia patirties, tai iškarto matosi, kad šis darbas tave domina. Pažiūrėjus į aktyvumą nuo 6 iki 12 valandų tai labai puiku,bet mėginau šiomis dienomis tave pažiūrėti tai tikrai tiek daug nepraleidai.Priėjus prie firmos vizijos norėjau išvysti kažko naujo, bet parašei Palauksit - Pamatysit, nereikėtų tokioje rimtoje vietoje kaip atranka į S.W.A.T. direktorių skaldyt Edgos bajerių, manau,kad galėjai pasipasakoti ką ten naujo sugalvojai.O taip anketa labai patiko viską labai išsamiai aprašei tik trūko idėjų ir tokio logiško išprusimo ko tavo anketoje trūko, bet tikiuosi tavęs sulaukti sekančiuose rinkimuose, o šį kartą tik palinkėsiu sėkmės.
   
  Oba_Maa - Samp'ui skiri nemažai laiko, kaip ir daugelis čia pildančių. bet ketvirtame klausime labai susivėlei ten buvo prašoma kiek iš viso laiko serveryje esi pražaidęs, o ne kiek per dieną pražaidi. Galėjai tikrai daugiau pasistengti ir išsamiau viską aprašyti jugi čia S.W.A.T. - daugiausia patirties reikalaujantis darbas.Firmos vizijoje nieko įdomaus ar naujo neišvydau, prie idėjų labai unikalaus ar reikalingo šiai firmai nieko nebuvo, kas patrauktų tave paimti į kandidatus.Palinkėsiu tik sėkmės kitką kartą.
   
  Nikita_Kolesničenko - Š iek tiek tikėjausi, kad pildysi. Paskaitęs anketą žinau šiek tiek nustebau, žinau, kad galėjai tikrai daugiau pasistengti. Patirties teisėsaugoje turi labai daug, ypač apsaugoje. Palaikymo būrys tavo irgi labai didelis, bet šį kartą labai mažai skyrei šiai anketai laiko. Aišku suprantu tave norėjai viską parašyti mažai ir aiškiai, bet vistiek trūksta tokio išsamumo. Iš anketos matosi, kad trūksta tokio noro vadovauti šiai firmai.
   
  Tony_Greyn - Aktyvumas tinkamas. Anketa tikrai patiko, išsamiai parašei, bet trūko patirties teisėsaugoje, nekalbu apie darbo, kalbu apie vadovavimo, reikėtų tai kažkokį teisėsaugos pavaduotoją tau nučiupti tada siekti direktoriaus. Jeigu pulsi iškarto į direktorių būtų per didelis spaudimas. Priėjus prie firmos vizijos parašei, labai daug, bet viskas pasenę ir nuvalkiota reikėtų kažko naujo. Buvo šiek tiek gramatinių klaidų, tai turbūt iš skubėjimo, bet nieko tokio.Patarsiu nusinešti kokį pavaduotoją, o tada į direktorius.
   
  Karka_Djd - Užpildei ant juoko. Anketa skurdoka nėra ko vertinti.
   
  Ernestas_Paklausk - Š iaip tavimi labai susidomėjau. Jeigu būčiau rinkęs 3 kandidatus tu būtum tas trečiasis,bet šį kartą norėjau iš 2. Anketa tikrai labai nebloga pasistengei rašydamas tikrai buvo įdomu skaityti, kaip tu netingi ir viską išsamiai išsipasakoji ir dėstai mintis. Aktyvumas irgi tikrai man labai tiko. Bet priėjęs prie idėjų šiek tiek nustebau. Idėja [Testai], o ten rašoma apie medikus. Tai iš karto supratau, kad tai kopijuota anketa nežinau iš ko, bet tikiuosi, kad iš savęs pačio. Tad šį kartą tiek, ir kitą kartą laukiu tavęs rinkimuose su savo anketa.
   
  Tadas_Nba - Ką tik palikai baikerių jau puoli iškarto į S.W.A.T., galėjai šiek tiek palaukti. Reikėjo apsiprasti, o ne iškart pulti kitur ir pildyti, bet tiek to. Aktyvumas pagal tave labai geras kaip ir visų čia pildančių. Mintis dėstei tvarkingai viskas normalu. Apie darbo inventorių irgi aprašei viską gerai, bet šį kartą ne tavo sėkmė. Vien dėl to, kad nesenai palikai direktorių naujo nežadu duoti. Tik palinkėsiu sėkmės kituose rinkimuose.
   
  Rope_Ropyte - Dažniausiai iš po leavinimo direktoriaus niekam nesuteikiu. Patarčiau pirma sugrįžti į serverį jame šiek tiek įsivažiuoti, o tada siekti direktoriaus. Anketa tikrai nebloga. Tik manau firmos vizijoje per daug išsiplėtei ten su tais taškais ir pasikėlimais nemanau, kad tiek daug reikėjo prirašyti. O su darbo inventoriumi viską tvarkingai parašei. Tik trūko kažko naujo ko neišvydau tavo anketoje. Tai šį kartą tik palinkėsiu sėkmės kitą kartą.
   
  Pofkaa_Srd - Iš darbo lentelės galima pastebėti, kad darbuose beveik nedirbęs. Ir kaip visi tave pažįsta amžinas gaujinis. Čia kaip rašiau norėčiau patyrusio teisėsaugininko. Tad nemanyčiau, kad tiktum šiam postui. O anketoje tikrai gerai dėstei mintis, bet čia trūksta kažkokio tai unikalumo viskas, kaip ir kitur nieko naujo, nieko nematyto. Visi pasiekimai gaujose. Tad jei nori teisėsaugos galvos patarčiau šiek tiek ja pasidomėti t.y. - pamėginti pasiekti kokio pavaduotojo.
   
  Lukas_Kingstonas - Anketa skurdoka. Nėra ko vertinti.
   
  Armis_Nolife - Anketa skurdoka. Nėra ko vertinti.
   
  Š į kartą galutinis dvejetas:
   
  Wayne_Dwayne - Š į kartą tavo anketa buvo galim sakyti iš visų geriausia. Anketai tikrai skyrei nemažai laiko, tavo pasiekimai neįspūdingi, bet pavaduotoją teisėsaugos turėjęs, ko tikrai užtenka. Labai išsamiai papasakojai su firmos vizija kas mane tikrai džiugino. Iš 10 klausimo koks turėtų būti direktorius labai patiko šita frazė ''Tas kuris nebijotų naujų išbandymų ir sunkumų, jų neįveikęs nepasiduotų ir toliau tęstų savo veiklą''. Labai norėjosi tavo praktikos kažkokios tai įdomios, bet nieko įdomaus ar unikalaus nebuvo. Š į kartą tave pasveikinsiu su antrąją šių rinkimų vieta ir palinkėsiu sėkmės kitką kartą. Tikiuosi ant manęs labai nesupyksi.
   
  Arnoldis_Arnoldis - Tave pažįstu jau daug laiko, net pas mane pavaduotojas buvai, kai aš S.W.A.T. direktorius buvau. Iš anketos nepasakyčiau, kad tu geras variantas (Wayne_Dwayne anketa tikrai geresnė buvo) todėl padariau tarp jūsų 2 praktiką, kurioje tikrai pasirodei geriau negu Wayne_Dwayne. Patiko ta pirmoji dalis kur su mašinomis greit nuvažiuot, iššokti iš mašinos greit šaudytis. Tai tikrai lavina S.W.A.T. darbuotojų reakcija, praktikos metu niekada nepritrūko žodžių. O apie anketą galėjai ir išsamiau šiek tiek parašyti. bet parašei aiškiai ko man užteko svarbu praktikoje pasirodei geriau už savo konkurentą. Tad šį kartą tau skiriu pirmąją vietą ir noriu palinkėti tau didžiausios sėkmės vadovavime ! Patarčiau į pavaduotojus pasiimti Wayne_Dwayne, bet čia tavo sprendimas.
   
  Kas tingi skaityti - Direktorius Arnoldis_Arnoldis.
   
  # Direktoriui neišbuvus 14 dienų, direktorius bus perleistas 2 vietos laimėtojui.
 5. Like
  Tomy__Cortez sureagavo į Dwayne_Fellon - Dwayne_Fellon - žaidimo biografija!   

  Viskas prasidėjo nuo CS

  Pradėdamas žaisti CS, atsidarėm klaniuką su savo draugeliu. Mes jį beldėm čiut ne dieną naktį, pareinam drauge iš lauko, ir pirmas klausimas, į kokį servą lendam. Aišku nežinojom nei tokio dalyko kaip Mirc, tai sedėdavom masofkėse, bet dar nebūdavo tokių čyterių kaip dabar, pilnas taspats mircas... Po gero mėnesiuko surinkom gerą hebryte, su kuria ėjom į kažkokį turnyrą, 20 komandų buvo, emocijos buvo nesveikos, ir galvojome paimsim visus. Kągi, pirmoji diena, žaidėm prieš turnyro nugalėtojus, kadangi taisyklės buvo iki trijų pralaimėjimų ( nors kažkokia hujnia dabar pagalvojus ) mes aišku pralaimėjom, nes ten buvo nesveiki, kiekvieną matcha pykdavom vienas ant kito, ir stumdavom, o po mačo - ė vyrai galvojam taktikas nepisę čia vienas kitam proto. Kągi dašokom iki šeštos/penktos vietos, ir tiesiog mum pritrūko vieno matchuko kad išplėštumėm brawlą, ir pakavoti dėl sekančios vietos, bet mums pritrūko patirties ir proto. Po to turnyro ėjom vėl į masofkę, ir lošiau su tokiu Laurynų ( nežinau jo tiksliai samp nicko ), žaidėm, ir sako : Ai karočia einu į LMG ir palošiu ten, grįšiu vėliau ( Kažkas tokio, nepamenu grįnai ). Aš aišku toks durnelis ir sakau : O kas ten tas LMG. Nu jis ten pradėjo man aiškinti kas ir kaip, sakau nu pizdų davai judam. Nu ką prisireginau, nuvarėm į VM, pasakė atsakymus, praėjau tą Važiavimą aikštelėje, ir sakau kur čia laikyti teisias toliau, o buvau nubėgęs išvis ne į tą pusę... Po kelių dienų, nustojau žaisti, nes pasirodė visiškai beprasmis žaidimas, ir tiesiog neturintis kabliuko.

  Pirmas tikslas?

  Po savaitės, prisijungiau kartu su Laurynų, į serverį ir galvojau kaip nusipirkti motociklą. Man NRG yra vienas iš geriausių transporto priemonių iki dabar, jis yra greitas, ir labai lengva pabėgti nuo betko. Š is draugelis man pasiūlė išbandyti žvejoti, bet pasakė, kad tai yra tiesiog nobuodu. Nu aš užsikėliau tikslą susižvejuoti litus ant naujos NRG, galbūt tai truko 2 dienas ( nežaisdavau labai daug ), o po pirmos dienos, kaip susižvėjavau 50/70k, išėjąs į lauką su draugeliais pažaist fūlioro, bei išsimaudyti, pareidamas namo galvojau, kaip gerai kad turėsiu aš savo nuosava trasporto priemonę, ir tai bus NRG. Žaisdamas, man kilo noras vis daugiau užsidirbti pinigų, kad nors turėčiau kažką, ir būčiau laimingai praleidęs savo laiką. Tikslas kaip ir buvo įvykdytas, tad jis man pasisekė nuostabiai.

  Nu ka bahūrai, darbas su pakvietimu, bei pirmoji niekšybė.

  Atsimenu dar puikiai tą dieną kaip Tomas_Outside ( Galbūt ir klystu ) buvo pretendentas į Baikerių direktoriaus kėdę. Nu aš to dar nežinojau, kad yra ir tokių prikolų. Prisijungiau į serverį, važinėju su savo nuvažinėtą NRG ( buvo kokia 1k, tada dar būdavo ahuėnai ) ir pamatau atranka į Baikerius! Oplią sakau mano šansas, nu ką ir bandom. Parašiau, atsigetino ir kvietė visus į TS, nu aš aišku nežinojau kas tai yra, nuskubau siūstis ko greičiau, ir suinstalinau, ir prisijungiau prie visų kitų. Man šis darbas būdavo vienas iš geriausių, kadangi turėjau savo NRG, ir galvodavau, kodėl man nesivažinėti su darbiniu motociklu ir už tai dar gauti pinigus? Puiki galimybė! Apklausa vyko nedidelė, kadangi jis buvo tik kandidatas, ir nepamenu ar jį stebėjo DP, bet aš ją praėjau. Kadangi tai buvo tik jo praktinės dienos, ir jis buvo pirmasis praktikantas, tai DP nutarė, kad visus reikia palikti, bei priimti kažkiek mažiau sekančiam, kad kitas praktikantas gautų tą patį komandos branduolį. O geriausiai tai, kad šis asmuo, mums prieš baigiant savo praktinę dalį, pasakė, kad patrugdytumėm kitiem vesti jų praktikas, ir darytumėm nesamonęs. Jis mums prigydė šitų nesamonių, nu ką mes daugiausiai buvom iš naujokų, ir patikėjom. Gerai neatsimenu, bet jis gavo antrą vietą, bet kažkas pirmui atsitiko ir jis gavo direktorių, atsiprašau bet tikrai neprisiminsiu. Po to, kaip jis tapo oficialiai direktoriumi, jis visus mus išmetė, ir jo pažadai nuėjo veltui, tik su jo žodžiais : "Ateikti į atrankas, jums bus didesni šansai" Po kurio laiko, atėjau, nes šį kartą jis tikrai nemelavo <šypsausi>

  Teisėsauga, mano pirmieji namai? Negali būt.

  Kągi, įsivažiavęs į serverį, jau pradirbęs tikrai nemažai darbų, ir atlaikęs daug apklausų, tikėjausi papulti į teisėsaugą. Tuo metu buvo direktorius galbūt Bitė, ar Fanta, gerai neatsimenu, bet vis dėl to aš sulaukiau atrankos forume. Anketą galbūt rašiau visą valandą ( Neslėpsiu skaičiau kas daug prirašė, ir kopijavau ) užpildžiau direktorio nuomonę padorią anketą, ir patekau į tolimesnią atranką. Tokių kaip spausdintuvų aš nesinaudodavau, nes nereikėdavo, tai rašydavau viską rankomis. Nemanau, kad dabar kam kiltų ranka rašytis visą informacija ranka savanoriškai. Atėjo ilgai laukta akimirka, prisijungė direktorius, bei skelbė, kad patekusieji į darbą, rinktis į bazę. Į apklausą atėjau dar gerai pamenu su Optima mikrafonu, už 5 litus, ir jis buvo nesveikai geras, kol nepradėjau iš įpročio kramtyti laidą < šypsausi >. Kągi nuėjąs į tą apklausą, pasiemęs su drebančiomis rankomis tą lapelė, atsakinėjau į klausimus. Būdavo klausimas, ir tada mano pirmi žodžiai : ammmmm. Turbūt visi suprantas kodėl . Dar mano mama klausydama, sakė: Ką čia darai. O mano sesė atsakė: kad aš vpš kaušas. Firmoje išdirbau iki pačio galo, direktorius paliko savo postą, aš taip pat. Grįžęs į serverį, laksčiau vėl po visus darbus, iki tol kol Kaseka_Deivis gavo direktorių. Š iuo žmogumi buvau susižavėjąs, kaip iškalbi asmenybė, bei žinantis savo vietą, bent jau man taip atrodė. Dirbdamas šioje firmoje, kokį mėnesiuką, buvo atrankėlę į prižiūrėtojus, tai aš pildžiau ir nieko nepešęs vėl dirbau šitoje firmoje. Pirmasis kabliukas, už kurį esu dėkingas tai yra Siimukas_Kamuoliukas, tai jis man pasiūlė veiklos prižiūrėtojo pavaduotojo postą, jį gavau už savaitės pastangų ir nardymo. Kągi gavęs prižiūrėtoją, bei klausinėdavau, kada reikės padėti ar ką... Nu bet aišku, aš šiuo prižiūrėtoju išbuvau tikrai daug, nes jis buvo pirmasis mano prižiūrėtojas, tai buvo mano geriausios dienos serveryje - kaip keista, bet teisėsaugoje.
   
  Dyleriai, bei didelė klaida
   
  Po visokių vaiksčiojimų po firmas ( praleidžiu, nes tai nuobodu ), sugalvojau eiti į Dylerius, tuometinis Direktorius buvo Lukas_Sandiago, ir pas jį aktyviai darbavosi - Marko_Escobar. Man šie žmonės atrodė eiliniai žaidėjai, turintis pareigas, bet po kurio laiko supratau pas ką dirbau. Kaip atėjau į firmą, buvo komanda perrenkama, ar išvis nauja, kadangi atsimenu varžiausi su vienu žmogumi, dėl taškų, ir aš laimėjau. ( nolyfe ) Bendraudavau tik su Marko, kadangi Sandiago buvo visiškai ne mano skonio direktorius, neturintis pagarbos darbuotojams, aš bendraudamas su tuo asmeniu, kaskart užsimindavau apie prižiūrėtojus, kadangi aš į tai taikiausi. Pasikėlęs rangą, dirbau ir tiesiog chillinau, kol pamačiau kažką panašaus į "Rengiamą veiklą" ir taip būdavo renkami prižiūrėtojai. Tas mano taškų kandidatas darydavo veiklas, o aš jų ne, bet jam padėdavau, nes aš nesu pavydus žmogus, ir tiesiog supratęs, kad patirtimi aš jo nenugalėsiu, net padėjau jam mane lengviau "patiesti". Viskas sekėsi gerai, negavau prižiūrėtojo ( nors norėjau xD ), ir atėjo lemtinga akimirka. Pasiūlymas - elmonų dahūją, ką turi daryti - parduodi savo narkotikus/žolę Svolačiams. Nu ką aš tai ir padariau, kol manęs neįšgaudė ir neišmetė, pasijaučiau nuvylęs tiek save tiek kitus, tad baigiau su šiais asmenimis ryšius, iki tam tikro laiko...

  Insaidėlis powar, something new

  Žaisdamas, serveryje, pasikartojo vėl tapati situacija - atranka žaidime į Baikerių firmą. Š is asmuo buvo pirmasis mano autoritetas, aš susižavėjau jo vadovavimu, ir tiesiog, vis dar manau, kad jis yra vienas iš geriausių direktorių mūsų serveryje iki šiol. Š is asmuo turėjo stiprius sąjugininkus, bet be jų atrodydavo taip pat neblogai, su savo firmiais žodeliais kaip - žvairį, nori lytinių ir t.t. Tuo metu buvo ir mano draugas - Keršna pavadutojas, bet aš apie jį galvojau, kad jis ten buvo giliai įnėręs... Susiradau savo tuometinių draugų tokių kaip : Tomas_Naujekas, Mantas_Milanas, Restrepo_Fan ( kas žino, kas jie buvo anksčiau, tai iškart supras apie ką aš ). Su šiais pacanais susipažinau su - sobu. Ištikro man patiko ši progroma labai stirpiai, kadangi tai buvo kaip narkotikas, tu tesiog įsirašęs jį, tiesiog negalėdavau iš jo išlipti ir nepanaudoti. Įpač man patikdavo visokie car controleriai ir baninti kitus, nu žodžiu buvau blogietis. Su šiais pacanais rimtai pračytinom kokią savaitėlę, bet vėliau aš apleidau šią veiklą, nes tai buvo nebeįdomu ir nuvalkiota... Per grobimus būdavo aiškiai pasakyta - nečytinti, mes to laikydavomes, kadangi jei ne - dingdavo smagumas tau, ir tavo kolegomis, o tenta hėbra jo tik ir norėjo, ne kaip dabar, kada premijos?...
   
  Pirmasis pavaduotojas
   
  Po Insaidėlio eros, taspats Keršna paėme trečia vietą į Taxi direktoriaus postą. Nu nepasisekė pacanui... Aišku aš meluoju, jam pasisekė, nes per kelias dienas abu atkrito. Kadangi su Keršna jau kažkokios pažintys jau buvo, tai aš galvojau, kodėl nenuėjus ir nepabandžius? Atėjau į firmą, ir pasakiau naglai - neuždedi prižiūrėtojo išeinu. Aišku tai buvo per naglai, bet toks jau aš buvau. Gavau berodos 4 rango prižiūrėtoją, bei po savaitės pačio pirmo, man tai atrodė kaip nusiritimas skaičiukais. Išbuvęs tais dveis prižiūrėtojais 2 savaitęs, gavau pasiūlymą pildyti į pavaduotojas - aš atsisakiau, ir geriau pasirinkau kelią - įrodyti ką aš galiu žaidime, o ne ką aš rašau ( iki dabar ). Nu atsisakiau, direktorius aišku klausė motyvų, ir suprato mano veiksmus, ir davė Vyriausią prižiūrėtoją. Parėjęs iš lauko, pamačiau, kad aš jau nebe prižiūrėtojas ( Tai man nebuvo naujiena, nes jis mėgdavo žaisti su visais ), tai aš iškart pakliausiau kas buvo ir atsakymas buvo : Aš pardaviau tavo prižiūrėtoją Žilvinas_Kataitis ( ar kažkas panašaus ) a.k.a Kieša_Likas, bei tuo pačiu, aš gausiu pavaduotoją už savo pastangas. Gavęs pavaduotoją, atsimenu savo pirmas veiklas, manęs niekas neklausydavo, ir aš tiesiog vesdavau pievas, kol supratau, reikia galvoti ką tu darai. Po šio momento viskas pradėjo taisytis, įgavau dauguma pasitikėjimo kaip valdžios narys ir man tai užteko. Einant mums savo erą, mes prašydavome leisti grobti Transporteriams ( Tuometinis DP - Compadrė ), ir būdavo savaitinės analiės, ir per jas viešai prašydavo keršna... Leisdavo mums daryti grobimus į savaitę 2/3 kartus, nu ką ir kapojam mūsų Sriubčiką ( Baikerių direktorių ), imdavom į vienus vartus. Aišku be Keršnos prikoliukų nebuvo ir Taxi, dar puikiai atsimenu sedėjo Karolis_Basket su A, Ignas_Dieselis A, Keršna A, o aš kaip lopelis su M ( Buvau prasikaltęs, kažką sustūmiau, neprisimenu ), tai keršna negalėdamas įeiti į kanalą man nuėme raidę, su žodžiais : Nebekeiskit paswordų ( o aš tai su M, kitiem paliko. )
   
  Antra pakopa - Mano dabartiniai namai nusikalstamoji
   
  Taxi mums patiko, bet trūko toks kibirkštelės - GROBIMŲ. Atsistatydinus Sriubčikui ( ar jį nušalino, neatsimenu ), Keršna gavo pasiūlymą į baikerių direktorių. Š is asmuo sutiko, ir nieko nelaukęs paskyre, mane, Everiuką, ir Džiugintą. Š itas drim timas buvo best. Turbūt kas dirbo pas mus, ir žinojo ką reiškia Baikeriai, ir kodėl mes buvome vieni iš geriausių. Atėjus mums į valdžią, pradėjom rimtus darbus o kas jais pasibaigė - elmonų antplūdis. Tuometinis swatų direktorius - Mantas_Cancėl užėmė didelias pareigas žaidime, prižiūrėtoją, bei direktorių. Canceliukas turėjo Compadrę, bei šiek tiek Marko savo pusėje ir mes nepaisant to, įtaisėm jam 52 milijonų skolą per 1 su puse savaitę. Viskas buvo kaip sakoma tik popieriuose, mes iš jų atgavome tik 24 galbūt, kadangi vis atidėliojo, ir išmazindavo mūsų Mantuką. Š aibos ėjo belenkokios, daug draugų, daug pažįstamų, bei geras vardas serveryje. Ko dar man reikėjo? Nieko.  Ir susidūriau su pirma problema - Praktika mokykloje. Visą savaite aš buvau neaktyvus - tad aš iškart pasakiau, kad palieku savo pareigas ir duosiu kitiem pasireiškti, ir aš atsisakysiu savo pareigų. Pabaigus tą savo praktiką, po dvejų savaičių turėjau išvaryti į lietuvą, tad buvo dar viena kliūtis, kodėl aš negaliu grįžti. Grįžus į Voketyja, aš neberadau savo hėbros, direktorius paliko savo pareigas, o ir man žadėtas pavaduotojas - dingęs.
   
  Nukrypimas vėl į neigiamą pusę
   
  Grįžęs į Voketiją, supratau, kad baikerių firmoje man nebėra ką veikti. Ieškodamas naujų nuotykių, vaigščiojau po firmas, ir ieškojau, kaip gerai praleisti laiką. Paprastą vasaros naktį, važinėjau turbūt su savo nuosava mašina, ir man užkliuvo toks žaidėjas - Storas_Katinas. Š is asmuo dirbo FBI, ir jis mane skriaudė piknaudžiaudamas savo pareigomis, ir dėdamas visiškai į pievas įtarimą, o ir pats suprasdamas, kad tai yra blogai. Aš tą dieną buvau visiškai blogos nuotaikos, tad pasinaudojau /bausti komanda, ir jį užblokavau turbūt už Kenkimą, ar Čytinimą. BET! Prieš tai, tą žmogų užsakė pats mūsų Pavarotis. Kadangi aš prieš visą šitą nuotykį, buvau su jo kanale, ir kalbėdamas užsiminiau apie baninimą, jis sumokėjo man solidžią sumą, už tai, kad pašalinčiau jo kolegą iš serverio. Nu aš prisimelavęs, kad man liko kelios dienos administratorio, likau net nepapeiktas, kadangi jis manim patikėjo ir tesiog nematė prasmės. Po viso šito, praėjo savaitė, ir vėl gavau žinutę iš H'A. Tik šį syki - linksmai praleisti laiką. Kągi įsėdom į mėlyną sultaną, su magiškais sugėbėjimais ( Luksis_Flux, Pastoviai būdavo klausimai " Kas čia taip laksto, ar pranešimai į /padmins ), ir prie mūsų prisidėjo dar vienas, o paskui dar kiti "vėdarai" užšoko ant mašinos ir prašė kartu, o mes draugiškai sutikome ( bet visi žinote, kokios pasekėms ant stogo ). Š itaip judėjom kiekvieną dieną, visą savaitę, per tą savaitę pats gavau 3 banus, kadangi norėjau pasirodyti prieš šitus žaidėjus, bet dabar tai man atrodo juokinga. Vienas iš mano banų autorių buvo taspats - Bartolomėjus. Š itas pacanas sugebėjo užbaninti mane, ir kitą dieną keršna gavo direktorių. Tad tuometiniai DP buvo Marko, bei Fanta ir manęs į pavaduotoją griežtai atsisakė priimti, kadangi buvau pasižymėjas su bloga hėbryte ( nesigailiu, nes mes praleidom gerai laiką ). Ačiū, kad mano draugas buvo Fanta, jis man davė savaitė nečytinti, ir galbūt būsiu priimti į pavaduotoją, ir kaip nekeista, aš tai padariau.
   
  First love
   
  Savo vardą pradėjau darytis nuo tos akimirkos kaip tapau Tuninginių pavaduotojas. Mane nedelsiant paskyrė į pavaduotojus, kadangi mes su Keršna buvom sumąste nesveikų planų, kaip padaryti firmą nesustabdomą. Pirmoji mūsų savaitė buvo nuostabi, dirbom visi trys, ( Aš, Džiugis, Keršna ) darėm grobimus, ir buvom ant bangos. Kaip ir visada, aš buvau vienintelis žmogus, tas kuris pradėjo gelbėti situacija, kaip abu tapo neaktyvus, ir dariau viską ką sugebu, darydamas į dieną minimaliai 5 veiklas, ir motyvuodamas darbuotojus. Aš šitoje firmoje sutikau gerų pažįstamų kaip : Dominykas_Miguel, Haris_Forsas, Karkolis_Lumas, Eivis_Nba, Ernestas_Hells, Ever_Never. Grobimai būdavo maždaug 50/50, kadangi buvo aktyvi teisėsauga, ir mūsų būdavo pagrindas - Dyleriai/Tuneriai. Su tuometiniu direktoriu Markeriu, grobdami kazino, sugalvojau dar iki dabar žinomą taktiką - lankelį. Nusikalstamos buvo vidutiniškai įsilaikę, gera atmosfera, bei linksmos dienos. Pats tuninginių firmoje nuveikiau didelį darbą, mane pastebėjo daug žaidėjų, bei taspats Marko. Atėjo laikas palikti firmą? Taip. Vėl bėdos realiame gyvenime, prasidės praktika, nu ir ką, vėl palėkam savo puoselėtą postą. Mane pastebėjo daug žaidėjų, pradėjo atpažinti, bei sveikintis su manimis. Po savaitės, gavau žinutę iš Keršnos, kad palieką direktorių, ir nori man perleisti direktorių. Aš jo atsisakiau, pasakydamas, kad su juo nesusitvarkysiu, ir geriau būtų perleist Džiugui ir viskas gerai. Po kelių dienų gavau žinutę iš Marko, ta žinutė buvo motyvuojanti, ir patikslinanti, kad nori mane matyti direktoriaus poste, nei Džiugą. Sužinojas, kad Džiugas taip pat negali to padaryti, tai sutikau, ir prasidėjo tada jau Vokečio era...
   
  Pykčiai, pinigai, populiarumas.
   
  Atėjo laikas, kaip gavau savo pirmą šansą pasireikšti kaip direktorius. Pirmasis pavaduotojas, kas neprisimenat buvo - Haris_Forsas, jis pasirodė neįtikėtinai pas keršna, bet jis jį nuvylė. Tą ką išgyvenau, yra sunku aprašyti, kadangi buvo tiek daug linksmybių, ir džiaugsmo, geriausiu atvėju tu turėjai pajusti kartu. Kiekvieną mielą dieną, prisijungdami į serverį, tai aš tai mano pavaduotojai darydavo veiksmus, iš kurių buvo daugiausiai - GROBIMAI. Tuometiniai teisėsaugos direktoriai buvo Streetas, Xesto, buvo gan stiprūs priešininkai, bet prieš vokišką firmą šitie pacukai neatsilaikė ( Nesakau, kad dominavom visą laiką, bet grobimai buvo 80/100 procentų ). Dar puikiai atsimenu tą dieną, kaip šitie du pacukai, supyko žiauriai ant manęs, ir nutarė mane šturmuoti 2x1, bet kaip jiem nepavyko galite stebėti čia :
  Per mano Tuninginių erą padėjo daug nuostabių draugų ir pažystamų : Ernestas_Hells - geriausias unban prižiūrėtojas, žinantis savo vieta, neįsikeliantis, bei vertas autoriteto vardo . ( Š itą dalį galit praleisti, noriu padėkoti kaikuriem ) Lukšis_Flux - geras draugas, draugiškas, taip pat nepasikėlęs. Hugo_Armani - praleista daug vakarų kartu, bei ahuėnas vartų prižiūrėtojas. Keršnytė - draugelis, bei mano pradinių klasių mokytojas. Haris_Forsas - geriausias mano visų laikų pavaduotojas iki šiol. Adi_Zero - nepažinodavau šito asmens, bet smerkdavo teisėsauga, dėl mano veiskmų, tad jis man taip pat padėjo, už ką ir dėkingas. Džiugas_Duff - mano asmeninis DJ, draugiškas. Jamal_Gibson - ištikimas, bei paprikolnas čiuvas. Mantas_Freeze - bahūras kuris būdavo visada su manimi, gerbia mane kaip valdžios narį, o aš jį kaip pašnekovą, ir šiaip kavenckas. Tautviux_Killer - neblogas pašnekovas, bet iš jo strategas - šūdas ( nesupyk ). Max_Tošha - pirma pažintis buvo nekokia, bet paskui po biškį išėjo kažkas, ir šiaip darbingas ir malonus žmogus. Frankis_Soprano, Juan_More, Vismantas_Ninja, Jimmy_Absoliut, Eimantas_Ghost, Arnoldis_Arnoldis, Tėvas_Dodo, Martynas_Bereiša ( nemėgstą žydų, as like me ) ir tikrai daug kitų maladėc čiuvelių, tikrai neatsiminsiu...
  Būnant direktoriumi, jaučiausi visada užgultas atsokomybės, pastoviai galvodavau, kaip daryti, kad firmai būtų geriau. Turbūt jūs matote, kaip direktoriai keičiasi, kadangi verkdami, kad netinkamos bazės, ar komandos, bet aš turiu visada jiems klausimą : O ko tu tikėjaisi? Nemėgstu labai girtis, bet mano ir mūsų pastangomis, Tuninginių firma prikėliau iki tiek, ko nėra mačiusi iki šiol, o tai buvo mano didžiausias pasiekimas. Dienomis būdavo paprasta firmos veikla, o vakarai būdavo gan manyčiau įprasti, bet mažai matomi - Visi susėsdavom į Sultanus, pasiimdavom mechanikus ir judėdavom po miestelius, nes tik taip aš sugebėdavau ramia galva atsipūsti ir pasakyti sau - šiandieną aš padariau ką norėjau. Apie tuometinę teisėsauga : Ereboser_Sir ( Juodadarbis ) : šis asmuo būdavo kalamas tiek manęs, ir mano kolegų, kadangi jis būdavo vienintelis kuris, norėdamas ar ne sutikdavo atsiskaityti su mumis, nors ir žinodavo kaip jiem tai bus sunku. Street_Bmx - tuometinis mano priešas, nesutarėm daug, bet dabar viskas išsisprendė. Auris_Xesto - didžiausias mano priešas Valdžios čhate, nevieną minutę praleide ten ( daugiau nevardinsiu, nes kiti buvo tik dėl išvaizdos ). Sudėjus visas praleistas dienas ir vakarus - tai buvo mano geriausi 2 mėnesiai už ką aš dėkingas.
  O čia jums prisiminti, kas buvo :
   
  Grįžtu į vadovavimo kėdę
   
  Atėjo laikas atsisveikinti su Direktoriumi, kadangi aš pajutau, kad man kažko trūksta, o tai buvo - pertraukėlės. Išbuvęs 2 mėnesius direktoriumi, pajutau, kad laikas išeiti ir savo vietą užleidau Hariui. Išėjau į Fūristus, buvau tuose grobimuose, ir stebėdavau viską iš šalies, ir po kelių savaičių nutariau grįžti į Tuninginius iir padėti savo draugui - Hariui. Jis mane paskyrė į pavaduotojus. Tąsyk jau buvo viskas kitaip - Nebebuvo tos hėbrytes kurią aš surinkau, bet buvo visai kita kuri man nepatikdavo. Atsistatydinus Hariui, atėjo laikas rinkti naują direktorių. Kiek pamenu pirmasis buvo nušalintas, už galimai parduotą postą, jį gavo Trollinas. Pirmas jo pavaduotojas buvo - Lukas_Keršna, ir po kelių minučių abudu man pradėjo tiek rašinėti, ir pokinti, kad ateičiau padėti su firmą. Š įkart firmoje išbuvau tik 5/7 dienas, kadangi man sugedo ramai, ir turėjau atsistatydinti. Aišku firma jau nebebuvo kaip Hario ar mano, viskas buvo nurimę, neturėjau jėgų kelti Trollino vardo.
   
  Ilgai lauktas, Dylerių direktorius
   
  Einant savo Tuninginių direktoriaus erą, aš sukau varkes su tuometiniu Direktoriumi - Hugo, kadangi aš senai norėjau būti barygos galva. Man nepasisekė, jisai paliko direktorių už mane anksčiau, ir jį pasiemė Skirmantas. Po kelių mėnesių, pamačiau atranką į Dylerių direktoriaus postą, ir aš nieko nelaukdamas į jį užpildžiau. Užpildęs į Direktorių, gavau žinutę iš Kobės ( Vakare ), kad esu vienas iš pagrindinių kandidatų į postą. Bet, kaip bebūtų gaila paėmiau trečią vietą, man trugdė tiek Rapidai, tiek srauto dinginėjimai. Gedas iškart pasėmė mane į pavaduotojus, ir mes galvojom planus kaip iškart padaryti gerą komandą. Pirmomis dienomis sekėsi puikiai, komanda buvo paklusni kol nenutiko lemiama akimirka - Ožiai power. Ėjom pasilinksminti visi į SWAT bazę, ir aš paspaudžiau ketvertą, ir sėdau į jų bazę - ir tada nuo Aurimo parėjo banas. Aišku nesupratau kas čia darosi, kadangi nežinojau ar tai galima, tad aš tiesiog atsibaninau ir parašiau per /d Sv, ką jūs < šypsausi > . Praėjus dienai, Gedas atsistatydino, ir vakare atėjo iš Collins poke : Esi, reikia pasišnekėti. Aš jam atpokinau, ir supratau kodėl jis manęs to klausė. Pagaliau tapau dylerių direktoriumi, iškart pasėmiau Mancę į pavaduotojus, nes aš jam žadėjau, tą ir padariau. Einant mums su mance, pradėjom šlubuoti, čyteriai mūsų komandoje trugdė, bet išlaikydavom grobimus...Antrasis pavaduotojas buvo Suzukis, jis man padėjo su savo darbininko dvasia, nurodau ką padaryti, ir jis be jokių atsišnekėjimu tai padarydavo. Mancė atsistatydino, ir man reikėjo rimto, patyrusio žmogaus o tai buvo - Adi_Zero!. Su šiais asmenimis aš buvau praleidęs linksmą žaidimo dalį, tad buvo dar vienas pasiektas tikslas. Taip pat norėčiau padėkoti naujiems asmenimis kurie man padėjo - Antonio_Ling, Jamal_Gibson, Martynas_Booond ( niekas nežino kiek tų o ;D ), Ercė_Pūkas, Tadas_Nba, Arnas_Linkelis. Ėjau savo direktoriavimą, kol atėjo vėl atostogos lietuvoje. Atsistatydinti buvo sunku, kadangi tai buvo firma, kurioje aš suradau daug patirties, ir draugų, ir galvojau viskas pasibaigs ties tuo. Su DP tarėmės kaip būtų geriau dyleriams, bet mes abu prašovėm pasirinkdami - Adą.
   
  Dylerių Direktorius - vėl
   
  Išvažiavau atostogų į Lietuvą ir kaip visi žino - atsistatydinau. Atostogose buvau 1 mėnesį ir po šito mėnesio grįžau, bei pamačiau atranką į šį direktorių. Kodėl aš pildžiau? Norėjau įsitikinti, ar tai man šis direktorius, ar su juo aš jaučiuosi patogiai. Užpildęs anketą, be didelės konkurencijos nugalėjau savo konkurentus, bei kaip vienas žaidėjas pasakė : Direktorius grįžo iš atostogų ( H_A ). Apie pradžią : Š i pradžia buvo kiek sunkoka, nes visi savi darbuotojai kurie dirbo mano visą erą išsilakstė į teisėsauga, kitas sritis ir t.t. Teisėsauga priešingai, nei preitą kartą turėjau daugiau darbuotojų už visas nusikalstamas, bet tai netrukdė mums paimti daugelį grobimų į savas rankas, bei dominuoti ir rodyti kaip reikia tai daryti. Einant trečia savaite, jau įsibėgėjau vakarais pradėjo rinktis 40/60 darbuotojų, kas buvo stulbinama po direktoriaus kaip Adą, firma buvo viena iš stipriausių nusikalstamų, nei Baikeriai, ar Tuninginiai net neprilygo tai, bet Ercė buvo labai arti kaip su tokia firma. Grobimai ėjosi išvien išlaikyti, būdavo atsitiktinumai, kad mes jų neišlaikydavom, visokios teisėsaugos skolos, verkimai, prisipisinėjimai mane tiesiog - už*iso. Nebejutau visiškai noro būti direktoriumi, nes buvo nebelinksma, kaip pradėjo mane verst ( kaip visada, kappa xD ) aišku tą syk nepavyko, aš palikau direktorių, daugelį nuvyliau, nes žadėjau prabūti ilgiau, bet aš tiesiog nejaučiau smagumo.
   
  Baikerių pavaduotojas, vėl.
   
  Haivai tampat direktoriumi, aš tapau pirmasis jo pavaduotojas ir iškart pradėjom darbą su tuo. Pati pirma atranka, bei grobimas mane labai nuliūdino, kadangi visada tai būdavo geras ženklas, o šį kart tai buvo - atvirkščiai. Mus išvalė per 8~ minutes, buvom be medikų, bei negalėjom kaip pasipriešinti. Ir tada kažkas nutiko... 30-1 serija, kuri nustebino daugelį serverio žaidėjų, ir patį mane, galvojau, kad nebeturiu tiek parako, bet klydau. Pirmoji savaitė buvo stulbinama, buvo ypač daug išlaikytų grobimų, už ką galėčiau padėkoti - Cristiano fūristams. Š ie čiuvakai padėjo ypač daug, jų buvo daug lygiavausi į tokią firmą kuri buvo turininga tiek valdžia, tiek darbuotojais. Aišku, kaip ir mano direktorius Cristianas nebūtų buvęs toks sėkmingas be savo pavaduotojų ( Emilija_Klumbytė, Jjack_West, Džiugas_Duff, Jamal_Gibson ). Ir staiga tai prasidėjo vėl... Teisėsauga neturėdama kuo atsakyti, pralaiminėdama beveik kiekvieną grobimą iš eilės, aišku jie nutarė versti pagrindines nusikaltėlių galvas. Jamaliui parėjo pirmam papeikimas, kuris buvo lengvas žodinis, o man įspėjimas. Gavęs įspėjimą, biški sustojau ties pamąstymais ir vėl kibau į darbus. Prasidėjo /pzu darymai iš visokių Ravenų_North, Edmundų_Ecco, ir visokių kitų betmenų (o*ių). Ironiška, šitame bloge sakiau, kad mane nušalino dėl buginimo SWAT bazėje ir tai nutiko vėl! Aš ir vėl nepersiskaitęs taisyklių dariau savo ir už tai nukentėjau. Mane nušalino, kaip ir preitą kartą už buginimą, aš ir vėl likau be valdžios, man liko mielas Emigracijų prižiūrėtojas, apie ką mes ir pakalbėsim kitoje skiltyje!
   
   
  Laukite tesinių!
   
×