Jump to content

The_Titas

Narys
 • Pranešimai

  653
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie The_Titas

 • Rangas
  #CloudNation
 • Gimtadienis 2001.03.16

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

8.713 profilio peržiūros
 1. [Ieškau] Ieskau įvairių modų

  Sveikas, štai kelios gražios modifikacijos Keliai - https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/25377-hd-dorogi-v30.html Hud - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-mods/50772-gta-v-hud-v0925-next-gen-edition.html Gun pack - http://www.gtainside.com/en/sanandreas/weapons/77522-fulmicotone-weapon-pack-v1-2-update/ ENB - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-mods/52898-dizz-niccas-high-end-enb-41314.html Gero naudojimo!
 2. Mano žaidimo istorija prasidėjo su nickname'u "Titas_Hey", bet dėja su šiuo vartotoju atsijungiau dažasvaidį ir prisijungti nebepavyko, nes būdavau blokuodamas kas 24h, todėl leave'inau projektą, vėliau gryžau po 6mėn gal ir pradėjau žaidimą su nauju vartotoju "The_Titas" Net nežinau kaip šovė į galvą toks nickname'as, bet esu patenkintas
 3. Sveikas, šiaip siūlyčiau garinti 3mg arba 6mg nikotino. Priklauso kiek laiko garini ir ar tavo plaučiai pripratę, nes vieniems 3mg pakanka, kitiems jau ir 6mg nikotino reikia, nes 3mg yra mažai. Jeigu esi dar naujokas šioje srityje gali ir 0mg pirkti. O dėl gamintojų galėjai parašyti ar tave domina premium skysčiai, bazės ir aromos ar jau užmaišyti. šiaip siūlyčiau "Avoria" jie gamina tiek bazęs tiek aromas. Jeigu nori premium skysčių tai galiu pasiūlyti 'Cafe racer" arba "Naked fish" vape'eriams gerai žinomi gamintojai, manau tarp premium šie pirmauja.
 4. Sveikas, štai labai išvaizdus enb Link'as - http://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/64529-high-pc-professional-enbseries-0-248/ Gero naudojimo!
 5. Aš palaikau Tuti_Futti, anketa stipri, žaidėjas patyręs direktoriaus poste, manau puikiai susitvarkys su TUNE firma sėkmės, Tuti!
 6. Mano kelias modifikacijų pasaulyje

  Viskas išdėstyta labai gražiai, patiko skaityti! *Neslėpsiu, kad pirma ieškojau savo vardo tarp krūvos kitų, o vėliau tik perskaičiau šį blogą* Labai dėkoju už galimybę dirbti tavo krautuvėlėje, tuo metu man buvo galbūt tik kažkokia veikla, su kuria galėjau prisidėti prie projekto nežaisdamas sa-mp, o dabar modifikacijų pasaulis man yra labai svarbi dalis. Niekada to nepamiršiu, ačiū už suteikta šansą bei įgyta patirtį, Lukai
 7. [Ieskau] Ratu modifikacijos.

  Sveikas, štai graži modifikacija kuri manau patiks Link'as - http://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/22919-z-s-wheel-pack-2/ Gero naudojimo!
 8. [Ieškau] Mechaniku skino,mašinos

  Sveikas, štai gražios modifikacijos Skin'as - http://www.gtaskinmods.com/2014/12/gta-sa-mechanic-skin-mods-for-gta-sa.html Transportas - http://www.gamemodding.net/en/gta-iv/gta-iv-cars/41991-black-towtruck.html Gero naudojimo!
 9. [Apklausa]Jūsų dažniausiai naudojami keiksmažodžiai?

  Aš asmeniškai stengiuosi keiksmažodžius keisti gražesniais žodžiais, nes nesinori keiktis, visgi tai bjaurus įprotis kurio geriau vengti. Pvz vietoje Bl#t vartoju blemba, n#chui pakeičiu į namas ir pan
 10. [APKLAUSA] Ką palaikote Apsaugos direktoriaus rinkimuose?

  Aš palaikau Einaras_Bmw, senas vilkas teisėsaugoje, nemažai laiko praleidęs apsaugos firmoje, manau šis žaidėjas gali puikiai tvarkytis su apsaugos firma, tuo labiau, kad šis žaidėjas yra kupinas įdėjų, sėkmės, Seniuk!
×