Jump to content

Ignas_Reft

Narys
 • Pranešimai

  845
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Ignas_Reft paskutinį kartą laimėjo Spalis 6 2017

Ignas_Reft turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Ignas_Reft

 • Rangas
  ✵ Прости мама ✵

Serverio Informacija

 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Amžinas Radistas.

Paskutiniai lankytojai

7.360 profilio peržiūros
 1. Giriu Ewan_Gomez

  Pagyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ignas_Reft 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Ewan_Gomez 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Žmogus labai malonus, bendraujantis su savo klientais visados su malonumu veža žaidėjus kad jie jaustus patogiai. Kaip darbuotojas gan nepaprastas siekiantis pavaduotojo kiek pastebu tiek dirbą "Taxi" firmoje ir siekia savo tikslų, manau tikrai ne iš prastų darbuotojų šitas asmuo yra. Galiu palinkėti tai kad toliau taip aktyviai vežinėk žaidėjus bei siek savo išsvajotojo pavaduotojo! 4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Pasiekti iš pradžių prižiūrėtojo o vėliau ir pavaduotojo bei nenuleisti rankų jei nepavyks iš pirmo karto!
 2. Operatorių rinkimai! - Štai pagaliau pasirodė vėl atranka į naujuosius Operatorius, manau sulaukti daug daug anketų kurios būs įdomios bei išsamios! Taisyklės kurių negalite pažeisti pildydami į Operatorius! Anketoje neįžeidinėti bei nevartoti keiksmažodžiu ar įžeidimų! Anketą pilnai užpildžius tik tada skelbti! Anketą paskelbus rodyti kad "Redagavo" tam turite 10 minučių! Šriftą dydis 12 atsakymų spalva "Pumpkin" šriftas "Georgia"! Privalumai norint pretenduoti į Operatorius! Dirbti "Royal FM" firmoje! Nebūti pasižymėjus kaip Čyteris/Kenkėjas/Bugeris! Turėti bent 500 patirties ant Radijos darbo! Būti aktyviam! Mokėti bei sugebėti vadovauti savo srities Operatoriui! Turėti motyvacijos bei norėti dirbti ties šiomis pareigomis! Laisvi Operatoriai! >>>Veiklų Operatorius<<< >>>Skelbimų/Laidų Operatorius<<< >>>Renginių Operatorius<<< >>>Darbuotojų Operatorius<<< Anketa! 1. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė?: 2. Kiek jums metų?: 3. Jūsų VVP profilio nuorodą?: 4. Į kokį Operatorių pildote?: 5. Apibūdinkite save (išsamiai)?: 6. Kodėl būtent pasirinkote šį Operatorių?: 7. Kas lėmė kad jūs norite tapti vienas iš Operatorių?: 8. Kokie tikslai pildant į Operatorių?: 9. Kokį darbą atlieką jūsų pasirinktas Operatorius (išsamiai)?: 10. Kokių idėjų/pasiūlymų turite firmai bei savo pasirinktam Operatoriumi?: 11. Jūsų pasiekimai?: 12. Nuomonė apie "Royal FM" firmos valdžią?: 13. Jei netapsite Operatoriumi ką darysite?: Papildoma informacija! Atranka vyks iki 2018.03.23! 19.00 Valandos.
 3. @Eris_Cliatch Malonu buvo sudalyvauti tavo praktikoje! Bei nuoširdūs sveikinimai tau su Medikų direktoriumi. Linkiu ko vaisingiausio vaisiaus savo eroje.
 4. Šablonas norint pasidalinti nuotraukomis: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ignas_Reft 2. Kas vaizduojama nuotraukoje?: "Royal FM" 3. Ar turėjote smagaus laiko atlikdami šią(s) nuotrauką(s)?: Dėja ši nuotrauką ne mano, bet nuostabiai atrodo. 4. Komentaras ar palinkėjimas [Nebūtina]: https://www.part.lt/perziura/310add6516d3948d34ff8c11e3f5c193847.jpg
 5. Kviečiu visus mielai, sudalyvauti Radistų skiltyje. Į "LMG KONKURĄ" Laukiami tiek maži tiek dideli svarbu nebijoti parodyti savo balsą! 

  Organizatoriai: "Royal FM"

 6. Čia kaip suprantu ant tų nervų kad direktorių per savo klaidas prarado, tai dabar nori kitą direktorių nuversti. Graudu tiesiog.

  1. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   Tiesiog, kad sėdėjo skolose, ir verkė, kad negavo sąjungos :DDD

  2. Eho_San

   Eho_San

   Spalshai pas tave neturėtų būti 30 darbuotoju? If you know Whut į mean 

 7. Primenu kad šiandien vyks atranka į "Royal Fm" Firmą! Laukiami tiek dideli tiek maži!

 8. "Royal FM" | Aviacijos kursai

  Kursų anketa:1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas_Reft2. Dėl kokių priežasčių norite pereiti aviacijos kursą?: Todėl kad noriu turėti galimybė skraidyti su sraigtasparniu.3. Tiksli data kada Jūs norite laikyti egzaminą:? Rytoj ty: 2018.03.16 Valanda: 15.00-16.004. Pateiktų pinigų įrodymai: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ignas_Reft
 9. "Royal FM" | Laikraštukai

  šablonas: Jūsų slapyvardis: Ignas_Reft Apie ką pasakosite (dienos įvykiai serveryje; realaus gyvenimo įvykiai; prisistatymas): Prisistatymas Sveiki tai pradėsiu šią temą su savo prisistatymų jums. Serveryje esu žinomas kaip Ignas'Reft realiame gyvenime tikrasis vardas nieko neišsiskiria tai Ignas gyvenu bei mokausi Tauragės apskrity, man šiuo metu yra sukakę 16 metukų nelabai daug palyginus <šypsausi> Pomėgiai tai labai mėgstu užsiimti ties Krepšiniu ir Bėgimu šios sporto šakos mane žavi labai jau senai susidomėjau jau gal prieš 6-7 metus, rimtai pradėjau sportuoti tik nuo 13-14 Metų. Savaitgaliais bei laisvesniu laiku prisėdžiu prie kompiuterio pažaisti kažką iš kompiuterinių žaidimų kad atitrūkčiau nuo tos rutinos kuri mane supą kiekvieną dieną. Turiu šuniuką kalyte vardu "Čita" juos veislė yra pikiną. Pradedam kalbėti ties mano charakterio bruožais tai esu gan paprastas žmogus, išsiskiriantis savo motyvacija bei užsidegimu savo tikslams, esu draugiškas,bendraujantis, pozityvus bei nekantrus ir atsakingas žmogus. Nepatinka tie žmonės kurie kelią save per daug, nemėgstu tie kurie šneka prie akių kitą o už nugaros dar kitą. Šiame serveryje turiu pasiekęs kelis svarbius sau asmeniškai pasiekimus kurie man leido pajusti valdžios skonį. Dylerių veiklų prižiūrėtojas pas Just_Wait buvau paskirtas net 2 kartus per ta pačią erą. Vėliau kilau į kitą firmą tai buvo Tuninginiai kuriuose taipogi per daug nieko neišsiskyriau ir pasiekiau Darbuotojų/Tvarkos prižiūrėtoją pas Aurimas_Zageronas kuriame per tą pačia erą taipogi pasiekiau netgi 2 kartus tą patį prižiūrėtoją. Vėliau nusibodo tą rutiną ir nusikėliau į Baikerių firmą kuriame pasiekiau pas Mantas_Vasiokas Veiklų bei Vyriausią prižiūrėtoją kuriame buvo sunkiausią buvo nes tai rimtesnios pareigos, negu pravesti veiklą ar kažką panašaus. O galų galiausiai man pavyko įgyvendinti savo svajonę ir pasiekti Radijos pavaduotoją pas Liepsna_Fire, kuriame buvo netgi sunkiausias momentas man iš pareigų gavimo ir jo laikymą. Paskutinis buvo Radijos Direktorius kurį suteikė man Max_Tosha, bei kuriame supratau kad nesvarbu ar tu mažas ar didelis svarbu kiek tu turi motyvacijos bei noro dirbti ties šiomis pareigomis. Apie serverį sužinau 2015 metų rugpjūčio mėnesį jei neklystu iš savo pusbrolio, kuris aprodė šita projektą bei visą samp platybes, džiaugiuosi kad teko ir po šiuo laiko kad gavau galimybė pradėti žaisti šiame projekte! Paskutinis palinkėjimas: Nuoširdžiausi linkėjimai Radijos firmai, bei visoms kitoms frakcijoms! @Ignas_Reft
×