Ignas_Reft

Narys
 • Pranešimai

  575
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ignas_Reft

Serverio Informacija

 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Eisiu už tuos Kurie eina už mane!

Paskutiniai lankytojai

1.583 profilio peržiūros
 1. Sveikinu visus patekusius, sekmės jums darbuose!
 2. Jūsų Vardas_Pavardė:Ignas_Reft Kokios modifikacijos norite:TAIKINUKO Modifikacijos nuotrauka [nebūtina]: Ar paspaudėte „Patinka“ mygtuką ant šios temos?:Yes Ar atsiskaitysite už modifikacijas:Yes
 3. Sveikinu visus patekusius, sekmės jums darbuose.!
 4. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:GTA 5 TAIKINUKO2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):IR jei galit dar pamoka kaip ysirasyt
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ignas_Reft 2. Kiek jums metų: 14 3. Kokią įsivaizduojate savo krautuvėlę: Savo krautuvėle įsivaizduoju paprastą aktyvia, mandagia, atliekančia paprastus bet kokybiškus darbus bei atrodytu gražiai, bei greitas aptarnavimas 4. Jūsų skype vartotojo vardas? :ignasjuska2003 5. Ko tikitės iš savo krautuvėlės:Iš savo krautuvėlės tikiuosi atliekant kokybišką darbai, bei kad kliejantai tikėtusi gero bei mandagaus aptarnavimo, kad kliejantai lankytusi ir lankytusi mano krautuvėle. 6. Ar susipažinote su temos taisyklėmis? : Taip 7. Ką jūs turite bendro ir kiek išmanote apie GTA modifikacijas? :Turiu bendro daug senai jau norėjau atidaryti savo nuosavą modifikacijų krautuvėle bet man nepavykdavo patekti, bet tikiuosi kad šiuo metu pavyks ir galėsiu susikurt. O su GTA modifikacijoms, turiu daug bendro žinau visus modifikacijos ta prasme viską išmanau. 8. Kaip atliksite savo darbą (Nuosekliai viską, dienotvarkę su OMK):Tad forume visą diena praleidžiu tai nematysiu kliutės būti savo modifikacijos krautuvėlije ir aptarnauti kliejantus, tad būsiu visados savo krautuvelije. 9. Jūsų aktyvumas (bus tikrinamas):Forumas (3-10). Valandų per parą. 10. Jūsų OMK vizija (dirbsite vienas, su komanda ir pnš.): I'R - Komandą išsivaižduoju kad mano komandą dirbs aktyviai bei kokybiškai, tikiuosi kad būsime labai aktyvus bei mandagūs kliejantams, tad mano vizija yra komandiškas darbas. 11. Koks jūsų krautuvėlės būtų pavadinimas ir ką jis reiškia? :MK- I'R Modifikacijos Kokybiškai - Ignas'Reft. Reiškia kad būtų kokybiškos modifikacijos bei kropštus ir greitas darbas. 12. Paskutinis sakinys (įtikinkite, kodėl būtent jūs, o ne kas kitas):Esu aktyvus suprantu ką reiškia turėti ir prižiūrėti krautuvėle, tad manau kad suteiksit progą sukurti savo svajonių krautuvėle.
 6. EasyWay - S'K - [Jūsų vaizdo įraše modifikacijos prastai matosi, todėl užsakymo nepriimsim].
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas_ReftAr įvykdėte visas užduotis?: Kai kurias neužbaigiau nes turiu išvaryti.Kaip sekėsi vykdyti užduotis?: GeraiUžduočių įvykdymo įrodymai:
 8. Sveiki visus patekusius sekmės jums darbuose.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas_ReftAr įvykdėte visas užduotis?: TaipKaip sekėsi vykdyti užduotis?: GeraiUžduočių įvykdymo įrodymai:
 10. 18:00 vyks atranka į Miestelių Radiją, visų norinčių mielai lauksime.
   
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas_ReftAr įvykdėte visas užduotis?: TaipKaip sekėsi vykdyti užduotis?: GeraiUžduočių įvykdymo įrodymai:
 12. Sveikas, malonu susipažinti su tavimi! Sekmės tau šiame projekte. Bei paimk Taxi pavaduotoją.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Ignas_Reft2. Giriamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime:Aivariux_Original3. Dėl kokių priežasčių giriate šį darbuotoją?:Mldc bahuriukas, gerai sutare su manimi. Ir šeip krč gerai prižiūri firmą.4. Ko palinkėtumėte šiam darbuotojui?:Pasiekti Direktoriu, ir vėliau man duoti pavaduotoją. ;* http://www.part.lt/perziura/bc40b47cf9b073694602295de2ac14ee534.png
 14. Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas_ReftAr įvykdėte visas užduotis?: TaipKaip sekėsi vykdyti užduotis?: GeraiUžduočių įvykdymo įrodymai: