Jump to content

Jungler_Lee

Narys
 • Pranešimai

  193
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Jungler_Lee

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis 1997.07.17

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Eikit jus visi pizdon su sitais linkais is atranku. Kam idomu tas pasiziures temoj, nereikia cia sharint, neturesit didesniu sansu tapt direktoriais

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Igor_Kof

   Igor_Kof

   Kas prabilo, kad pats buvo teisėsaugoj ir krito.

  3. Guetta_Dovisl
  4. Martynas_Deejayus

   Martynas_Deejayus

   Mindi nebevierchauk. Gavai pava pasikelei. O krist nekritau pirmasis. Vistiek agurkai smirdi man. Nusikalstomos drasko visus tuos swat/pd. Kai lapai krenta. Nieko nebesugebat atgrobt tik šturmuot :)

 2. [Idėja] /heal komandai

  Sutinku, jog dėl šitos komandos labai labai kenčia medikai, tačiau manau, jog reiktų kažką daryti kažkokiu kitokiu būdu, negu tu pasiūlei. Nemanau, kad tai labai gera įdėja.
 3. Sukč�ius Deidei

  Mažai įrodymų. Bičiukui nieko nebus, išneš sveiką kailį.
 4. Anketa spėjant kas laimės rungtynės: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Justas_Pavienis 2. Kas laimės Kroatija ar Lietuva?: Lietuva 3. Koks bus galutinis rungtynių rezultatas?:(ar bus pratęsimai,jei taip tai kiek ir kas laimės po pratęsimo?) 87:79 4. Kur padėtumetė šiuos pinigus jeigu laimėtumėte?: Nusipirkčiau namą Spėjant kas bus rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Justas_Pavienis 2. Kuris žaidėjas bus rezultatyviausias?: (Galima spėti Lietuvos ir Kroatijos rezultatyviausią žaidėją). Mindaugas Kuzminskas 3. Tai Lietuvos ar Kroatijos žaidėjas?: --- 4. Kur investuotumėtė šiuos pinigus jei jūs laimėtumete? Nusipirkčiau biznį
 5. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Justas_Pavienis 2. Giriamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: S.W.A.T. ERNESTAS_HELLS 3. Dėl ko giriate šį pavaduotoją?: Nes žiauriai geras bičas, gerai dirba, vadovauja, Mldc, daugiau tokių bičiukų reikia. 4. Papasakokite plačiau, kas lėmė jūsų susižavėjimą pavaduotojo veikla?: Davė vakar 2 milijonus.
 6. Tomcikai - tu labai blogas prižiūrėtojas :(

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Jungler_Lee

   Jungler_Lee

   Nu rimtai. Grybas tu Tomcikai ;(

  3. Paulius_Dzynkt

   Paulius_Dzynkt

   atvičiaju sutinku su jumis

  4. Kestis_Soorakas

   Kestis_Soorakas

   Bet labiausiai man patiko jo žodžiai "Buvau išvykęs prie jūros"... Čj buvo 1 dieną, nes forume lankėsi negaliu sakyti tiksliai kad kiekvieną dieną, bet berods kiekvieną. Į šaukyklą buvo parašęs, jog unban nedalins, nes forumas stringa. Tikriausiai tas gražuolis prie jūros su pc važiavo, nes noliferis didžiausias yra. ;D Arba išviso nebuvo.

 7. Eikit į upę maudytis, jei ežere vanduo 'verdantis'

  1. Liutauras_Liutka

   Liutauras_Liutka

   Prie jūros kas gyveną, ar ten poilsiauja yra gerai.

  2. Jungler_Lee

   Jungler_Lee

   Nu va, jūra dar geras variantas.

  3. Fuck_You

   Fuck_You

   Š ešupė The Beast

×