Efka_Fast

Narys
 • Pranešimai

  90
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Efka_Fast

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  Mažėja
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Nepastovus
 • Gyvenvietė
  Nepastovi
 • Tr. Priemonė
  Dviratis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

729 profilio peržiūros
 1. Dyleriai - NUOLATINĖ ATRANKA 2017-11-18

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime - Efka_Fast Jūsų amžius - 18 metų. Jūsų vartotojo VVP puslapis - http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Efka_Fast Kodėl pildote į dylerių firmą - Dylerių firma mane traukia jau gal seną laiką, esu po nedidelės pertraukos kaip buvau nustojęs žaisti ir baigdamas savo žaidimą buvau dylerių darbe, todėl nusprendęs vėl sugrįžti į projektą būtent ir renkuosi dylerių filmą norėdamas pratęsti savo karjerą šioje firmoje. Taipogi dėl valdžios atstovų. Kokia Dylerių veikla serveryje - Dyleriai - Nusikalstama grupuotė siekianti serveryje padaryti kuo daugiau chaoso, dyleriai taipogi serveryje pardavinėja neleistinas prekes tai yra: narkotikus, žolę, ginklus ir t.t Nepamirštame, kad dyleriai taip pat daro grobimus, susišaudymus ir t.t. Ko negalima daryti grobimo metu [ 4 dalykai ] - Naudoti neleistinų programų, teleportuotis į tą vietą kurioje vyksta grobimas ( išimtis jeigu grobime čyteris ir po valdžios atstovo paskelbimo tada leidžiama teleportuotis), gydytis, šaudyti savo firmos arba jeigu grobe dvi frakcijos kitos nusikalstamos frakcijos actovus. Kiek likus grobimo laikui galite pradėti pūsty žole - Likus 10 minučių iki grobimo galo arba gavus leidimą iš valdžios atstovų. Ar turite TeamSpeak programėle, bei mokate ją naudotis - Tikrai, Taip. Ar turite KEYBINDER bei NOCOLS - Tikrai, Taip. Nuomonė apie firmos valdžia [ + - ] - Monte_Gangga - apie šį žmogutį galiu kalbėt daug tačiau netempiant laiko galiu pasakyt kad mano visas žaidimas šiame serveryje turbūt ir yra praleista kartu su juo. Ignutex_Lolas - Kažkur labai girdėtas žmogus tačiau nepamenu, bet tikiu, kad jei pateksiu į firmą bus smagu pabendrauti daugiau. Jūsų charakterio bruožai [ + - ] - Na esu draugiškas, tikrai mėgstu pajuokauti bei žinau kada reikia sustoti. Sąvokos Grobimas - Tam tikras laiko tarpas kaip viena ar kelios nusikalstamos grupuotės užima tam tikrą pastatą prašydamos tam tikros pinigų sumos kitai sakant ( išpirkos ). Tahoma - Viena iš dviejų firmos transporto priemonių. Direktorius - Firmos galva - atsakingas žmogus kuris atsako už visą savo firmą. Paketai - Dylerių neleistinos prekės. DP - Direktorių prižiūrėtojas. Teisėsauga - PD, SWAT, Apsauga - trys frakcijos su kuriomis nusikalstamos grupuotės negali turėti nieko bendro. Treniruotė - Firmos valdžios arba prižiūrėtojų daromi įvairūs įgūdžių gerinimo mokymai firmos darbuotojams / naujokams.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Efka_Fast 2. Įvardinkite savo norimų modifikacijų pavadinimus: HD cars 3. Pateikite pavyzdį savo norimos modifikacijos: Tiesiog reikia tokios modifikacijos, kad mano mašinos turėtų atspindį arba būtų HD, bet ne ENB 4. Ar jums reikia pagalbos įsirašynėjant modifikacijas: TAIP 5. Ar uždėjote patinka ant mūsų temos, kad galėtume pradėti ieškoti modifikacijos: Taip
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Efka_Fast2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Logeris_Plays3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Transportas sėkmingai parduotas galite užrakinti temą.
 5. (Parduodu NRG-500)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Efka_Fast 2. Jūsų siūloma suma: 10 - 15 milų. 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 5 mln.):
 6. [APKLAUSA] Geriausias Lmg pavaduotojas

  Egis_Kas balsuoju už tave daug kas sakys, kad nardau tačiau matau šį žmogų tolimesnėse firmose!!!
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Efka_Fast2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Gultavo_Stanovna3. Užblokavimo priežastis: Reklamavimas4. Vaizdinė medžiaga:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Efka_Fast2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Stupid_Godas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Parduodant tr. priemonę 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Efka_Fast 2. Jūsų turima tr. priemonė: BLISTA COMPACT ( Rida: 20697 ) 3. Orientacinė turto suma: Siūlykit 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): 5. Komentaras (nebūtina): 1. Mašina tikrai kompaktiška. 2. Max greitis 163km/h. 3. Labai reta. 4. su 1/2 peršautomis padangomis nėra vargo pabėgti nuo policijos ( išbandyta ). Pirkėjams (privaloma įkelti su viršuje esančia anketa) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 5 mln.):
 10. [APKLAUSA] Efektyviausias firmų pavaduotojas

  Gain_Weigh Maladiec žmogelis žino ka daro aš už tave +rep
 11. 1. Jūsų slapyvardis: Efka_Fast 2. Komentaras (nebūtina):