Marius_Henzy

Narys
 • Pranešimai

  101
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Marius_Henzy

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.12.13

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  Kapeikos
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Tr. Priemonė
  Comet.

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kretinga

Paskutiniai lankytojai

1.105 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Marius_Henzy 2. Koks tai per daiktas, kurį parduodate ar keičiate?:Steam paskyra 3. Aprašymas apie Jūsų turimą turtą:Reta paskyra, kadangi yra GTA visos dalys išskyrus GTA5 nėra. Paskyra 8metų senumo. 4. Orientacinė suma: Siūlom 5. Vaizdinė medžiaga (būtina):http://steamcommunity.com/id/putojantisvanduo/ 6. Komentaras (nebūtina):Atsiskaitymas bet koks pravedimas man į PaySera. Skype : sargyba2000 . Atiduosiu tikrai už visiems prieinama sumą . »»» Pirkėjams 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Komentaras (nebūtina):
 2. Paskyra sėkmingai PARDUOTA. Tema galit rakinti.
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Marius_Henzy 2. Koks tai per daiktas, kurį parduodate ar keičiate?:Steam paskyra. 3. Aprašymas apie Jūsų turimą turtą:Yra 12 žaidimu iš jų 4 mokami :(Left 4 Dead 2-19,99€).(CS.GO-13,99€).(PAYDAY: The Heist-14,99€).(Call of Duty: Black ops+Multiplayer-39,99€).(Sniper Elite V2-19,99€). Market'as atrakintas, tad galėsite kviesti draugus , bei naudotis steam wallet'u. 4. Orientacinė suma:12e 5. Vaizdinė medžiaga (būtina): 6. Komentaras (nebūtina):Profilio link'as: http://steamcommunity.com/id/lasasvandeny/ .Atsiskaitymas bet kokiu pravedimu man į paysera. Turi klausimų? Kviesk skype : sargyba2000 , arba rašyk asmeniną žinutq čia forume. »»» Pirkėjams 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Komentaras (nebūtina):
 4. Išmokit skaityti!! Aiškiai parašyta ,kad paskyros ieškau iki 10e , ne vis tiek siūlo @Hot_Anon 15-20e . Taip pat parašyta ,,Neperku paskyrų su VAC ar game ban'ais, nesvarbu ant kokio žaidimo uždėtas draudimimas. Tad būtina kad paskyra būtu švari.'' Vis tiek siūlo savo paskyrą @_Edga_Light_. Gyvenime tik samp išmokot žaist...
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Marius_Henzy 2. Ką norite nusipirkti?:Steam paskyrą 3. Orientacinė suma:iki 10e. 4. Vaizdinė medžiaga (patvirtinanti galimybę įsigyti): 5. Komentaras (nebūtina):Neperku paskyrų su VAC ar game ban'ais, nesvarbu ant kokio žaidimo uždėtas draudimimas. Tad būtina kad paskyra būtu švari. Nedomina paskyros kuriuose yra tik CS.GO. Pasiulymu laukiu čia , arba pridėkite skype : mariusss852 »»» Pardavėjams 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų parduodamas turtas: 3. Orientacinė turto suma: 4. Komentaras (nebūtina):
 6. Paskyra PARDUOTA!!! Tema galite rakinti. Ačiū
 7. Paskyros yra jau PARDUOTOS, tema galite rakinti.
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Marius_Henzy 2. Koks tai per daiktas, kurį parduodate ar keičiate?:Steam paskyra. 3. Aprašymas apie Jūsų turimą turtą:Steam paskyra kuriame yra žaidimas (CS.GO) . Market atrakintas , rank MG1 4. Orientacinė suma:5-8e. 5. Vaizdinė medžiaga (būtina):http://steamcommunity.com/profiles/76561198588564278/ 6. Komentaras (nebūtina): Skype: sargyba2000 , pridėkit tikrai sutarsim »»» Pirkėjams 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Komentaras (nebūtina):
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Marius_Henzy 2. Koks tai per daiktas, kurį parduodate ar keičiate?:Dvi steam paskyros su žaidimu Euro Truck Simulator2 3. Aprašymas apie Jūsų turimą turtą:Parduosiu su visais TruckersMP prisijungimais. 4. Orientacinė suma:Vienos paskyros kaina 3e, perkant iš kart abi , kaina 5e. 5. Vaizdinė medžiaga (būtina): Pirma. http://steamcommunity.com/profiles/76561198388578356/ Antra. https://steamcommunity.com/profiles/76561198391477878/ 6. Komentaras (nebūtina):Susidomėjusiems , pridėkite skype: sargyba2000 »»» Pirkėjams: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Komentaras (nebūtina):
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Marius_Henzy 2. Jūsų siūloma suma: 8e 3. Komentaras (nebūtina): http://steamcommunity.com/profiles/76561198366769440/ Market-atrakintas Rank: Gold Nova Master (GNM) Jokių banu nėra. Susisiek a.ž jeigu domina
 11. Sveiki LMG projekto žaidėjai, taigi noriu pasidalinti savo sukurtu playlist'u. Jį stenksiuos kaskart papildyti. Komentaruose palik savo nuomonę, ir jei žinai gerų muzikų , tuomet pasidalink
 12. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marius_Henzy Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Bloopers Jūsų kaltinimai šiam žmogui: Žaidėjas siūlo pats žaisti moneta , o kai iš pirmo metimo nelaimi , tuomet iš kart pabėga ,neidavęs sumos iš kurios buvo žaidžiama. Manau toks žaidėjas mėgina tik pasipelnyti iš žaidėju , jei pirmas laimi tuomet reikalauja pinigu , o kai pralaimi tada pabėga. Kiek stebėjau su visais šis žaidėjas taip daro. Gaila kad nedariau įrodymu kaip kitus apgaudinėjo. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: Ar šis asmuo buvo užblokuotas:Ne , bet manau reiktu užblokuoti už apgaudinėjimus. Kad pasimokytu.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marius_Henzy Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Jūsų kaltinimai šiam žmogui: Rembo_Unitazas . Žaidėm monetą iš 1milijono , aš pralaimėjau ir padaviau jam pinigus . Toliau tęsėm žaidimą , jis pralaimėjo ir iš kart pabėgo . Kai parašiau per vip chat'ą ,, Apgavikas ir tiek'' atrašė ,, Mokykis iš klaidų '' . Jeile kai paklausiau kada skola , tai atrašė ( .|. ) Manau tikį žaidėją reikia įrašyti į sukčius , nes mačiau kad ir toliau apgaudinėja. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Ne.
 14. 1. Jūsų slapyvardis:Marius_Henzy 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis:Janny_Pink 3. Pagyrimo aplinkybės:Panelė parodė jog moka bendrauti, bei susitvarkyti su furistų firmos darbuotojais. Manau visiems pavaduotojams pavyzdys . Sėkmės jai toliau atliekant pavaduotojos pareigas
 15. Ne apie tą skola kalba eina...