Jump to content

Marius_Henzy

Narys
 • Pranešimai

  157
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

6 Sekėjai

Apie Marius_Henzy

 • Rangas
  Forumietis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.131 profilio peržiūros
 1. Nesuprantu iki šiol kaip taip įmanoma kad mano paskyrą kurio nick Marius_Henzy kažkoks žmogutis pardavinėjo kitoje svetainėje . Ir dabar kadangi Max_Tosha pamatė  jog buvo pardavinėjamas vartotojas , konfiskavo mano accountą. Čia normalu?

  1. Suddenly_Death

   Suddenly_Death

   Nesamone , as kazkur ikelsiu daugelio zmoniu acc kad parduodu ir is manes irgi atims? tosha grazink jam apaskyra, zmones pinigais nekakoja kad nusiperka paslaugas ir paskyras atimineji.

 2. [Parduodu] Steam paskyrą ,su žaidimais.

  Na už 10eur nelabai , kadangi yra taip pat steam paskyroje žaidimas ,,Rust''
 3. [Parduodu] Steam paskyrą ,su žaidimais.

  Anketa norint parduoti/keisti: Jūsų Vardas_Pavardė:Marius_Henzy Kas tai per daiktas,kurį parduodate/keičiate?:Steam paskyra. Jūsų komentarai apie parduodama/keičiamą preke:Parduodu steam paskyra kuriame yra mokami CS.GO , Rust ,Dirt3 žaidimai . Kaina siulykit savo , atsiskaitymas :PaySer'ą. Platesnė info Skype:Mariusss852 . http://steamcommunity.com/profiles/76561198328850169/games/?tab=all Privalumai : Steam: 12lvl Market: atrakintas CS.GO rank :DISTINGUISHED MASTER GUARDIAN Ir daugybė kitų privalumų PARDUOTAS, TEMA RAKINKIT!!! Anketa pirkėjam (Privaloma kopijuoti šią temą, su viršuje esančia anketa): Jūsų Vardas_Pavardė: Kiek siūlote už parduodamą prekę: Kiti jūsų komentarai:
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Marius_Henzy 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Apple_Ltu 3. Užblokavimo priežastis:Čytinimas (inv) 4. Vaizdinė medžiaga: https://youtu.be/_expLH4sp7U
 5. [Parduodu] Growtopia Wls/Dls

  Jūsų Vardas_Pavardė:Marius_Henzy Kas tai per daiktas,kurį parduodate/keičiate?: Parduodu,,Growtopia'' pagrindinė žaidimo valiuta (wl's, dl's) Jūsų komentarai apie parduodama/keičiamą preke: Parduodu dl's , už lmg valiuta. Susidomėjus kreiptis pm susitarsim. Anketa pirkėjam Jūsų Vardas_Pavardė: Kiek siūlote už parduodamą prekę: Kiti jūsų komentarai:
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marius_Henzy Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Bloopers Jūsų kaltinimai šiam žmogui: Žaidėjas siūlo pats žaisti moneta , o kai iš pirmo metimo nelaimi , tuomet iš kart pabėga ,neidavęs sumos iš kurios buvo žaidžiama. Manau toks žaidėjas mėgina tik pasipelnyti iš žaidėju , jei pirmas laimi tuomet reikalauja pinigu , o kai pralaimi tada pabėga. Kiek stebėjau su visais šis žaidėjas taip daro. Gaila kad nedariau įrodymu kaip kitus apgaudinėjo. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: Ar šis asmuo buvo užblokuotas:Ne , bet manau reiktu užblokuoti už apgaudinėjimus. Kad pasimokytu.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marius_Henzy Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Jūsų kaltinimai šiam žmogui: Rembo_Unitazas . Žaidėm monetą iš 1milijono , aš pralaimėjau ir padaviau jam pinigus . Toliau tęsėm žaidimą , jis pralaimėjo ir iš kart pabėgo . Kai parašiau per vip chat'ą ,, Apgavikas ir tiek'' atrašė ,, Mokykis iš klaidų '' . Jeile kai paklausiau kada skola , tai atrašė ( .|. ) Manau tikį žaidėją reikia įrašyti į sukčius , nes mačiau kad ir toliau apgaudinėja. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Ne.
 8. 1. Jūsų slapyvardis:Marius_Henzy 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis:Janny_Pink 3. Pagyrimo aplinkybės:Panelė parodė jog moka bendrauti, bei susitvarkyti su furistų firmos darbuotojais. Manau visiems pavaduotojams pavyzdys . Sėkmės jai toliau atliekant pavaduotojos pareigas
 9. Sukč�ius Aurimas_Zageronas

  Ne apie tą skola kalba eina...
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Marius_Henzy Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime:Aurimas_Zageronas Jūsų kaltinimai šiam žmogui:Monetos sukčiavimas. Visada jis yra teisus , visada apsimeta jog apsiriko ir panašiai nors taip iš vis nėra . Žaidėjas eina į skola kuomet vieną kartą pralošė ir tos skolos negražino . Vietoj 1.000.000 serverio valiutos davė 100.000 . Buvo taip pat apgavęs su 2.500.000 bet šiaip ne taip gražino kai pasakiau jog užpildysiu į sukčius. Visus apgaudinėja . Taip pat ne vieną kartą matęs jog rašinėja vipai per /v jog Aurimas_Zageronas apgavikas , bugeris ir panašiai . Tikrai tokį žaidėja mesti į sukčių sąrašą. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: , Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Ne.
 11. Sukč�ius Marius_Henzy

  Sveikas Aurimai , tai jai keli foto tai kelk visas iš eilės o ne žaidimo pradžia ir kai išėjau afk , įrodymu nėra jog aš tau jų nedaviau O kokie žaidėjai gali skustis jai aš tik su tavimi esu žaidęs moneta ?
 12. Serverio Rekordas - 800

  Dabar butu lengviau rekordą pasiekti 0 žaidėju kelias dienas . Dar kokius kelis mėnesius tegul nedaro jokiu atnaujinimu tai greit žlugs šis projektas.Žaidėjai tiek doneitina bet atnaujinimu nesugeba padaryti..
×