Marius_Henzy

Narys
 • Pranešimai

  157
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

5 Sekėjai

Apie Marius_Henzy

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.841 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Toras_Ltu2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Meskis_Pro3. Peikimo priežastis: Free banned. (Pakeidauju , jog žaidėjas būtu užblokuotas už kenkima serveriui)4. Vaizdinė medžiaga:
 2. 1. Su, kuo susijusi problema?:Su TeamSpeak programa.2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.):Jungiant TeamSpeak programą , išmeta šią lentele Error . Bandžiau perašyti , vis tiek nepasikeitė. 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):Padėkit.
 3. Sveiki. Gal kam teko persirašyti kompiuterį į windows 7. Arba žinot iš kur galima atsisiūsti. Būčiau labai dėkingas.
 4. Nesuprantu iki šiol kaip taip įmanoma kad mano paskyrą kurio nick Marius_Henzy kažkoks žmogutis pardavinėjo kitoje svetainėje . Ir dabar kadangi Max_Tosha pamatė  jog buvo pardavinėjamas vartotojas , konfiskavo mano accountą. Čia normalu?

  1. Suddenly_Death

   Suddenly_Death

   Nesamone , as kazkur ikelsiu daugelio zmoniu acc kad parduodu ir is manes irgi atims? tosha grazink jam apaskyra, zmones pinigais nekakoja kad nusiperka paslaugas ir paskyras atimineji.

 5. Gal kažką iš anglišku galima ir be ,,Marius'' ? Tokių kad rimuotusi , kitas žaidėjas galėtu kreiptis normaliai dėkim pvz kaip kad buvo ,, Henzy'' . Taip pat ,, Waynai'' na manau supranti
 6. Sveiki, taigi reikia naujo nick'o Žmogui kuris sugalvos geriausia nick'ą, laimės 500k LMG.LT serverio valiutos.Bei forumo like limitą. P.S nereikia visokių ,,Bybio_Žalupa'' ir t.t Gali būti lietuviški bei angliški. Sėkmės
 7. Paskyra dar vis parduodama . Domina taškai , bei serverio valiuta . Susisiekti galit forumo a.ž.
 8. Sveikas , dėl banned gi atsiprašiau . Pats suklydau kadangi sakė jog baninčiau . O įrodymai netiko.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Henzy2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Aurimaz_Keza3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui. 15) /unfreeze naudojimas esant pašautam su tazeriu 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Henzy2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Vaidulis_Andriekus3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga:
 11. Sveikas , štai užblokavimo anketa:
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Henzy2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Zyga_Klein3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Henzy2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Egidijus_Zuokas3. Peikimo priežastis: vip komandų naudojimas ne pagal paskirtį. /vv>boom4. Vaizdinė medžiaga:http://imgur.com/a/8OZvo
 14. Nesvarbu kas ten vyksta , tai yra ne LMG.LT projekto TeamSpeak adresas.Kitų projektų TeamSpeak'e taip pat vyksta visokios nesamonės, bet nereiškia kad reikia ateiti į kitą projektą ir platinti TeamSpeak'o adresą. Eik vienas ir kimarink tarp tų ,,streameriu"