Edward_Harrell

Narys
 • Pranešimai

  411
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Edward_Harrell paskutinį kartą laimėjo Spalis 28 2016

Edward_Harrell turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Edward_Harrell

 • Rangas
  vis tiek mirsiu
 • Gimtadienis 1998.07.21

Serverio Informacija

 • Patirtis
  125'000
 • Pinigai
  320'000'000
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Teisėsaugos vadovas
 • Gyvenvietė
  ŠHIAURĖĖ

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiaurė records
 • Interesai
  vis tiek mirsiu

Paskutiniai lankytojai

9.270 profilio peržiūros
 1. Vardas_Pavardė žaidime: Edward Harrell Komentaras apie avatarus: amen. stokai prieš kristų Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 2. Vardas_Pavardė žaidime: Edward Harrell Komentaras apie avatarus: amen. stokai prieš kristų Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 3. gal gfxint ir nemoku, bet nesakykit, ties eilių kūrimu turiu talentą. geras geras vidosas, belekas čia
 4. Mano nuomone, dabar, kai tokia padėtis, tai.. Teisėsaugos direktorius: @Ignas_Front, manau visi suprantam kodėl. SWAT ir PD/FBI dabar yra tiesiog žlugę, tiek ties darbuotojais, tiek ties jų valdžia. Sakau atvirai, nes pastangų iš jų - 0. Nusikalstamų direktorius: @Arnoldis_Arnoldis, puikiai tvarkosi su firma. Neutralių direktorius: @Liepsna_Fire, puiki direktorė, žinoma, su amžiumi, bet labai puikiai prižiūri savo firmą.
 5. @Rokas_Blazy, @Netavo_Pisalass, @Benass_Dievass.Darbus jums atliks @Gedas_Afigenas ir numes į až. Atsiprašau, kad taip užsidelsėm, tačiau jis - tu avatar'ų kūrėjas, ir tik jis gali tiksliai tiksliai padaryti tai, ko jūs prašote. Pinigus, kuriuos man padavėte - pasidalinsime per puse, kitu atžvilgiu, jei darbai nebus atlikti (prašiau jo, kad padarytų), susisieksiu su kiekvienu atskirai ir pinigus už sumokėtus darbus - gražinsiu, nes pati valdžia/komandos nariai, kurie naudojo tuos avatar'us, kuriems jie buvo sukurti, nenori, jog darbai būtų naudojami, kadangi prašė ,, unikalių darbų ''. Lygiai tas pats, kas prašyti, kad atkopijuočiau Max'Tosha avatar'ą, kuris taip pat sukurtas unikaliai. Ačiū už supratingumą.
 6. Slimis, Greynas. Abu puikiai atliekantys pareigas. Gan ilgai su abiejais palaikau ryšį, ir nesigailiu, kad teko susipažinti. Manau, kad praktiškai visi atlieka darbą gerai tik iš skirtingos pusės.
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edward_Harrell 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Dwayne_Johnson 3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. berniuk, tik dėl tavęs jinai ant dietų, mergaite, tik dėl tavęs jis nori būt kietu, kaip viskas būt galėtų, jei ne laidai sietu, jei klaidom kvailom - nebūtų vietų.

  1. Ben_Ryan

   Ben_Ryan

   kely teisingam, repas priedu būt galėtų.

  2. Jimmy_Absolut

   Jimmy_Absolut

   tekstas gilesnis už Marianų įdubą :))

  3. Captain_John

   Captain_John

   Labas, ateik į TS mačiau rašei bet afk buvau

 9. Darbas nusiųstas į až. Jei netiks, perdarysiu.
 10. Iš albumo RANDOM

 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edward_Harrell 2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas: Namas, VT1 miestelyje, su rudu stogu. 3. Aprašymas apie Jūsų nekilnojamą turtą: Erdvus, prie pat /vt1 teleporto. 4. Orientacinė turto suma: Būtų malonu, kad pasiūlytumėt. 5. Vaizdinė medžiaga (būtina): http://www.part.lt/perziura/9d45e1e9eafbf54b282ec596db7a0655126.png 6. Komentaras (nebūtina): Laukiu tik rimtų. »»» Pirkėjams (privaloma įkelti su viršuje esančia anketa) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10mln.):
 12. ♕ ∃ssence grafikos parduotuvės tikslas - aprūpinti serverio žaidėjus grafikos darbais ♕ ◢ taisyklės ◣ ◢ būtina įkelti savo info nuotrauka, kurioje matytusi kiek pinigų jūs turite ◣ ◢ neflūdinti teamspeake, žaidime, forume į až per kiek laiko bus atlikti darbai ◣ ◢ susimokėti už atlikta grafikos darbą ◣ ◢ užpildyti visą anketą (išskyrus tam tikrus darbus), kuri bus pateikta užsisakant grafikos darbą ◣ ◢ vsio ◣ ◢ kainoraštis ◣ ◢ c4d parašai nuo 10 iki 25 limonų (priklauso koks, jei prastesnis - pigesnis) ◣ ◢ parašai nuo 5 iki 10 limonų (galima derėtis, daryti pigiau, priklauso nuo jūsų norų) ◣ ◢ avatarai nuo 1 iki 4 limonų (brangesnis, jei kurtas nuo nulio) ◣ ◢ kita grafika nuo 1 iki 50 limonų (priklauso kokie darbai) (tekstai be bg, banneriai, .gif parašai, firmos pagrindinės temos sutvarkymas, rangai ir t.t) ◣ ◢ anketa ◣ ◢ vardas pavardė žaidime ◣ ◢ info nuotrauka (kurioje matytusi kiek pinigų jūs turite) ◣ ◢ tekstas ant darbo (jei nebūtina, pvz avatarui, nepildote) ◣ ◢ nuotrauka iš kurios bus atliktas darbas, arba pavyzdys, kaip turi atrodyti + - ◣ ◢ kokio stiliaus darbas (parašas, avataras, iš išvardintų viršuje) ◣ ◢ kiti svarbūs dalykai (spalvos, fonto pavadinimas, išdėstymas, kaip darbas turi atrodyti ir t.t) ◣ ♕ auksinės mūsų parduotuvės taisyklės ♕ ◢ per dieną atliksime nuo 10 iki 15 darbų, t.y, kas pirmesnis - tas gudresnis ◣ ◢ darbą perdarinėsime tiek, kiek reikės, jeigu jis jums nepatiks ◣ ◢ jeigu užsisakote darbą ir manote, kad išeis nusiderėti, iš temos galite išeiti - čia ne turgus ◣ ♕ darbus atlikinėja ♕ ◢ gedas afigėnas ◣ ◢ edward harrell ◣
 13. Pastoviai tas pats.. Tos pačios tekstūros, fontas, teksto spalvos.. Nu cmon, jeigu jau darai, tai kelk kažką gero ir pasedėk prie jo ilgai. Tie flares iš abiejų šonu išvis nelimpa čia. Žmonės sako, kad Tu tobulėji, dar kažką.. Bet sako tik todėl, kad jie toje srityje nieko nenusimano. Ir, chujoviausia tai, kad pripratai prie tokių, kurie daug loja apie grafikos darbus iš teigiamos pusės, todėl ir kuri tą patį per tą patį, nes galvoji, kad darbai geri todėl, jog kažkokie žmonės pasakė, kad čia achujėnai ir viskas.. Atsižvelk į rimtesnių žmonių nuomonę, pasiteirauk pas ką nors, vis gi turim gerų dizainerių projekte, kad ir samp lygio, bet vis tiek. Patarimų duos, kritikos, nes jeigu tik ties ,, achujėni darbai " komentarais gyvensi, tai ir ištrint photoshopą gali. Toli neisi. Sėkmės. ++ idėjų 0 pas Tave.
 14. Nusimečiau ant šaibų baisiai, susukčiau 3d parašų/forumo viršelių. Domina ką nors? Į AŽ/SKYPE/TS papieškit.

  1. Kevin_Sanchez

   Kevin_Sanchez

   Do če skajpą, neberandu.

  2. Edward_Harrell

   Edward_Harrell

   optimistac. su tašku