Jump to content

Mikey_Corleone

Narys
 • Pranešimai

  86
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Mikey_Corleone

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

579 profilio peržiūros
 1. Ne visi atsimins, bet iš senesinių žaidėjų tikrai atsimins Gamora (tikrai ne Camorra), va ten gauja buvo.
 2. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mikey_Corleone 2. Užblokavimo priežastis: car shot 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Dariau su dyleriu drive-by sėdėjau gale ir saudžiau, tuomet arba man arba dyleriui sukilo pingas. Spėjau pamatyti, kad atsitrenkėm į kažką nematomo ir mašina pakilo į ora, nespėjau net nufotografuoti, nes mašina iš kart sprogo. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 3. PEIKIU Daniel_Mykoylajus

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mikey_Corleone 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Daniel_Mykoylajus 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Nerimtai žiūri į savo pareigas, surakinęs reketuoja pinigus, nebaudžia nusikaltelio, kuris viešai demonstruoja ginklus, įžeidė mane. 4. Įrodymai http://www.part.lt/perziura/c3a94f1052d37f0986f61ad0d3df9c80144.png http://www.part.lt/perziura/0e85aa1508bbaa1ef346b1519926f0cc247.png
 4. Medikai - Nuolatinė atranka forume

  Anketos šablonas norint tapti mediku:Vardas_Pavarde: Mikey_CorleoneVVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mikey_CorleoneKiek skiriate laiko LMG serveriui per dieną? (valandomis): nuo 3 iki 5 val. kartais ilgiau.Norėčiau, kad apibūdintumėte firmos valdžią: Valdžios tikrai nežinau, net nelabai pamenu iš kitų firmų, nes ilga laika nežaidžiau, Griffin vardas tikrai girdėtas, forume ir žaidime, tik neatgaminu, iš kurios firmos.Tikslai: Aišku kaip ir visų manau siekti aukštumų. Pinigai yra tiklse, bet nėra pagrindas.Išvardinkite darbo komandas (pagrindinias darbo komandas): /r- darbo racija padeda komunikuoti firmoje, /pagydyti pasiūloma gyvybių, /pasarvus pasiūloma šarvų ir num 6 spartusis mygtukas pasiūlantis šarvus ir gyvybes artimiausiam žaidėjui. Sąvokos:Griffin_Opps - Medikų firmos direktorius .Oskaras_Rodriguez - Radijos direkotius.Coach_Carter - Net nežinau kas yra šis žmogus.Keybinder - Programa, kuri padeda užprogramuoti mygtuka su komanda, kurį žaidime paskaudus automatiškai suvedama komanda.Raindance - firmos sraigtasparnis.
 5. Sveikinu Mantai ir sėkmės tau pareigose!
 6. [Serverio Klaida] Mašinom

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mikey_Corleone2. Apie, ką susijusi jūsų pastebėta klaida? (trumpai): klaida susijusi su darbinėmis mašinomis nežinau ar tai veikia su nuosavom.3. Klaidos aprašymas: Tiksliai nzn, bet kai įlipu į darbine mašiną (nežinau ar tai veikia su nuosavom) ir kai po to išlipu ja galiu pereiti kiaurai kai su nocols. Nežinau ar čia tik man ar visiems.4. Kada pastebėjote šią klaidą?: šiandien.5. Vaizdinė medžiaga:
 7. [!] Nekilnojamojo turto agentūra - Montvelo.

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mikey_Corleone 2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas: Namas3. Aprašymas apie Jūsų nekilnojamą turtą: /Vt 1 namas b1 vidus 2 įvažiavimai 22:ID4. Orientacinė turto suma: 11M5. Vaizdinė medžiaga (būtina): 6. Komentaras (nebūtina):
 8. Unban Mikey_Corleone (Admin The_Carl)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mikey_Corleone 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): The_Carl 3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas Serveriui 4. Įrodymai: http://www.part.lt/perziura/693a797ed253d28ff2ad173b98df9034125.jpg
 9. Unjail Ginte_Swc

  soriukas kad taip gavosi su tavimi bet manau užteks free postinti.
 10. Sukcius Mikey_Corleone

  soriukas kad taip gavosi su tavimi bet manau užteks free postinti.
 11. Unban Ledley_Martinezz (Admin : The_Carl)

  Visu pirma tai aš tave pagavau be iškvietimo, pamiršau nufilmuoti tavo pinga todėl bandžiau isimesti foto, bet foto neišsisaugojo tavo pingas buvo 53 :/
 12. Kas tiesa - tas tiesa.

  Iš tavo komentaro galiu spėti kad rašei pajutęs bandos jausmą .
 13. 1. Jūsų slapyvardis: Mikey_Corleone 2. Kaltinamo pavaduotojaus slapyvardis: Meskis_Puma 3. Jūsų kaltinimai: /D ne tam 4. Jūsų turima vaizdinė medžiaga: pasikartojo:
 14. Grazu ziureti.

  originaliau ką nors sugalvok, o nuo pishiaus kopijuok.
 15. Grazu ziureti.

  kodėl būtent prie sampo? Čia pc ss ir viskas
×