Jump to content

Dzeremis

Narys
 • Pranešimai

  2.035
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Dzeremis

 1. Sveiki, kas čia gero? :D

 2. Sveikinu visas LMG paneles su Kovo 8 d. :* Hey all :)

 3. [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė:Jack Warning 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Nu tiesiog yra toki darbai kaip : Medikai,Tuninginiai,Taksi,Mechanikai ar PD.Tiesiog jaigu žmogus vyksta į iškvietimą jis turėtų suvesti kokią nors komandą pvž " /iskvietimas " ar kažkas panašaus,tada darbuotojai nesipyktų manau dėl iškvietimų,kadangi dabartinė sistemą " /r Aš " 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą :Pagerintų darbų turinčių /kviesti komandą kokybę.
 4. LMG.LT

  Iš albumo • Mario_Alone •

  LMG end !

  © Evaldas_Bielka

 5. • Mario_Alone •

 6. Duffai stumi tu su radija :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Kuriaga_Fox

   Kuriaga_Fox

   šuds ta radija kaip tau neužpiso?...

  3. Dovis_Niekas

   Dovis_Niekas

   Sakiau kad duffai negausi taip ir buvo

  4. Kuriaga_Fox

   Kuriaga_Fox

   buvai jau drk... kam vėl? geriau kitą firmą paimtum

 7. Wooxys neišsivarto,Edgaras atskuba į pagalbą :D

 8. Jei buvote apgautas pildykite šią anketą Jūsų Vardas_Pavardė:Mario_Alone Sukčiaus Vardas_Pavardė:Bulllllet_Energy[5 l raidės]/Bullllet_Energy[4 l raidės] Kaip jis sukčiavo?:Hu..Esu nenaujokas serveryje,žinau sukčius,jų apgaules,tad prieš ką nors perkant apsiskaičiuoju viską iki pat " žemės graibymo " tad pastebėjau jog žmogus parduoda NRG-500 37.700KM rida už 6.5m pamaniau labai pigiai,bet atrodė įtartinai tos raidės,jau esu gyvenime pakliuvęs į tokią situaciją,skaičiavau raides gal 2 minutes [ iš matkės 5 išeina nėra ką norėti ] tai ir dabar.Pažiūrėjau /mapp Bull ir parodė jog už kelių kilometrų yra Bullllet_Energy,nors ant motociklo sėdėjo Bulllllet_Energy[5 l raidės].Žinoma jis manęs neapgavo,tačiau labai gražiai būtų apgavęs ne tik mane,bet dar prie manęs esančius 2-3 asmenis,kurie taip pat norėjo įsigyti šią prabangę transporto priemonę Įrodymai: Įsidėmėkite į transporto ridą,ir į jo tikrąjį V_P koks užrašytas jog jo transporto priemonė atrakinta : Pasirodo yra du su beveik tokiais pačiais nick asmenys : Pranešiau žmonėms jog nepirktų,kadangi tai yra apgavystė : Įrodymai,jog yra toks pat beveik nick žaidime : http://imgur.com/Id3IyQ9,TZTkiS3 http://www.part.lt/img/d56a4d7912a7c8f131d2be286352d68221.png ŽMONĖS NEAPSIGAUKIT,TAI YRA SUKČIŲ AUKŲ SILPNOJI VIETA,TAI LENGVAI GALIMA APGAUTI BET KURĮ NEPATYRUSĮ ŽAIDĖJĄ.
 9. Edgarai įmanoma galimybė,jog turėjau savo žaidimo varotoją susigražinęs žaidžiau viskas gerai,tačiau kitas asmuo žinojo mano IP ir žinojo mano uždėtą GMAIL žaidime ir parašė el pašto pasikeitimą ir tu jį nuėmei?

  1. Duff_Berr

   Duff_Berr

   Man atrodo, kad patikrina ir Forumo IP. Bet šiaip įmanoma.

  2. Edga_Kesa

   Edga_Kesa

   Aš patikrinu ir tuo metu naudojamą IP adresą to vartotojo, todėl taip negalėtų apgauti.

 10. Tik dabar pamačiau.Sveikinu Kukuli ir Franki :)

 11. Tik dabar pamačiau.Sveikinu Kukuli ir Franki :)

 12. Nekenčiu vokiečio,klausau muziką per ausines,ir jis ten tą užsirašęs ant parašo "Mano prisistatymas SPAUSTI ČIA!" ir pamačiau kiek jam metų,tai vos nenukritau iš juoko.

 13. Tas jausmas,kai varganus 3-jus metus plušai,dirbai kad kažką pasiektai LMG,per supistą 1 minutę,visko netenki absoliučiai.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  10 daugiau
  2. Duff_Berr

   Duff_Berr

   Bielka duok skype, papaišysiu vienam žmogui dėl masinio vartotojų ir turto vogimo , manau gali dar atgauti.

  3. Martynas_Deejays

   Martynas_Deejays

   Duffai, jo skype: mg.pule

  4. Ryzmantas_Moletai
 14. [ ! ] Moderatoriai nusiūskite Edgarui,jog serveryje yra asmuo,kuris laužia sistema.Atsiletino iki manęs ir prie manęs išcrashino 25 kažkur žmones ir taip užlaužė viską kaip Jeremy_Williams neina nieko padaryti nei foto tik rr.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Dzeremis

   Dzeremis

   /bausti > 30(Petras_Tunes) > Čytinimas/Kenkimas serveriui.

  3. Dzeremis

   Dzeremis

   Dabar atėjo su tuokiu pačiu niku atsiminiau jog mantį išbanino,sako nori crash party?Sakau davai seniuk,pavarė,žiūriu visi afk ir užlūžo nei foto nieko.

  4. Ciortas_Belekoks

   Ciortas_Belekoks

   jo jo daryk rr pasekmes banas 24 o ta foto negalios sudas vps cia ne servas jau

 15. Edgarai atsižvelk jaigu galima į čyterius truputuką atsakingiau,5 kartą per 3 dienas prisijungiu į serverį,sėdu į transporto priemonę,su čytais jis mane nutelina iki buginto vandens,kuris yra FC ir gaunu baną už FLY naudojimą.

 16. Edgarai atsižvelk jaigu galima į čyterius truputuką atsakingiau,5 kartą per 3 dienas prisijungiu į serverį,sėdu į transporto priemonę,su čytais jis mane nutelina iki buginto vandens,kuris yra FC ir gaunu baną už FLY naudojimą.

 17. Nepabodo čia kažkuriam smagiai žaisti su čytais?

  1. Arma___Speed
  2. Dzeremis

   Dzeremis

   Ne,jau arma užpiso 5 kartą jungiuosi į serverį per 3 dienas,nespėju įlipti į mašina,čytas atsitelina ir nutelina iki buginto vandens ir banas.

  3. Arma___Speed

   Arma___Speed

   na man tik y ora kele su car swingu irgi erzina

×