Evaldas_Fokus

Narys
 • Pranešimai

  904
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Evaldas_Fokus paskutinį kartą laimėjo Gegužė 26 2016

Evaldas_Fokus turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Evaldas_Fokus

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Didėja.
 • Pinigai
  Didėja.
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Siekiantis Atsiblokavimo prižiūrėtojo.

Paskutiniai lankytojai

28.345 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ben_Ryan3. Užblokavimo priežastis: MĖGINIMAS PAPIRKTI ADMIN/DIREKTORIŲ4. Įrodymai:
 2. 1. Su, kuo susijusi problema?:Su taikinių, nežinau kaip pasakyt.2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.):Tiesiog kai įjungiu sampą, pelyte valdosi normaliai, viskas tvarkoi o kai tik nusitaikau, labai sunkiai valdosi pelyte į šonus, nes į viršų ir į apačią labai jautrumas didelis, kame čia problema gali būti? 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):Bandžiau ir samp sensitivity, ir per pc ir visaip, vstk tas pats.
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Evaldas_Fokus2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Dylerių pavaduotojas.3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Nes paleva yra, ir westbrookas lavons. Myl himnas, dancis, estrela, faq ir kavorius 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:nėra 14 dienų.
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Skomke_Esu3. Užblokavimo priežastis: Bandymas papirkti admin/drk4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Sėkmės Meškinui dylerių direktoriaus poste, bei sveikinu ir tave Rokai. glhf
 6. Ka draugelis senas mano ,dar vis piksti uz ts bana ? 

 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?:Evaldas_Fokus Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote?:Floyd Mayweather Pasirinktas variantas:Floyd Mayweather vs Conor McGregor Kiek statote pinigų?:500.0000SD Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais?:Taip.
 8. Labas, sėkmės tau šitame serveryje, jeigu reikės pagalbos kreipkis į A.Ž.
 9. Aš nesuprantu kokioje vietoje aš pardavinėjų serverio daiktą už tikrus LT, aš tiesiog norėjau pasikeist savo steam paskyrą, už 14e nupirktą Giftą į mano kitą steam paskyrą, kuriuoje vietoje aš kažką pardavinėjų krv, kas čia per fuck *Myliu LMG.lt* šaudo grynus free banus
 10. Turi CS:GO giftą, arba 14e steame? Parašyk į A.Ž.

 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Lukas_Sinxas3. Užblokavimo priežastis: Užbaninau už čytinimą netyčia, bet turėjo būti Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga:
 12. zjbs fotke, jebala su tlf uzdengt zjbs prisistatymas.
 13. baisei čia prirašyta, Arnai rankų neskauda? ( parašiau 5 žodžius kad isp negaučiau )