Jump to content

Evaldas_Fokus

Narys
 • Pranešimai

  921
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Evaldas_Fokus paskutinį kartą laimėjo Gegužė 26 2016

Evaldas_Fokus turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Evaldas_Fokus

 • Rangas
  fuck natura
 • Gimtadienis 2000.12.29

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Didėja.
 • Pinigai
  Didėja.
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Siekiantis Atsiblokavimo prižiūrėtojo.

Paskutiniai lankytojai

29.488 profilio peržiūros
 1. Nuolatinė atranka į dylerių firmą!

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime ir kiek jums metų?:Evaldas_Fokus, 16 metų. Jūsų /info ir darbo lentelės: Jūsų VVP profilis:http://prntscr.com/hv7xjp Trumpai papasakokite apie save:Esu draugiškas, bendraujantis, daug ko patyres šitame serveryje. Mėgstu juokauti iš kitų, iš savęs pasijuokti irgi neprieštarauju niekad esu gan įdomi asmenybe. Ar esate dirbęs(-usi) dylerių firmoje? Jei taip, gal prisimenate pas kokį direktorių dirbote? Kaip jums sekėsi?: Pasakykite kokia dylerių veikla serveryje:Pardavinėti nelegalias medžiagas t.y narkotikus, žolę, ginklus bei naikinti teisėsaugą. Kodėl norite į dylerių firmą?:Nes neįsivaizduoju kur eiti, o dyleriai kaip darbas yra geras, ir direktorius labai gerai pažįstamas žmogus. ;] Jeigu įsidarbinsite į dylerių firmą ar sutinkate laikytis visų dylerių firmos taisyklių ir ar sutinkate būti už tai nubaustas(-ta)?:Žinoma. Pasakykite visas dylerių firmos komandas ir jas paaiškinkite:/dylg V_P 10 - Parduoti 10 ginklų paketų. /dylz V_P 10 - Parduoti 10 žolės paketų. /dyln V_P 10 - Parduoti 10 narkotinių paketų. /bend - pažiūrėti bendradarbių prisijungusiu skaičių. /r - darbo racija. NUM4 - atidaryti dylerių vartus. Kiek minučių likus iki grobimo pabaigos galite pūsti žolę?:Kiek pamenu tai 10 minučių. Ar turite keybind ir nocols programas?: Nocols neturiu, keybind turiu. Pasakykite ko negalima daryti grobimo metu [5 dalykus]:Getintis, gydytis, naudoti nelegalias medžiagas, nesavivaliaut, nerušinti. Jūsų paskutinis pasisakymas šioje anketoje:viskas čikago. Sąvokos Direktorius -Darbo vadas. Pavaduotojas -Direktoriaus dešinioji ranką. Grobimas -Užgrobtas pastatas. Drive-by -Šaudymas pro langą iš mašinos arba iš motociklo galinės sedynės. Šturmas - Šturmuojamas pastatas. Susišaudymas -Frakcija prieš frakcija šaudymasis. Tahoma - Dylerių transporto priemone. Burrito - Dylerių transporto priemone. DP -Direktorių prižiūrėtojas.
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tiesiog_Aivaras2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui, netyčia užblokavau net ne tą ID norėjau..4. Įrodymai:
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Matas_Traktoristas3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui4. Vaizdinė medžiaga:
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Eividas_Ghost3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Pristatau Ignas_Front

  Šitą kėpką gerą, nes aš ją irgi nešioju . Gl hf tau
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Gabija_Saliciute3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Alexas_Tasd3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Faustas_Steigvilas3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Deivis_Splash užblokavo Evaldas_Fokus

  6 ) didelis, masinis (mažiausiai 5) žaidėjų rakinimas be priežasties bei jų palikimas likimo valioje; Visuose nuotraukose matosi jog iš nusikalstamų firmos darbuotojai yra gaudomi, mano kaip policininko darbas yra sulaikyti kuo daugiau gaudomu, tai kokios problemos? Surakinau, patikrinau ir paleidau. Turbūt moki skaityti, kad norint bausti reikia surakinti 5 - is žaidėjus be PRIEŽASTIES, ir juos palikti likimo valiai, savo situacija pateikiau, laukiam administracijos prižiūrėtojo.
 10. Unban Evaldas_Fokus (Admin Deivis_Splash)

  Netyčia paskelbiau, pasirodė iškarto kad nebuvau atsakes į temą..
 11. Unban Evaldas_Fokus (Admin Deivis_Splash)

  6 ) didelis, masinis (mažiausiai 5) žaidėjų rakinimas be priežasties bei jų palikimas likimo valioje; Visuose nuotraukose matosi jog iš nusikalstamų firmos darbuotojai yra gaudomi, mano kaip policininko darbas yra sulaikyti kuo daugiau gaudomu, tai kokios problemos? Surakinau, patikrinau ir paleidau. Turbūt moki skaityti, kad norint bausti reikia surakinti 5 - is žaidėjus be PRIEŽASTIES, ir juos palikti likimo valiai, savo situacija pateikiau, laukiam administracijos prižiūrėtojo.
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Splash3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui.4. Įrodymai:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Matas_Petraviciusw3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui4. Vaizdinė medžiaga:
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Tomaas_Ltu3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=IeNhBihSXnM&feature=youtu.be
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Laura_Cutie3. Užblokavimo priežastis: Papirkinėjimas admin/direktorių4. Vaizdinė medžiaga:
×