Jump to content

Dominykas

Narys
 • Pranešimai

  81
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas


Reputacijos aktyvumas

 1. Like
  Dominykas sureagavo į Einaras_Bmw - [!] Avatarų tema   
  Vardas_Pavardė žaidime: Einaras_Bmw

  Komentaras apie avatarus: 250x150

  Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):

   

  Bus susidomėjimas, nemažas kiekis „PATINKA“ mygtukų, sukursiu dar.

  NAUDOKIT KAM GRAŽŪS. 

   

      

   

      
 2. Like
  Dominykas sureagavo į Logsc_Ltu - Logsc_Ltu blogas   
  Taigi sveiki, šiandiena sugalvojau padaryti savo blogą, sėkmės skaitant, taip pat, kaip turėsiu kažką pridėti, visada papildysiu. Ir stengsiuos aprašyti ne tik apie save, bet ir iš realaus gyvenimo, ar žaidimo.
   
   - Apie mane.
   
   .Š į serverį pradėjau žaisti nuo 2014.10.11m., serveryje aš vadinuosi - Logsc_Ltu, mano hobiai tai sportas, video kūrimas, taip pat mėgstu žaisti LMG serveryje. Aš gimiau 2001.02.19m. Serveryje pradėjau žaisti, kaip buvo 14metų, dabar, man jau yra 15 metų. Tikrasis mano vardas yra Lukas, gyvenu Vilniuje, šio serverio pasiekimus galite rasti po šio posto, mano paraše. Bei turiu brolį, ir šuniuką. Kita info yra mano prisistatyme.
  http://www.lmg.lt/forumas/index.php/topic/337136-prisistatau-logsc-ltu/
   
   - Kaip susigalvojau tokį žaidimo slapyvardį Logsc_Ltu?..
   
  .Š į slapyvardį pamačiau savo kompiuteryje yra logs, tai manau, jog čia mažai kas, uždėjau c gavosi logsc ir uždėjau paprastą pavardę Ltu, kadangi nieko nenorėjau dėti, tingėjau ieškoti. Aišku, nėra čia svarbu V_P. Svarbu, koks žaidėjas, žmogus.   
   
  - Kaip pradėjau žaisti LMG?..
   
  .Š iame serveryje pradėjau žaisti kaip ir minėjau nuo 2014.10.11m., o serverį sužinojau iš YouTube filmukų, tuo metu turėjau gta san andreas, bet kodėl gi neatsisiuntus man samp?.. Pamačiau pamokų kaip atsisiųsti samp, atsisunčiau, ir pradėjau žaisti iš LMG, taip pat prisiregistravau prie šio forumo, tai buvo mano pirmasis, bei geriausias serveris LMG. Tai dabar jame turiu daug patirties.
   
  - Pirma diena, kaip žaidžiu LMG.
   
   .Pirmąjąi dienai LMG aš nieko nežinojau kas kur buvo, kas per serveris, jokių vietovių, tačiau, šiame serveryje yra labai didelis pliusas, tai yra administracijos darbas, bei pagalbos komandos. Buvo truputį gėda, bet kaip naujokui ne, nes nieko nežinojau, o administracijos labai klausinėjau, tačiau, atėjo laikas, kaip nebebuvau naujokas, jau viską žinojau, taip pat, pirmasis mano darbas buvo Valytojai (be pakvietimo). Ir dabar ilgai žaidžiu LMG, ir viską žinau, taip pat stengiuosi pasiekti pareigas, bei aukštumus šiame serveryje.
   
  - Pirmas serverio gaujų, darbų prižiūrėtojas.
   
  .Pirmajį prižiūrėtoją gavau pas Tomass_Adidass, tuo metu buvau gaujoje, man uždėjo TS3 prižiūrėtoją, kaip naujokui, tai normali pareiga, o paskui gavau po 3sav. darbo prižiūrėtoją, o dabar, pasiekimus galite pamatyti mano paraše, bei dabar aukštinu pasiekimus, labai stengiuosi.
   
  - Pirmos teisės.
   
  .Pirmasiąs teisęs laikiau gan normaliai, tačiau iš viso, visas teises laikiau 1d. su pertrauką, o dabar galiu vairuoti viską, nes esu išsilaikęs teisęs, taip pat, naujokui tikrai patariu laikytis teises, nes be teisių, niekur nenuvažiuosi. 
   
  - Pirmas darbas su pakvietimu.
   
  .Taigi, kaip matėte, dabar pasakosiu apie pirmą gautą darbą su pakvietimu, pirmasis darbas buvo Baikeriai, tuo metu direktorius nepamenu kas buvo, stengiausi, taip pat, išdirbau 14dienų, o dabar, išdirbęs beveik visus darbus su pakvietimu, tik beliko FBI firma. Bei prižiūrėtojų darbų nemažai gavęs, o dabar gan gerai, normaliai pasiekęs darbo patirties, tačiau dabar vis kyla ir kyla. Taip pat, antrasis darbas buvo Radija, kurį patekau iš forumo.
   
  - Pirma lūšna, bei uždirbti pinigai.
   
  .Pirmają lūšną nusipirkau už 700 tūkst. serverio valiutos, man buvo gan daug pinigų, tačiau pardaviau, ir gavau truputį pelno. Ir juos gavau per ~10dienų, o dabar turiu daug pinigų, bei lengva man gauti. O kaip gavau pinigus, tai dirbau darbą be pakvietimo ir dirbau, taip pat ėjau AFK ofise LMG, bei rinkau mėšlą ir parduodavau, stengiausi kuo mažiau išvaistyti pinigų, nes jų reikia viskam. Patariu naujokams, neprašinėti pinigų, nes negražu, reikia dirbti ir stengtis.
   
  NAUJA TEMA - NUO 2016.03.13 Papildyta, pradeta pildyti siais metais.
   
  - Siekiantis TAXI pavaduotojo?..
   
  .Taigi, buvau nepaminejas, jog buvau siekiantis Taxi pavaduotojo.
    Buvo gera diena, sulaukiau atrankos i TAXI firma, tuo metu direktorius buvo - Meskis_Puma. (Tas tai mldc, nestumk gi..)
   Prieme i darba, ir buvau isdirbes 12dienu Taksistu firmoje. Paskui buvo treniruote, ja vede Ciortas_Belekoks, buvau pasirodes geriausiai is visu, paskui, perkele mane i Transporterius. Bei paskui buvo atranka i firmos priziuretojus. Na, kodel nepabandzius?.. 
   Tai uzpildziau anketa, tapau Darbuotoju Priziuretoju. Na, buvome jau senai susidraugave su Meskiu. Paskui, norejo mane imti i vyr.prz., taciau atsisakiau, nes buvo blogai su mikrofonu. Bet vistiek Meskis norejo mane matyti Pavaduotojo poste, bei buti geriausias firmoje. 
  Taip, kad nereiskia, jog dar nebuvau pavaduotojumi, ir niekados nebusiu, stengsiuosi pasiekti. 
   
   
  - Youtube bei Youtube kurimas?.. Sekasi? 
   
   
  - KURIAMA.
   
  Nauja tema, bus pazymeta zaliai.
   
  Taigi, ačiū visiems už dėmesį, aš atnaujinsiu ką nors sugalvojas šią temą, manau, normaliai papasakojau, taip pat visiems linkiu sėkmės serveryje, bei gyvenime. 
  P.S. Kas nori, jog kažką pridėčiau, į a.ž. Forumo asmeninę žinutę.
      
                                                                 Su viltimi ir pagarbą - Logsc_Ltu.
 3. Like
  Dominykas gavo reakcijąDwayne_Fellon Atsiliepimas apie projektą [Jeffrey_Cortez]   
  Sveiki skaitytojai esu Jeffrey_Cortez, man 15 metų. Š į serverį atradau jau 2014 metais, rudens pradžioje arba vasaros pabaigoje, man apie šį serverį pasakė pusbrolis. Na istorijos nerašysiu kaip ir sakė Dwaynas, tad pradedam rašyti atsiliepimą. 

   

  Pirmos akimirkos serveryje:

   

  Na kaip ir sakiau tai serverį atradau 2014 metais. Tai kokie įspūdžiai man buvo? Na aišku aš apie SA:MP nieko nenutuokiau ir nieko nežinojau kol man nepasakė apie šį serveri. Tad iškart pasijungęs nieko absoliučiai nemokėjau... Aišku tada kalbėjau su savo pusbroliu per programėlę "Skype", tai jis man viską ir išaiškino. Tiesą pasakius net nežinojau, kad galima susirašyti žaidime, paspaudus "T" raidę. Taigi viską išaiškino ir pradėjau žaisti, aišku vieną, kad nieko apie serverį nežinojau t.y. kur kas yra ir t.t. Dar atsimenu kaip kas kelias minutes vesdavau /gps norėdamas sužinoti kur kas randasi. O dar nepaminėjau ir apie žaidėjus kokie jie buvo ir t.t. Tad žaidėjai buvo tiesiog nuostabūs viskuo padėdavo, kas svarbiausia "neožindavo" kas dabar labai būdinga šiam serveriui. Žaidėjai labai padėdavo aišku ne serverio valiuta  , taip pat administracija buvo labai šauni taip pat nedelsdavo ir padėdavo kuo tik galėjo.

   

  Pirmi pinigėliai:

   

  Kaip ir kiekvienas tikriausiai žino, kad seniau serveryje būdavo sunku užsidirbti, tad ir milijonierių nebūdavo tiek daug... Savo pirmuosius pinigus užsidirbau visiems gerai žinomu būdų t.y. žvejojimu. Aišku būdavo ir pinigų dalybos į kurias privažiuodavo daugybe žaidėjų. Taigi kaip ir kiekvienas žaidėjas savo pirmuosius šimtus tūkstančiu užsidirbau žvejodamas   

   

  Apgavystė?

   

  Kaip ir kiekviename serveryje yra pilną sukčių ir visokių čyterių, kaip ir šiame   Atsimenu dar kaip vakar, kad kai turėjau apie 500k, mane apgavo ta prasme norėjau pirkti mašiną iš žmogaus kuris atrodė patikimas, bet... Taip nebuvo... Na jisai man pasiūlė pirkti mašiną su savo kitu acc tai yra su panašiu V_P, ten skyrėsi nežinau gal viena raidė, na ką ir spėkit ką nusipirkau? O gi Huntley kuris nekainuoja net 50k, o aš jį nusipirkau už 480k berods. Tad patarimas - kaip perkate kažką svarbaus iš kito žaidėjo VISADOS perskaitykite ką jis jums siūlo.

   

  Kaip ir kiekvienam serverio žaidėjui pradžia yra tarsi didžiulis kalnas kurį neperlipsi tik apeisi...

   

  Tai kaip ir minėjau, kad šį serverį man papasakojo pusbrolis kuris dabar nebežaidžia... Ką gi jisai pažaidė gal gerą mėnesį ir paliko serverį... O ką aš? Likau vienas? Taip likau   Š iame serveryje nieko nepažinojau ir iki dabar pažįstu tik keletą žaidėjų... Tai jums sakau, kad šiame serveryje galima prisitaikyti dvejopai, t.y. būti ožiu ir, kad su tavimi niekas nebendrautu ir būti neutralus (nešališkas) bendrauti su visais ir gerai sutarti   Tad nepulkite kažko siekti šiame serveryje tik ką emigravus o tiesiog susiraskite gerą kompaniją ir praleiskite smagiai laiką, na o jau po to kai turėsite daug pažįstamu galite siekti ir ko nors serveryje.

   

  Paskutinis pasisakymas apie serverį

   

  Kaip ir kiekviename serveryje ir sukčių ir čyteriu, tas pats ir šiame Aišku vieną, kad tu taip pat gali pasirinkti kas tu nori būti šiame serveryje, ar ožiu, ar apgaviku, ar kenkėju, ar bendrauti su visais    Na dar apie serverį, apie serverį esu geros nuomonės, nes tik čia būna geriausios akimirkos, bei tu gali jas praleisti kur kas linksmiau negu kur kitur. Sėkmės!  

   

  Pagarbiai šio serverio žaidėjas - Jeffrey_Cortez

   

 4. Like
  Dominykas gavo reakcijąJack_Shadow [Konkursas] LMG eilėrašč�io konkursas.   
  Anketos šablonas:

   

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jeffrey_Cortez

  2. Kiek laiko kūrėte eilėraštį?:10-20min. Apytiksliai

  3. Jūsų kūrybos pavadinimas: LMG tikrovė

  4. Jūsų kūryba:

  Pakalbėję pasitarę

  Edga us Franklin'u 

  LMG atidarė,

  Visi džiaugėsi ir trypė tik....

   

  Tie Fūristai, tie nedorėliai 

  Jau Hotelyje kimarin'o 

  Prašo išpirkos iš Ereboseri'o

  Bet.. Vėl bazūka jiems parėjo.

   

  Susikrimtę susimastę jie atnaujinimą padarė.

  Tik.. Nelaiminga ši diena 

  Franklinas mus paliko..

  Bet.. Atėjo mūsų Tosha kupinas idėjų.

   

  Emigracija jis užpildęs ir naujokus iškankinęs,

  Skelbia atranka jisai į Dylerių darbą čionai.

  Bet.. Ir vėl bazūka gauna jisai!

   

  Krč fail Ant greičio tokį sušaudžiau
 5. Like
  Dominykas sureagavo į Jack_Shadow - [Konkursas] LMG eilėrašč�io konkursas.   

  Sveiki, tapęs moderatoriumi, nusprendžiau padaryti kažkokią tai pradžią ir sukurti pirmąjį konkursą. Konkuras bus gal jau šiek tiek ir daug kartų darytas, tačiau labai tikiuosi sulaukti nemažai dalyvių ir Jūsų įvairios kūrybos! 
   
  Konkurso taisyklės:
   
  Nevartoti jokių necenzūrinių žodžių ir nieko neįžeidinėti
  Eilėraštis turi turėti minimaliai 2 stulpelius po 4 eilutes
  Rašyti eilėraštį lietuviškomis raidėmis (nebent be lietuviškų raidžių priklauso jūsų rimavimas)
  Jeigu vietomis jūsų kūryboje reikia kitaip kirčiuoti, tai turite parašyti apačioje po jūsų eilėraščiu.
   
  Žodžiai kuriuos rekomenduotina paminėti jūsų eilėraštyje (nebūtina):
  Franklinas, atnaujinimas, emigracija, naujokai, bazūka, išpirka, Tosha, darbas.
   
  Prizai:
   
  1 vietos nugalėtojas gaus 15 "Patinka" nuo manęs, 4.000.000 serverio valiutos ir +10 REP žaidime.
  2 vietos nugalėtojas gaus 10 "Patinka" nuo manęs, 3.000.000 serverio valiutos ir +5 REP žaidime.
  3 vietos nugalėtojas gaus 5 "Patinka" nuo manęs, 2.000.000 serverio valiutos ir +2 REP žaidime.
   
  Anketos šablonas:
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė:
  2. Kiek laiko kūrėte eilėraštį?:
  3. Jūsų kūrybos pavadinimas:
  4. Jūsų kūryba:
   
  Nugalėtojai bus renkami pagal žaidėjų balsus (patinka mygtuku), tačiau nuo to priklausys tik 50% viso įvertinimo.
   
  Konkursas vyks iki 2016.03.19 19.00
 6. Like
  Dominykas gavo reakcijąJulius_Liaudis Julius_Liaudis - žaidimo istorija   
  Tikrai šaunus blogas, dėkui jog sukūrei, laukiu pratęsimo
 7. Like
  Dominykas sureagavo į Alanas_Micky - [Konkursas] Laimėk buta ir 5-Milijonus   
  Helauu evribadi, sumasčiau padaryti toki "Mini konkursą" kadangi nusipirkau ką noriu, tai liko biški pinigų kurių manau nelabai naudosiu, ir butas kuris nereikalingas, tai gal pravers netyčia kokiam "Naujokui" tiek butas, tiek pinigai.
  Prizas: BUTAS ir 5-MILIJONAI
   
  Konkursas tesiasi iki 2016.02.21 [DATA GALI BŪT KEIČIAMA]
   
  Taisyklės
  [būtinai perskaityti]
  Konkurso laimėtojui neatsiėmus prizo jis atitenka kitam asmeniui, kuris yra išrenkamas random.org būdu. Konkurso pabaiga skelbiama automatiškai atėjus tam tikrai dienai. Konkurso prizas bus įteiktas vienam iš dalyvių, laimėtojas išrenkamas random.org būdu. Konkurso laimėtojas turi susisiekti per artimiausias 72 valandas po nugalėtojo paskelbimo. Dalyvis paspaudes "Patinka" turi teise rinktis skaičiu nuo "0 iki 200" Konkurse gali dalyvauti visi norintys. Konkursas baigsis 2016.02.21 [DATA GALI BŪT KEIČIAMA] Būtina paspausti mygtuką "Patinka"  Galit nebandyti apgauti, seksiu visu vardus ir stebėsiu kas paspaudė "Patinka" kas ne. Prieš rašydami skaičiu,patikrinkit ar jau neužimtas. Anketa
  [būtina užpildyti]
  Jūsu V_P: Ar paspaudėt mygtuką "Patinka" ?: Ar perskaitėt taisykles?: Jūsų pasirinktas skaičius "0 iki 200": Ar sutinkate su visom taisyklėm?: Dalyviu sarašas

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  ​
 8. Like
  Dominykas sureagavo į _Isganytojas__Markusas - [Konkursas] Laimėk 25 milijonus (serverio valiutos)   
        Sveiki,kadangi mano praitą acc užbanino,ir deletino temą,taigi darau konkursą iš naujo.
  Konkursas vyks iki STOP.(Daugiausiai gali vykti 7dienas,bet nemanau kad taip bus vyks 2-3-4d.
                                          Norint laimėti 25milijonus jums reikės padaryti :
                         
                                         1.Palaikinti šią temą(būtina nepalaikinus jūs būsite iš karto atmestas)
   
                                                    2. išsirinkti savo skaičiuką 0 | 200.
                                          
                                          3. Nedalyvauti su antrais acc.            Tie kurie palaikino daugiau nei 5 mano temas,turi daugiau šansų laimėti.(galite laikinti dar daugiau,tai suteiks dar didesnį šansą.
   
  Nugalėtojas bus išrinktas per random.org
   
                                                                          Anketa :
   
  Jūsų V_P žaidime :
  Jūsų išsirinktas skaičiukas:
   
  Nepalaikinus temos,iškarto atkrentate,tai patikrina ar jūs skaitėte taisykles.
 9. Like
  Dominykas sureagavo į Exision_Noe - [ Konkursas ] Laimek 2.000.000 LMG Valiutos   
  Sveiki visi LMG.LT žaidėjai, skelbiu konkursą ant 2milų lmg valiutos. Linkių visiem sekmės, duodu del šito konkurso teisybes, duodu žodį ant baxūro. 

  Taisykles; 

  Pildyti tik iš vieno acc.

  Išsirinkti skaičiu nuo 1/69.

  Būtinai paspausti like.

   

  Ka reikia padaryti kad  2.000.000 ?

  -Paspausti " Like " ant sitos anketos

  - Ir užpildyti maža anketos šablona.

   

  Anketos Š ablonas :

  Jūsų Slapyvardis žaidime( Vardas_Pavarde ) :

  Išsirinkti skaičiu nuo 1/69? :

  Konkursas vyks iki 2016-01-08

  Rinksiu per random.org

  Paspaude LIKE, gausite ji atgal.

×