Jump to content

Arunas_Taurage

Narys
 • Pranešimai

  144
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Arunas_Taurage

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

884 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arunas_Taurage2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Luksis_Flux3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui 4. Įrodymai:
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arunas_Taurage2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Luksis_Flux3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui 4. Įrodymai:
 3. unban Arunas_Taurage (Admin: Karolis_Pnv)

  prasau mane atblokoti @Greg_Slokittik banned anketos nepatvirtino
 4. Sukčius Arunas_Taurage

  sveikutis , gal kazkas su mano nick prisijunge prie teamspeako ir paprikolino nes daug kas sako kad as esu donoras xdddd nu oki sekmes tau toliau rasyt free papeikimus beto teamspeak3 irodymai negalioja tad lauk free post isp ant forumo acc, sekmytes
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arunas_Taurage2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karolis_Pnv 3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui, 4. Įrodymai:
 6. UNBAN

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arunas_Taurage 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nezinomas, 3. Užblokavimo priežastis: nezinau, Atsijungiau mazdaug 07:00val 2018 01 14, prisijungt bandziau uz 30min ziuriu bane, negavau nuo nieko bano,, banned apeliacijos taip pat niera, paskutini ban buvau gaves ban nuo Deivis_Splash bet atsiblokavau uz taskus nes buvo laikinas banas, @Max_Tosha gali patikrinti, 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arunas_Taurage2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Andrius_Coldandfire3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui, 4. Įrodymai:
 8. Papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Edvinas_Tarvidas 2. Kaltinamo pavaduotojaus slapyvardis: Masia_Mantas 3. Jūsų kaltinimai:Kenkimas Serveriui 4. Jūsų turima vaizdinė medžiaga: http://www.lmg.lt/forumas/topic/489912-domantas-foxcon-užblokavo-masia-mantas/#entry4005014
 9. Papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Taurage 2. Kaltinamo pavaduotojaus slapyvardis:Bmw_Andrius 3. Jūsų kaltinimai: prisijungiau y žaidmą buvau bazėje privažiavo Bmw_Andrius sakau zdrw sako sw nevykeli išmete iš darbo parašiau ? paraše su dėvu nevykeli po 5minučių jis mane getina prė pickupo sakau ???????? sako tavo laimė davė free pakvėtimą į darbą, tegul apsisprendžia ir tegu pasižiuri visu pirmą ar patvirtino banned anketą kaip čytinau tipo ar ne, poto poke numete sako junkis y game dosiu + 500k ir pakvėtimą y darbą, prisijungiau Jack_Dee dėjo baną už tai kad buginau algą tai dabar jo pasiteisinimai bus tokie kad sakys i šmečiau iš darbo už tai kad čytinimas dabar kur gavau baną po to kaip išmetė iš darbo ir davė pakvėtimą :-) manau kad reikėtų tokį nušalint nuo pareigų, 1.darbotojų įžeidiniejimas, 2. free išmetimas jau antrą kartą, 3. neisitiksiles nepasižiurėjas kad nepatvirtino banned anketos išmetimas :-) sėkmės Bmw_Andrius, citoti necitosiu o lauksim Arnas_Yeah :-) 4. Jūsų turima vaizdinė medžiaga:
 10. beto tu negali free išmest ei aš paprašau kad išmestum :-) ir beto ts yrodymai negalioja vaikinukas nes su mano nick belekas galiejo pasijungt ts ir tave išdarkyti vaikeli teletabei baigės eik miegoti gal geriau :-)
 11. 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Taurage 2. Kaltinamo pavaduotojaus slapyvardis: Bmw_Andrius 3. Jūsų kaltinimai: Pavaduotojas išmete iš darbo diel to kad nušoviau jy kaip užsibugino kompas kaip šaudžiau y siena, manau tokių pavaduotoju pilnas servas kaip jis, o preš tai kvėte y baze visus ir y ts3 programa atejau pre senas užsibugino pelyte ir šaudyt pradeja visur ir y afk bisk buvau isejas kaip užsibugino nu pastrigo visas pc ir beto ei kiekvienas pav ar drk išmestų iš darbo diel to kad pašaudai į jy tai neliktų šito serverio :-) šalink monte ko greičiau tokį!!!!! 4. Jūsų turima vaizdinė medžiaga: http://www.part.lt/i...fc7c3ccc307.jpg
 12. Cyteris Arunas_Taurage

  Tai ka čia reiškias aš mėtau tave y viršų? tu nebesvaik vaikas
×