Jump to content

Deivyss_Asd

Narys
 • Pranešimai

  52
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Deivyss_Asd

 • Rangas
  Dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Nesakysiu

Paskutiniai lankytojai

592 profilio peržiūros
 1. Sukčius Deivis_Savas

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Deivys_Asd2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti)3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Savas4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Monetos žaidimo metu siūlo pirkti cigaretes už 100k5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/LqvXVs46. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Nebuvo.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Deivys_Asd2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Viskas matysis papeikimo nuorodoje3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Artas_Neswarbu4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/CZgDpxt5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Deivys_Asd2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Non-Rp 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Izi_Kmr4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/wydHmwM5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivys_Asd2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marco_Corres3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): užblokavimo priežastis čytinimas : viskas vyko taip, važinėjau su savo automobiliu po VT2 miestelį, pravažiavau pro ligonine ir nuvažiavau tiesiai link picerijos ir tuo momentu gavau ban už čytinimą.4. Įrodymai: http://www.part.lt/perziura/47dc95fbbc4ec4a6c47525f3e263fbec439.png
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Deivys_Asd2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Uždėjo kaip sakant free star viska pamatysit papeikime 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Janickas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): bus papeikimo temoi, papeikimas yra patvirtintas zaidėjas bus ismestas is firmos tai norėčiau gauti unjail 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 6. Gal žinot kas gali būti jei aš ban ip ir išsiunčiu teksta teisingai ir man nuskaičiuoja pinigus ir ateina sms kad toks ip adresas nėra užblokuotas serveryje ??

  1. Mega_Dino__

   Mega_Dino__

   Blogai ip įvedei arba atblokuotas jau, jeigu viskas tvarkoi ir vistiek neatbanina susisiek www.lmg.lt/max

  2. Deivyss_Asd
 7. Gal žinot kas gali būti jei aš ban ip ir išsiunčiu teksta teisingai ir man nuskaičiuoja pinigus ir ateina sms kad toks ip adresas nėra užblokuotas serveryje ??

 8. Belaukiant 1.8.0

  Srr dėl lagu kai žaidžiau nebuvo man ju :((
 9. Gal kas žinot link iš kur siūstis gta san andreas be modu

  1. Tuti_Fruti

   Tuti_Fruti

   Krč neprikolai tokių dalykų beprašinėt. Rimtai, pagalvok ką ant pečių nešioji, čj kiaurą maišą, bet nvm, gal kada nors suprasi, kad pačiam ką nors pasidaryt ir nelaukt kol kitas kažką padarys, nes efektas aiškus net nepasakius, bet stobal, kad ne tau. Š tai imk prieš atsisiunčiant užsirašyk link ant lapelio, nes po poros mėnesių vis tiek čj nerasi, nes internetas kaip ir neišrastas dar pas tave - http://estorrents.com/gta-san-andreas-pc-games-t1687803.html

    

 10. Padėkit kaip ištrinti gta jei lieka failu ir jie nebeišsitrina kaip juos ištrinti ?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Deivis_Savciukas

   Deivis_Savciukas

   O bandėi nulipti nuo kompiuterio?

  3. Dom_Morrello

   Dom_Morrello

   čia tie gtaweap failai ir dar kažkoks ane?

    

  4. Saudau_Gaudau

   Saudau_Gaudau

   RR pc ir iškarto ištrink ir fsio

    

 11. 1. Jūsų slapyvardis, žaidime?: Deivys_Asd 2. Jūsų pretenduojanti firma?: Radistai <3 3. Ar paspaudėte LIKE ant šio pranešimo?: teip
×