Jump to content

Rokas_Absolutas

Narys
 • Pranešimai

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Rokas_Absolutas

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

509 profilio peržiūros
 1. Prisistatau Rokas_Absolut

  Igni... Ačiū tau , tau taip pat linkiu fūristų pavaduotojo
 2. Prisistatau Rokas_Absolut

  Ačiū , Kuolai už linkėjimus, tau taip pat Sėkmės visur ir visada
 3. Prisistatau Mentos_Turkas

  Sveikas, Ignai. Malonu su tavim giliau susipažinti! Sėkmės tau visur ir visada.
 4. Prisistatau Rokas_Absolut

  PRISISTATYMO PATEIKIMO Š ABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Absolut 2. Jūsų tikrasis vardas: Rokas 3. Jūsų amžius: 14 4. Iš kokio jūs miesto?: Š ilalės 5. Jūsų kontaktiniai duomenys: matuze.lis skp. Visa kitą į pm 6. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Kašis, fūlė Lošti LMG. 7. Apibūdinkite savo charakterį: Draugiškas, lengvai bendraujantis, dosnus 8. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Minusas kad kerštingas . Visos kitos geros. 9. Kuo jūs esate ypatingas, išsiskiriate iš kitų?: Turiu daug svajonių, ir viena iš jų pasiekti Fūristų pavo. 10. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Š inį - Ortį. 11. Ar turite brolių, seserų?: Sesę. ------- 12. Kaip sužinojote apie LMG serverį?: Iš draugų . 13. Ką esate pasiekęs šiame serveryje?: Nieko , bet tikiuosi pasieksiu. 14. Kokie jūsų didžiausi tikslai šiame serveryje?: Fūristų valdžia 15. Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: 3-4 metus. 16. Koks žmogus (žmonės) yra jūsų autoritetai serveryje?: Aurimas_Nrg Arnas_Yeah Dalius_Gold 17. Jūsų nuotrauka (būtina) :
 5. [Renginys] Paieškų diena 2

  Anketos šablonas, norint palikti savo atsakymą su pateiktais objektais: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Rokas_Absolut ir Jack_Sub Team buvom. Nuotraukų nuorodą [Geriau būtų, kad keltumetė į imgur.com]?: http://imgur.com/a/HLlSqhttp://imgur.com/a/1McJ6http://imgur.com/a/mp5wNhttp://imgur.com/a/sSRqOhttp://imgur.com/a/iAE3Xhttp://imgur.com/a/h3CyBhttp://imgur.com/a/FzqJ9 Kokį objektą buvo sunkiausiai surasti?: Kuriuos radom, tuos ir kėliau.
 6. Gerbiu Ignas_Reft, Arnoldas_Supermenas, Edga_Kesa , Max_Tosha

 7. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis:Rokas_Absolut 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis:Mindis_Gta 3. Pagyrimo aplinkybės: Nedarbo laiku kartu leidžiam smagiai laiką. Daro geras veiklas, ypač treniruotes. Didelias algas moka. Tikrai Sinaloa_Cartel nepasigailėjo kad išsirinko tokį pavaduotoją.
×