Jump to content

Tony_James

Narys
 • Pranešimai

  273
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Tony_James paskutinį kartą laimėjo Gegužė 27 2016

Tony_James turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Tony_James

 • Rangas
  serverio senbuvis
 • Gimtadienis 2002.04.20

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. [!] Avatarų tema

  Vardas_Pavardė žaidime: Tony_James Komentaras apie avatarus: dalinuos. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): spoilery.
 2. [!] Avatarų tema

  Vardas_Pavardė žaidime: Tony_James Komentaras apie avatarus: dalinuos. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): spoilery. bus laikų, bus ir avatarų
 3. Papeikime parašiau, kad pagr. administracija tegul tikrina logus kada kas ką priėmė. Ir ša net negalvoju, kad tu dirbai pas mus firmoje, nes tik tada prisijungei pirmą kartą kai Wayne_Dwayne paskyrė pavaduotoju. Tiesiog laukiame DP verdikto, sėkmes.
 4. Papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Tony_James 2. Kaltinamo pavaduotojaus slapyvardis: Wayne_Dwayne, PD/FBI pavaduotojas. 3. Jūsų kaltinimai: Žaidėjas gavęs vos pirmą dieną pavaduotoją jau priiminėja 2 žaidėjus (Word_Chess ir Julius_Liaudis) be atrankos.Net neužpildęs atrankų darbus registracijos temos. Ir iškarto jie buvo priimti į FBI darbą. O manau tai nėra būdinga pavaduotojui, gali pagr. administracija tikrinti logus kada juos priimė ir pnš. 4. Jūsų turima vaizdinė medžiaga: Įrodymai, kad nebuvo užpildęs atrankų į darbus registracija temos > čia. Įrodymai, kad jie dirbo firmoje tą pačią dieną kada buvo paskirtas Wayne_Dwayne pavaduotoju > čia. Įrodymai, kad darbuotojai dirba firmoje (Word_Chess, Julius_Liaudis) > čia, čia. Linkėjimai teisėsaugai.
 5. [!] Avatarų tema

  Vardas_Pavardė žaidime: Tony_James Komentaras apie avatarus: dalinuos. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): spoilery. bus laikų, bus ir avatarų.
 6. [!] Avatarų tema

  Vardas_Pavardė žaidime: Tony_James Komentaras apie avatarus: Jų nebenaudosiu tai dalinuos. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): Spoilery.
 7. LMGBets` point (Eurolyga; NBA)

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Tony_James Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote?: Portugalija - Velsas. Pasirinktas variantas: Statau už Portugaliją. Kiek statote pinigų?: 300k (300000). Įrodymai, kad perdavėte pinigus Saimonui (Nuotrauka): Paduosiu kai prisijungs. Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais?: Perskaičiau, žinoma.
 8. Papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Tony_James 2. Kaltinamo pavaduotojaus slapyvardis: Post_Dyzelis 3. Jūsų kaltinimai: Pavaduotojas naudojasi savo privilegijomis ir be reikalo užblokuoja žaidėjus kurie nieko nepadarė. 4. Jūsų turima vaizdinė medžiaga: http://www.lmg.lt/forumas/topic/449561-post-dyzelis-banned-ernis-sultan/ gl
 9. [!] Avatarų tema

  Vardas_Pavardė žaidime: džeims. Komentaras apie avatarus: lietuvos reperiai. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): žemiau.
 10. [!] Avatarų tema

  Vardas_Pavardė žaidime: džeims. Komentaras apie avatarus: avatarai nėra mano, dalinuosi. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): žemiau.
 11. [!] Avatarų tema

  Vardas_Pavardė žaidime: Tony_James Komentaras apie avatarus: dalinuos. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): žemiau.
 12. Nukrito ant nieko

  pzda prikolas
 13. ! IDĖJA DĖL /VIP!

  Kaip matau atėjai čia pasirinkti laikų. Apie įdėją tai man ištikrųjų net nėra svarbu ar tai būtų įgyvendinama ar ne, nes man jie netrugdo.
 14. [!] Avatarų tema

  Vardas_Pavardė žaidime: džeimsas Komentaras apie avatarus: some girls, partimeiker. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): spoilery.
 15. [!] Avatarų tema

  Vardas_Pavardė žaidime: Tony_James Komentaras apie avatarus: dalinuosi. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): žemiau.
×