Jump to content

Jokubas_Nas

Narys
 • Pranešimai

  1.269
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Jokubas_Nas paskutinį kartą laimėjo Birželis 9 2016

Jokubas_Nas turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Jokubas_Nas

 • Rangas
  Siekiantis svajonių
 • Gimtadienis 2002.12.08

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

8.392 profilio peržiūros
 1. Heal & Care | Rangai

  Jūsų Vardas_Pavardė?: Jokubas_Nas Kurias užduotis įvykdėte: Laikas. Kiek turite gauti taškų?: 18 Įrodymai (privalo matytis Jūsų V_P): https://imgur.com/a/aGg7qNT
 2. Heal & Care | Rangai

  Jūsų V_P Žaidime: Jokubas_Nas Ar aktyviai pildysite rangų sistemą?: Taip. Įrodymai jog dirbate mediku (/info): https://imgur.com/a/vbWRDDj
 3. Heal & Care | Nuolatinė Atranka

  Anketa Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jokubas_NasJūsų "VVP" nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Jokubas_NasKiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 600 min.Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Daug.Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 7d.Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Pliusas: geras, malonus. Minusas: žaidžiu LOL per daug.Kodėl norite būtent į Heal & Care firmą?: Nes tai yra gera firma, patinka gydyti žmones per grobimą, geras direktorius ir pavaduotojas.Kodėl turime pasirinkti būtent jus į Heal & Care firmą?: Nes aš esu darbštus, motyvuotas, draugiškas.Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Pasiekti kažką aukštesnio nei paprastas darbuotojas.Kokia yra Mediku firmos paskirtis serveryje?: Gydyti paprastus žmones ir žmones per grobimą. Ar turite TeamSpeak 3/Discord programas?: Taip turiu.Kokia yra jūsų nuomonė apie Heal & Care firmos valdžios atstovus?: Labai gera, jie nėra pasikėlę, jie yra aktyvūs, padedantys. Savokos /psarvus - Šarvų siūlimo komanda. /pagydyti - Gyvybių siūlimo komanda. Landstalker - Medikų darbo mašina. Ambulance - Medikų darbo mašina. Linas_Dolex - Medikų direktorius.
 4. Peikiu Gizmo_Carter

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Jokubas_Nas 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Gizmo_Carter 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Free star. 4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):https://imgur.com/a/37s5bkX
 5. Fūristai - Nuolatinė atranka

  Jūsų Vardas_Pavarde bei jūsų amžius:Jokubas_Nas. 16 metų. Jūsų VVP nuoroda:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Jokubas_Nas Turite VIP/ADMIN:Turiu VIP. Kodėl norite būtent į fūristus:Nes tai yra gera firma, patinka vežioti krovinius, šaudytis. Ar turite KeyBind, bei ar mokate ja naudotis:Taip turiu ir moku. Ar turite TeamSpeak 3 programa, bei ar mokate ja naudotis:Taip turiu ir moku. Ko negalima daryti grobimo metų:Čytinti, gydytis, telintis. Jūsų paskutinis pasisakymas: Noriu patekti.
 6. [Idėja] Kaip numiršti prarandi pinigus rankose

  Aš esu tikrai PRIEŠ. Kodėl? 1. Čia tikrai nėra RP serveris iš kurio ir yra pasiskolinta ši idėja. 2. Būtų nesąmonė, nes visi žudytų turtinguosius, kad tik jiems pakenktų ir jie prarastų pinigus.
 7. Analizė į SWAT frmos direktorių!

  Sveikinu naująjį SWAT firmos direktorių ir linkiu jam sėkmės.
 8. (Konkursas) Laimekite Steam paskyra

  Aš renkuosi skaičių 17, nes šiaip.
 9. Naujojo šerifo rinkimų analizė

  Sveikinu naująjį PD firmos direktorių ir linkiu jam sėkmės.
 10. [Įdėja] Dėl serverio medikų

  Aš esu PRIEŠ. Kodėl? 1. Tai tikrai būtų nesąmonė per grobimą tai padaryti, nes žmonės turėtų ilgai laukti kol išeis į laisvę, kaip, pavyzdžiui, teisėsauga praloštų, nes po kiekvieno ,,rusho" jiems reiktų laukti ir net dabar jau yra sunku atsigrobti teisėsaugai, tai kas tada jau būtų.
 11. [APKLAUSA] Ar norite naujo Apsaugos direktoriaus

  Ne nenorime Apsaugos direktoriaus. Kodėl? 1. Nes tai firma į kurią niekas neina, nebent koks keletas žmonių, šitą dalyką jau pastebėjome pas Cactus_Germis erą. 2. Toje firmoje nėra ką daryti, aišku gali saugoti, bet ką tu saugosi, kai niekam to nereikia, o daugiau, kaip ir nieko nelieka ką daryti apsauginiams.
 12. -SILAČIAI- vs Robada Royals

  Labai geras video, tikrai moki kurti. Labai patiko visokie efektai, modifikacijos ir muzika labai tiko. Bet gaila, kad ROBADA pralaimėjo.
×