Jump to content

Aidas_Lithuaniaa

Narys
 • Pranešimai

  53
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Aidas_Lithuaniaa

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2000.12.18

Profilio Informacija

 • Lytis
  Nesakysiu

Paskutiniai lankytojai

767 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis:Aidas_Lithuania 2. Kaltinamo pavaduotojaus slapyvardis:Wamo_Wgta 3. Jūsų kaltinimai:Apgaudinėja per monetą,su kitu acc ir sako,kad jis ne jo pažiūrėkite per IP viskas bus matyti. 4. Jūsų turima vaizdinė medžiaga:
 2. Idėja teisėsaugai.

  Idėjos pateikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė:Aidas_Lithuania Jūsų idėja:Kad padarytų tą policijos lazdelę ir kaip važiuoja gali sustabdyti žmogų ir jį patikrini,nereikėtų rašyti į chatą ir vytis tiesiog komanda iškiša lazdelę ir vairuotojas turi sustoti į šalikelę. Kuo ši idėja padėtu Serveriui/Teamspeak/Svetainei?:Žaidimas būtų įdomesnis,vairuotojai būtų tvarkingi,mašinų tvarka su technikine,Serveriui.
 3. Sukč�ius Mister_Freakz

  Sukčiaus pridavimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Aidas_Lithuania Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime:Mister_Freakz Jūsų kaltinimai šiam žmogui:Lošėm monetą iš 5mln ir aš laimėjau,o jis man pinigų nedavė. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: Ar šis asmuo buvo užblokuotas:Ne,nes nežinau kokia priežastis.
 4. Idėja [teisėsaugai]

  Idėjos pateikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė:Aidas_Lithuania Jūsų idėja:Manau praverstų,kad teisėsaugai t.y S.W.A.T ir PD/FBI kaip pradedi vytis žaidėją paspaudus H raidę ant ekrano viduryje parašytų ,,Jus stabdo policija, sustokite" Kuo ši idėja padėtu Serveriui/Teamspeak/Svetainei?:Serveriui nes dauguma žaidžia be garsų negirdi kada gaudo o paskui deda star ir rašo ppk.
×