Jump to content

Koldunu_Vagis

Globalus moderatorius
 • Pranešimai

  869
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Koldunu_Vagis paskutinį kartą laimėjo Liepa 11 2019

Koldunu_Vagis turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Koldunu_Vagis

 • Rangas
  Gerbiamas

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

13.124 profilio peržiūros
 1. Na tai sveikinu vadove, užkurk čia pirtį pas mus ;)  

 2. Nusimato daug reformų (lmg)

 3. Na pabandysim čia kažką pakomentuoti :D
  Pusfinalis, lmg cs:go tournament.

   

 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koldunu_Vagis2. Užblokuotojo slapyvardis: Fini_Bini 3. Užblokavimo priežastis: Žaidėjų įžeidinėjimai.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/zByBXQM
 5. Sveiki, na tai smagių atostogų visiem, jei kas darbuojasi tai, žinoma, ir lengvo darbelio. Šis periodas daug kam atrodo visiškai perlenktas, tačiau pasigilinus į detales, negalima būtų šio viruso visai nurašyti. Dauguma žmonių pasaulyje netenka artimųjų, o pats virusas sklinda labai greitu tempu per visą pasaulį. Neseniai pamenu, kaip Estijoje buvo apie 17 užkrėstųjų, o jau atsidarius duomenis rodoma 200. Taip pat Lenkijoje iš 150 užkrėstųjų buvo užfiksuotos 3 mirtys, kas dar labiau neramina mus, lietuvos piliečius. Galų gale pačioje Lietuvoje jau matome 17 užkrėstųjų. Žinoma, dar nėra labai tragiška situacija pas mus, bet atsibuskite ir pamatykite, jog skaičiai kiekvieną dieną vis didėja ir ne tik pas mus, bet ir visame pasaulyje. Žodžiu, nenoriu labai jūsų čia gąsdinti ar kaip nors kitaip panikuoti, tačiau susiprasti apie esančią situaciją tikrai vertėtų. Vis dėlto noriu pasakyti, jog per šį nemalonų laikotarpį nepraraskite budrumo, o gyvenkite mylėdami tai, ką turite brangiausią šiam gyvenime - tai savo artimuosius. Dėkoju, jog perskaitėte, jeigu turite savų nuomonių apie visą šią situaciją, mielai laukių jų apačioje.
  Na o kam įdomu stebėti, kaip corona virusas plinta visame pasaulyje, tai štai porą vietų, kur tai galite pamatyti:
  https://www.youtube.com/watch?v=qgylp3Td1Bw --> Šią platforma labiausiai rekomenduoju, nes joje duomenys greitai atsinaujina.
  https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6 --> Žemėlapio versija, tačiau duomenys atsinaujina vieną kartą per parą.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  6 daugiau
  2. Koldunu_Vagis

   Koldunu_Vagis

   @Eimis_Mag Nesijaudink daugiau neberašysiu :D
   @Tadaksss_Lietuvis Tas skaičius čia kinta greitai, kiekvieną kartą nepriredaguosi, bet dq už pastebėjimą, bus pataisyta.

  3. Vycka_Rycka
  4. Nojus_Box

   Nojus_Box

   "smagių atostogų visiem"

   nepjauk

 6. komandos parašas

  Komandos gfx išėjo tiesiog nuostabiai. Prisiminus kaip knisaisi, vaikščiodamas po kitaiskų site, tai rezultatu negali nesididžiuoti. Pagarba hareli, jog susidūrus su sunkumais nenuleidi rankų, o užsibrėži betkokia kaina juos įveikti, big respect for that. Na, o apie patį gfx sunku šnekėti, kadangi viskas labai gražiai susiderino, tekstas, žmogeliukai bei pats background. Patiko parinktos spalvos bei lygūs tarpai tarp žmogeliukių. Taigi, manau, galiu drąsiai teigti, jog turim vieną geriausių grafikos dizainerių komandoje!
 7. S.W.A.T. - analizė į kandidatuojančius pavaduotojus

  Sveikinimai išrinktiesiems kandidatams. Iš tikro tikėjausi pamatyti ir galutinį verdiktą, tačiau, jeigu yra dvejonių, manau, sprendimas padaryti papildomą turą yra tikrai naudingas. Vis dėlto kandidatai galės atsiskleisti nematytom spalvom. Analizė tikrai patiko, matosi kruopščiai padirbėta.
 8. Alio nebejuokaujam su tokiais ispejimais. Juoko forma parašiau, prisiminus senus laikus o tu putojies čia. 

  @Rokas_BIazys primušk tu ji. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Nojus_Box

   Nojus_Box

   Ruosk tevo dirza blazy, eisim baust

  3. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   karoce atejau cia parasyt tik tiek kad prie mano shules yra karoce furgonas kur stumdo maista krc tai as ten buvau pasiemes koldunu karta viena nu gerai nemeluojant pora gal ir karoce taip triedziau nuo ju kad nebenoriu

  4. Lauris_Hudd

   Lauris_Hudd

   Supratom, užjaučiam.

 9. Sveiki, na tai visus su šventėm. Tegul 30 metų, kaip esame atkūrę nepriklausomybę, tampa kupini naujų stebūklų, atnesančių Lietuvai didžių pasiekimų. Prisiminkime - Tik laisvi užaugam dideli!

  1. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   prisiminsiu1!!111!!!!11!!!!!

  2. Mlg_Siaubunas

   Mlg_Siaubunas

   sveikinimai is vokieciu

 10. Laimės ratas, bet laimi visi

  1. Vardas_Pavarde: Koldunu_Vagis2. Kokią renkatės spalvą?: raudoną 3. Kaip manote ką laimėsite?: Huntley
 11. [Konkursas] Laimėk ir praturtėk!

  Jūsų Vardas_Pavardė : Koldunu_VagisAr paspaudėte "Patinka" ant šios temos? : +Komentaras : For fun.
 12. Dėkoju kolega už viską, jei ne tu, tikriausiai manęs čia nebūtų. Buvai puikus lyderis, kuris visuomet ištiesdavo pagalbos ranką, už tai tariu didelį Ačiū. Gaila tik vieno, jog komanda neteko labai kruopštaus, darbštaus ir patikimo vadovo. Na kaip bebūtų gaila, vis vien turiu gerbti tavo apsisprendimą ir palinkėti sėkmės realiame gyvenime. Tikiuosi dar susimatysime :)

  1. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   na jis matau, kad tavo dievas ir viskas su tuo gerai right

  2. William_Wizard

   William_Wizard

   Minusas ne lyderis 

  3. Domas_Superinis

   Domas_Superinis

   koks dar lyderis :D

 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koldunu_Vagis2. Užblokuotojo slapyvardis: Mad_Mine 3. Užblokavimo priežastis: Žaidėjų įžeidinėjimas.(išimtis Bazarų kanalas).4. Vaizdinė medžiaga: https://prnt.sc/rcrtvs
 14. Sveiki tautiečiai, pastebėjus jūsų neaiškumus naudojantis forumu, norėčiau visiems dar kartą priminti kur galima rasti visą prieinamą informaciją apie forumo įspėjimus, kadangi dauguma jūsų vis vien nesupranta už ką buvote nubausti. Atminkite, jog mano bei Gusčio tikslas nėra jūsų bausti, paprasčiausiai, mes norime palaikyti tvarką forume, jog visas forumo procesas vyktų produktyviai. Patys pasvarstykite, kas norėtų matyti reklamom bei bereikalingom temom užspamintą forumą, manyčiau, nei vienas, todėl mūsų tikslas pamokyti pažeidėjus, kad jie suprastų ką daro ne taip ir toliau tinkamai laikytųsi forumo tvarkos.
  Taigi, kaip jau žinote, visas forumo taisykles galite rasti šioje nuorodoje: Spausti čia.
  Taip pat noriu pasidalinti dar viena puikia tema, kurioje galite rasti ne tik punktus, už kuriuos skiriami įspėjimai, tačiau ir jų paaiškinimus bei kaip reikia elgtis vienoje ar kitoje skiltyje. Manau, šią temą turėtų perskaityti kiekvienas forumo lankytojas. Temą gali rasti šioje nuorodoje: Spausti čia.
  Supraskite, jog nieko mes nuo jūsų neslepiame, viską galite surasti čia, forume.
  Jeigu kažkas jums yra neaišku ar turite kokių dar prašymų/įdėjų, susijusių su forumo įspėjimais, mielai laukiu jūsų komentarų apačioje. Dėkoju!

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Deivis_Razer

   Deivis_Razer

   @Kuolas_Tube Pagrindinė administracija gmail'ą tikrina darbo dienomis. Tuo tarpu ir atblokuoja.

  3. Koldunu_Vagis

   Koldunu_Vagis

   @Kuolas_Tube Į šį klausimą atsakyti tikrai sunku, nes kiekvienas žmogus turi savo užimtumo grafiką nuo kurio ir priklauso darbo efektyvumas. Realistiškai galvojant, sakyčiau, jog savaitės bėgyje. Esant butinybei, žinoma, yra galimybė tai padaryti greičiau, tačiau, kaip ir minėjau, sunku man kažką tiksliai sakyti, nes vis dėlto aš nesu pagr. administracija. 

  4. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   paprasciausiai man tai teikdavo kaifa nuimti vipus zaidejam idk

 15. [Apklausa] Kaip norit, kad būtų išnaudojami klubai?

  Na su klubais yra didelė diskusija, nes šiuo metu viskas yra sprendžiama taškų formatu, tačiau jeigu būtų galimybė tai pakeisti, logiškiausia būtų klubus atiduoti gaujoms ir mafijoms, jog serverio gaujos/mafijos turėtų, dėl ko kariauti. Manau, tai paskatins žaidėjus labiau kurtis gaujas/mafijas ir klimpti į visą tą nusikalstamų pasaulį. Pripažinkime, jog šiuo metu gaujoms/mafijoms trūksta darbo inventoriaus, todėl klubų davimas gaujoms/mafijoms būtų puiki išeitis užkaišioti esančias spragas. Vis dėlto tai būtų kažkas naujo ir kitokio, ko, manau, ir laukia lmg auditorija!
×