Jump to content

Koldunu_Vagis

LMG Garbės narys
 • Pranešimai

  900
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Koldunu_Vagis paskutinį kartą laimėjo Liepa 11 2019

Koldunu_Vagis turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Koldunu_Vagis

 • Rangas
  Gerbiamas

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

20.981 profilio peržiūros
 1. b/et nuo kada tu geltonas?

 2. Sveikinimai su dp pareigomis: @Jack_Evans @Vidma_Regnos. Sėkmės jum vaikinukai ;)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Deividas_Kol

   Deividas_Kol

   ką tu garbės nary

  3. Pinky_Boy

   Pinky_Boy

   Kietas bičas dbr bus Koldunas! Radžis ateis i serva pavogs ranga xD

  4. Jack_Evans

   Jack_Evans

   Ačiū Tau Koldūnlande <3 

 3. Sveiki, nors ir sunkiai renkasi žodžiai, tačiau turiu pranešti, jog nuo šiandien dienos oficialiai pasitraukiu iš lmg komandos. Apie šį sprendimą jau galvojau keletą dienų ir nusprendžiau, jog toks mano poelgis bus teisingiausias prieš visus. Jeigu kyla klausimų kodėl pasitraukiu, galiu nesunkiai jums atsakyti. Gyvenime man prasideda gana rimtas etapas, dėl kurio norėčiau pamiršti žaidimus ir susikoncentruoti į gyvenimo planus. Taip pat vėliau norėsis ir paatostogauti, pasidžiaugti vasaros sezonu, todėl dingti visai vasarai į neaktyvumą manęs tikrai netenkina. Aš turėdamas pareigas visuomet esu linkęs su jomis dirbti, manęs pareigų laikymas, dėl statuso tikrai nedžiugina, o jeigu tam neatrandi laiko, tai koks tolkas tuomet laikyti tas pareigas. Smagiausia, juk yra daryti gerą projektui, įnešti kažkokių naujų minčių, kurti smagią nuotaiką tiek sau, tiek serverio žaidėjams. Visas praleistas laikas komandoje man suteikė neįkainojamos patirties, kurios dar ilgai neužmiršiu. Bendrai noriu padėkoti visiems serverio žaidėjams už smagiai praleistą laiką projekte. LMG man visuomet liks širdyje, nors ir atnaujinimai čia nevyksta, tačiau bendruomenė čia tiesiog nuostabi. Visada rasi su kuo pakalbėti ir smagiai pasinerti į samp nuotykius. Na nenoriu sakyti, jog lmg palieku visam laikui, nes nežinai kas gali įvykti vėliau. Galbūt atsiradus daugiau laisvo laiko ir noro prisidėti prie projekto, mane  ir vėl galėsite išvysti samp žaidime, tačiau artimiausiu metu to daryti tikrai neketinu. Tikriausiai ši diena Heiteriams pati nuostabiausia, tad noriu priminti, jog nepamirštumėte jos pasižymėti kalendoriuje. Kalbant apie forumą, tai, manau, jis stipriai nenukentės, nes vasaros sezonu pažeidėjų apmažėja, o Roku_Blažiu aš tikrai pasitikiu, tad neabejoju, jog šis vaikinukas sugebės toliau sėkmingai pratęsti šią veiklą. Taigi daug nerašydamas tariu didelį Ačiū visiems su kuo teko pabendrauti, nei ant vieno nelaikiau kažkokių pykčių, jūs visi esate nuostabūs. Tikiuosi dar kada teks jus pamatyti, o jei ne, tai nepamirškite siekti savų tikslų, nes viskas yra įmanoma, jeigu tu to tik nori.
  Iki pasimatymo, koldūninė užsidaro (lmg)
  Jake Gyllenhaal Goodbye GIF by MOODMAN - Find & Share on GIPHY

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  25 daugiau
  2. Paul_Nesu

   Paul_Nesu

   Sėkmės seni. 

  3. Ganja_Part

   Ganja_Part

   Visiem visko gaila kai kas nors palieka dbr Blažys kaltas bus

  4. Zygis_Budrys
 4. Rokas_Blažys oficialiai tampa forumo globaliu moderatoriumi. Sėkmės kolega (lmg)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Mosten_Niuso

   Mosten_Niuso

   Vajej, greit tu čia pramušinėji Blažį. Nuo APP iki Globalo, nuo Photoshop atsisiuntimo iki Grafikos dizainerių? :)

  3. Dominykas_Miguel

   Dominykas_Miguel

   Tipo uztenka viena dyrika pasiimt ir DP busiu jau ? 

  4. Marius_Benz
 5. Reformos Forumo Moderatorių gretose (lmg)

  Sveiki visi, na praėjus gana nemažam laikui po paskelbtos atrankos į Forumo Moderatorius, pagaliau atėjo tas metas išrinkti naujuosius komandos narius. Anketų sulaukiau tikrai nemažai, kas iš tiesų gana nustebino. Na, o kalbant apie kandidatus, tai buvo visko, vieni galbūt buvo stiprūs anketoje, tačiau su maža patirtimi, antri neatitiko reikalavimų, iš trečių nesimatė rodoma iniciatyvą šioms pareigoms. Na daug nedaugžodžiavus, skelbiu naujuosius Forumo Moderatorius:
  ----------------------------------------
  Eimis_Mag - Blogai ir Prisistatymai.
  Mantas_Cancel - Klaidos ir Idėjos.
  Jack_Evans - Atsiliepimai apie projektą ir GTA modifikacijos.

  Sėkmės ;)

  (Jeigu kažkam smalsu sužinoti, dėl kokios priežasties jums nepasisekė užimti šių pareigų, susisiekite su manimi privačiai, mielai atsakysiu)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  18 daugiau
  2. William_Wizard
  3. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   Nėra ką pridurti. @Bass_Boster, sutinku, bet tiesos įrodyti nepavyks, lai lieka. 

   Sveikinimai. Atsakomybės Jums.

  4. Oskaras_Rodriguez
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koldunu_Vagis2. Užblokuotojo slapyvardis: nu koldūnai pisk *Myliu LMG.lt* 3. Užblokavimo priežastis: Žaidėjų įžeidinėjimai.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/SU2mvxo
 7. Cactus_Germiui nuimamas įspėjimas už kokybišką bei kruopštų darbą forumo skiltyse bei žaidime. Šaunuolis Cactusai, taip ir toliau!
  @Cactus_Germis

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Lauris_Hudd

   Lauris_Hudd

   Aišku. Galva mąstykite, nušalint kuris bent kažką daro, o nekreipiat dėmesio į tuos kurie net į serva bvk Nesijungia. 

   Juokingi esat, kaip visada žiūrit ne ten kur reikia. 

  3. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   Manau, kad įspėjimas netgi nebuvo būtinas. Galima buvo ir asmeniškai bendrauti dėl komunikacijos komandos viduje. Bereikšmiška.

  4. Kevinas_Bbmw
 8. Paskelbta atranka į Forumo moderatorius, sėkmės visiems! (lmg)

   

 9. Fūristų direktoriaus jau čia!

  Sveikinimai naujajam Fūristų direktoriui - @Nojus_Ceejay. Sėkmės rodant judesį žaidime. Tikimės, jog vasara tavęs stipriai nepaveiks ir sugebėsi parodyti, kokie fūristai gali būti nesustabdomi.
 10. Giriu Koldunu_Vagis

  Dėkoju už pagyrimą, kalbant apie aktyvumą, sutinku, jog galbūt galėčiau daugiau laiko praleisti žaidime, bet, manau, paaiškinimas yra gana paprastas. Daugiausia darbo turiu ties forumu, todėl didžiąją dalį leidžiu ten. Vis dėlto smagu, jog tavo darbas yra pastebimas, o dėl įspėjimų nepyk, tokia jau yra tvarka forume. Esant neaiškumams forumo erdvėje visada galima kreiptis į mane, mielai visiems suteiksiu pagalbą.
 11. Cactus_Germis baudžiamas vienu įspėjimu už algos buginimą. (1/3)
  Pasikartojus situacijai gresia nušalinimas.

  *(Koreguota) Cactus_Germiui vis dar liks įspėjimas, dėl mažo reiškimosi komandoje bei forume. Pamačius moderatoriaus iniciatyvą toliau dirbti su skiltimis ir aktyviai prisidėti prie lmg projekto - įspėjimas bus nuimtas. Atsiprašome už painumus.
  @Cactus_Germis

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Cactus_Germis

   Cactus_Germis

   Nebuginau, pažiūrėkite į įrodymus ir pamatysite, kad mano dl net nejuda. Jau 3 sykį bandote mane už tą patį dalyką bausti. Kodėl dabar patvirtinta? Jeigu, būtų nufilmuota ilgiau pamatytumėte kaip išeinu afk automatiškai. Gaila nepasidariau įrodymų, kaip afk lentelė išmetė man, dabar turėsiu bereikšmį įspėjimą. Negalite manęs už tai bausti. Pažiūrėkite į šiuos mano užblokavimus, ta pati situacija ir visi nepatvirtinti 

   Šiuo atveju reikėjo naudoti /kill komanda arba kick, nes yra tokia taiskylė: "Jeigu žaidėjas sėdi automobilyje, jo ratai ar mašina nejuda, o tiesiog stovima ir neatsakoma per daugiau nei 2 minutes, privalote ne blokuoti, o išspirti iš serverio už AFK būvimą su /bausti komanda. (Patikrinkite su /dl, jei koordinatės keičiasi itin minimaliai, tai tikriausiai vyksta dėl modifikacijų bei kitų veiksnių, o ne dėl bandymo apgauti sistemą)."

  3. William_Wizard

   William_Wizard

   This is nr 1 bullshit 

  4. Koldunu_Vagis

   Koldunu_Vagis

   Verdiktas pakeistas, dar kartą atsiprašome už painumus.

 12. Sveiki dar kartą serverio piliečiai. Kas dar nepastebėjote, norėtume priminti, jog šiuo metu galite rasti apklausas apie Forumo/Teamspeak Moderatorių, Prižiūrėtojų ir IV lygio Administratorių atliekamą darbą. Tikimės sulaukti daugumos jūsų balsų bei nuomonių komentarų sekcijose. 
  1) Apklausą apie Forumo/Teamspeak Moderatorius galite rasti - čia.
  2) Apklausą apie Serverio Prižiūrėtojus/IV lygio Administratorius galite rasti - čia.

×