Tomas_Weeds

Narys
 • Pranešimai

  155
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Tomas_Weeds

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Daug
 • Pinigai
  Daug
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Transporteriai
 • Gyvenvietė
  Norėtum
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Aha Noretum

Paskutiniai lankytojai

385 profilio peržiūros
 1. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Visų šių modų2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Kas ras tas MLDC.
 2. Anketa: Jūsų /info, y >> darbas >> darbo patirties ( LENTELĖS, JŲ NUOTRAUKOS): Slaptas kodas: Arūnas6 Jūsų žaidimo slapyvardis:Tomas_Weeds Medikų darbas - gydyti ir suteikti pagalbą žmonėms tik grobimo/atgrobimo metu? Patvirtinkite arba paneikite:Manau ne nes medikai turi gydyti ir civiulius bei kuriems reikia medikų pagalbos Pasirinkti teisingą atsakymą Taip/Ne. Ar medikas gali atmetinėti N raides, jeigu jis yra teleportuojamas į grobimą?:Ne Ar visada reikia gydyti tik vieną pusę? Nusikalstamas?:NE Ar grobimo metu galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Ar veiklos metu medikai privalo reaguoti į kitų pranešimus?:Ne Grobime būtina turėti keybinderį?:Taip Išdirbus 7 darbo dienas galima išeiti iš darbo?:Ne Ar grobime PAVYZDYS nusikalstamoje pusėje gali būti 4 Medikai?:Ne Ne darbo metu medikas gali naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Parašius papeikimą savo kolegai kas gaus įspėjimą? O gal įspėjimus?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) Abu. b) Jūs. c) Kolega. Ar medikas privalo darbo metu būti TeamSpeak programoje?:Taip jie privalo Ar medikas apskritai gali naudoti šaunamuosius ginklus?:Negali Mūsų pagrindinės dvi darbo komandos yra?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) /gydyti ir /sarvai b) /pagydyti ir /psarvus c) /pagydyti ir /sarvai Neaktyvume ilgiausiai galima būti?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) 7 darbo dienas. b) 3 darbo dienas. c) 5 darbo dienas. Ar už buvimą gaujoje /klube / darbą /vt 1 ofise gresia išmetimas?:Taip Ar Medikai gali vartoti psichotropines medžiagas? (Žolę): Tai aišku kad ne Ar veiklos metu medikai privalo dalyvauti tik veikloje ir nereaguoti į kitų pranešimus?:Ne
 3. Anketa: Jūsų /info, y >> darbas >> darbo patirties ( LENTELĖS, JŲ NUOTRAUKOS): NEKREIPKIT DĖMESIO Į PINIGŲ SKAIČIŲ, JEIGU PATEKSIU Į FIRMĄ - TURĖSIU IŠ KO PADUOTI SUTARTĮ. INFO LENTELE DARBO PATIRTIS Slaptas kodas: Arūnas 6 Jūsų žaidimo slapyvardis: Tomas_Weeds Medikų darbas - gydyti ir suteikti pagalbą žmonėms tik grobimo/atgrobimo metu? Patvirtinkite arba paneikite: Manau medikai neturėtų gydyti per grobimus/atgrobimus jie tai gali daryti darbo metu - žaidėjams, teikti paslaugas teisėsaugai arba nusikalstamai grupuotei per grobimus, reketus, okupacijas, susišaudymus ir panašius veiksmus. Pasirinkti teisingą atsakymą Taip/Ne. Ar medikas gali atmetinėti N raides, jeigu jis yra teleportuojamas į grobimą?: Ne Ar visada reikia gydyti tik vieną pusę? Nusikalstamas?: Ne Ar grobimo metu galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Ne Ar veiklos metu medikai privalo reaguoti į kitų pranešimus?: Ne Grobime būtina turėti keybinderį?: Taip Išdirbus 7 darbo dienas galima išeiti iš darbo?: Ne Ar grobime PAVYZDYS nusikalstamoje pusėje gali būti 4 Medikai?: Ne Ne darbo metu medikas gali naudoti šaunamuosius ginklus?: Ne Parašius papeikimą savo kolegai kas gaus įspėjimą? O gal įspėjimus?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) Abu. b) Jūs. c) Kolega. Ar medikas privalo darbo metu būtų TeamSpeak programoje?: Taip. Ar medikas apskritai gali naudoti šaunamuosius ginklus?: Ne, nes medikas neturi sužeisti žmonių o juos gydyti. Mūsų pagrindinės dvi darbo komandos yra?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) /gydyti ir /sarvai b) /pagydyti ir /psarvus c) /pagydyti ir /sarvai Neaktyvume ilgiausiai galima būti?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) 7 darbo dienas. b) 3 darbo dienas. c) 5 darbo dienas. Ar už buvimą gaujoje /klube / darbą /vt 1 ofise gresia išmetimas?: Taip Ar Medikai gali vartoti psichotropines medžiagas? (Žolę): Ne Ar darbo metu medikai privalo dalyvauti tik veikloje ir nereaguoti į kitų pranešimus?: Taip jei vyksta veikla
 4. 1. Jūsų slapyvardis serveryje bei kiek jums metu : Tomas_Weeds 14 metų 2. Jūsų TAB bei INFO lentelė : 3. Jūsų DARBO PATIRTIES lentelė : 4. Kodėl norite butent į mechaniku firmą? :Nežinau tiesiog mechanikai man patinką ir tiek. 5. Koks jūsų aktyvumas per dieną? :3-5h 6. Ką manote apie mechanikų valdžia?[išsamiai] :Darek_Ogo manau visai geras direktorius daugiau pasakyti negaliu nes su juo dar nesu bendravęs.Rapolas_Second apie jį juo labiau nieko negaliu pasakyti nes nesu bendravęs su juo 7. Kuom mechanikai užsieminėja serveryje? :Tvarko kelius nuo netvarkingai pastatyto transporto ir atlieką savo darbą. 8. Kiek galima būti AFK bazėje ir ne Bazėje? :bazėje 2 h o ne bazėje 15min 9. Kaip užvest mechanikų mašina? (towtruck) :y>>greitieji mygtukai>>variklis 10. Kiek reikia išdirbti Mechanikų darbe kad negauti NDS[juodojo sąrašo]? :7dienas. 11. Ko truksta mechanikų firmai šiuo metu? :Aktyvumo bei aišku darbuotojų.Na gal būt ir pavaduotojo. Savokos : 1. Num6 –Prikabina transporta 2. /variklis -nėra tokios komandos 3. /piltikuro -nėra tokios komandos. 4. /fix -Nėra tokios komandos 5. KMA -Konfiskuotų mašinų aikštele 6. traukinukas -Tai viena po kitos prikabinta mašinos 7. K.E.T -Kelio eismo taisyklės. 8. num2 -nuleisti kablį 9. klientas -žmogus iškvietęs mechanikus 10. /r -Darbo racija Situacijos : Važiojate su darbinė mašina pro Skelbimu kontora ir matote netvarkingai pastatyta infernusa , jus prikabinate jį ir nuvežat prie KMA ir iš niekur nieko atsiranda šio infernuso savininkas ir grasina jums kad parašys papeikima , kad nutempėt jo nuosavybė , kokie butu jūsų tolimesni veiksmai? :Visų pirma jam pateikčiau įrodimus jog mašina buvo pastatyta netvarkingai ir įrodičiau kad aš turėjau atlikti savo darbą. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl? :Visų pirmą norint atsišaudyti reikia turėti įrodimus.O jog aš išlipau ir pradėjau šaudyti gal ir iš tiesų yra blogai gal reikėjo jo paklausti ar tai jo transportas. Važiuojate pro M.Turgu ir matote kad ten yra palikta Gaisrinė , jus privažiuojat su Mechanikų darbine mašina ir pradedat kabinti mašina su num2 ir taip subuginat puse mašinu. Ar čia viskas yra gerai ar blogai?Kodėl? :Negalimą buginti mašinų bei tai yra kaip kenkimas serveriui o gaisrinę nutemčiau.
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Tomas_Weeds2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Taksi pavaduotojas3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Ačiū Masia_Mantas už suteiktą progą tapti pavaduotoju.Ačiū visiems darbuotojams bei kitiems pavaduotojams už gerai praleidus laiką.Tikiuosi dar kažko pasiekti pas jį EROJE.ONE LOVE TAXI 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:7dienos.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė:Tomas_Weeds Jūsų siūloma įdėja/pamastymas:Manau kad reiktų padaryti daugiau būdėjimo pozicijų transporteriams nes ištiesų pabosta budėti miesteliuose.Mes galėtumeme būdėti prie vt 2 degalinės ir t.t Kuom ji bus naudinga mūsų firmai?:Na manau būtų idomiau būdėti bei paiivairintumėme vietas.
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Tomas_Weeds2. Giriamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Masia_Mantas3. Pagyrimo aplinkybės:Tai yra vienas iš geriausių direktorių per mano visą žaidimą (LMG) serveryje ir manau ,kad šis žmogus yra nusipelnęs šio pagyrimo.Tai yra supratingas ir malonus direktorius/žmogus.Linkiu siekti savo svajonių. 4. Vaizdinė medžiaga:Nėra
 8. Štai esu užpildęs bannedą štai irodimai.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Weeds2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Mad_Mine3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga: +jisai po bano galėjo ant moco užlipt.Arba Tik jis buvo kaip nors ta mocą nustumęs gal truputi ir mes susimaišėm.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė:Tomas_Weeds Jūsų siūloma įdėja/pamastymas:Daryti atskiras veiklas taxi ir transporteriams. Kuom ji bus naudinga mūsų firmai?:manau būtų idomiau patiems darbuotojams nes kiekvieni galetu atlikti užduotis su to darbo skirtu transportu.
 11. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:Tai yra hud/c-hud2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):http://www.part.lt/perziura/06274cce4c019355836e02af907c979e741.png3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Kas surasas like ant forumo
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Blue_Nike 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Gazolis_Turbo 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (FakeKill) 4. Vaizdinė medžiaga:
 13. Jūsų Vardas_Pavardė:Tomas_Weeds Jūsų siūloma įdėja/pamastymas:Padaryti bazių prižiurėtojus ,bei veiklu,kelionių ir t.t prižiuretojus. Kuom ji bus naudinga mūsų firmai?:Tuom jog darbuotojai kurie norės kažkokio veiksmo galės į tą darbuotoją ir kreiptis.
 14. Ačiū ernestai,gali rakinti temą radau savo norimą modifikaiją