Jump to content

Almantas_Coke

Narys
 • Pranešimai

  44
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Almantas_Coke

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 2003.03.16

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

828 profilio peržiūros
 1. Visus pradėjo Dwayne_Winston banint per sistema :DDD Rcona tam degradui reikia :DD

 2. Martynas_Deejay blogas

  Geras blogas, viską pasakiai aiškiai ir buvo smagu skaityti. Š aunuolis, kad nepabijojai papasakoti apie savo simpatija, aišku n* tau ta tema, bet norėčiau patarti, kad jai parašyk visą tiesą, tai tik žinutė, nieko ji tau nepadarys, ir pati susipras ir gal paeis. Gali ir nerašyti, bet jai parašytum būtų jai ir tau geriau.
 3. Kas per Š kažkokie vaikai atsisiunčia kažkokia programa, ir kai atsijungiu tada prisijungiu gaunu bana, 24h, uz anti-cheat arba kokia dar nesamone.

  1. Kristupaas_Kronas

   Kristupaas_Kronas

   Tai Dangiui nepatinki 100% ;D

    

  2. Almantas_Coke

   Almantas_Coke

   Kas juokingiausia, kad jis pats ban gavo :D

  3. Frankis_Hot
 4. Sveiki, ką jūs kablelis.

 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Almantas_Coke 2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Apie komanda /boom arba /vv >> Boom 3. Jūsų idėjos aprašymas: Dauguma taxistu laukia prie Medikų, ateina koks vip'as, admin'as ir suboomina mašina su komanda /boom arba /vv >> Boom. Turiu omenyje, kad tik už vairo sėdintys žaidėjai galėtu /boom'inti mašinas. 4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Serveriui, bei, kad nebūtų tų neklaužadų kurie su boom'ina mašinas ir trugdo vairuotojams, kartoju, tik už vairo sėdintys žaidėjai gali naudoti komanda /boom arba /vv >> Boom
 6. 6 LMG Gimtadienis

  Sveikinu su 6-tuoju LMG gimtadieniu. Linkiu gerai prisprogt, bet neperdaug, nes į darbą pavieluosit.
 7. Lukas_Kersna blog'as.

  Geras blogas Lukai, buvo gan įdomu skaityti.
 8. Logsc_Ltu blogas

  Neblogas tas tavo blogas Sužinojau apie tave daugiau,
 9. Sukč�ius Focus_Mocus

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Almantas_Coke Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Focus_Mocus Jūsų kaltinimai šiam žmogui: Prašė Unban už 10Milijonų, bet nedavė apgavo, nu vienu žodžiu pamatysit per video. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: https://youtu.be/ERsQyC3PKIw Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Ne, bet turėtu.
 10. [Konkursas] Laimėk RANDOM būdu didelį prizą!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Almantas_Coke 2. Jūsų pasirinktas skaičius (1-100)?: 52
 11. 8Ball Pool turnyras!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Almantas_Coke 2. Jūsų vartotojo profilis MiniClip svetainėje ar FaceBook profilis (įkelti nuorodą, pvz.: http://www.miniclip..../1281754347/en/): http://www.miniclip.com/user/1920945015/en/ 3. Jūsų Skype kontaktai: almantas.girgzdys 4. Ar perskaitėte VISAS taisyklės ir sutinkate su nuostatais: Teip
×