Jump to content

Deividuxz_Yolo

Narys
 • Pranešimai

  544
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Deividuxz_Yolo

 • Rangas
  Vadovas
 • Gimtadienis 2004.01.10

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Miškas

Paskutiniai lankytojai

2.059 profilio peržiūros
 1. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividuxz_Yolo 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sarunelis_Isdykelis 3. Peikimo priežastis: Sprogdinti mašinas galima tik tuo atveju, jeigu tam yra tinkama priežastis, pvz.: palikta ne vietoje, stovi vidury kelio ir tai trukdo žaidėjams. [1 įspėjimas] 4. Vaizdinė medžiaga:
 2. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividuxz_Yolo2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Nedas_Ola3. Peikimo priežastis: Šaudymas į serverio žaidėjus (saugioje zonoje). [2 įspėjimai] 4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividuxz_Yolo 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Geriausias_Pasaulyje 3. Peikimo priežastis: Keiksmažodžiai per /' 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/7PEaBkr
 4. [APKLAUSA] Ar reiktu keisti dabartinius DP ?

  Dėl vertimo DP - Jų nereikia versti vien dėl to jog jie yra tikrai pasižymėję žmonės kurie dar savo pareigų nepaliko iki šiol. Tad kito tokio neatsirastu DP kiek @Mat_Himplin bei @Inferno_Player. O man toks klausimas pasistojo kam išvis tokius klausimus klausti? Nes kiek skaičiau Direktoriaus negauni. Patarimas NR. 1 Susikurti nauja ACC ir susikurti savo forumo ACC bei užsidėti normalų savo nick'a. NR. 2 Su savo nauju ACC susikurti savo pačio pasiekimus, o ne kito žaidėjo pasiimti ACC. Sėkmės! (ką mes išvysime mechanikų direktoriau poste mhm Himpli)
 5. Peikiu Franklin_Martin

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Deividuxz_Yolo2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Franklin_Martin3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Darbuotojas šaudo į policijos pareigūną!! 6. Draudžiama šaudyti į serverio žaidėjus be jokios priežasties (nebent į jus šaudė ir jūs atsišaudėte, tuomet reikia pasidaryti įrodymus). Jeigu buvo priežastis tegul pateikia įrodymus (ne žodžiais)4. Įrodymai: GL.
 6. SWAT | Analizė į prižiūrėtojus!

  Sveikinu naujuosius firmos prižiūrėtojus! Analize, tai pat nebloga. Sėkmės.
 7. Dienraštis LMGLIFE | No.9

  Sveikas kenny, viskas perskaičiau ir daug ką sužinojau. Bet, jog vėl radistuose 5 ON, tai tragedija. Gal su laiku viskas išsitaisys. Sėkmės tau. Bei dabar galėtum apie teisėsauga parašinėti.
 8. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividuxz_Yolo2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Wtf_Nope3. Peikimo priežastis: Per /pzu naudoja keiksmažodžius. 8. 3. Draudžiama keiktis ir įžeidinėti kitus žaidėjus. [2 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/PUdpKj4
 9. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividuxz_Yolo 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokis_Lays 3. Peikimo priežastis: Blogas /v naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/n9DfNfz
 10. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividuxz_Yolo 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ernis_Pikachu 3. Peikimo priežastis: Keiksmažodžiai per /' 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/RAq6XZb
 11. Pagaliau kėša ištikrino ir UNBANINO yey dbr galit viska galit rašyti į šita bei taginti!!!

 12. [Idėja] Pora idėju serveriui

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Deividuxz_Yolo2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Apačioje3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Apačioje4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Manau jog praverstų. Tai va kiek pastebėjau Edga_Kesa su aktyvėjo ir turbūt pražiūrės šias idėjas. /kviesti: Kai parašai /kviesti rodytu kiek prisijungusių žaidėju pvž: Medikai - prisijungusių 4 Taxi - prisijungusių 18 Tiuninginiai - prisijungusių 12 Policininkai - prisijungusių 64 Turbūt supratote esme. Ši idėja praverstu šiam serveriui, nes tikrai į šį serverį ateina daug naujokų/žmonės be privilegijų ir jiems nereikėtų žiūrėti per /darbai, o tiesiog matytu per /kviesti jog yra tiek darbuotoju ir galės iškviesti savo norima paslauga. Iškvietimai: Iškvieti Medikus ir parodo racijoje jog Deividuxz_Yolo iškvietė medikus: buvimo vieta vt 4. Tada Mediku darbuotojas parašo kokia nors komanda pvž: /priimuiskvietima ar kaip jūs sugalvosit. Tada išmeta lentele kairėja/dašinėję pusėje jog: Deividuxz_Turtas vyksta pas jus, Jis yra už: 0,56km. Turbūt supratote mane kokia aš mintį turiu. /sketi: Parašau komanda /gaudomi pamatai žaidėja kuris turi 5 žvaigždutes ir parašai komanda /sekti V_P/ID ir raudonas taškiukas kas 1-2 sec per naujo atsirespavnintu. Ši komanda tikrai praverstu teisėsaugai. Na manau jog šios kelios idėjos pravers serveriui jei esi prieš argumentuok esi už tai pat argumentuok. Sėkmės jums.
×