Jump to content

Tomas_Weeds_

Narys
 • Pranešimai

  352
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Tomas_Weeds_

 • Rangas
  Pastebimas

Paskutiniai lankytojai

1.327 profilio peržiūros
 1. Sveikinimai naujajiam TAXI direktoriui.Sekmės darbe.
 2. Sveikinimai naujiesiems Miestelių direktoriams.Užjudėkit!
 3. 74443695_584907245584074_4065556522736812032_n.jpg

  Tu velnias neahujelink čia, geriau Repa užmesk nevykeli.
 4. LMG VIBES

 5. [IEŠKAU] Hud'o

  Štai radau tavo norima modifikacija. Sekmės naudojant. Linkas: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/94183-gta-sa-iv-hud
 6. Pagalba DMG Informer

  O nametag veikia? Jei taip, tai mėgink kitą DMG informeri rašytis.
 7. Konkursas nieko nedaryk ir laimėk !

  1. Jūsų (Vardas_Pavarde) žaidime?:Tomas_Weeds2. Ar paspaudėte LIKE mygtuką:Taip3. Išsirinkite skaičių nuo 1 iki 100:38
 8. utopia

  Kartas nuo karto užsuku į forumą ir štai pamačiau tavo blogą. Šis blogas tikrai priverte susimastyti kaip elgtis prie kitų, jog negalima kalbėti už akių, o visą savo nuomone turi pasakyti tiesiai tam žmogui i akis. Taipogi privertė susimastyti kaip elgtis su savimi kaip save vertinti, jog nevisada reikia priimti kitu nuomone už gryna piniga. Tobulybes visada bus kur siekti ir ne vienas žmogus nėra tobulas. Visi darome klaidu. Ir jei matome žmogu matome paskendusi liudesyje, mes negalime jo dar labiau priversti panirti i liūdesi, o kaip tik paklausti kas blogai ir suteikti jam kokia nors tai pagalbą. Mano nuomene šis blogas yra tikrai vertas jūsu dėmesio! Šaunuolis Mag'ai!
 9. Nevykusi "Motyvacija"

  Tavo mintys papildo mano "Nevykusią "Motyvacija"" ir visiškai pilnai su tavimi sutinku.
 10. Nevykusi "Motyvacija"

  Motyvacija- tai savoka kuri reiškia, skatinančia jėga.Spėkite kas tai ? Tai jūs, jūs pirvalote save motyvuoti, dirbti ties tuo, išsikelti tisklus, siekti jų nepasiduoti ir siekti aukštumų.Ką? Manai paskaitęs šį blogą užsinorėsi kažką tai veikti? Gal... Tačiau šio blogo poveikis tikrai bus trumpas, jis nebus ilgalaikis, jeigu tu nesuimsi saves į savo rankas ir napasakysi jog reikia kažką daryti su savo gyvenimu, pradėti užsieminėti sportu ar kažkokia tavo mėgstama veikla tikrame gyvenime. Daugelis žmoniu nori būti sportiški, nori gražiai atrodyti, tačiau po savaitės jie meta viską ką pradėjo. Mano jog jiems reikia motyvacijos, tačiau motyvacija kyla iš pačio savęs, ją reikia pačiam "generuoti", nes jug tu esi tas varikliukas, tu privalai save motyvuoti ir dirbti ties tuo kuo tu nori būti. Pasižiūrėjęs kažkokia supistą motyvacija, ar paskaitęs šį blogą manai jog kažko pasieksi ? Nemanau. Tačiau tu gali dabar imti viską ir pakeisti, išeik į lauką, pabūk su draugais, kažką nuveik gyvenime, nesedėk prie kompo ir kaifuok, geriau susirask antra pusę ir skirk jai laiko. Nesakau jog negalimą prisėsti prie kompiuterio ir atsipalaiduoti, palošt LMG su draugeliais. Tačiau jūs turite skirti daugiau laiko tikram gyvenimui. Taipogi daugelis žmonių žada dalykus, jog juos padarys rytoj, ar pradės juos daryti nuo rytojaus. NĖ VELNIO, jie toliau teisinasi jog "Šiandien neturiu laiko, esu baisiai pavargęs ir t.t" tačiau jūs turite dirbti ir to siekti. Jei eini į mokyklą, tai DABAR nueik ir padaryk tuos "sušiktus" namų darbus, užsimik savo mėgstama veikla, jeigu tau patinka prisėsti prie kompo, eik pasimokyk programavimo, photoshopinimo ar kažko kas tau patinka, tačiau nešvaistyk laiko veltui. Juk tu gyveni tik viena kartą.
 11. Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Tomas_Weeds2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Policija3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Ną ką atėjo tas laikas, kai tenka atsiveikinti su šiomis pareigomis.Pagrinde dėl ko palieku šį postą yra todėl, nes ir netrumpam laikui palieku projektą.Projektas čia niekuo dėta, tiesiog negaliu skirti tiek laiko, bei nebėra noro jungtis į žaidimą ar sedėti prie PC. Didelis ačiū @Aironas_Pavarde už suteiktą šansą ir ačiū mano vieninteliam pavaduotojui @Lukas_Hybridas.Šie žmonės yra pasiryže šiam žaidimui paaukoti daug laiko, ir manau kad jie bus ištiesų geri vadovai, tai jo rodo Airono SWAT era, tačiau yra spragų.Hybridas yra vienas geriausių žmonių kuriuos esu sutikęs. Tačiau mes kalbame ne apie juos, o apie mane.Tad palieku projektą, dėl laiko ir norio sedėti prie pc STOKOS.Sekmės visiems. Norėčiau jog visi PD gautų perleidimą į SWAT arba FTB.4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:16 dienų.
 12. Atrankų į darbus registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Weeds2. Jūsų atstovaujama firma: POLICIJA3. Kokią atranką norite užregistruoti: FORUMO 4. Kada ji įvyks: DABAR.5. Papildoma informacija (nebūtina): Mokėti bendrą grobimų, įsiveržimų info.
 13. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Weeds2. Užblokavimo priežastis: Gyvybiu hack3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:Sprogau mašinoj4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://imgur.com/a/sTW9fRS
×