Jump to content

Oskaras_Rodriguez

Narys
 • Pranešimai

  1.914
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Oskaras_Rodriguez paskutinį kartą laimėjo Vasaris 28 2019

Oskaras_Rodriguez turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Oskaras_Rodriguez

 • Rangas
  lyderis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Paskutiniai Fantos rinkimai ir Džimanto sprendimas

  Kaip matau, Karka tave direktoriai tikrai „palaiko“. Puiki apžvalga, sveikinimai nugalėtojui! Gero darbo.
 2. [Aklausa] Kaip manot kas taps naujaisiais forumo moderatoriais.

  @Sinaloa_Cartel, @Vilius_Venturas, @Andrius_Maust. Nu dar save prisirašyčiau, bet tiek to, tapkit jūs, aš dar spėsiu. Rinkimai stiprūs, visi kandidatai žino dėl ko pildo ir visų anketos ganėtinai neblogos. Vertinu subjektyviai, kaip ir daugelis šioje apklausoje.
 3. 50.000.000 € Konkursas

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Oskaras_Rodriguez. 2. Kaip manote, kiek laimėsite pinigų?: 1 milijoną.
 4. Lukas_Fanta tepa slides

  tikras lmginis visada tikes servu, tik administratoriai netikės juo. Keista, kad taip greitai palikai mus. Ačiū.
 5. [FORUMAS] Parašyk nuomonę apie žaidėją po juo !

  Draugiškas, puikiai supranti juokus. Kartu su tavimi esu dirbęs ne vienoje firmoje ir ne vienoje gaujoje. Linksmas, neblogas vadovas.
 6. Crash'ina kai žaidžiu

  Ar naudoji kokias nors modifikacijas serveryje? Gali būti, kad modifikacijos yra nekokybiškos ir trukdo kokybiškai žaisti serveryje.
 7. Negaliu prisijungti prie VVP

  Jeigu nori pasikeisti slaptažodį, kreipkis el. paštu - admin@lmg.lt. VVP prisijungimo vardas ir slaptažodis yra lygiai toks pat kaip ir serveryje.
 8. [Apklausa] Pokyčiai su NDS dėl neišdirbimo firmoje

  Nepaverskit darbų su pakvietimais, darbų be pakvietimo. Žaidėjai privalo išdirbti minimalų laiką firmoje, jeigu ne - moka pinigus.
 9. Idėja darbams

  Tai gal Armijos darbe dar ir šauktiniai bus? Negalvokit beprasmių idėjų. Ir taip serveryje visi darbai pilnai nefunkcionuoja, tai kokius jūs dar naujus darbus siūlot. Yra Policija, S.W.A.T. ir FTB Agentai jau kiek laiko be direktoriaus ir net nėra dirbančių, užtenka ir dviejų kaip manot, tai koks reikalas daryti naują firmą, su tom pačiom teisėsaugos komandom? Prieš.
 10. ''Auto Bolidas''// Analizė į Pavaduotojo kėdę

  Sveikinimai naująjam Mechanikų darbo pavaduotojui! Gero darbo!
 11. Atranka į "Šilelio kliniką''

  Anketa į ''Šilelio klinikas'' Jūsų Vardas_Pavardė: Oskaras_Rodriguez. Jūsų amžius?: Man yra šešiolika metų. Kodėl būtent medikai: Ramiausias darbas. Noriu teikti paslaugas, dalyvauti grobimuose. Jūsų aktyvumas serveryje: Serveryje šiuo metu mano aktyvumas siekia dvi valandas. Kiek turite praleisti firmoje: 7 kalendorines dienas. Ką turite turėti norint atsišaudyti: Įrodymus. Kiek medikų gali būti 1 pusej: Kiekviena pusė gali turėti po tris medikus. Ko negali daryti karo medikas grobimo metu: Negali naudoti Administratoriaus/VIP nario komandų. Sąvokos: Deividas_Kol: Medikų direktorius. Eimis_Mag: Narys. /psarvus: Pasiūlo nusipirkti šarvus. /kviesti: Komanda, su kuria iškviečiami Medikai. Grobimas: Veikla, kurioje dalyvauja Nusikalstamos grupuotės, Teisėsauga. Už tai, reikalaujama išpirka. Veikla: Valdžios atstovų vedama veikla, kurioje darbuotojai išmoksta tam tikrų naujų dalykų. Situacija: Jūs nuėjote gydyti teisėsaugos , bet pamatote , kad kitoje pusėje nėra medikų. Ką turite daryti?: Kviečiu kolegas gydyti kitos pusės.
 12. Pagalba su Crash.

  Pirmiausia pabandyk persirašyti „GTA San Andreas“ žaidimą ir bandyti prisijungti į serverį. Rekomenduoju žiūrėti kokias modifikacijas naudoji. Gali būti, kad dėl jų ir negali pilnai žaisti, galbūt jos yra nekokybiškos.
 13. Keli parasiukai

  Grafikos darbuose trūksta nosinių raidžių žodyje „miestelių“. Iš esmės atrodo paprastai, bet gražiai.
 14. (APKLAUSA) Motyvacijos šaltinis

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Žaidėjų motyvacijos šaltinis. 2. Apklausos terminas: 7 kalendorinės dienos. 3. Apklausos tikslai: Sužinoti forumo lankytojų pagrindinį motyvacijos šaltinį, iš kur gaunate motyvacijos dirbti, mokytis ir kt.
 15. (APKLAUSA) Įdomiausia perskaityta knyga.

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Įdomiausia perskaityta knyga. 2. Apklausos terminas: maksimalus. 7 dienos. 3. Apklausos tikslai: Sužinoti forumo lankytojų įdomiausią perskaitytą knygą, pasidalintomis mintimis bei įžvalgomis.
×