Jump to content

Oskaras_Rodriguez

Narys
 • Pranešimai

  1.978
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Oskaras_Rodriguez paskutinį kartą laimėjo Vasaris 28 2019

Oskaras_Rodriguez turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Oskaras_Rodriguez

 • Rangas
  Siekiantis geriausiojo!

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Naujas Plikis ir papildoma staigmena??

  sveikinu furistu ir baryganu naujus direktorius. linkiu isbuti pareigose ilgai!
 2. [APKLAUSA] Kodėl vis dar žaidžiate LMG projekte?

  As tai nebelosiu, o ir tu kiek zinau limona kartu per diena serwa lyvini. Jeigu ir losiu, tai del virtualiu serwo draugu. Logiska apklausa!1!1!!
 3. Nu eik jau pinki!!!! Aktyvumas nera pagrindinis dalykas, kaip zinai ka gali padaryti toki zaidejei kajp silveris, kouchas ir balonelis. Butum daves jiems, serwe vel stasys zaideju lostu. Kartais reikia ir priimti logiskiausia sprendima. Naujokai visada spes pabuti pareigose. Sveikinimai!
 4. [KONKURSAS] LAIMĖK HATA BEI PRIEDU GAUK MAŠINĄ!

  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): oskaras rodriguez2. Kodėl norite laimėti ir ką darysite jeigu laimėsite? : reikia3. Ar paspaudėt "patinka" ant šio pranešimo?: jo
 5. Mano, kaip mediko istorija

  Geras blogas. Nors ir žinojau tavo istoriją iš seniau, bet buvo malonu perskaityti viską ir suprasti kodėl tu čia, LMG serveryje. Ačiū už paminėjimą, ačiū už geras emocijas Medikų darbe!
 6. [APKLAUSA] Nuotolinis mokymasis

  Ne. Lietuva stipriausia valstybė Europoje, tai jokių čia antrų bangų nebus. Birželio 1d. baigsis karantinas ir visi mėgausime vasarą.
 7. [GFX] Serverio parašų galerija

  Gražu ir paprasta. Asmeniškai norėtųsi šiokio tokio paįvairinimo naudojant modifikacijas. Lauksiu tavo kitų darbų!
 8. Idėja del užsilikusiu ar antru paskyru

  Labai reikalinga ir naudinga idėja. Kaip žinia, ypatingai Teisėsaugos firmose (Policijos departamentas, S.W.A.T.) būna ypatingai daug antrų paskyrų, kurios skirtos tik dalinti baudoms. Siūlau, Direktorių Prižiūrėtojams nušalinant direktorių automatiškai išmesti visus iš darbo, o tarp jų ir atsijungusius. Bus lygybė, nusikalstamos grupuotėms nebus kaip gauti baudos su dideliu įtarimo lygiu. Už.
 9. [APKLAUSA] Tikslai, planai ir ateitis

  Nėra jokių tikslų čia, serveryje. Vienintelis dalykas, kuris teikia malonumą, tai prisijungti į serverį po ilgos pertraukos, pabendrauti su serverio žaidėjais ir matyti, kaip niekas nepasikeitė. Kas turit laiko ir nieko neveikiat, tai puikus laikas jį marinuoti čia, LMG.
 10. Bim bam, kas įvyko su Fūristų direktoriaus rinkimais?

  Būkit atsakingi, esate Direktorių prižiūrėtojai. Kad ir kas čia įvyko, sveikinu Edvį su Fūristų direktoriaus pareigomis. Linkiu išbūti pareigose ilgai ir neišblėsiančios motyvacijos!
 11. [Apklausa] Kaip manote kas bus furistu direktorius?

  Arba Marius_Benz, arba Saimonas_Fire. Kitiems kandidatams trūksta aktyvumo ir patirties ypatingai Fūristų firmoje. Dauguma neapsisprendžia ko nori ir pildo į visus galimus direktorius.
 12. [APKLAUSA] Kas taps naujaisiais IV lygio administratoriais?

  Auris_Gasol, Profound_Darkness (esminis klausimas lieka dėl čytinimo ir vartotojų pakeitimo.) Labiausiai pastebimi administratoriai serveryje, jeigu būtų paskelbęs anketą, palaikyčiau ir Bass_Boster.
 13. Naujas serverio dušmanas jau čia!

  Sveikinimai, Sinaloa! Sekmės pareigose ir motyvuoto darbo.
 14. [APKLAUSA] Tinkamiausias Kandidantas į DJ Direktorių?

  Negalim nieko spręsti iš anketos registravimo. Iš registracijų, galima palaikyti visus kandidatus. Belieka laukti tik „Teamspeak“ programos, kandidatų ir debatų.
×