Jump to content

Oskaras_Rodriguez

Moderatorius
 • Pranešimai

  2.347
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Oskaras_Rodriguez paskutinį kartą laimėjo Vasaris 28 2019

Oskaras_Rodriguez turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Oskaras_Rodriguez

Paskutiniai lankytojai

15.343 profilio peržiūros
 1. Renginių organizatorių ataskaitos

  Ataskaitos ištikrintos. Ačiū už šios savaitės darbą! Apžvalga apie kiekvieną renginių organizatorių komandos narį Ponas_Hoperis - serveryje tave, pastebiu dažnai organizuojant renginius. Ypatingai, organizuoji „Shotgun 1 x 1“ ir „Monetos“ renginius, serveryje. Esu patenkintas tavo darbu ir motyvacija, neturiu jokių priekaištų. Renginių organizatorių komandoje esi jau beveik dvi savaites, su tuo tave ir norėčiau pasveikinti ir tikiuosi, kad kartu dirbame pakankamai ilgą laikotarpį. Idėjų netrūksta, motyvacijos organizuoti renginius turi, tik susiduri su viena problema, su kuria susiduria visi serverio žaidėjai, kurie organizuoja renginius arba renginių organizatoriai: piniginių prizų padidinimas, nes renginys nesulaukia labai didelio susidomėjimo. Džiaugiuosi, kad esi renginių organizatorių komandoje ir organizuoji renginius serveryje! Ačiū už šios savaitės darbą ir tikiuosi, kad kita savaitė bus dar produktyvesnė! Larry_Huffez - neslėpdamas to, noriu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad pasirinkau tave prisidėti prie renginių organizatorių komandos. Esi aktyviausias ir beveik nuolatos organizuoji įvairiausius renginius serveryje. Jeigu negalėsi kitą kartą būti aktyvus tam tikrą dieną, pranešk asmeniškai, kad vėliau nekiltų jokių klausimų. Kad ir nebuvai aktyvus trečiadienį, bet atsigriebei ketvirtadienį bei penktadienį. Esu patenkintas, kad esi ištikimas renginių organizatorius, paslaugus, draugiškas. Tikiuosi, kad tavo motyvacija neišblės ir dar daug kartų galėsiu parašyti apžvalgą apie tave, po ataskaitomis. Kitam kartui, labiau išsiplėsk ataskaitoje, aš visiškai visko nepastebiu serveryje, tai būtų įdomu ir išklausyti tavo sunkumus bei teigiamus dalykus. Džiaugiuosi, kad esi renginių organizatorius. Ačiū už šios savaitės darbą ir tikiuosi, kad kita savaitė bus dar produktyvesnė! Nors ir renginių organizatorių komandoje yra tik Ponas_Hoperis ir Larry_Huffez, bet norėčiau ir pasidžiaugti tuo. Esame vieninga bei stipri komanda. Ačiū už šios savaitės darbus!
 2. [Įdėją] /statistika

  Tavo siūloma idėja yra naudinga LMG.lt serveriui. Norėčiau, kad būtų detalesnė statistika: kiek kilometrų nuvažiuota su darbine tr. priemone, kiek pasiūlyta šarvų, pagydymų, suteiktų baudų, pasodintų nusikaltėlių. Bus lengviau pildyti darbo temas, tiek atlyginimų, tiek rangų pasikėlimą. Už.
 3. Unjail Mantas_Army

  Laukiame pareigūno @Ainoras_Alekna įrodymų.
 4. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Oskaras_Rodriguez. 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rimwis_Galva. 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. 4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/kqochc
 5. Renginių fondas

  Patvirtinta. Pinigai suteikti.
 6. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Oskaras_Rodriguez. 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Bigas_Trust. 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. 4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/70b2sn
 7. Transporteriai - nuolatinė atranka

  Patekusieji į Transporterių darbą: Andrius_Narco, Lukne_Panda, Leaver_Nesakysiu, Jack_Evans, Edvinas_Naikas, Martynas_Markauskas, Jokubas_Mlds, Jeremy_Osama. Patekusieji turite 24 valandas susisiekti su Transporterių darbo valdžia, kitaip būsite atmesti.
 8. Peikiant (Administratorių) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Oskaras_Rodriguez. 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Archeris_Skalpu 3. Peikimo priežastis: Netinkamas /s komandos naudojimas. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 9. Renginių fondas

  Patvirtinta. Pinigai suteikti. Patvirtinta. Pinigai suteikti.
 10. Unjail Setono_Degtine

  Išlaisvintas.
 11. Unjail Lukas_Enso

  Žaidėjas Lukas_Enso nėra kalėjime.
 12. Transporteriai - nuolatinė atranka

  Patekusieji į Transporterių darbą: Mitchell_Collens, Nikita_Foxcon. Atmesti: Ignelis_Glxi, Lukas_Mcgregor. Patekusieji turite 24 valandas susisiekti su Transporterių darbo valdžia, kitaip būsite atmesti.
 13. Nepageidaujamų Darbuotojų Sąrašas

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Oskaras_Rodriguez, Transporterių pavaduotojas. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS: Psicho_Clouds. Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?: Neišdirbimas firmoje nustatyto laiko. Įrodymai [būtina]: VVP, ĮDARBINIMAS.
 14. Pagalba crash

  Gali būti, kad modifikacijos, kurias parsisiuntei nėra kokybiškos. Pamėgink persirašyti patį „GTA San Andreas“, ištrinti „gta_sa.set“ failą, kuris yra Documents - GTA San Andreas User Files.
×