Jump to content

Gedas_Afigenas

Narys
 • Pranešimai

  271
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Gedas_Afigenas paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 16 2016

Gedas_Afigenas turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Gedas_Afigenas

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė

Serverio Informacija

 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra

Profilio Informacija

 • Lytis
  Nesakysiu

Paskutiniai lankytojai

7.165 profilio peržiūros
 1. [Grafika] Simple forum signature

  Nuotrauka ir CC nieko daugiau nematau lyg ir bet kaip ir tu sakai simple (y)
 2. Filmukai - Smooth-Camera programos naudojimo leidimai

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gedas_AfigenasKokiems tikslams naudosite Smooth-Cam: Darbams Kokiam tarpsniui norite gauti leidimą: 7 dienos min.
 3. [Grafika] Kalėdinis parašas su paintu.

  Menas, aš iškart ikelčiau į facebook grupę, tobulas ranku darbo piešinys.
 4. [GRAFIKA] Šventiškas viršelis

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gedas_Afigenas 2. Kaip sekėsi atlikti darbą, kokių sunkumų iškilo?: Paprastas šventiškas viršelio priderinimas3. Komentaras apie grafikos darbą (nuotrauką): 4. Jūsų grafikos darbas (nuotrauka): Original: Pavizdys kaip atrodo užsidėjus:
 5. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gedukas 2. Jūsų klausimas: Ką naujo padarei per savo trumpą DP laikotarpi? kuo save išskiri nuo ankstesnių DP, tavo manymu serveris nėra toks stiprus, kad būtu galima sukurt kažką naujo? kadangi žinome jog atnaujinimai stipriai užstrigę vietoje ir jų nėra, galūt jie būtu labai susiję su DP pareigom kas jas padarytu ne tik analiziu rašymu ir direktorių/pavaduotojų prižiūrėjimu. Jei turi kažkokį tikslą, pvž pasiekti toki DP lygi kaip kokio ankstesnio DP jis gali būti nors ir iš 2012 m. ir pnš. Dabartinė komanda (Direktorių) daug nusiskundimų, kad direktoriai neaktyvus pakankamai ir panašiai? tiesa ar melas? galiausiai paklausiu tavęs kaip manai ar stipriai skiriasi serveris jo žaidėjai palyginus dabar ir maždaug 4/3 metus atgal? P.S tavo direktorių pavaduotojų temoj mano gfx galetum parašyt, kad dėkoji bent man, šiokia tokia reklama man. 3. Kam skirtas jūsų klausimas:
 6. Mara Salvatrucha13

  Keista, kad kuri gaują su pavadinimu kuri yra istorijoje... Negalima taip daryti nors ir nėra čia taisyklių bet vietoj GP turėčiau sąžinės ir tikrai sakyčiau, kad keistumet pavadinima nors ir per klaida jei sukurtum tokia gauja kuri būtu verta į istorija papult, nebūtu pamoina?
 7. Sveiki

 8. Ka gero?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Dominykas_Miguel

   Dominykas_Miguel

   nieko, ką Edgos sūnus

  3. Gedas_Afigenas

   Gedas_Afigenas

   Nieko galvoju y rinka sugryzt

  4. Dominykas_Miguel

   Dominykas_Miguel

   Robertai, Vygantai, Gedai. MES NORIM TAVĘS

 9. v2.0

  Dabar tų gerų ENB kaip prišikta, visi tik tobulinasi žaidimus, pamenu buvau vienas pirmų žaidėjų turintis ahujeną enb
 10. sa-mp-161.png

  Trūksta ENB prie gražaus žaidimo
 11. pasiseke

  Dar 2013 metais pamenu kai galėdavai banint su belekokiu reasonu ir belekiek žmonių nepalyginsi. Tada gajų kare ne tik žudynės bet ir banai eidavo su palinkėjimais.
 12. LMG.LT Dylerių pristatymas | "We own this city"

  Neblogas vidosas, trūksta arba visiško originalumo iš pačio gta3 arba visiškai su-modifikuoto gta3. Ak47 kaip ir kiti minėjo cs 1.5 konkrečiai, mintį turi reikia padirbėti ties muzika, galėjai sugalvoti kažką kitaip keliuose vietose, aš kaip tik siūličiau su Sony Vegas padirbėti o ne su AE, nes Sony yra visas pagrindas, ne mano vieno tokia nuomonė, nors video ir mokiniesi su AE tačiau Sony tikrai turi daugiau privalimu pagerinti tavo vaizduotę. Darbas cool Monte laimingas visi laimingi.
×