Jump to content

Lomonas_Nojuss

Narys
 • Pranešimai

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Lomonas_Nojuss

 • Rangas
  Narys

Serverio Informacija

 • Patirtis
  kyla
 • Pinigai
  kyl ir ne
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Konteineris
 • Gyvenvietė
  Prie kebabines
 • Tr. Priemonė
  Porshe

Paskutiniai lankytojai

82 profilio peržiūros
 1. "Apsauga" Rangai ir taškų sistema

  Anketa norint prisidėti dienos taškų Vardas_Pavarde: Lomonas_Nojus Kokiame range esate: Naujoko Kiek turėtumete gauti dienos taškų:8,5 Dalyvavimas Budėjime:1,5 Įrodymai: https://imgur.com/a/5zW8Z Sugautas civilis su įtarimo lygiu:1 https://imgur.com/a/fpDEA Sugautas civilis su įtarimo lygiu:1 https://imgur.com/a/SK2qf Dalyvavimas treniruotėje:5 https://imgur.com/a/2qFM8 įrodymai kad dirbu https://imgur.com/a/kBYwZ
 2. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lomonas_Nojus 2. Jūsų /info bei darbo patirties lenteles: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Lomonas_Nojus 3. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 2-7val 4. Kodėl pasirinkote apsaugos darbą ,o ne PD arba SWAT?: SWAT dėl to kad man ji nelabai patinka ir šiaip dėl dabartinio direktoriaus. PD Man direktorius patinka pavaduotoja taip pat ir esu pildes anketa i PD tai nepatekau. 5. Ko negalima daryti grobimo metu?: Naudoti tazerio /gydyti /ateles rakinti 6. Kokiose darbo bazėse negalima šaudyti iš tazerio ir rakinti?: Tiuninginių, fūristų ir dylerių. 7. Aprašykite save(trumpai): Esu Draugiškas mėgstantis bendrauti ir jei patekčiau manau puikiai sutartumem su firmos darbuotojai bei valdžia. 8. Ar per grobimą galima eiti į vidų be ginklų?: Negalima. 9. Kokių vt negalima daryti kai yra užgrobtas? 9.1 Kazino: Galima daryti visus /vt 1,2,3,4 ir /ateles 9.2 Klubas: /vt 3 9.3 Hotelis: /vt 2 10. Ar per susišaudymą galima daryti vt ir ateles į tą miestelį?: Galiu. 11. Ar per okupacija galima daryti vt ir ateles į tą miestelį?: Negalima 12. Ar apsaugos darbuotojas gali sugavęs nusikaltėlį nuvežti jį ant PD pickup net nelaukęs PD/FBI arba SWAT?: Taip gali 13. Ką darai kai sugauni nusikaltėlį?: įsodinu i transporto priemonę Vežu i PD/FBI, SWAT baze 14. Ar esi pasiruošęs dirbti Apsaugos komandoje?: Taip manau esu pasiruošes dirbti apsaugos firmoje bei esu dirbes ir man labai patiko, bet išėjau nes buvo pabode o dabar naujas direktorius bei pavaduotojai. 15. Jūsų paskutinis pasisakymas(nebūtina): Sekmės visiem pildantiems, Tikiuosi patekt. Sąvokos 1. M4 - Pagrindinis teisėsaugos šaunamasis ginklas. 2. Tazeris - Sušaldo žaidėja 20 sekundžių ir jis negali judėti. 3. Rhet_Smith - Apsaugos firmos Direktorius :_) 4. Zaidejas_Rokas - SWAT firmos Direktorius 5. Edvis_Tanks - Buvęs PD/FBI firmos Direktorius 6. Mat_Himplin - Direktorių prižiurėtojas dabartinis Dylerių Direktorius 7. Grobimas - Susirenka nusikalstomi ir užgrobia pąstata tuomet jie parašo iki kiek laikis pastata užgrobta pvz: 18:54. Tuomet teisėsauga bando pąstata 8. Treniruotė - Įgudžiū lavinimas bei juose gali daug ko išmokti naujų dalykų. 9. Teisėsauga - SWAT, PD/FBI, APSAUGA Jos yra vienos srities ir daug ką daro bendrai. 10. Okupacija - Panašumai lyginami kaip grobimas tik neprašo išpirkos. Situacijos 1. Važiuoji pro Las Venturas miestą ir pamatai fūristą su priekaba važiuojanti LV rate(greitkelis aplink LV) su 10 įtarimo lygiais, kokie tavo veiksmai: Nieko nedarau nes fūristų su priekaba rakinti negalima. 2. Važiuojate pro miestelį ir pamatote kaip gaujinis šaudo į civilį, kokie tavo veiksmai: Pašaunu su tazeriu įsisodinu i darbinę tr. priemonę ir nuvežu i PD/FBI arba SWAT baze. 3. Jūs netyčia pašaunate serverio žaidėja su tazeriu kuris neturi įtarimo lygio, kokie tavo veiksmai: Pribėgu atsiprašau kad netyčia jį pašoviau.
 3. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dikas_Mobis 2. Užblokavimo priežastis: Gyvybiu hack 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Tiesiog važiavom iš vt 1 pirkt naujos mašinos ir gavo bana :)) 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
×