Jump to content

Mode_Hilll

Narys
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Mode_Hilll

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 2001.06.15

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  šiauliai <3

Paskutiniai lankytojai

14 profilio peržiūros
 1. "Sunshine Radio"|Klausimai valdžiai

  Anketa Jūsų Vardas_Pavardė:Mode_Hill Kam norite užduoti savo klausimą?:Arnas_Query ir Arnas_Superr Jūsų klausimas:Kaip žadate susitvarkyti su firmos darbuotojais neskaitant direktoriaus pagalbos? Bei ką žadate keisti firmos srityje ar galbūt turite kokių naujovių paįvairinti firmos aktyvumo veiklą neskaitant direktoriaus nuomonės?
 2. "Sunshine Radio"|Auksinis protas!

  RegistracijaJūsų Vardas_Pavardė: Mode_Hill Kurioje pusėje būsite (Mėlynoje/Raudonoje):Mėlynoje. Ar galėsite būti paskirtu laiku?:Taip.
 3. "Sunshine Radio"|Klausimai valdžiai

  Anketa Jūsų Vardas_Pavardė:Mode_Hill Kam norite užduoti savo klausimą?:Savo gerbiamam direktoriui Baikeriui! Jūsų klausimas:Kaip žadi skatinti bei motyvuoti savo darbuotojus kuo ilgiau užsilikti firmoje, arba ateityje į ją dar kartą sugrįžti?
 4. "Sunshine Radio"|Neaktyvumas/Palikimas

  Anketa, norint pranešti apie neaktyvumą Jūsų Vardas_Pavardė:Mode_Hill Kiek laiko būsite neaktyvus?:Na nuo 12:00 valandos ir maždaug iki 20:30 valandos. Kodėl būsite neaktyvus?:Važiuosiu savanoriauti į Šiaulių krepšinio varžybas (LKL varžybos).
 5. [GFX] Shamano krautuvėlė

  Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė -Mode_Hill 2. Kokio tipo norite GFX'so darbeli -Parašas, Forumo Avataras! 3. Ką norite pamatyti savo GFX darbelyje porais sakiniais aprašyti arba galima parodyti darbelio pavyzdį -https://imgur.com/a/t3xSdEh. Avatarui spalvos: Fonas Geltonas užrašas su mano vardu Juodas. Spalvos parašui: Fonas Žalias o užrašas su mano vardu Juodas.
 6. "Sunshine Radio"|Neaktyvumas/Palikimas

  Anketa, norint pranešti apie neaktyvumą Jūsų Vardas_Pavardė:Mode_Hill Kiek laiko būsite neaktyvus?:Na nuo ryto ir aktyvus nebūsiu iki 19:00 valandos. Kodėl būsite neaktyvus?:Išvažiuoju į Policijos rėmėjų apmokymus.
 7. "Sunshine Radio" |Nuolatinė atranka

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime;Mode_Hill. 2. Jūsų amžius;18 metų. 3. Jūsų VVP nuoroda;https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mode_Hill 4. Ar esate dirbęs DJ Radijos firmoje, (jei taip pas ką dirbote, kaip sekėsi?):Taip esu dirbęs,na iš tiesų sekėsi neblogai, tad ir vėl nusprendžiau sugrįžti į radisto vietą. 5. Papasakokite kaip suprantat DJ Radijos darbą?;Radistas tai asmuo kuris serveryje veda įvairias laidas,žaidimus serverio žaidėjams, tai pat jie skelbia ir įvairiausius skelbimus susijusius su pardavimais, pirkimais, pasiūlymais ir panašiai. 6. Kodėl pasirinkote būtent DJ Radijos firma?;Nes serveryje turiu mažiausiai patirties šiame darbe, tad noriu užsikelti kuo daugiau patirties. Ir plius šis darbas tikrai vertas dėmesio nors mažai kas jį renkasi na o aš būtent pasirinksiu Radisto darbo vietą. 7. Kuo sieksite atėjęs į firmą?;Pradžiai sieksiu kuo aukščiausios reputacijos,aukšto rango o paskui matysim kaip viskas eisis. 8. Ką manote apie naują DJ Radijos firmos valdžia?;Manau, bus tikrai geras vadovas sutarsime su juo,bei klausysime tai ką sako. 9. Apibūdinkite savo charakterį (trumpai);Aš esu draugiškas, linksmas,bendraujantis, padedantis kitiems, suprantantis kitus, komunikabilus, dažnai aktyvus pokalbiuose na ir šiaip paprastas vaikinukas. Sąvokos /dj -Parašyti pranešimą. /djn -Išjungti ir įjungti laidą, kartu parašant laidos pavadinimą. /ldj -Parašyti pranešimą esant laidos eteriui. Baikeris_Note -Radistų firmos vadovas. /skelbimas -Viešas pranešimas kurį matys visi esantys serveryje. Newsvan -Vienas iš pagrindinių darbinių transportų.
 8. Peikiu Mode_Hill

  Sveikas, aš šito nerašiau aš buvau parašęs "Labas Vakaras" įėjęs į serverį o kaip šitas užrašas galėjo pasirašyti manęs neklausk aš pats būčiau matęs kad taip parašiau,bet aiškiai šito nesimatė nebent kažkaip perdaryti įrodymai yra.
 9. Nuolatinė atranka į barygas

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Hill. 2. Ar atitinkate visus reikalavimus?: Taip, atitinku. 3. Ar esate dirbe dyleriuose?: Šiame projekte dar kolkas neesu dirbęs Dylerių bet kituose serveriuose tai teko dirbti šis dardas tikrai sunkus, nusikalstamas,ir tikrai pavojingas be galo žinau viską žinau. 4. Kiek laiko praėjus galima /pusti grobime?:Kas 5 min. 5. Išvardinkite bent 4 dalykus ko negalima daryt grobimo metu:Gydytis,Teleportuotis. 6. Dylerių darbo komandos?: /dylz, /dylg, /dyln. 7. Aktyvumas per dieną?: Na priklauso nuo laiko jeigu turiu gan daug laisvo laiko tad galiu būti minimum 60-210min per dieną. 8. Turit VIP/ADMIN?:Turiu Admin 1 lygio. 9. Ar sieksite konors mūsų firmoje?: Na bus matyt, pradžiai tai kuo didesnio rango.
 10. Peikiu Aurimas_Valatka

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mode_Hill. 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Aurimas_Valatka 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Aš ramiai sau žvejojau žuvis, tada prieina Aurimas surakina uždeda star už bėgimą nuo teisėsaugos tada nušauna ir aš kalėjime atsiduriu. 4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):https://imgur.com/a/fNmGQM4
×