Jump to content

Luk_Hyb

Narys
 • Pranešimai

  90
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Luk_Hyb

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

361 profilio peržiūros
 1. Dyleriai | Nuolatinė atranka

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Hybrid 2. Jūsų "VVP" linkas: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Lukas_Hybrid 3. Kiek laiko praleidžiate serveryje?: minimaliai 240 minučių. 4. Kiek planuojate išdirbti dyleriuose?: viršysiu minimalų laikotarpį. 5. Kodėl būtent norite į dylerius, o ne į fūristus?: dėl direktoriaus. 6. Išvaridinkite bent 4 grobimo taisykles: healintis su vip/admin komandomis grobiamajoje vietoje, naudoti teleportacijas prie grobimo vietos, grįžti į grobimą be ginklų, vartoti psichiką veikančias medžiagas per anksti. 7. Išvaridinkite darbo komandas: /dyl, /dylz, /dyln, /dylg. 8. Jūsų manymu kokia dylerių paskirtis serveryje?: sukelti chaosą miestelių ribose bei už jų. 9. Ar turi TeamSpeak3//Keybinderi?: jep.
 2. Peikiu Lukas_Hybrid

  Ką aš nebachuras, kad man būtų vienodos taisyklės? O jei rmt jei toks išminčius parodyk taisyklę, kad negalima.
 3. ANALIZĖ Į DYLERIŲ DIREKTORIŲ

  Sveikinimai, emigrante boxiura, galėsi pgl veiksmo serveriukui įšaut. Ps puiki analizė "Venturai"
 4. Peikiu Lukas_Hybrid

  tprsm net neturiu admin kaip galėjau dėt įta su /pzu komanda? Įrodymai - https://streamable.com/3lrlc
 5. Peikiu Lukas_Hybrid

  tprsm net neturiu admin kaip galėjau dėt įta su /pzu komanda? Įrodymai - https://streamable.com/3lrlc
 6. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Hybrid 2. Užblokavimo priežastis: Speed hack. 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: su aukstu pingu drift.cs 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/rztumqQ
 7. Peikiu Lukas_Hybrid

  Kirtai zole pries apsivirsdamamas o tai nuvede prie dar dididesnio nusižentimo
 8. Peikiu Lukas_Hybrid

  irod https://streamable.com/camg2
 9. Transporteriai | Nuolatinė atranka

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Lukas_Hybrid 2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: minimaliai serveriui skiriu 240 minučių, be AFK rėžimo. 3. Kodėl norite dirbti transporteriu?: del direktoriaus, kadangi esu dirbęs jo praeitose erose, tai pagalvojau, kodėl gi neatėjus ir į dabartinę? 4. Paaiškinkite kaip reikia pusti žolę: su komanda /pusti, o ją galimą naudoti ,kai gyvybės yra mažesnės nei 100 (pvž: 99.) 5. Ar atitinkate visus reikalavimus?: žinoma. 6. Ar turite VIP/ADMIN? Jeigu neturite, tai kaip įsigysite ginklų?: turiu vip'ą. 7. Išvardinkite bent kelias grobimo taisykles: grobimo metu negalima gydytis su vip/admin komandomis, naudoti teleportacijas prie grobiamosios vietos, grįžti į grobimą be ginklų, pūsti žolę per anksti ir t.t.
 10. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gelyte_Inesyte2. Užblokavimo priežastis: rapid fire3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: cbug su aukstu pingu4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/ZBqElCh
 11. Peikiu Gelyne_Inesyte

  Nu nežinau tik dėl freeroamo žaidėjai lošę čia tikrai retas koks laikosi rp taisyklių xd.
 12. Peikiu Gelyte_Inesyte

  Prašau pateikti įrodymus, kaip mes jus pravažiavome. Nuotraukoje galima pastebėti, jog važiuojame jūsų kryptimi pasakoje jus veliau patikriname. Tai, kam dėl tokių menkniekių reikštis?
 13. Peikiu Gelyne_Inesyte

  Xdd seni net nepasodinom gi kiek cia prisijungiu palost ant prikolo veiksmuko tik padot nu kuode cia pyktt
 14. Peikiu Gelyne_Inesyte

  Supratau hudai pats irgi būdamas swat nesąmones darei ://
 15. Peikiu Gelyte_Inesyte

  Tazeris buvo panaudotas priverstinai sustabdyti jus ir veliau patikrinti ar su savimi turite psichiką veikiančių medžiagų . Tikiuosi per daug smurto ne sukėliau.
×