Emis_Klaipeda

Narys
 • Pranešimai

  58
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Emis_Klaipeda

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  Kyla
 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Dyleriūcha
 • Gyvenvietė
  Neturiu
 • Tr. Priemonė
  Sultan

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

356 profilio peržiūros
 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Emis_Klaipeda Jūsų nuotrauka: Komentaras (nebūtina): Užluzo S4 tai fotkinau su S3 kokybe sudasss bet sueis.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Klaiepda Jūsų Info/darbo patirties lentelės: Ar mokate naudotis forumu, ar pildote temas?: Tikrai moku esu dirbęs šioje firmoje nuo pirmos atrankos, tad tikrai moku naudotis. Koks jūsų minimalus aktyvumas į diena [bus tikrinama]: 1-5h. Kodė renkatės "M'M Taksi" firma, o ne Mechanikų?: Rinkausi mechanikų firmą, bet dėje nepatekau. Čia pas Masia dirbau jau nuo pat pirmos atrankos ir visai man patiko tik, kad išėjau į fūras, nes norėjau šaibų pasidaryti ir prižadėjau, jog grįžiu. Štai ir aš. Tikrai fainas tas Masia. Pisalas irgi toks nrml. Buvai dar darbuotojas ir atrodei visai neblogai. Na ką viskas. Kokį darbą atlieka taksistų firma?: Vežioje klijentus nuo vienos vietos iki kitos vietos kur jis pasireka. Jūsų nuomone apie dabartinė taksi valdžia [Apie kiekvieną atskirai] [Įsamiai]: @Masia_Mantas Mldc taksi drk. Kai dirbau pas tave Taksi firmoje tikrai dėjai pastangų, kad mums darbuotojams būtų įdomu dirbti. Galvojai kokias temas sukurti, idėjai daug darbo. Manau išlikai dar toks pat. @Netavo_Pisalas Neblogas darbuotojas buvai siekiai transporterių ir per kelias dienas pasiekiai. O paskui lamėjai pavaduotojo rinkimus ir tapai Taksi/Transporterių firmos pavaduotojumi. Aš nesulaukiau kai tu tapai pavaduotoju, bet mačiau tavo perspektyva būnant darbuotoju. Savokos. Taksi - Darbinis taksistų transportas. Jester - Darbinis trasnporterių transportas Netavo_Pisalas - Taksi/Transportių pavaduotojas. Akcija - Tai kada paslaugos teikiamos nemokamai. Budėjimas - Kai taksistai/transporteriai budi miesteliuose iki paskirto laiko. Treniruotė - Tai valdžios vedama veikla. Masia_Mantas - Taksi/Transporterių direktorius /R - Darbo racija. N - Pasirinkimas ar imti pinigus iš kliento ar ne. Ligoninė - Tai tokia įstaiga kurioje žmones gydosi. Situacija. Važinėjate po miestelius ieškote klijentų ir į jus pradededa šaudyti, jūs išlipate iš darbinės transporto priemonės, išsitraukiate šunamuosius ginklus ir pradedate šaudyti. Kas blogai, ko nepadariau?: Nepadariau įrodymų, nes paskui jeigu jis parašys papeikimą, aš neturėsiu kaip įrodyti, kad aš nekaltas. Reikia pasidaryti įrodymus.
 3. 1. Jūsų slapyvardis serveryje bei kiek jums metu : Emis_Klaipeda 14 metų. 2. Jūsų TAB bei INFO lentelė : 3. Jūsų DARBO PATIRTIES lentelė : 4. Kodėl norite butent į mechaniku firmą? : Atsibodo teisėsauga ir nusikalstamos kariauti ir kariauti. Noriu prižiūrėti miestelius nuo netvarkingai pastatytų mašinų. Aišku noriu pabendrauti su savo kolegomis ir pasikelti darbo xp. Bandymas kažko pasiekti. 5. Koks jūsų aktyvumas per dieną? : 1-5h. 6. Ką manote apie mechanikų valdžia?[išsamiai] :Išsamiai nieko nepasakysiu, nes nesu dar bendravęs nei su direktoriumi nei su pavaduotojum. Manau čia čiūvakai gerai prižiūrį firmą ir nebus juokiu blogų minčių apie juos. Pagyvensim pamatysim. 7. Kuom mechanikai užsieminėja serveryje? : Prižiūri miestelius nuo netvarkingai pastatytų mašinų, juos tempia arba į vandenį arba į KMA. Pilda degalus ir sutaiso masiną. 8. Kiek galima būti AFK bazėje ir ne Bazėje? : Bazėja neribotas laikas, o už bazės ribų tik 15 minučių. 9. Kaip užvest mechanikų mašina? (towtruck) : Num2 arba Y >> Greitieji mygtukai >> Variklis. 10. Kiek reikia išdirbti Mechanikų darbe kad negauti NDS[juodojo sąrašo]? : Nemažiau kaip 1sav. 11. Ko truksta mechanikų firmai šiuo metu? : Nieko. Savokos : 1. Num6 – Prikabima transporto priemonę 2. /variklis - Tokios komandos nera 3. /piltikuro - pripila 20l kuro į automobilį. 4. /fix - Tokios komandos nera. 5. KMA - Konfiskuotų mašinų aikštelė 6. traukinukas - Tai kai TowTruck sukabinamos kartu ir šitaip daryti draudžiama. Galite sulaukti BAN 7. K.E.T - Kelių Eismo Taisyklės Situacijos : Važiojate su darbinė mašina pro Skelbimu kontora ir matote netvarkingai pastatyta infernusa , jus prikabinate jį ir nuvežat prie KMA ir iš niekur nieko atsiranda šio infernuso savininkas ir grasina jums kad parašys papeikima , kad nutempėt jo nuosavybė , kokie butu jūsų tolimesni veiksmai? : Paaiškinčiau, jog toks mano darbas, numesčiau įrodymus kur stovėjo automobilis ir jeigu jis manęs atsiprašo aš jam atiduodu infernusą. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl? : Čia blogai nes pavogiau jo automobilį. O jeigu nemačiau jog stovėjo žmogus atiduodu. Jeigu jam negana ir toliau šaudo atsišaudyčiau. Važiuojate pro M.Turgu ir matote kad ten yra palikta Gaisrinė , jus privažiuojat su Mechanikų darbine mašina ir pradedat kabinti mašina su num2 ir taip subuginat puse mašinu. Ar čia viskas yra gerai ar blogai?Kodėl? : Su num2 galite tik užvesti mašiną, o kabinti reikia su num6. Iš mašinų turgaus neina ištempti mašinų, padaryta kažkoke apsauga ar kažkas pnš.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Emis_Klaipeda2. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus: Jūros šventė rytoj, poryt, o šnd dar sergu.3. Kiek laiko būsite neaktyvus: iki pirmadienio, bet gal ryt bšk ryte prisijungsiu.
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Emis_Klaipeda2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Hugy_Pacanas3. Peikimo priežastis: Blogas Unjail4. Vaizdinė medžiaga:
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Emis_Klaipeda2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Chrisas_Mccalebb3. Užblokavimo priežastis: Bandymas papirkti Admin/Direktorių.4. Vaizdinė medžiaga:
 7. SULTAN automobilis sėkmingai parduotas Arminas_Safaz žaidėjui už 1.300.000LT Tema prašome rakinti.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė:Emis_Klaipeda Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus:Brolio gimše švest reik Kiek laiko būsite neaktyvus:gal ryt prisijungsiu arba pirmadienį.
 9. Gerai. Prašau su manimi susitarti žaidime.
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Emis_Klaipeda 2. Jūsų turima tr. priemonė:Sultam 3. Orientacinė turto suma:1,3m 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): 5. Komentaras (nebūtina): 17k ridos Pirkėjams (privaloma įkelti su viršuje esančia anketa) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 5 mln.):
 11. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Emis_Klaipeda2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Edward_Harrell3. Peikimo priežastis: Blogas /s naudojimas4. Vaizdinė medžiaga: http://imgur.com/a/fXrGQ
 12. Tai tik bsk padideja ekranas
 13. Žinau šitą jeigu man yra aukščiausioji revoliucija tj lagina.
 14. 1. Su, kuo susijusi problema?: Ekranas.2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Kai atsidarau gta san andreas arba samp mano ekranas mažytis. Kaip padaryt, kad jis butu didelis ant 640 x 480 x 32 revoliucijos 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):