Jump to content

Tadas_Messi

Narys
 • Pranešimai

  195
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Tadas_Messi

 • Rangas
  Honda
 • Gimtadienis 1998.02.25

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Vilnius
 1. įrodymai 100 balų!
  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Egidijus_Keza

   Egidijus_Keza

   jei nežinai tai tylek

  3. Tadas_Messi
  4. Dzeremis

   Dzeremis

   O gal kai darei ji pzu jis buvo dazasvaidyje , o kai padarei VT jis išėjo ir padare ateles kur nors :D

 2. ''Pardavėte'' Mašina

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Tadas_Messi 2. Čyterio/apgaviko Vardas_Pavardė? : Karolis_Marozas 3. Kaip ir kada jis čytino/apgavo? : Vėl tas bugas su mašinom, jau prarandu antrą mašina per tokius bugus, tvarkykit serverį, nes jau nebeįdomu žaisti, mašinos man negaila, man gaila tokių žmonių kurie čia vagia tas mašinas ir prašau juos UŽBANINTI. 4. Įrodymai [Nuotrauka/Video]? :
 3. 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Messi 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Manyčiau reiktu padaryti serveryje kada iškviečia kokia tarnyba, taxi, policija, ir pnš, rodytu to darbo racijoje ar specialioje lenteleje, na plačiau aprašysiu kitame punkte 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : žodžiu, galėtu padaryti taip kai kvieti taxi (imu kaip pavizdy) /kviesti taxi ligonine. tai va galėtu taxi racijoje ar padaryti lentele ( /iskvietimai ) kurioje rodytu visus iškvietimus o suteikus paslaugas galėtu atšaukti. pvz: Tadas_Messi kviečia taxi, vieta ligonine ( /priimti (Vardas_Pavardė/id) ir tam žaidėjui parodo darbuotojo vardą pavardę kuris priimė iškvietimą. tai manau tai tikrai padėtu serveryje, nes dauguma išsikviečia kokias tarnybas ir jos net nereguoja, o dabar žinotum ar tarnybos atvyksta ar ne.
 4. '' Pardavėte '' automobilį

  Aš ne dėl to kad atgauti, aš dėl to kad užblokuotu tokias sūkas
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Tadas_Messi 2. Čyterio/apgaviko Vardas_Pavardė? : Mister_Edgar 3. Kaip ir kada jis čytino/apgavo? : Subugino dėl automobilio pardavimo, man mašinos šiek tiek gaila, bet labiau gaila kad tokie graudus žmonės žaidžia 4. Įrodymai [Nuotrauka/Video]? :
 6. galit padėt? yra problema kai pajunginėju sampą užkrauna iki '' serveris kraunas >> '' ir užstringa, nieko neeina daryt, ant kitu servu irgi, o pats gta veikia, perrasiau ir gta ir sampa vistiek tas pats gal zinot kame problema? :)

  1. Sirioga_Master

   Sirioga_Master

   isirasyk naujausia samp versija.

  2. Tadas_Messi
 7. Idėja dėl lag'o.

  modus išsitrink ir nelagins
 8. Labas rytas, yra problemėlė, vakar išėjau palikęs samp ijungta kai buvau jaile, dabar ateinu į serverį prisiloginu ir serveris išmeta už čytų turėjima. Gal kas galit padėt nes nežinau ka daryt, o čytu tikrai neturiu :D:D

  1. Egidijus_Keza
  2. Spikis_Bmx

   Spikis_Bmx

   Arba staigiai įmest į jailą,poto unjailinti.

    

  3. Deimantas_Armani1

   Deimantas_Armani1

   man taip buvo , išsirašiau sob ir atsibuginau su 4 .

 9. 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Messi 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Manau kad reiktu padaryti papildoma darbą, kaip degalinių darbuotojai ar kažkas panašaus, degalinių direktoriai galėtu keisti benzino kainas ir panašiai, taip pat galėtu padaryti benzina, dyzeli, dujas. Kas norėtu galėtu isidėti dujas į automobilį, arba perkant pasirinkti, benzinas, dyzelis ar dujos. manau kad automobiliuose reiktu padaryt ne tokius didelius bakus ir padaryt benzino naudojimo vidurkį vairuojant. pvz infernusas gali sunaudoti apie 20-25litrus ir panašiai, pagal mašinos diduma ir galinguma. iššimti tuos bakus ir panašiai, nes šiuo metu degalinės yra nebenaudojamos visiškai. 4. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomuma : Pagyvintu serverį, atsirastu papildomas darbas, būtų tikrai labiau reališkesnis žaidimas
 10. kas cia vapse vyksta?? :DD

 11. kas zaidzia sampa ant macbooko?

 12. Gal kas zaidzia sampa ant macbooko? ir zino is kur ji parsisiust?:D

  1. Mat_Nek

   Mat_Nek

   man atrodo visiem taspats

    

×