Jump to content

Matas_Kurk

Narys
 • Pranešimai

  96
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

7 Sekėjai

Apie Matas_Kurk

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2002.12.09

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

692 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Kurk2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Zulikas_Mantelis3. Peikimo priežastis: Blogas mute naudojimas, kiek žinau už šį * simbolį mute negalima dėti.4. Vaizdinė medžiaga:
 2. Peikiu The_Carl

  Tai kad čia afk buggas, tad ne kickint reikėjo o ispėti ir po ispėjimo kickinti jei nepadariau rr, nes tik norėjau padaryti /vt ir gavau kick'ą... + Dar 2žmonės būvo tikrai afk o tu jų nekickinai..
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Kurk2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @The_Carl3. Peikimo priežastis: Blogas kick naudojimas.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/znyxa
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Kurk2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Exitukas_Tukas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/pBIfr
 5. Peikiu Samp_Elfas

  Šeip tai nušoviau visiškai kitą žaidėją kuris šaudė į mane o į tave aš net neatsisukęs žaidimę...
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Kurk2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Ignas_Prefiks3. Peikimo priežastis: Blogas /mute naudojimas tenais **j būvo žodis ŠeipSauJomajo4. Vaizdinė medžiaga:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Kurk2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Samp_Elfass3. Peikimo priežastis: Blogas /freeze naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Matas_Kurk2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:DM darymas3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Morisha_Cruise4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 9. Sveiki kam įdomų kam ne, bet grįžtų į projektą nes Toshos nebėra kad ir labai ''liūdna''

  1. Marius_Benz

   Marius_Benz

   Džiugi naujiena :)

 10. Sveiki visi, sekmės žaidimę.

  1. Tedis_Ted

   Tedis_Ted

   Sveikas, sėkmės.

 11. [APKLAUSA] Jūsų nuomonė apie naujuosius DP

  Na tikrai naujieji DP kruopščiai atlieka savo darbą ir manau kad jie geresni už senuosius DP.
 12. [Apklausa] LMG "Čyteriai"

  Kmr_Kmr ir Dwayne_Winston, Kmr_Kmr protingas nes čhytiną atcijunges.
 13. Išrinktas SWAT direktorius!!!

  Sveikinu Ganja, mldc kad pajiemei tokį aukštą postą, bet jį turėsi ir prižiūrėti ir palaikyti tvarką na bet kai pas Tony visur buvai Pavas tai manau patirties pasisėmes daugiau negu reikia Sėkmės Direktoriaujant. P.S. Tony analizę būvo be priekaištų. +REP
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Kurk2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas3. Peikimo priežastis: Apgaudinėjimai, būvo D.Event ir mane pašovę iš taz nors ir taip būvo Gerb. Direktoriaus Kuolo pasakytą jog pašovus su tazeriu bus išmetimas tad prizo laimėtojo neužskaičiau na ir pašovus mane Young_Boy surakino tai tikrai samokslas. 4.Vaizdinė medžiaga:
×