Jump to content

Ned_Cold

Narys
 • Pranešimai

  103
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

7 Sekėjai

Apie Ned_Cold

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis Balandis 9

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Uostamiestis

Paskutiniai lankytojai

1.594 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ned_Cold 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Surakino, ir vežė per /vt 2 ir išmetė už mašinos spawn čyt'ą 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Neradau kitos anketos šablono pagal šitą atvejį, tai šitaip užpildžiau.
 2. Kokios modifikacijos ieškote: Ieškau defaultinių priekabų, nes atsisiunčiau ir buginas, o paprastos nerandu. Fūristų darbui. Modifikacijos vaizdo medžiaga: Nėra Ar paspaudėte patinka ant temos: Yes Ar prižadate atsisakyti už modifikacijas per 2h: Yes
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ned_Cold2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Coach_Cartel3. Jūsų kaltinimai: Free staru kentas pridėjo.4. Vaizdinė medžiaga:
 4. [ieškau] keliu modo

  » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: Keliu modas » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Numeskit pavyzdžių. Dėkui
 5. [ieškau] enb

  » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: enb » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): numeskit enb pasiulymų. Dėkui
 6. » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: uniforma » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Fūristo, bei dylerio skino uniformos.
 7. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Donce_Kirvis2. Užblokavimo priežastis: Gyvybių hack naudojimą.3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Važiavau su dviračiu ir iš gavau baną4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 8. Sveikas, ši idėja pagyvintu LMG žaidimą, bei mechanikų darbą sakau didelį UŽ.
 9. Augis_Dash užblokavo Malcolm_Echart

  Bėja aš pamačiau kaip užbluokavai Karolina_Murr ir norėjau isitikinti ar šis bugas veikia , ir nėjo nusitelinti ir pagalvojau , jog jį ištaisė.
 10. [PERKU] steam paskyros, kurioje būtų CSGO !

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Malcolm_Echart 2. Jūsų parduodamas turtas: Steam acc su CS:GO ir dar vienu 4 Eurų žaidimas. 3. Orientacinė turto suma: ~15, 25 milijonų. 4. Komentaras (nebūtina)
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Malcolm_Echart 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tony_Saltukas 3. Peikimo priežastis: Free ban , pats siule unjail. Vienu zodziu bande pasipelnyti, mate kad nesigavo ir tada bande pakenkti, patys matot kad turejo buti daugiau foto irodymu, o jis su tokiais irodymais ban deda ir plius siulo pirkti?? Administracija atsižvelgit, nes adminai negaliu siulyt pirkti unjail, as pats to net neprasiau. 4. Vaizdinė medžiaga:
 12. Tony_Saltukas Banned Malcolm_Echart

  Siaip tu man pasiulei pirkti, o as tik norejau prigauti. Lauk papeikimo. Tu pats savo nuotraukoj parodai kad man siulei pirkti, o manau adminai tikrai negali pardavinet unjail. man sedet jaile nedaug buvo laiko. Krc ner pas tave irodymu , o tik parodai kad pats siulei pirkti, bet tau nepaejo. ir ziurek po kiek laiko suma buvo parasyta. Manau administracija atsižvelgsit ir nubausit tokius kaip jis, kurie bando ne tik pasipelnyti, bet dar ir pakenkti. Beto mane uzbanino tik veliau kai pamate kad neduodu pinigu
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Malcolm_Echart2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Mašinų vogimas.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Svajunas_Kulkus4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 14. Peikiu Svajunas_Kulkus

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Malcolm_Echart2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Svajunas_Kulkus3. Peikimo priežastis: Free jail.4. Vaizdinė medžiaga:
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Malcolm_Echart 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free jail. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Erne_Drifterx 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 1
×