Jump to content

Matis_Mind

Narys
 • Pranešimai

  492
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Matis_Mind

 • Rangas
  #TV #Athletics #Hashtag
 • Gimtadienis 2003.04.24

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Ginkūnai
 • Interesai
  LMG ir TV ir Sportas

Paskutiniai lankytojai

1.120 profilio peržiūros
 1. Firmų valdžios atstovų neaktyvumas

  NEAKTYVUMO ANKETA 1. Jūsų slapyvardis: Matis_Mind 2. Jūsų pareigos ir atstovaujamas darbas?: Taksi, Taksi pavaduotojas. 3. Neaktyvumo priežastis?: Išvarau į stovyklą (Sporto). 4. Neaktyvumo laikotarpis?: Apie 1 savaitę, nuo 2019-07-21 iki 2019-07-28. 5. Įpareigoti asmenys, kurie prižiūrės firmą?: @Arnas_Sanra susitarėm, jis apie tai žino.
 2. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 6h 25min: https://imgur.com/a/zKxXnGq Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: Daug maž kaip ir žaidime, tik kelis kart palūžo Ts tai nepasidariau ss. Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Sekėsi normaliai, šiandien daug darbo turėjau realybej, tai labai daug nenuveikiau. Per dieną paskelbinėjau per /d, kad į mūsų firmą vyksta atranka forume, paskelbinėjau naudingos informacijos į raciją: https://imgur.com/a/F5vqa6t ,surengiau darbo eventą: https://imgur.com/a/6aFTV8I ir porą kartų peržiūrėjau darbuotojus per /pzu: https://imgur.com/a/W4r0K6O ,tiek šiandien, išvarau gerint sportinių įgudžių ir pailsėti, iki kitos savaitės. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 3. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 6h 11min: https://imgur.com/a/mR2XCKA Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: 6h 14min: https://imgur.com/a/SbPbl8O Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Sekėsi normaliai, surengiau darbo eventą: https://imgur.com/a/7rg55J1 ,kelis kart klausiau ar darbuotojai nori veiklos, atsakymų nesulaukiau, tik iš trečio karto surengiau budėjimą kur dalyvavom pora žmonių: https://imgur.com/a/GXtvGOl ,paskelbinėjau naudingos informacijos į raciją: https://imgur.com/a/TyCb4mr ir pora kartų peržiūrėjau darbuotojus per /pzu: https://imgur.com/a/iJQJvQl ,ir per dieną paskelbinėjau per /d, kad į mūsų firmą forume vyksta atranka. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 4. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 6h 31min: https://imgur.com/a/fmFgIVW Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: 9h 30min: https://imgur.com/a/GX7yveZ Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Normaliai sekėsi, surengiau 2 darbo eventus: https://imgur.com/a/CZEj7kA ,peržiūrėjau darbuotojus per /pzu: https://imgur.com/a/ZICyjH3 ,paskelbinėjau naudingos informacijos į raciją: https://imgur.com/a/uB9MZsR ,tiek šiandien. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 5. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 5h 52min: https://imgur.com/a/emxynjo Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: 8h 32min: https://imgur.com/a/CT2lkjz Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Sekėsi normaliai, peržiūrėjau darbuotojus per /pzu: https://imgur.com/a/Kdeu5zV ,į raciją paskelbinėjau naudingos informacijos: https://imgur.com/a/K8Tk8gb ir surengiau budėjimą: https://imgur.com/a/a2RGLVI tiek šiandien. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 6. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 5h: https://imgur.com/a/DeGmkKm Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: 5h 30min: https://imgur.com/a/ZlkiXDd Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Sekėsi normaliai, pareklamavau savo temą forume: https://imgur.com/a/oZaV7rK ,surengiau darbo eventą: https://imgur.com/a/LLcXAV8 ir peržiūrėjau darbuotojus per /pzu 2 kartus: https://imgur.com/a/p8DY67D ,tiek šiandienai. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 7. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 4h 32min: https://imgur.com/a/3JY9EMM Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: Apie 5h: https://imgur.com/a/pwhMTgy Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Sekėsi gerai, surengiau 2 budėjimus (Vienas iš jų buvo bendromis jėgomis su Arnas_Sanra): https://imgur.com/a/PoFPPcX ,paskelbinėjau naudingos informacijos į raciją: https://imgur.com/a/PAcgFOi ir peržiūrėjau darbuotojus per /pzu: https://imgur.com/a/EkHNXjI ir per dieną per /d paskelbinėjau, kad forume vyksta atranka į mūsų firmą. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 8. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 4h 40min: https://imgur.com/a/j9Spdeq Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: 5h 30min: https://imgur.com/a/poT0UhK Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Šiandien mažiau nuveikiau, nes prisijungti į žaidimą galimybę gavau tik vakarop, bet peržiūrėjau darbuotojus per /pzu: https://imgur.com/a/w94myt2 ,paskelbinėjau informacijos į raciją: https://imgur.com/a/tGOttN7 ir kiek buvau prisijungęs bandžiau skelbinėt per /d, kad pas mus forume vyksta atranka. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 9. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 5h 3min: https://imgur.com/a/oW6OQEt Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: Daug maž kaip ir žaidime, tik neturiu ss, nes lūžinėjau man Ts. Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Normaliai sekėsi, surengiau darbo eventą: https://imgur.com/a/wfJERsI ,peržiūrėjau per /pzu darbuotojus, tik ss pamiršau pasidaryt, surengiau budėjimą: https://imgur.com/a/4j0ia8X ir pareklamavau savo temą forume: https://imgur.com/a/qHt2jBW tiek šiandien. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 10. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 6h 52min: https://imgur.com/a/eYICl8s Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: Daugmaž kaip ir žaidime tik ss turiu su 4h: https://imgur.com/a/bz5laPw Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Sekėsi normaliai, peržiūrėjau darbuotojus per /pzu, 2 kartus: https://imgur.com/a/QlGk1qo ,surengiau darbo eventą: https://imgur.com/a/T79ZVlr ir surengiau budėjimą: https://imgur.com/a/EJ0jugB ir dar per dieną per /d paskelbinėjau, kad į mūsų firmą vyksta atranka forume. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 11. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 5h 10min: https://imgur.com/a/st9NIVn Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: Apie 5h: https://imgur.com/a/QKk1PWS Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Šiandien pasyviau, per /d paskelbinėjau, kad forume vyksta atranka į mūsų firmą, paskelbinėjau į raciją naudingos informacijos: https://imgur.com/a/xB3LsDv ,peržiūrėjau darbuotojus per /pzu: https://imgur.com/a/diKFp6P tiek šiandien. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 12. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 7h 46min: https://imgur.com/a/mGQMA49 Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: Maždaug kaip žaidime, tik ts buvo palūžęs ir ss nepasidariau. Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Gerai, peržiūrėjau darbuotojus per /pzu: https://imgur.com/a/NDmLFNb ,surengiau darbo eventą: https://imgur.com/a/adXuKUl ,paskelbinėjau, kad į mūsų firmą vyksta atranka forume ir surengiau kelionę su veikla: https://imgur.com/a/I7eLvDZ . Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 13. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 8h: https://imgur.com/a/jiYOFPV Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: Beveik 8h: https://imgur.com/a/sl9Qsrr Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Šiandien buvau pasyvesnis, paskelbinėjau informacijos racijon: https://imgur.com/a/S9fyvxB ir peržiūrėjau darbuotojus per /pzu 2 kartus: https://imgur.com/a/MlMu0TO ir per dieną per /d paskelbinėjau, kad vyksta atranka į mūsų firmą. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 14. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 5h 37min: https://imgur.com/a/VTXwtLK Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: Daug maž kaip ir žaidime, tik ss turiu 2 su biški h: https://imgur.com/a/j2RCdg7 Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Normaliai sekėsi, peržiūrėjau darbuotojus per /pzu: https://imgur.com/a/HZb7D3k ,surengiau veiklą su budėjimu: https://imgur.com/a/XopFLa5 ir pareklamavau savo temą forume: https://imgur.com/a/wWfScHz . Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
 15. Pavaduotojų/prižiūrėtojų ataskaita: Jūsų Vardas_Pavardė: Matis_Mind Kiek šiandien praleidote serveryje?: 8h 23min: https://imgur.com/a/Jb8Kk4r Kiek šiandien praleidote "TeamSpeak3" programoje?: Apie 5h: https://imgur.com/a/z5uSiUF Trumpai aprašykite kokį darbą atlikote bei kaip jums sekėsi?: Gerai sekėsi, peržiūrėjau darbuotojus per /pzu 2 kartus: https://imgur.com/a/S6dWGF5 ,surengiau darbo eventą: https://imgur.com/a/3xucWlH ,surengiau budėjimą: https://imgur.com/a/OudMWX9 ir per dieną skelbinėjau per /d, kad vyksta atranka į mūsų firmą. Jūsų atlikto darbo įrodymai?: Viršuj. Sugalvojote kažko naujo firmai?: Šiandien nea.
×