Jump to content

Tiesiog_Aivaras

Narys
 • Pranešimai

  490
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Tiesiog_Aivaras

 • Rangas
  Nitrūškė

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.503 profilio peržiūros
 1. Vis dar čia kaistat? :D

   

 2. Lukas_Fanta tepa slides

  Faktas, kad buvo senai čia viskas aišku, jog šiame projekte nieko ir nebebus, kiekvienas prižiūrėtojas pabuvęs kitame projekte prisišaudo idėjų ir įneša naujovių čia. Kurie vis dar bando, atlikt Edgaro darbą ne iš skripto pusės. Pats asmeniškai čia praleidau dafiga metų, praleidau ir dafiga pinigų, gerai, kad bent dalį išėjo susigrąžinti. Suprantamas dalykas, kad čia daug, kas praleido didžiąją savo gyvenimo dalį, kapodamas sampa ir tik lmg servuką. Bet žmonės susimąstykit, nueikit į kitus projektus ten viskas žymiai geriau ir įdomiau, tik tie projektai ilgai negyvuoja, nes nesurenka žmonių skaičiaus. Lygiai čia tas pats, nėra žmonių - nėra LMG. Kiekvienas serveris, nesvarbu ar samp, ar csgo, ar fivem. Be žmonių, niekas nieko nepasieks. Jeigu turit chėbra ir kimarinat čia dėl chėbros, tai šaukit visi kartu kažkur kažką geresnio ir įdomesnio nuveikt. Nes čia užmirštas kampelis Visi puikiai žinot, kad sampas nebėra tas populiarusis žaidimas, tad siūlyčiau persikraustyt į FIVEM, nors ten pamatysit, kaip reikia roleplayint ir susirasit bendravimui žymiai brandesnį ir įdomesnį kolektyvą. Dar pabaigai, patys geriausi ir įdomiausi čia laikai buvo tada, kai tik pradėjau žaist, žvejybos punkte būdavo dafiga snukių ir visi džiaugdavosi, kad banginius pagauna. Ir jokie darbai ar pareigos nerūpėjo, o kai nuėjau į gaujas, vienas bosas, surinkdavo po 50-60 veidų, va ten laikai būdavo. O dabar išlikęs atsiminimas... Nieko nebuvau čia pasiekęs ir net nebandžiau, nes kyšt savo laiką į beprasmį projektą nebuvo prasmės. Ateidavom, pakimarindavom ir išeidavom.
 3. Zdrv ol, senai matyti ir girdėti kaip gyvenimas?

   

  1. boxo_sunus

   boxo_sunus

   sv, neblogas o tau

  2. Tiesiog_Aivaras

   Tiesiog_Aivaras

   Viskas rožėm klota ;D

    

    

 4. Priviet pacany ir čiolės, kas csgo sumest?

 5. Yra norinčių sužaisti csgo coop misijas? For fun yra 3 dalys. 

 6. Kas CSGO mm sumest? For fun, paprikolinsim 

 7. Yra noriciu csgo sumest? 

 8. [Idėjos] Daug idėjų viename.

  Kopijuotos „Idėjos“ iš nuvalkiotų gamemodų, kokiam šūdserverį buvai? Surašytos komandos jeigu jau kažką panašaus siūlai, siūlyk iki galo. Tarkim padaryti direktoriams valdymo pultą per kurį galima atlikti visas tavąsias surašytas komandas vienu paspaudimu. Vienas didesnis darbas, mažiau pinsios nei tavo šitoj nesąmonei...
 9. policija.png

  „Pripisai ratu ir prišikai selui ant scenos.“
 10. Pasiūlom gerą filmą, kokį nors paremta tikrais faktais. Numesiu filmai in taškų..

 11. [IDĖJA] DP,SPV,FMV

  Duos jiems jungtis labai prie acp, kad ir galimybės ribotu, vistiek galės per daug. Neįmanomas dalykas, išmanykit nors kiek IPS galimybės siūlydami idėjas.
×