Jump to content

PPaulius_Sleeker

Narys
 • Pranešimai

  182
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie PPaulius_Sleeker

 • Rangas
  No. 1
 • Gimtadienis 2001.05.23

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Utena

Paskutiniai lankytojai

2.550 profilio peržiūros
 1. Deivis_Deividukas blogas

  Šaunu matyt, kad nepamiršai taxi firmos! `Dar pamenu, kai darydavai pertraukas lygtais dėl teisių (eidavai mokytis KET), taip pat buvai tuo metu žiauriai draugiškas žmogus, gaila dabar nežinau kontaktų :/ Ir teksto spalva per šviesi...
 2. [Android] Gta Sa įsirašymas į telefoną!

  Sveiki, gal kažkas turit norą pažaisti paprastą Gta Sa ne tik per pc, bet ir telefone (Android), aišku, tik ne samp? Šiame video yra viskas detaliai paaiškinta, kaip tai padaryti (pats video yra senas, bet vis dar veikia)! Video yra kurtas mano pačio! Visi atsisiuntimo failai yra video aprašyme.. Gta San Andreas įsirašymas į Android telefoną.
 3. [Vegas Pro PAMOKA] Keli gražūs efektai vaizdo įrašui!

  Ups.. Visiškai pamiršau kokią nuorodą duoda youtube kopijuojant ją iš ten, kur aš kopijavau.. Ištaisyta!
 4. Sveiki, galbūt kažkas montuojate žaidimų video, ar norite išmokti tai daryti, štai keli efektai, kurie pagražins šiek tiek patį video.. Vienintelio dalyko, kurio reiks - Vegas Pro programos ir kai kurių efektų failų, kurie yra viename iš video aprašymų! Abi pamokos yra šiuose video bei jie yra kurti mano pačio! "Glitch" efektas "Bumps & flashes" efektai
 5. Mechanikų direktorius fūristas ir asmeninė apsauga.

  Silpna apsauga kažkokia ;D
 6. mechanikai.jpg

  @Zenia___Bond seniuukai tu čia kada spėjai drk pagriebt? ;D
 7. Retas momentas :D

  Pagerbtas tarp žvaigždžių
 8. Laimėk 2100 taškų.

  Renkuosi skaičių 36, tikiuosi viltis nenuvils, bei sėkmės!
 9. LMG Vėlykų konkursas!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė? Paulius_Sleeker 2. Maždaug kiek laiko kurėte, +/- 15 min, neskaičiavau net 3. Jūsų darbo rezultatas (eilėraštis)? Artėja šventės, artėja vėlykos, Atbėga iš miško ilgai lauktas vėlykinis kiškutis, Parnešdamas mums vėlykinius margučius, Ir štai ridename juos kaip linksmus žaisliukus, Rieda baltas, rieda rusvas, Ir štai jau įsiveržia jau tas geltonasis margutis, Vaikai žaidžia, kartu ir linksma, kartu ir pikta, Kodėl nelaimi tas gražusis margutis, Susikimba visi susipyksta, Kol galiausiai margučiai sudūžta, Štai vėlykas turime, Džiaugiamės ir žaidžiame, Ir švenčiame jas kasmet!
 10. Serverio Atnaujinimai 1.8.00

  Vouv, didžiulis, bet kaip man per tiek metų gal ir galėjo būti šiek tiek daugiau eilučių su atnaujinimais Visgi turime užtektinai, ir to mums pakanka, gaila, kad nebežaidžiu prie PC daugiau, bet tikiuosi, kad serveris bus iki šiol kai kuriems favoritas, bei klestės! Sėkmės šiame projekte!!
 11. Oho, kaip pasikeitė forumas :D Ai tiesa labas naktis ;)

×