Jump to content

PPaulius_Sleeker

Narys
 • Pranešimai

  185
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie PPaulius_Sleeker

 • Rangas
  No. 1
 • Gimtadienis 2001.05.23

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Utena

Paskutiniai lankytojai

3.295 profilio peržiūros
 1. Kaip senai aš čia buvau :DD

 2. Deivis_Deividukas blogas

  Šaunu matyt, kad nepamiršai taxi firmos! `Dar pamenu, kai darydavai pertraukas lygtais dėl teisių (eidavai mokytis KET), taip pat buvai tuo metu žiauriai draugiškas žmogus, gaila dabar nežinau kontaktų :/ Ir teksto spalva per šviesi...
 3. Mechanikų direktorius fūristas ir asmeninė apsauga.

  Silpna apsauga kažkokia ;D
 4. mechanikai.jpg

  @Zenia___Bond seniuukai tu čia kada spėjai drk pagriebt? ;D
 5. Retas momentas :D

  Pagerbtas tarp žvaigždžių
 6. Laimėk 2100 taškų.

  Renkuosi skaičių 36, tikiuosi viltis nenuvils, bei sėkmės!
 7. LMG Vėlykų konkursas!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė? Paulius_Sleeker 2. Maždaug kiek laiko kurėte, +/- 15 min, neskaičiavau net 3. Jūsų darbo rezultatas (eilėraštis)? Artėja šventės, artėja vėlykos, Atbėga iš miško ilgai lauktas vėlykinis kiškutis, Parnešdamas mums vėlykinius margučius, Ir štai ridename juos kaip linksmus žaisliukus, Rieda baltas, rieda rusvas, Ir štai jau įsiveržia jau tas geltonasis margutis, Vaikai žaidžia, kartu ir linksma, kartu ir pikta, Kodėl nelaimi tas gražusis margutis, Susikimba visi susipyksta, Kol galiausiai margučiai sudūžta, Štai vėlykas turime, Džiaugiamės ir žaidžiame, Ir švenčiame jas kasmet!
 8. Serverio Atnaujinimai 1.8.00

  Vouv, didžiulis, bet kaip man per tiek metų gal ir galėjo būti šiek tiek daugiau eilučių su atnaujinimais Visgi turime užtektinai, ir to mums pakanka, gaila, kad nebežaidžiu prie PC daugiau, bet tikiuosi, kad serveris bus iki šiol kai kuriems favoritas, bei klestės! Sėkmės šiame projekte!!
 9. Oho, kaip pasikeitė forumas :D Ai tiesa labas naktis ;)

 10. 7 LMG Gimtadienis

  7 metukai, visai neblogai O veiklos žiūriu nepatingėjot įdėti! Bus įdomu pamatyti, kokia gi ta speciali dovana O.o Sveikinimai visiems!
×