Jump to content

Leavinau

Narys
 • Pranešimai

  62
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Leavinau

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2002.08.07

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

760 profilio peržiūros
 1. NIEKO NEAŠ VISKA DARAU VISKAMAN NUHACKINO KAŽKOKS NOOBA SVISKAPAKAIOTĖ APSIULIUČIAI VISKA

 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tavo_Velnias Per kiek laiko sukūrėte eilėraštį?: 10-15min Jūsų sukurtas eilėraštis: Labas su jumis Tavo_Velnias ir jus norėtu kad jus perskaitytumėte šita eilėraštuka štai ir jis Š tai ir konkursas atėjo žaidėjai džiugauja visi! Velnias nesudėjas ranku ėme kurti ji greičiau --------------------------------------------------- Š tai ir baikeriu darbelis nusikalstamu erdvelė. Baikeriaii chuliganai važinėjau sau su FreeWay Žudo jie visus ir sau bedu po kojom neskaičiuoja ------------------------------------------------------ Vat ir Fūristai važinėja su savo dideliu transportu vežioja sau kontrabanda kol ju niekas nepagauna visi žaidėjai sau laimingi gauna visko iš furistu. -------------------------------------------------------- Atėjo teisėsauginikai nieko nebeliko visi jų bijo ir žaidėjai nebeturi smagaus laiko kol teisėsauginkai juos stebi bet nebeda tam skirti čyteriukai kuie juos pradangins Dangyriukas vat atėjo o teisėsauginikų nebeliko bam --------------------------------------------------------- Medikai suteiks pagalba kai tik žmogus susižeis Laura rodo savo įgudžius operuodama žaidėjus darbuotojai stebi ir nieko nesupranta bet koks skirtumėlis LMG galima žaisti. ----------------------------------------------------------- -Velnias- Labai jau nesmerkit toki iš lempos sugalvojau.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Tavo_Velnias 2. Kodėl pasirinkote būtent šią dainą (komentaras nebūtinas)?: Žodžiu aš ja pasirinkau todėl jog jo tokia su geru ritmu labai geria tinka visokiems baliams fastivaliams žodžiu ji tokia atgaivinanti.Na dar man patinka šitas video <33333333333 3. Jūsų daina (per Youtube.com):
 4. 1. Jūsų slapyvardis: Tavo_Velnias 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis: Mtc_Jonas 3. Pagyrimo aplinkybės Žmogus yra labai aktyvus ištiesu perdaug aktyvus 21h praleides mldc žmogus labai džiaugasi gaves šitos firmos pavaduotja na ištiesu žinau šita jausma jis yra tikrai to vertas ir manau ateityje sieks gan daug kokiu postu gal net direktoriaus :x
 5. Labas rytas, drift modas čia leistinas ?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Pikto_Nesejas

   Pikto_Nesejas

   Leistinas, jei nesuteikia pranašumo prieš kitus [eventuose, gaudant policijai ir t.t]

  3. Leavinau

   Leavinau

   Ačū už jūsų atsakymus :P

  4. Pikto_Nesejas
×