Deivis_Kitass

Narys
 • Pranešimai

  83
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Deivis_Kitass

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Taupoma
 • Pinigai
  Taupoma
 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  DirbaVisur
 • Gyvenvietė
  Liet
 • Tr. Priemonė
  INF

Paskutiniai lankytojai

184 profilio peržiūros
 1. Labai dekoju Velniau. Tikiuosi surasiu sau tinkama taikinuka.
 2. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:Taikinuko.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): ---------3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Gal galite pasiulyti taikinuku? Nes tas original jau yra siek tiek pabodes, noriu naujoviu, bet nezinau kur ieskoti tad paskelbsiu cia. Aciu is anksto kad ieskote.
 3. Anketa norit prisidėti taškus 1. Jūsų V_P žaidime:Doiviz_Boam 2. Kokias užduotis įvykdėte:Nusoviau civilius, dalyvavau valdzios vedamoje veikloje, sedejau jail, pardavinejau paketus, saudziau teisesaugos narius. 3. Kiek taškų turėtumėte gauti?:50+7.2+2+3+12.6+10+12.5=97.3 4. Įrodymai: Event: Nušautas Civilis 0,2 taško.: Nušautas vienas teisėsaugos valdžios atstovas 2 taškai. Nušautas vienas teisėsaugos narys 0,5 taško. Praleista 1 min kalėjime: Skelbimas, kad dirbate 0,5 taško.:
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Doiviz_Boam2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime:Lik_Eris3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Bereiksmis rakinimas Grobimo metu.4. Įrodyma: Irodymai jog dyrbu dyleriu http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Doiviz_Boam
 5. Papeikimo anketos šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Doiviz_Boam2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime:Ponas_Papirosas3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Bereiksmis tazerio naudojimas, Bei surakinimas.4. Įrodymai:
 6. Papeikimo anketos šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Doiviz_Boam2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime:Marek_Super3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Bereiksmis tazerio naudojimas.4. Įrodymai:
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Doiviz_Boam2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime:Redas_Scania3. Kodėl peikiate šį darbuotoją? Bereiksmis saudymas su Tazeriu.4. Įrodymai:
 8. 1. Jūsų V_P žaidime: Doiviz_Boam 2. Ar pasižadate keltis grandį?: Taip 3. Ar susipažinote su visomis grandies taisyklėmis?: Taip
 9. Aciu uz pasiulymus, moderatoriau @Ernestas_Driftuoja galite rakinti tema.
 10. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Skino2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): -------3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Siulykit, ir kad tai nebutu XXXTATION Dekoju is anksto.
 11. + Apsauginiai negali sodint i jail, tai kodel mane saudei?
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Doiviz_Boam2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime:Skomke_Esu3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Bereiksmis saudymas i taksistus.4. Įrodymai:
 13. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Taikunoko.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):Neturiu bet noriu tokio kaip x.3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Noriu butent sio taikinuko.
 14. As sakau, irodyk kad as nusisneku..
 15. Ka tu cia nusisneki..... Pateik yrodymus kad taip nutiko... Lauksiu.