Jump to content

Bass_Boster

Narys
 • Pranešimai

  258
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas


Reputacijos aktyvumas

 1. Like
  Bass_Boster sureagavo į Vilius_Venturas - Lietuvos Miestelių Vyriausybės naujovės ir pakeitimai   
  NAUJA VEIKLA TEISĖSAUGAI
  P A T I K R O S
  ___________________________________________
   
  1. Teisėsauga turi teisę vykdyti patikras.
  2. FTB ir SWAT patikrą gali vykdyti 2 kartus į dieną, Policija 3 kartus į dieną (nesvarbu bendrai ar atskirai).
  3. Patikra gali vykti 5 minutes.
  4. Jai teisėsauga patikros metu randa nelegalių prekių arba apsvaigusį vairuotoją už vairo (reikia bent 3 pažeidėjų), teisėsaugos firma iš nusikalstama grupuotė, kuriai buvo vykdoma krata, privalo sumokėti teisėsaugos firmai 300.000€.
  5. Patikras galima vykdyti tik tada, kai yra bent 5 nusikalstamos grupuotės atstovai vienoje vietoje ir prisijungęs valdžios atstovas, kuris nėra AFK ilgiau nei 15 minučių.
  6. Patikras galima vykdyti tik prieš nusikalstamas grupuotes (dylerius, fūristus, transporterius, gaujas).
  6.1. Patikra gali vykti ir nusikalstamos grupuotės bazėje.
  7. Patikros metu, teisėsauga gali rakinti, naudoti tazerį, dėti itarimą už pažeidimus ir sodinti į kalėjimą.
  7.1 Patikros metu draudžiama bėgti nuo teisėsaugos, šaudyti, už tai gali būti dedamas įtarimas.
  8. Apie patikros pradžią ir pabaigą, teisėsaugos valdžia privalo paskelbti per /d.
 2. Haha
  Bass_Boster sureagavo į Protingas_Zmogutiss - Unban Protingas_Zmogutis [Admin: Bass_Booster]   
  Tu raminkis bšk? Tai kam vpš loši tu LMG jeigu tau p* ant to LMG??? Ir viską sugadini furistui bauda? Kai mes jį ilgai gaudėm? 
 3. Like
  Bass_Boster gavo reakcijąKarolis_Ganjababy Pristatau serverio tevuka Dumtrauki Karolis_Ganjababy   
  Sveikas malonu susipažinti.  Sėkmės gyvenime. Dėl futbolo - tik du metai?  Jei pradedi sportą, tai reikėtų jau nuo mažens. Aš pats jau lankau 7 metus, o 8 eina.. 
 4. Like
  Bass_Boster sureagavo į Tomcikas_Zdarof - Peikiu Mechanikų pavaduotoją Dwayne_Winston   
  Pavaduotojas gauna žodinį įspėjimą, tema rakinama.
 5. Like
  Bass_Boster sureagavo į Tomas_Weeds_ - Laimėkit 150k serverio valiutos bei 10reputacijos taškų forume.   
  Renkuosi skaičiu 73.Tikiuosi laimėti !
   
 6. Like
  Bass_Boster sureagavo į Saras_Gurry - Pavasario konkursas - gražiausia pavasario nuotrauka!   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Saras_Gurry
  2. Komentaras (nebūtina): Pasimetęs gamtoje.
  3. Jūsų nuotrauka:
   
 7. Like
  Bass_Boster sureagavo į Oskaras_Rodriguez - LMG.lt miestelių apdovanojimai!   

  Sveiki, Praėjo LMG.lt apdovanojimų laiko terminas. Džiaugiuosi, kad ši tema sulaukė labai didelio susidomėjimo ir balsavimų skaičius buvo labai gausus. Manau, visiems yra įdomu sužinoti, kas serveryje yra pripražinti geriausi iš geriausių, žaidėjų nuomone. Ačiū visiems už balsus.

  REZULTATAI
  Geriausiumi serverio žaidėju tampa Jimmy_Absolut.
  Geriausiumi komandos nariu tampa Griffin_Opps.
  Geriausiumi serverio prižiūrėtojumi tampa Ryan_Collins.
  Geriausiumi forumo moderatoriumi tampa Lukas_Vegeneris ir Gustis_Gustisss. (surinkę tiek pat balsų.)
  Geriausiumi „TeamSpeak“ moderatoriumi tampa Edward_Harrell.
  Geriausias buvęs komandos narys tampa Jimmy_Absolut ir Mat_Himplin. (surinkę tiek pat balsų.)
  Geriausiumi gaujos lyderiumi tampa Danillo_Quentuella.
  Geriausiumi direktoriumi tampa Mat_Himplin.
  Geriausiumi pavaduotojumi tampa Karolis_Ganjababy.
  Geriausiumi serverio administratoriumi tampa Adidas_Vaitila.
  Geriausiumi serverio tarpininku tampa Sinaloa_Cartel.
 8. Like
  Bass_Boster sureagavo į Einaras_Bmw - [Idėja] Tr. Priemonių atstatymas   
  Nežinau, ne mano kompetencijoje šis reikalas. Visgi manau, kad patikrina ir ypač tas, kurie susilaukia didelio dėmesio.
 9. Haha
  Bass_Boster sureagavo į Ryan_Collins - Serverio Atnaujinimai 1.8.13   
   
  @Saint_Georg3 - Šitie dėl mūsų padaryti  o šiaip gera žinot, kai prisidėjau prie viso šito, jog būtu imtasi veiksmų ir kažkas pradėta daryt, bet vis gi taisom tik problemas, greičiau atsiranda nauji čytai ir visokie kitokie dalykai nei vyksta atnaujinimai ir jie būna ištaisyti, o ką kalbėt apie pačio serverio naujovių darymą kurio nėra realiai iš vis?  
 10. Like
  Bass_Boster sureagavo į Ryan_Collins - Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesos   
  Sveiki visi, taigi viskam aprimus manyčiau vertą apie tai parašyti istorija, nes ant kiek viskas buvo daroma ir ant kiek nieks negalėjo patikėti - manyčiau visa šita istorija manau turėtu atsirasti blogo forma. Prie to pačio šiek tiek pridėsiu priedo, truputi parašysiu plačiau tai apie ką visada norėjau parašyti, nes dabar be pareigų esu visiškai nevaržomas ir galiu drąsiai reikštis.
  Didžiausias serverio pinigų bugas?

  O taip, kai viešai daėjo šita žinia apie mane manau visiems buvo netikėta ir nieks net negalėjo pagalvoti taip apie mane, bugas jau buvo rastas pirmąja savaitę po turto restartavimo, tačiau viskas buvo daroma tyliai, buvo sukurta virš 100+ naujų vartotojų, ip chancheriai, logų slėpimai ir t.t. Darydavome taip, jog visiškai niekam nesukeltumėm įtarimo. Kalbant apie patį bugą, bugint galėjo tik direktoriai/pavaduotojai per /dmenu komandą, tačiau galit nevargt ir neklausinėt kaip konkrečiai buginau, nes taip ar taip jau šį bugą ištaisę. Galėjom realiai sugadinti visa serverio ekonomiką taip, kad net Edgarui neišeitų atsekti per logus ir atimti iš tų kurie gavo pinigus, tačiau tikslas buvo ne pakenkt serveriui, o tiesiog pasipelnyti iš to, visada ėjau už žaidėjus, o ne už taisykles, todėl sugadindamas ekonomiką nenorėjau pakenkt visiems.
  Pareigos
  Kaip visiems žinoma tuo metu ėjau bene svarbiausias serverio pareigas, šios pareigos man pareikalavo labai daug laiko, pastangų, būdamas šiose pareigose tikrai stengiausi jas atlikti gerai, manau rezultatas pasijautė, niekados nepardavinėjau jokių pareigų ir viską dariau sąžiningai kas liečia pareigas, o kodėl atsirado buginimai ir pardavimai – Manau dauguma supranta, kad man nebe 15 metų kuris grįžęs iš mokyklos gali tiesiog sėdėti kiaura dieną prie žaidimo ir stengtis jame ir nesvarbu, jog negauna visiškai jokio atlygio dėl to, todėl kaip dauguma supranta mano laikas taip pat buvo brangus, todėl savo įdėta darbą kompensuodavau kitokiais būdais. Manyčiau niekam nepakenkė, nes tas pats žmogus kuris perka pinigus vis tiek būtu nusipirkęs iš kito ir gal ta patį žmogų dar ir apgavę būtu, o aš tiesiog manyčiau net kitiems suteikiau paslaugą. Žinau, jog rizikavau savo pareigomis ir puikiai ta supratau, tačiau ar verta vergauti visiems veltui kai daugelis žaidėjų net tiesa sakant nevertino mano darbo ir net ačiū nepasakydavo, visi reaguot pradėjo tik tada kai jau nebe pareigose?
  Kaip pardavinėti kai turi tokias pareigas?
  Visi supranta, jog jeigu bent vienas žmogus būtų sužinojęs - kalbos tikriausiai greičiau būtu pasklidusios nei apie kokius būsimus atnaujinimus apie kuriuos kažkas sužinotu. Niekam ne paslaptis, jog realybėje dirbu marketingo srityje, todėl išnaudodamas savo marketinginius sugebėjimus sugebėjau susikurti savo auditoriją, manau beveik kiekvienas serverio žaidėjas buvo girdėjęs apie instagramo profilį „ lmg.pinigai „ tačiau nieks nežinojo kas administravo šį profilį ir tikriausiai nieks ir nebūtu sužinoję, kol pats neprisipažinau. Ten buvo mano visa aukso kasykla ir visos „varkes“ ne paslaptis, tačiau uždirbtos sumos buvo xxx eur. lygmenyje, atvirai kalbant – kas turi galvą, tai tas ir prasisuka.
  Linksmiausia būdavo, kai parduodavau milus, vėliau prisijungdavau per savo tikrąjį acc ir tas pats žmogus kuriam pardaviau pribėgdavo ir sakydavo „galiu išsipirkt iš NDS“? Arba kaip Sina nervuodavosi, jog pralošdavo prieš mane moneta, o man visiškai nusispjaut būdavo, nes iš bugintu pinigų žaidžiau
  LMG komandos vidus
  Tiesa sakant patekus ir vėl man į komandą pastebėjau labai daug „blogo“, realiai puse komandoje esančių žmonių visiškai neverti ten būti, daugiau nei pusę komandos narių sėdi ir atlieka pareigas tik tiek, jog niekas neprisikabintu, realiai atrodo, jog nei motyvacijos jie turi, nei ką, tiesiog vien tam, kad būti, o realiai pačiame serveryje, jokio indelio neįdeda, dėl kai kurių žmonių iš viso man juokas ima, nes turi pareigas tikrai ne tie žmonės kurie neturėtu turėti.
  Tokie kaip Augis_Dash, William_Wizard kurie visa dieną kapoja lolą ir su savo pareigom padaro tik tiek, jog nieks neprisikabintu. Kai pačių draugelis Jack_Dee kuris taip pat bugino pinigus kartu kapoja su jais lolą ir vėliau jiems patiems duoda bugintus pinigus, o vėliau dar kažką bando sustumt ant manęs . Apie Dasha išvis jeigu kas nors pasigilinsit, tai galima rast daug neteisingai patvirtintų banned anketų, kai net ir bet kuriam penktokui aiškiai matosi, jog čytino, o banned vis tiek nepatvirtinta. Arba kai ateina pas mane 4 lvl adminai ir sako „gal gali pažiūrėti ar šia savaitę esu pražaidęs 6h, jog nedingtu turtai“ nu tai ką aš žinau, ir tai sako 4 lygio adminas . Kai dabartinis gaujų prižiūrėtojas 2012-2013 metais buvo lygiai toks pats kaip ir dabar lyginant su kokiu Girtu_Bapkinu ir kurdavo į savaite po kokias 3 naujas gaujas, kai visas serveris jį už „žinot tą žodį“ laikydavo ir kai visi rimtesni leavino, tai tik tada pradėjo kažką burt su gaujom ir save iškelt, nes pristatydavo save kaip belenkokio gerumo gaujinį, nors toks niekados nebuvo, o dabar sukurt ta gaują ir patekt į gaujų istorija – kaip 2 pirštus apsimyžt ir aplamai kalbant ne apie praeitį, o dabartį ką jis išvis veikia ten? Su gaujom nieko nedaro realiai, neaktyvina veiklų, pats būdamas GP tik susikūrė savo gaują ir savivaliauja  čia lygiai tas pats jeigu aš būčiau DP ir dar pasiimčiau SWAT direktorių ir jeigu kažkas nepatiktu – kenkčiau nusikalstamoms per taisykles ir t.t. Tiesiog juokinga žiūrėt, žinau, jog Danillo dabar iš manęs tokio teksto nesitikėjo, nes niekados neparodau savo tikrojo veido, tačiau už tiesa juk nepykstama „seniuk“ ?  
  Dauguma pareigas gauna todėl, nes sutaria su kitais komandos nariais ir kai klausia Jason LMG komandos „ką manai apie šį asmenį“ užtaria, jog tipo geras, arba gauna pareigas tie kurie žaidžia ištisai ir nolifina ir tipo yra tinkami, nes atrodo patikimi, tačiau iš tikrųjų tie talentingi žaidėjai kurie turi talento tam tikrose srityse ir iš tikrųjų verti tu pareigų - negauna. Aplamai juokinga, jog pagrindines administracijos nusistatymas ir mąstymas kaip komanda turėtu veikti yra klaidingas ir jie to patys nesupranta.
  Aplamai kalbant apie komandos struktūra – pilna nemotyvuotu žmonių, kaip tik ten turėtu būti tie, kurie stengtųsi dėl žaidėjų, o ne dėl dar aukštesnio pareigų siekimo ar tiesiog jų laikymo iš principo „reikia pabūt ilgai pareigose“, iš vis mane nervina, jog tie kurie nieko neturi ir siekia pareigų, vienintelį kelia mato tik bandant gaudyti cyterius, padėt žaidėjams dirbtinai, atsakyt per /padmins, tam jog tiesiog atsakyt, o ne iš tikrųjų spręst žaidėjų problemas ir viskas. Manyčiau kaip tik viskas turėtu būti kitaip, su tais pačiais naujokais normaliau elgtis, pats žaidžiau būdamas su pareigom per kitus naujoko acc ir mačiau situacija, tai realiai iškart tokį serverį leavinčiau, o ir aplamai pagalvojus, pražaidžiau dabar kai grįžau apie 3-4 mėnesius, per tą laiką ant tiek daug skirtingų asmenų buvo, o ir visokie NDS sąrašai man ta įrodė, jog jeigu viskas vyktu normaliau ir išlaikyt žaidėjus, o ne būtu pastovus leavinimai ir naujų žaidėjų kaita, turėtumėm žymiai daugiau žaidėjų, tačiau yra kaip yra. Pats kiek galėjau, tiek prisidėjau prie gerovės vien įtraukdamas labiau naujokus į serverį, sukūrimą naujų veiksmų ir t.t. tačiau vieniem mano darbas gal buvo pastebėtas, o kitiems iš pirmo suolo kuriems labai atrodau blogas, nes buginau pinigus tai toks ir likau ir niekados nematys kiek gero iš tikrųjų padariau.
  Kalbant aplamai apie mane, tai manyčiau per visa savo laiką tiek kiek šiame serveryje esu pražaidęs, kiek direktorių turėjęs, gaujų ir kitų pareigų – manyčiau tikrai serveriui padariau daugiau gero, nei blogo, vien savo direktoriavimo eromis daugumai žaidėjų sukūriau tiesiog gera laiką kurie jie praleido su manimi.
  (Duodu dėmesio savo didžiausiam heiteriui) – Duokit Sinai bent klaidų skilties moderatorių, tikriausiai vienintelis žaidėjas kuris žino absoliučiai visus serverio bugus ir dauguma pats juos atradęs ir pranešęs administracijai ir nieko už tai negauna, o kai atsilaisvina kokia skiltis, komandos chate rašome „ kas norit pasiimt šitą skiltį? „ tai ką aš žinau, kai duoda tiems kurie nori pasiimt, o ne tiems kurie iš tikrųjų kažkur yra talentingi, pats Sinos nemėgstu, tačiau jeigu kai kurie žmonės kurie turi kažkur gabumų ir gali išnaudot juos tinkamai – kodėl nesuteikus?
  Serveris ir jo savininkai
  Nenoriu būti tas tipinis žaidėjas kuris kai leavina pradeda stumt ant serverio ir visiems įrodinėtų savo tiesas, bet manau reikia atmerkt visiems akis tie kurie dar to nesupranta.
  Visi manau žino koks serveris yra šiai dienai ir ant kiek daug reikėtų į jį dar darbo įdėti, jog situacija pagerėtu, dauguma dar vis turi daug vilčių, jog kažkas pasikeis ir atsiras stebuklas iš giedro dangaus, tačiau chebra, nebūkit tokie naivus, serveriui nebe pirmieji metai ir tiesiog supranta patys jo savininkai manau, jog neverta įdėti daug darbo, nes ale „sampas žlunga“ ir vis tiek serveris vis mažės ir tikrai nebe sugrįš į ta pačia poziciją koks jis buvo 2014 metais tarkim. Realiai padaro kažką tik tam, jog atrodytu, kad pastoviai dirbama, su kiekvienu atnaujinimu atsiranda daugiau bugu nei kažkas naujo padaryta, o vėliau ko pasekoje dar kokie 3 atnaujinimai bus tų pačių bugų taisymai. Manyčiau, jeigu Edgarui tai būtu pagrindinės pajamos iš šio serverio – jis dirbtu kiekviena diena prie jo, tačiau logiškai mąstant turėtu turėti, o tikriausiai ir turi ir kitų verslų kurie jam neša žymiai didesnes pajamas nei lmg, todėl net neverta kažko tikėtis, tikslas manau jo yra taip stumti metus, prisižadėti ir manipuliuoti žaidėjus, jog vis palaikytu serverį iki tol kol aplamai sampas numirs kažkada. Manau dauguma ir patys tai supranta ir žaidžia dėl chebros kaip ir pats žaidžiau, tačiau tiems kas nesusimastė – susimąstykite. 

  Jeigu kas galvojat, jog čia verkiau tipo nes viską praradau – suklydot, tiesiog norėjau kai kuriems atvert akis ir viską išpasakot savais žodžiais, nes kai kurie vis dar po kupolu gyvena.
  Tai vat chebra, atsisveikinimo koncertu nedarysiu, bet manau su laiku teks apsilankyti ir kalbėtis su visais čia vis rečiau ir rečiau.
  O tie kurie iš pirmo suolo susirinkę vis tiek kažką bandys prieš mane pasakyt koks aš „blogas“ tai goodluck jums siekiant pareigų ir apsimetinėjant geručiais, jog einat pagal serverio taisykles.

  p.s. Atsiminkit, jog serverį valdot Jūs visi, o ne pagrindinė administracija.
  Ir nenustebčiau jeigu šitas blogas būtu ištrintas ir aš gaučiau forumo baną, nes administracijai būtu geriau, jeigu tiesos ką pasakiau negalėtu pamatyti kiekvienas žaidėjas.
  Čia buvo Ryan_Collins a.k.a. Punto_Blanco sako jums visiems paka, susitiksim kažkada bet „žinot ta žodi“ kada.
  @Collins
 11. Haha
  Bass_Boster gavo reakcijąSinaloa_Cartel LMG.lt miestelių apdovanojimai!   
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: Bass_Boster
  Geriausias serverio žaidėjas: @Mat_Himplin
  Geriausias komandos narys: @Gustis_Gustisss
  Geriausias serverio prižiūrėtojas: @Augis_Dash
  Geriausias forumo moderatorius: @Gustis_Gustisss
  Geriausias TeamSpeak moderatorius: @Edward_Harrell <juokiuosi>, @Ryan__Collins
  Geriausias buvęs komandos narys: @Kobe_Ernestas, @Regina_Murr, @Liepsna_Fire, @Tony_Greyn, @Julius_Liaudis, @Mat_Himplin
  Geriausias gaujos lyderis: -
  Geriausias direktorius: @Kuolas_Tube, @Mat_Himplin
  Geriausias pavaduotojas: @Paul_Walkeris
  Geriausias serverio administratorius: @Adidas_Vaitila
  Geriausias tarpininkas: @Mat_Himplin
 12. Confused
  Bass_Boster sureagavo į Sinaloa_Cartel - LMG.lt miestelių apdovanojimai!   
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavard )?: Sinaloa_Cartel
  Geriausias serverio žaidėjas: ???
  Geriausias komandos narys: @Gustis_Gustisss
  Geriausias serverio prižiūrėtojas: ex @Sinaloa_Cartel
  Geriausias forumo moderatorius: @Daugwe_Tequila
  Geriausias TeamSpeak moderatorius:  ex @Sinaloa_Cartel @Edward_Harrell
  Geriausias buvęs komandos narys: beveik visi savotiskai unikalus, bet pasizymeje: @Sinaloa_Cartel @Reksnys_Mantvello @Tomcikas_Zdarof @Henre_Panzer @Vasilii_Smirnov @Lukas_Fanta @Liutauras___Liutka @Jimmy_Absolut @Monte_Gangga @Omis_Zekas (Ieva)
  Geriausias gaujos lyderis: @Hot_Road.
  Geriausias direktorius: @_Skirmantas_Dalniakas_ @Kuolas_Tube
  Geriausias pavaduotojas: Paul_Walkeris, @Karolis_Ganjababy
  Geriausias serverio administratorius: Mafijos_Tevas
  Geriausias tarpininkas: ir taip aisku, kad @Sinaloa_Cartel
 13. Haha
  Bass_Boster gavo reakcijąSinaloa_Cartel LMG.lt miestelių apdovanojimai!   
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: Bass_Boster
  Geriausias serverio žaidėjas: @Mat_Himplin
  Geriausias komandos narys: @Gustis_Gustisss
  Geriausias serverio prižiūrėtojas: @Augis_Dash
  Geriausias forumo moderatorius: @Gustis_Gustisss
  Geriausias TeamSpeak moderatorius: @Edward_Harrell <juokiuosi>, @Ryan__Collins
  Geriausias buvęs komandos narys: @Kobe_Ernestas, @Regina_Murr, @Liepsna_Fire, @Tony_Greyn, @Julius_Liaudis, @Mat_Himplin
  Geriausias gaujos lyderis: -
  Geriausias direktorius: @Kuolas_Tube, @Mat_Himplin
  Geriausias pavaduotojas: @Paul_Walkeris
  Geriausias serverio administratorius: @Adidas_Vaitila
  Geriausias tarpininkas: @Mat_Himplin
 14. Like
  Bass_Boster sureagavo į Jason_Franklin - Forumo įspėjimų priežastys ir bausmės   
  Forumo įspėjimų uždėjimas
  Forumo Globalūs moderatoriai neįspėja LMG Forumo narių be priežasties. Todėl suteiktų įspėjimų vertė yra tikslinga. Tačiau ši tema pateikia informaciją, už kokius nusižengimus ir kiek balų vartotojas gauna pažeidus Forumo bendrąsias taisykles. Už kai kuriuos pažeidimus forumo vartotojai pirmiausia gaus perspėjimą, nesureagavus į perspėjimą antra karta vartotojui bus skiriami įspėjimai.
   
  Forumo įspėjimai suteikiami už:
  Reklamavimas - [10 balų]
  Maža reklama (pakvietimai, plug.dj, Games psl. ir t.t.) - [5 balai]
  Netinkamas Vardas_Pavardė (kas 2 mėn.) - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [5 balai]
  Netinkama profilio turinys (nuotrauka, parašas ir t.t.) - 1 kartą perspėjimas. pakartojus pažeidimą [3 balai]
  Pranešime mažiau, kaip 5 žodžiai (Freepost) - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [2 balai]
  Beprasmių pranešimų rašymas (Spam) - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [2 balai]
  3 ar daugiau pranešimų rašymas iš eilės (Flood) - [3 balai]
  Serverio įžeidinėjimas - [6 balai]
  Žaidėjų įžeidinėjimas - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [3 balai]
  Necenzūrinė leksika - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [2 balai]
  Beprasmių temų kūrimas - [2 balai]
  Temų kūrimas ne pagal anketą - [2 balai]
  Neinformatyvus temos pavadinimas - [1 balas]
  Serverio/Tinklapio elementų pardavinėjimas/pirkimas už tikrus Eurus ar taškus - [10 balų]
  Nelegalių programų, modifikacijų, virusų ir t.t. platinimas - [5 balai]
  Netinkamų nuotraukų, filmukų ir t.t. platinimas - [5 balai]
  Melagingi pasisakymai - 1 kartą perspėjimas, pakartojus  pažeidimą [5 balai]
  Apsimetinėjimas kitu vartotoju - [5 balai]
  Kito asmens asmeninės informacijos platinimas - [5 balai]
  Anketų įrodymų klastojimas - [10 balų]
  Beprasmių nuotraukų kėlimas į galeriją (Spam) (Kai daugiau nei 3) - [3 balai]
  Beprasmis reputacijos kėlimas per kitus netikrus vartotojus - [5 balai]  
  Forumo nariai surinkę 10 įspėjimų balų yra automatiškai užblokuojami Forume vartotojo užblokavimu.
  Forumo atsiblokavimas: Forumo paskyros atsiblokavimas arba rašykite žinutę el. paštu admin@lmg.lt, pateikdami savo forumo vartotojo nuorodą ir IP adresą.
 15. Like
  Bass_Boster gavo reakcijąPonas__Quatro [IDĖJA] Dėl naujos komandos daiktų pirkimo   
  Sveikas, dėl šios problemos su sliekais esu nukentėjęs pats ir smarkiai numušė pinigų tai tikrai šiai idėjai sakau UŽ. Bet kas iš to?  Čia šias idėjas kažkas tikrina?  Juolab įgyvendina?  @Jason_Franklin
 16. Like
  Bass_Boster sureagavo į Daugwe_Tequila - Karščiausias bučinys - Valentino dienos konkursas   
  Karščiausias bučinys - Valentino dienos konkursas
  (2019/02/04 - 2019/02/11)
   
  Nugalėtojai
  - 1 vieta: Rokas_Trevor (400 taškų paslaugoms, Blade automobilis ), darbo peržiūra
  - 2 vieta: Smoke_Cloud (300 taškų paslaugoms), darbo peržiūra
  - 3 vieta: Lil_Cobra (200 taškų paslaugoms), darbo peržiūra
   
 17. Sad
  Bass_Boster sureagavo į Ryan_Collins - Peikiu Nostra_Xaxa [SWAT pavaduotojas]   
  Papeikimas priimtas, pavaduotojas nušalinamas.
 18. Confused
  Bass_Boster sureagavo į Tiesiog_Nieks - Karščiausias bučinys - Valentino dienos konkursas   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tiesiog_Niekas
  2. Komentaras (nebūtina): Sventem valentino diena su Ugniux_Ugnytea
  3. Jūsų nuotrauka: 
 19. Like
  Bass_Boster sureagavo į Lil_Cobra - Karščiausias bučinys - Valentino dienos konkursas   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lil_Cobra
  2. Komentaras (nebūtina): [FILMAS] Taksistų meilė
  3. Jūsų nuotrauka: 

   
   
   
 20. Confused
  Bass_Boster sureagavo į Gustis_Gustisss - Unmute Lukas_Yawazaki   
  Nebūsite atitildytas. 

 21. Like
  Bass_Boster sureagavo į Joey_Cortez - Spėk skaičių ir laimėk 400 tūkstančių.   
  Labas vakaras. Taigi darau konkursą kuriuo metu jus turėsite pasirinkti skaičių nuo 1-70 ir jį parašyti į komentarą, bus per random.org išrinktas nugalėtojas kuris laimės 400 tūkstančių.
  TAISYKLĖS;
  Pasirinkti skaičių nuo 1-70
  Užmesti rep mygtuką ant temos
  Nefreepostinti
  Būtina bent 5 žodžiai
  Nekomentuoti su keliais vartotojais
  Laikytis visų šių taisyklių.
   
  Taigi nugalėtojas bus paskelbtas rytoj 19 valandą, viskas bus filmuojama tai jokių apgaulių, sėkmės dalyvaujantiems.
   
  P.S. KAM ĮRODYMŲ KAD TURIU PINIGUS Į PM RAŠOT
 22. Thanks
  Bass_Boster sureagavo į Edga_Kesa - TeamSpeak atsiblokavimas   
  Prieš peržiūrint paslaugas ir apmokėjimo būdus Jūs privalote perskaityti LMG paslaugų sutarties sąlygas, kurios pasiekiamos: www.lmg.lt/salygos. Tęsiant toliau Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su LMG paslaugų sutarties sąlygomis, kurios pasiekiamos: www.lmg.lt/salygos.
   
   

   
  Kaip yra užblokuojamas narys
  TeamSpeak moderatoriai ir pagrindinė administracija TeamSpeak'e gali vartotojus bausti blokavimu (IP adreso ir pačio vartotojo) už taisyklių pažeidimus.
   
  Instrukcija
  1. Prieš perkant paslaugą įsitikinkite kokį bloką Jūs gavote IP adreso ar vartotojo.
  IP adreso blokas asmeniui neleidžia prisijungti su jokiu Identity (Identity - Tai yra kekvieno TeamSpeak vartotojo unikalus kodas). Vartotojo blokas asmeniui neleidžia prisijungti su tam tikru Identity, su kitais turi leisti (Ant kekvieno naujo Identity reikia per naujo keltis apsaugos lygį Angl. "Security Level"). IP adreso ir vartotojo blokas neleidžia asmeniui jungtis per užblokuotą IP adresą arba užblokuotą Identity kodą. 2. Žinodami kokiu būdu Jūs buvote užblokuotas nuspreskite kokius duomenis reikės siūsti žemiau pateikta SMS žinute teisingą SMS žinutę.
  3. Iš karto turėtumėte gauti atsakomajį SMS kurio turinys nurodytų, kad paslauga suteikta, pvz. "Zinute gauta sekmingai. Jusu IP adresas 212.122.86.171 teamspeak serveryje atblokuotas. Pagarbiai, LMG.LT". Šis atsakomasis SMS reiškia jog mūsų teamspeak serveris gavo Jūsų išsiūstą žinutę ir paslauga jau suteikta.
   

  SMS žinutės
  Kuriuos duomenis reikia siųsti?
  Jeigu gavote vartotojo bloką - Siųskite savo Identity kodą (Kur rasti Identity kodą pažiūrėkite temos apačioje). Būkite atsargūs rašydami Identity kodą kadangi jis labai ilgas ir sudarytas iš raidžių, skaičių bei kitokių simbolių. Taip pat, niekam jo nedalinkite nes su šiuo kodu gali pavogti Jūsų TeamSpeak vartotoją.
  Vartotojo blokas asmeniui neleidžia prisijungti su tam tikru Identity, su kitais turi leisti (Ant kekvieno naujo Identity reikia per naujo keltis apsaugos lygį Angl. "Security Level"). Jeigu gavote IP bloką - Siųskite savo IP adresą (Kaip sužinoti savo IP adresą pažiūrėkite temos apačioje).
  IP adreso blokas asmeniui neleidžia prisijungti su jokiu Identity (Identity - Tai yra kekvieno TeamSpeak vartotojo unikalus kodas). Jeigu gavote abu blokus - Galite siūsti savo Identity kodą arba IP adresą. Patariame siųsti IP adresą, kadangi jį lengviau įrašyti be klaidų. Mums reikia tik vieno iš tų duomenį, kad galėtumėme atrasti kitą bloką ir jį automatiškai nuimti.
  IP adreso ir vartotojo blokas neleidžia asmeniui jungtis per užblokuotą IP adresą arba užblokuotą Identity kodą.  
  Lietuvai Raktažodis: LMGTSUNBAN [Jūsų vartotojo Identity kodas arba IP adresas] * Kuriuos duomenis reikia siūsti parašyta aukščiau.
  Pavyzdys su IP: LMGTSUNBAN 212.122.86.171
  Pavyzdys su ID: LMGTSUNBAN bWaRNxIuEN5TQ+YTVolEtX=
  Kaina: 7.00 LTL / 2.03 EUR
  Numeris: 1398
   
   
  * Vartotojo Identity randamas TeamSpeak programoje > Settings > Identities > apačioje prie Securiy Level rodomas "Unique ID" ir yra vartotojo Identity kodas kurį reikia naudoti.
   

   

   
  * Savo IP adresą galite sužinoti iš tinklapio www.manoip.lt (tai yra iki kelių numerių kodas su taškais)
   

  DUK - Dažniausiai Užduodami Klausimai
   
  K: Mane moderatorius užblokavo laikinu/visam banu, kuriuos duomenis rašyti?
  A: Šiaip visada blokuojama IP ir Identity kodas. Bet, moderatorius kartais užblokuoja tik IP arba tik Identity kodą. Todėl svarbu, kad Jūs naudojant temos pradžioje paaiškinimu patikrintumėte kurį bloką gavote. (Greičiausiai bus abu)
  K: Ar šios paslaugos automatizuotos (suteikiamos iškart po pirkimo) ?
  A: Taip.
  K: Rašant vartotojo Identity kodą reikia prirašyti ir tą lygu simbolį gale "="?
  A: Taip, būtinai turi būti ir šis simbolis gale kodo.

  Jeigu iškilo kokių nors problemų užsisakant paslaugą susisiekite su pgr. administracija šiais būdais www.lmg.lt/kontaktai. Taip pat paskaitykite šią temą: http://www.lmg.lt/forumas/index.php?/topic/171618-negavote-ta%C5%A1k%C5%B3-kuriuos-pirkote/
 23. Haha
  Bass_Boster sureagavo į Augis_Extra - Unjail Extra_Augis   
   ANKETOS ŠABLONAS
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Extra_Augis
  2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Atsisedau i jaila 18min poto kaip atsijungiau liko 10min sedet tada prisijungiau po kokiu 7h žiūriu 17h sedžiu
  3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Nera
  4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/KpmIVyo
  5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Neturiu
 24. Thanks
  Bass_Boster gavo reakcijąArtiom_Kover IDĖJA SERVERIUI   
  Tikrai nereikia. Esu kategoriškai prieš. Ką daryti jei patys žaidėjai yra neatidūs? 
 25. Like
  Bass_Boster gavo reakcijąLukas_Girtuoklis Idėja swat darbui   
  ANKETOS ŠABLONAS
  • Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Bass_Boster (Paul_Walkeris) 
  • Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Idėja SWAT firmai, pakeisti swat firmos vartu atsiradimo vieta.
  • Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Na maždaug jau senai , ta klaida yra serveryje būtent garažę išvažiavus su darbinių transportų, arba ismygsti į žemę, arba tiesiog užstringi ir krenti kažkur į apačia, o kitas dalykas susigadina mašina.Tai galima sakyti kad reikėtu kordinates pakeisti atsiradimo iš garažo vieta.
  • Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Naudinga būs SWAT Firmai, daugiau galės visi naudotis, o nesiteleportuoti į vt o paskui gryžt į baze ,ispėjimas toks jog tarkime vyksta treniruote, visi žino ta klaida/buga/idėja kuri yra reikalinga, bet vistiek daro vt, ir paskui gryžta, o tie kurie neturi vip/admin tai negali daryt teleportacijų, tai tiesiog ima ir spaudžia num4, o paskui atsitinka visokios bėdos:

  @Swaika_Kent @Kuolas_Tube @Edga_Kesa @Jason_FranklinF
  Idėjos autorius @Paaul_Walkeris
   
×