Jump to content

Dovydas_Alfa

Narys
 • Pranešimai

  91
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Dovydas_Alfa

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

1.015 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dovydas_Alfa2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Ignas_Host3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Trugdymas veiklos (adminams).4. Įrodymai https://imgur.com/a/X9fyiom
 2. Kaip tapti LMG komandos nariu?

  Ačiū, labai naudinga pamoka, teks mokytis ir semtis patirties. Išties labai įdomus pasakojimas, kuris pastumėjo dar labiau į priekį siekti savo užsibrėžtų tikslų / aukštumų. Ačiū tau, @Jimmy_Absolut
 3. 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Dovydas_Alfa2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Kad serverio žaidėjai būdami kalėjime - negautų gaudomumo lygio.3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Taigi šiuo metu viskas atrodytų paprastai. Šiuo metu serveryje esame trys teisėsaugos sritys, kurios valome paskirtus sąrašus, kad išvalytumėm gaudomus serverio žaidėjus (baudas pasiūlyti, arba sodinti į kalėjimą). Mano įdėja būtų paprasta - norėčiau pasiūlyti, kad serverio žaidėjams, kurie yra kalėjime - negautų gaudomumo lygio, jeigu jie ten kažką nužudo, nes teisėsaugai sunku dirbti, jie yra kalėjime - mes jų pagauti negalime, nors jie jau sėdi kalėjime, bet dar papildomai gauna STARS. Galima būtų padaryti, kad trenkus serverio žaidėjui (esančiam kalėjime ir tam, kuris yra kalėjime) - nuimtų bent 5HP nuo vieno trenkimo (išskyrus BOXO ringą kalėjime), o kitam serverio žaidėjui gyvybės nemažėtų, kad nebūtų įmanoma nužudyti. Jeigu serverio žaidėjas muša kita serverio žaidėją be perstojo - jis mirtų ir atsirastų vėl kalėjimo viduje. Taip palengvintumėm teisėsaugininkų darbą ir manau, kad tie kurie kalėjime žmones - būtų laimingesni, nes negautų papildomų STARS. Nes išėjus iš kalėjimo - jie vėl turi gaudomumo lygį ir atsiras kalėjime... Manau supratot ką turėjau omeny, vertinkit / komentuokit, reiškit savo įdėjas, galbūt kažką turite papildyti... Arba padaryti papraščiau: kad nerodytų mums, jog jie yra gaudomi (slapyvardis nebūtų tamsus, kaip gaudomo ir spalva įsijungtų automatiškai, kaip išeitų iš kalėjimo).4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Sumažintų serverio teisėsaugininkų darbą, nesiblaškytų ir susikoncentruotų į kalinius, kurie yra laisvėje.
 4. Sveiki. Norėčiau pasidalinti akimirka iš S.W.A.T būrio komandiško gyvenimo:

   

 5. Laimėkit 540taškų serverio paslaugoms

  Bandysim laimę: 187 skaičius. Sėkmės kitiems dalyvaujantiems.
 6. Atėjo metas trauktis!

  @Max_Tosha labai gaila, kad palikai projektą, labai patiko tavo darbas, buvai šaunus serverio pagalbininkas, kuris atliko savo einamąsias pareigas tinkamai, nenuvildamas mūsų. Sėkmės virtualiame bei realiame gyvenime.
 7. Kaip LMG užaugino dizainerį manyje

  Labai tavo gražūs darbai. Smagu, kad mūsų serveryje turim tokį serverio žaidėją, kuris mūsų projektą garsina savo dizainerio darbais. Tikrai linkiu sėkmės visokeriopos šiame darbe, bei kantrybės. Taip pat sėkmės tobulėjant šioje srityje ir siek įvairių aukštumų. Darbai išties neblogi, spaudžiu dešinę.
 8. From Zero to Hero // K`K

  Labai šauni istorija, ji man išties patiko. Džiūgu, kad serverio žaidėjai gali kažką pasiekti, pakeisti savyje ir tapti komandos dalimi. Dabartinėse pareigose tikrai susitvarkai puikiai, visuomet atrašai į asmeninę žinutę per neilgą laikotarpį (sureaguoji iškart) ir atsakai į dažniausiai užduodamus klausimus serveryje, bei forume parašius tau - visuomet atlieki savo pareigas tinkamai. Tikrai labai džiaugiuosi, kad tokį komandos narį turime mūsų akiratyje. Linkiu visokeriopos sėkmės einamosiose pareigose, virtualiame bei realiame gyvenime. Tikiuosi teks mums kažkada pabendrauti ir labiau tave pažinti kaip asmenybę. @Karolis_Kaulas
 9. Labai šaunus pasiekimas, tikrai šaunus. Šaunu, kad sutikai ir neatsukai nugaros mūsų projektui. Sėkmės tau dabartinėse direktoriaus pareigose, visokeriopos sėkmės.
 10. Tas ilgai siektas direktoriaus postas..

  Labai šauni istorija ir daug pasiekimų šiame serveryje. Tikiuosi ir aš kažkada atrasti save kažkokioje srityje ir tapti viena serverio dalimi. Nežinau, mane labiausiai traukia teisėsaugos sritys, manau, kad ir aš kažką bandysiu siekti teisėsaugos srityje. Sėkmės tau.
 11. prisiminiau passwordą po 5+ metų

  Na matosi, kad pertrauka ištikrųjų buvo ilga. Šaunu, kad grįžai į serverį. Juk mūsų visada turi būti daug.
 12. V'A - Užsispyrusio žaidėjo pirmi pasiekimai.

  Šaunu buvo paskaityti ir pamatyti kaip vadovavai, išties smagu. Linkiu sėkmės ir daugiau pasiekimų mūsų serveryje. Taip ir toliau.
 13. Pirmasis pavaduotojo postas.

  Smagu, kad serveryje pasiekei ir pradedi siekti savo tikslų būtent nuo pavaduotojo posto. Sėkmės kitur, sėkmės siekiant aukščiausių pareigų.
 14. Antrasis fūristų direktorius!

  Wow, Westai. Išties graži istorija. Tikiuosi, kad dar kažkada sugrįši į savo buvusias pareigas t.y fūristų direktorius. Sėkmės.
×